Srpen 2012

Ohlédnutí za Hlasem ČS 2

30. srpna 2012 v 23:54 | NaNy |  Staré články
Takže, šla bych rovnou k věci- čili k Ivaně Bagové (ostatní soutěžící byli v předešlém díle).
Vítězka Hlasu měla opravdu úchvatný hlas.
Duet zpívala s Davidem Weingärtnerem; When You're Gone
Duet s Michalem Davidem; Tajemství
Ale nejpovedenější píseň byla asi: I Will Always Love You od Whitney Houston

Ivanna byla opravdu úžasná... Tahle holka z Ukrajiny předvedla, co v ní je.
Ve finálové dvojci v týmu Michala Davida byla s Brunnem Oravcem. I když byl Brunno super, bylo jasné, že vyhraje Ivča.

Hlas už je dlouho za námi...
Někomu připadne, že to bylo jako včera, když se vyhlásilo jméno: IVANNA BAGOVÁ!, a někdo na Hlas zapomněl.

NOVINKY:
Anička Veselovksá už má klip k songu NA CESTĚ a chystá se album. Vážně válí.
a
Miloš říká: "Původně jsem si chtěl vybrat Vojtka, ale Dara byla pro mě nakonec ten nejlepší kouč."

CO SE DĚJE O REKLAMÁCH?
Byla jsem na grandfinále i s mou kamarádkou a její mamkou. No a jak to chodí o reklamách? Když vy nadáváte na reklamy, kde je dokola o Perwollu, Jogobella, Müller atd. je v Hlasu zábava. Přiběhne legrační chlapík, rozhazuje různé reklamní věci, jako odznáčky s Hlasem, trička, klobouky, světélkující tyčinky... A pak se i soutěží o zbylé kusy, či o něco úplně jiného. Já jsem chytila/dostala pouze tyčinku a odznáček... Bylo mi to trochu líto, protože ty kloboučky byly vážně senza. Ale o to teď nejde :-) .

Tak, to by bylo asi všechno :).
PS: Rozbalte si článek a Hlasujte v anketě, koho jste měli nejradši, a do koment pište vaše názory na Hlas apod.
 

Facebook Zone 1- Nic na něj nesvádějte

30. srpna 2012 v 15:15 | NaNy |  Staré články
Chtěla bych se s vámi podělit o moje názory na FB a taky říct, jaký kraviny na něm lidi občas dělají. Bude sedm dílů.
Nic na FB nesvádějte. Rozchod s přítelem, rozpad kamarádství, to, že si z vás ostatní utahujou...
Chtěla jsem tam napsat i "otravování úchyly", ale nakonec jsem to vzala zpět. I když na FB nenahráváte fotky ve spodním prádle, nebo úplně nahé, stejně vás může nějaký úchyl napadnout. Jenže erotickými fotkami, kterých je na FB snad miliarda, jen zvyšujete riziko. Teď však úchyláky a jiné slizouny nechme.

Rozchod
Dost nepříjemné, když se s vámi někdo kvůli FB rozejde. Ale je to tak. Stačí jeden status, jedna fotka a hned je vztah v prd***. Takže si kontrolujte, co na FB nahrajete. Když kvůli hádce s přítelem ze vzteku nahraješ fotku, kde si dáváte pusinky s bejvalím, a k ní napíšeš, že jeho pusy byly nejsladší a že to bylo moc fajn a že se ti stejská- tak to je definitivně konec se "současným" klukem. Tohle se netoleruje. Já bych to taky nenechala bejt. A ještě horší to je, když hádka není. To totiž nic neděláte ze vzteku a z 90% si uvědomujete, co děláte. A to je pěkně hnusný.
A po rozchodu nastanou nadávky, jak je FB pitomý, že zapříčinil rozchod... jenže ono to tak není. To VY tam ty fotky nahráváte, to VY píšete statusy. Na tom není nic složitého. Jen si to prostě neumíme přiznat.

Rozpad kamarádství
To se sice nestane jen tak... ale stát se to prostě může, takže i na to pozor. Mým kámoškám se to stalo (ale já do toho nebyla zapojená, bylo to pouze mezi nimi- a budu je nazývat Petra a Bára). Bára se na Petru naštvala. Zjistila Petřino heslo na FB a pak jí tam psala nechutné statusy. Když to Petra zjistila, tak jí to oplatila (Bára jí heslo někdy řekla). Jenže nepsala žádné statusy, pouze si poznamenala všechny zprávy, které Barča dostala, na papír a pak je smazala. A začala velká bitva. Jistě, začala si ji Bára, ale Petra to ještě zhoršila, což nebylo správně.
Jenže holt to dříve byly dobré kámošky a tak se po měsíci a něco daly zase dohromady. Ale to nemusí být vždy. Stačí jedna chybička a kamarádství je pryč... navždy. A zase nadáváme na FB. Jasně, je pravda, že kdyby nebyl FB, tak by se asi nic z toho nestalo, zůstalo by to pouze u první hádky... Ale z větší části za to můžete vy. Například: vy jste řekli heslo kamarádce (i když jste ji před tím důvěřovali).

Utahování
A je to tu opět- stačí jedna jediná fotka... a ostatní si z vás budou utahovat. Je pravda, že to není moc pěkné, ale tak to prostě je.
Moje kámoška opravila v jednom statusu mně/mě: neumíš češtinu? Tady v té větě je to třetí pád, takže mně, ne mě.
Na FB se tohle stane. A tohle je malá chybička. Mnohdy jde o Y/I atd. Jenže nikdo to neopravuje a všem to je jedno. Kámoška se tedy totálně ztrapnila a kluci si z ní utahujou dodnes a říkají jí: Češtinářka.
Na tom je vidět, že stačí jeden pitomý komentář a utahování je na místě. A opět to na FB nesvádějte- to vy to komenty píšete...

Asi jste většinu z toho věděli, ale když se do takové situace opravdu dostanete, bude to jinak.
Nemůže za to FB- můžete si za to vy sami.
Ona za vás fotky nenahrává, on za vás ty statusy a komenty nepíše...

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne...

29. srpna 2012 v 23:49 | NaNy |  Staré články
Tohle jsme každý slyšeli asi mnohokrát- od rodičů, jiných příbuzných, ale i od doktorů atd.
Jenže dodržujem to vlastně?
Neběžíme náhodou na autobusovou zastávku s jednou sušenkou, která měla být původněnaše svačina?
Mám tady rady, jak stihnout všechno co potřebujem a přitom neošidit snídani.

1. Dřív vstávej
Když snídani nestíháš třeba kvůli tomu, že ti jede brzo autobus a tak dále, tak si přivstaň. Třeba o deset minut dříve, než normálně. Uvidíš, že všechno i se snídaní stihneš.

2. Nedělej si příliš složitou snídani
U nás v ČR to tolik není jako třeba v Anglii, ale i tak si spoustu lidí dává slaninu, volská oka, párek a jiná, tučná jídla. Těm se vyvaruj. Snídani si udělej jednoduchou. Než se udělá slanina, pak volský oko a pak párek, tak se ti všechno posune... A nakonec, než bude všechno hotové, bude čas odejít z domu a snídaně se ošidí. Obyčejná houska s máslem, s mrmeládou, s medem, se šunkou, se sýrem... je nejlepší. A to není vše- jsou navíc různé druhy, takže si můžeš vybrat podle chuti. A pečivo taky. A nejsou jen chleby atd., jsou i výborné preclíky, speciální "loupáky" a "pivní rohlíky". A samosebou cereálie- ty jsou chutné, jdou rychle sníst (i když se o to ani nesnažíš) a je hroozně moc druhů... od sladkých s čokoládou, po zdravé müsli. A taky nelze vyloučit ovoce a zeleninu, občas i ty cereální sušenky jako BeBe.

3. Nezdržuj se s vybíráním oblečení
Většinou nás zdrží také vybírání oblečení. Stojíme před skříní několik minut a když se konečně rozhodnem, jaké tričko si vezmeme, nehodí se to zase k sukni atd. Proto doporučuji, aby se oblečení vybíralo večer. Už víš, že zítra budou ve škole nějaké slavnosti, nebo že to bude naopak úplně obyčejný den. A ráno nemusíš trávit několik minut před skříní, místo toho si budeš vychutnávat snídani...

4. Místo snídaně ošiď "ranní sprchu"
Ráda si vlezeš před školou do sprchy a tam se osvěžíš (v zimě si naopak užíváš teplou vodu)? I když je to příjemné, není to tak důležité jako snídaně. Takže pokud trochu zaspíš, tak si vyber snídani. Tím se i poučíš, že vstávat pozdě se nevyplácí a... hotovo! Pak si budeš moci vychutnávat obojí a tělu to jen prospěje.

5. Zapomeň na počítač, telefonování...
Když si každý ráno sedneš k počítači, sjedeš facebook a pak budeš ještě hovořit s kámoškou, nediv se, že snídani nestíháš. Je teda rozdíl, když ti kámoška volá, že je nemocná, než když spolu klábosíte o věcech, které si můžete říct v klidu ve škole. Tak se najde čas na snídani. Nechat snídani, kvůli psaní statusů a chatování na FB, je vážně blbost. Nechápu lidi, co ráno před školou blogujou. Když si přivstanou- dobrá, ale když kvůli článku zapomenou na snídani... Pokud vás napadl nějakej opravdu úžasnej článek, tak si napište v rychlosti poznámky na kus papíru; jaký je téma, typy, rady... Až přijdete ze školy, tak to sesmolíte.

Nevím, jestli to nějak pomohlo, ale když se toho budete držet, tak snídaně vždycky bude a všechno bude ok.

Každý ráno před školou aneb rozcvička

29. srpna 2012 v 23:06 | NaNy |  Staré články
Na facebooku se čím dál tím častěji objevují různé věci o škole. Každý den se objevuje, že za chvilku začne, že to bude hrůza atd.
A se školou patří i brzké ranní vstávání. Jak se vlastně správně probrat? Budík vás sice zbudí, ale stejně ještě pět, deset minut vrávoráme a zvykáme si na ranní světlo.
Nicméně- nejlepší na probuzení je rozcvička. Možná si říkáte: 'Komu by se chtělo cvičit, když ve škole bude tělák'. Ale i přesto...
Ranní rozcvička by měla být jednoduchá, neměli byste se ani zpotit.
Stačí pár cviků s hlavou, "kroužky, kruhy, velký kruhy" s rukami i s nohami a pak klasické protáhnutí nohou. Na to žádný návod být nemusí, tohle my máme na každém těláku...
Věřte, že se proberete. Občas se nechce, ale pět minut ještě nikdy nikoho nezabilo- a teda platí: co tě nezabije, to tě posílí.
Není dobré, když ji občas neuděláte, občas ano... Zkrátka- když to budete první měsíc školy dělat každý den, zvyknete si a budete zcela automaticky cvičit.
Jednoduché ne? A místo mrhání časem, kdy ne a ne vylést z postele, pomůžete tělu celkově- ne že se pouze proberete.
A kdo by nechtěl být už od rána plný energie a přitom nepomáhat tělu?

Naletěla jsem díky mailu aneb Mars

28. srpna 2012 v 13:26 | NaNy |  Staré články

Můj děda dostal email, že bude vidět Mars- 27.srpna bude lehce vidět. Měl být velký jako měsíc v úplňku.
Děda mi to přeposlal a bylo to- včera jsme jeli na kopec, kde je obloha krásně vidět, nikde žádné velké stromy... Byli jsme tam asi půl hodiny a stále nic. Měsíc byl sice hezký, viděli jsme Velký vůz ale Mars nikde. Nakonec jsme jeli domů s tak pěti fotkami měsíce... Byla jsem zklamaná.
Doma jsem nechala vygooglit "MARS". Ukázalo se, že je to jen podvod, blbost...(ZDE se podívejte na článek iDnes) Takže jsem naletěla. Bylo to sice zklamání, ale nakonec jsme se zasmáli. Mars sice neuvidíme, ale nakonec byla legrace a užili jsme si to tak jako tak.
Nejvíc jsme se zasmáli tomu, že tenhle podvod se šíří maily už od roku 2003.
Příště si dám na takové maily pozor Mrkající
A co vy? Také jste to neznali a jeli jste se podívat na "tu nádheru". Nebo jste o tom vůbec nevěděli? A nebo vám to nějak docvaklo, či jste to dávno, zažili?

Článek na krasna.cz

28. srpna 2012 v 12:57 | NaNy
Už jsem byla celkově netrpělivá. E-mail od krásná.cz nikde, skoro jsem myslela, že na mě zapomněli. Už jsem se nervovala tak, že jsem si říkala, ať klidně pošlou špatnou zprávu, ale ať už něco pošlou! A dneska jdu jen tak na krásná.cz, na email jsem se ještě nedívala... A vidím tam článek: Péče o kudrnaté vlasy.
Jupí, říkám si. Zase se něco dozvím o kudrnatých vlasech... Jenže on to byl můj článek. Byla jsem překvapená, ale nadšená- a jak. Okamžitě jsem chtěla napsat tenhle článek, aby to bylo ještě jakž takž aktuální.
Tak se rozhodně podívejte SEM. Pokud budete chtít, tak mě podpořte, ale mě je to stejně fuk. Těch pár návštěvníků mám ráda, můžu se na ně spolehnout a žádnou obrovskou slávu nepotřebuju (ale ne že bych ji nechtěla Smějící se ). Je sice poznat, že je to článek, který patří holce, který je teprv jedenáct, ale pro mě je to úspěch a myslím, že i základní rady se hodí.
Nicméně jsem tam zveřejnila i otázky uživatelek, ale myslím, že vám to nebude vadit Mrkající

Máš problémy dodržovat pitný režim? Je spoustu řešení! 2

26. srpna 2012 v 2:31 | NaNy |  Staré články

Druhý díl- další nápady, jak dodržovat pitný režim- jsou snadné, nic nestojí a jsou mnou vyzkoušené. Tak, tady je druhý nápad:
Všude sebou...
Budeš teď dvě hodiny blogovat? Tak si vem k notebooku litrovou fašku vody a řekni si, že jí musíš vypít. Měj jí neustále před očima. A jakmile například dopíšeš odstavec, či doděláš nějakou úpravu, napij se. A až budeš od počítače odcházet, flaška by už "měla" být prázdná. Když si chceš večer dívat na nějaký film, vem si s sebou litrovku. Až film skončí, má být vypitá. Vždycky se napij po reklamě (pokud reklamy jsou) a pak ještě mezi nimi. Jen na to musíš pamatovat a mít láhev opět před sebou, nebo aspoň v dohledu. Takhle si za den udělej třeba tři aktivity a je hotovo- tři litry vody (pokud možno obyčejné).
Tahle možnost není úplně nejlepší jako první, ale myslím si, že pokud děláš takových aktivit hodně, tak se to hodí. A zúčastněte se ankety, která se zobrazí, když rozbalíte článek :).

Před tím než si založíš blog..

26. srpna 2012 v 0:24 | NaNy |  Staré články

Viděla jsem, jak si spoustu lidí založí blog, napíšou pět článků a pak toho nechají. Nebaví je to... Takže těsně před tím, než si založíš blog se sama sebe zeptej:
Budeš tam chodit aspoň jednou za měsíc?
Tohle je nejzákladnější otázka. Pokud ne (ať už kvůli tomu, že by tě tak "často" nenapadalo co psát, zájmy, jiné aktivity) tak se na blog raději vykašli. Nemělo by to cenu. Ale je pravda, že záleží na tom, o čem bys psal. Ale i přesto- pokud nebudeš mít čas, nepřemýšlej nad blogem a raději se věnůj koníčkům. A navíc, pokud by se články objevovaly na blogu míň a míň, tím by se snižovala i počet návštěvníků. Ale není pěkné, když máš aspoň 5 takových lidí, který ti pochválí (občas i trošku zkritizujou) článek? Kdybys byla neaktivní, nechodil by tam už téměř nikdo, to mi věř!
O čem vlastně chceš psát?
Další věcí je, že si lidi zakládají blog a pak nevědí o čem psát. Předem si urči téma. A taky je dobré, kdyby tě ono téma nebavilo, vymyslet si ještě jedno rezervní. Kdyby náhodou... Ale pokud od začátku nevíš, o čem budeš psát, tak si to raději nejdřív pořádně promysli a s blogem počkej. I kdyby tě napadlo sebelepší a sebezajímavější téma, řekněte si sami sobě popravdě, jestli by tě na toto téma opravdu bavilo psát. To že to zajímá lidi, neznamená, že se tomu budeš ty věnovat! Pokud by tvoje články byly na téma: První den na blogu, Nevím, co mám napsat, Neznáte nějaký vtip, Je nuda...tak to je špatně. Pokud by se ti tohle stalo, tak blog smaž. Tyhle články NIKOHO nebaví.
Jak jsi na tom s pravopisem?
Jak vlastně píšeš? Občas se chyba stane, když třeba rychle píšeš, omylem klikneš na špatný písmenko a nevšimneš si toho- ale o to nejde. To je chyba, kterou může udělat i "člověk pravopis". Taky se občas stane chyba, že místo mně napíšeš mě, ale to článek příliš nenaruší, většina lidí si toho ani nevšimne! Ale když je každý článek s hrubkami jako: slišet, običejně, nebo třeba ty čokoládički my hrozně chtunaj! To jsou hrůzy! Pokud se ti v pravopise moc nedaří, je tohle výzva. Buď se zlepšíš, nebo si blog nezakládej. Články plný chyb se po čase hodně omrzejí a lidi je nebudou číst( občas pro ně budu rozluštit, o co se jedná). Třeba na jednom blogu jsem nedávno četla: Jsou nové čipsi. Eh? Čipsi. Jasně, tomu, kdo má aspoň trochu mozek, dojde, že se jedná o Chipsy. Ale vypadá to hrozně. Sice se to tak čte, ale to vás rozhodně neomluví! A k tomu jsou chipsy ještě rodu mužského neživotného, takže když už, tak čipsy. To už vypadá trochu lépe, ne? No prostě- jde o to, že špatný pravopis a blog nejdou dohromady. Takže rovnou myšlenku na blog zavrhni, pokud je to tvůj případ.
Baví tě vůbec psaní?
Já třeba píšu knížky, a mám ke psaní moc dobrý vztah. Jako jednu z mála ve třídě mě baví čeština, hlavně sloh atd. Proto jsem taky přemýšlela, jestli bych nechtěla mít blog. Původně jsem chtěla psát krátké knížky, aždý týden novou kapitolu coby článek a tak nakonec napsat celou knížku. Jenže než jsem si ho založila jsem trošku víc vyrostla. Stále jsem psala knížky (a stále je píšu), ale už jsem se začala zajímat o módu a o hubnutí. Takže blog nakonec úplně změnil téma. Ale stále jde o to, že ráda píšu, ať už knížky či věci o módě. Takže pokud nemáš vztah ke psaní úplně nejlepší, nebaví tě tolik psát a ani krátká slohovka do školy o zajímavém tématu tě nenadchne, raději počkej. Psaní by tě nebavilo. I když jsi nadšená, už jsi asi milionkrát klikla na "Založit nový blog" a už si jen rozmýšlíš jméno domény, tak zpomal. Upřímě si řekni, jestli by tě bavilo psaní o různých věcí pokaždé alespoň na půl strany. Jo? Pak je všechno v pohodě. Ale sama uvidíš. Zkus to. Pokud to nepůjde, tak stačí dát "Smazat blog" a všechno bude ok! Ale zase... Nemusíš být třeba ze slohovek nadšená atd. Ani nemusíš psát pro školní časopis či nějakou knížku. Stačí, když tě psaní neštve. Nemusíš ho milovat, ale musí tě to aspoň trochu bavit. Nemá smysl sedět před počítačem a koukat do monitoru, ani se nedotknout klávesnice... To ne!
Byly to čtyři základní otázky, ale bude jich ještě šest. Podle mě jsou tyto věci důležité. Ale samosebou chci slyšet váš upřímný názor. A jak jste na tom? Jsem ráda, když se se mnou někdo o něco podělí, chci slyšet názor ostatních. Tak prosím, za nějaký ten názor do komentu bych byla moc ráda Mrkající

Něco pro štěstí

24. srpna 2012 v 18:00 | NaNy
Vím, že je to blbost, ale ten pejsek je moc pěkný a štěstí potřebuju :)

Maminka, Máma, Mamka...

24. srpna 2012 v 0:37 | NaNy |  Staré články

Svou mamku mám moc ráda- je to můj ženský vzor, nejsuprovější žena na světě. Moc lituji těch, kterým máma už umřela...Plačící - je to velmi smutný.
Máma je prostě žena a táta je prostě chlap- každý je jiný, ale oba dva je potřebujem. Když nemáš od dětsví mamku, musíš si pročítat různé články, jak pečovat o vlasy, o tělo, co se nosí, co by se k tobě hodilo, atd.
U táty se toho taky dozvíš spoustu, to nepodceňuj, ale život bez mamky si nedovedu představit.
(Mluvím o mamkách obecně): ať je to hodná, či hodně přísná máma, je to pořád tvoje máma. Ta, co tě s láskou porodila, ta, co tě kojila... A to jsou jen první měsíce.
Mluvím o svojí mamce): Je moc hodná. A když se naštve, má vždycky důvod (i když to spoustu puberťáků (občas i já) nepochopí.
Byla jsem zcela zděšená, když jsem pročítala ostatní články a u jednoho byl nadpis: Máma? Kdo ji potřebuje!
Je to taková hrůza. Mamky si musíme vážit! Bez ní bychom neexistovali...
Takže každý den ráno i večer mamince pusu Usmívající se - já vím, takhle napsaný to může působit dětinsky, ale ani byste nevěděli, jak potěší ten úsměv a opětovaný pusa od ní...

Outfity na podzim, outfity do školy

23. srpna 2012 v 23:00 | NaNy |  Staré články
Do školy zbývá deset dní...
Je sice jasný, že hned se začátkem školy nepřijde zima, ale od půlky podzimu se už hodí delší kalhoty.
Jistě, stále se nosí džíny, je spoustu druhý a střihů. Ale nejmodernější (a nejoblíbenější) jsou mezi teenagery barevné kalhoty. Prodávají se v čím dál tím bláznivějších barvách, v každém dobrém obchodě s oblečením jsou alespoň základní barvy- zelená, modrá a červená.
Ale zatím bývají docela drahé... Bohužel. Ale jako pěkný dárek k novýmu školnímu roku či k narozeninám (nebo i "předčasným vánocům") se hodí.
Jdou dobře kombinovat s většinou oblečením- a hodí se i barevné šátky, či tenisky s barevnými tkaničkami.
Tady je pár (no- spíš trochu víc xD) foteček, jak to dělám :A co vy a barevné kalhoty? Nosíte je? Líbí se vám? Rozhodně napište, chci znát váš názor.
!MŮJ TIP!

Máš problémy dodržovat pitný režim? Je spoustu řešení! 1

20. srpna 2012 v 19:48 | NaNy |  Staré články
I když se konec léta blíží, nesmíme zapomínat na pitný režim- zvláště, když jsou v poslední době taková vedra.
Je snad milion řešení, jak pitný režim dodržovat, ale já vám sem napíšu jen ty, které jsem sama vyzkoušela...
Na lednici napsáno...
Na lednici si dej papírek- nemusí být velký. Řekni si, že musíš za den vypít alespoň deset průměrných sklenic (a to je nejméně- lepší bude, když aspoň dvě skleničky přidáš) nějakého nápoje. A z toho by mělo být aspoň sedm či osm sklenic obyčejné neperlivé vody (a studené, protože ta se lépe vstřebá a nebude ti takové horko - když piješ z lahve, dej ji pak zase do lednice).
A za každou skleničku si na papírek udělej čárku (nebo nějaký znak, který ti vyhovuje). Ale nejdřív si papírek rozděl na dvě části a u jedné napiš V (jako obyčejná voda) a za to 8 (jako osm sklenic za den). A na druhou část si udělej znak O (jako ostatní) a za to třeba číslo 3 (jako tři sklenice za den).
Většinou chodíš do lednice spíše pro jídlo. Ale vždycky se podívej na papírek- nemáš náhodou i žízeň?
A taky nezapomeň, že když třeba v průběhu dne na čtyři sklenice nápojů zapomeneš, nedoháněj to večer- má se pít průběžně a ty by jsi se zbytečně "nažbluňkala" před spaním...
Když si na tenhle systém třeba po měsíci zvykneš, nebude si už muset odškrtávat a budete pít automaticky. Ale nepřestávejte s tím, dokud si nejste jistý jestli byste to doopravdy dodržovali.
Tohle je můj nejoblíbenější způsob- je to tak snadné, ale přitom tím tolik získáte!
A mimochodem- způsob si můžete udělat jaký chcete- nemusíte třeba za každou sklenici napsat čárku, ale ráno si čárky udělat a postupně je odškrtávat. Možností je spoustu, vyberte si, jak je vám to pohodlné...

První způsob tu máte, ale ještě jich tu bude dalších pět, takže výběr bude velký... Máte nějaké techniky na dodržování pitného režimu? Rozhodně se ptejte do komentářů!


To, co pro mě bude vždycky platit...

20. srpna 2012 v 2:14 | NaNy |  Staré články
Rozhodla jsem se... BEZ KECŮ!
Blog není od nudění a koukání do monitoru- je to zábava, do které vás nikdo nemůže nutit!
Je lepší když máte malou návštěvnost, ale dobré (vychválené) články od těch pár uživatelů, než když máte 1000ovou návštěvnost, ale samé špatné články a negativní komentáře!
Nápady na článek přijdou v noci, nebo brzo ráno! ( A u mě velmi často)
Kritiku berte jako upozornění, že s vaším článkem něco není v pořádku, ne jako důvod, hned smazat blog.
Žij v přítomnosti- minulost nezměníš, o budoucnosti nic nevíš...
Je lepší říct krutou pravdu, než lhát.
Dětské sny, jako že budem zpěvačkami, herečkami a podobně se mohou splnit. Ale ne každý to dokáže...
Právě jste si přečetli "má i někoho jinýho moudra". Možná nuda- ale kousek pravdy na tom je. Zítra či pozítří se na youtubu objeví moje první video, ve kterém "tohle téma" zmíním. Rozhodně bude tady na blogu odkaz!

Jak bylo na dovolené...

19. srpna 2012 v 0:06 | NaNy |  Staré články
Byla jsem na dvou dovolených- na Rhodosu a v Tunisku.
RHODOS
Jednoduše- krásný řecký ostrov, kamenitá pláž, čisté moře bez jediné trávy či mořské řasy, luxusní pokoj a vedro
Zrovna ten týden, co jsme tam byli, byl "podzim"- v ČR pršelo a bylo zataženo. Takže jsme měli docela štěstí. Každý den na dovče vypadal podobně:
Na snídani chodit těsně před koncem, na pláž chodit v poledne, z pláže se pozdě odpoledne vykoupat do bazénu, a pak ne večeři...
Hned upozorním, že jsme nebyli na výletě, nebo tak něco...Já totiž na plážové procházky, cesty po památkách a ježdění po celém ostrově sem tam nemám ráda.
I když to může připadat jako obyčejná "nuda" u moře, byl to skvělý zážitek a o legraci bylo postaráno.
Před večeří jsem se vždycky trochu upravila...


U zrcadla mám takhle asi deset fotek. Každý den 1-2 focení před -pláží, večeří, snídaní-.

Nuda rozhodně nebyla! Blbosti, sranda atd. To bylo "téma" na Rhodosu. Takže tu je: jazýčková fotečka S vyplazeným jazykem
A nakonec krásný nápis z kamínků.


Tunisko (Tunis)
Tam to taky bylo super. A kromě povalování se na pláži a koupání v moři jsem taky jezdila na velbloudech. Nepopsatelný a hlavně nezapomenutelný zážitek- takže pokud budete mít příležitost svést se na velbloudovi, nebojte se jděte do toho!
Velbloud je nádherné zvíře. A taky zvláštní. Má hrby, vydrží bez vody neuvěřitelně dlouho...

Dal mi krásnou pusinku. Moc milé.
Sice jezdím na koni, ale tohle je něco úplně jiného- je to vysoko atd. Smějící se
Jeli jsme v dlouhých "karavanách"(nebo tak nějak)...

Viděli jsme i pštrosy...... Smějící se
Jedli jsme i takový chléb, který tam ti Afričani jedli. Byl moc dobrý- a byl udělán v takovémhle "díle" z bláta Smějící se

A poslední fotečka co sem dám- lev před hotelem- moc pěkný.
Obě dvě dovolený jsem si moc užila. A co vy? ÚžasnýÚžasnýÚžasný

Ohodnocení blogerek

18. srpna 2012 v 16:50 | NaNy |  Staré články
Nudila jsem se a proto jsem se pustila do malého projektu- projela jsem většinu článků blogerek, které píšou pro krásná.cz . No a rozhodla jsem se, že je oboduju (0 nejhůř- 10 nejlíp)
Lola-J
Moje nejoblíbenější blogerka- nejenom na krasna.cz. Je super a je jednička. Její články jsou na různá téma a to se mi líbí. Je originální a má hodně úspěchů. A já si myslím, že patří mezi nej blogerky v ČR. Takže dávám 10/10 bodů. Takhle si přesně blogerku představuji- a navíc má i pěkný design, který často mění...
Lady Vanilka (Michaela Vančurová)
Tahle blogerka mi naopak moc nesedla. První tři články byly příšerné. Nakonec jsem si ale přečetla i další články a nakonec jsem usoudila, že to nebude tak zlý. Přesto ale musím brát ohled i na negativný komentáře, který je na blogu více než dost. Navíc mi připadlo, že je s ní sranda a design mi stejně jako u Loly přijde moc pěkný. Takže bych Míšu nakonec obodovala 8/10.
Mary-Ane
Je to sice vysokoškolačka, a i když píše články i pro starší, najde se tam spoustu krásných věcí pro i pro 18- . Hodně jsem se jí inspirovala a vždycky když jdu na krásnou.cz, tak jí sjuknu, jestli nemá něco novýho. I když to není moc blogerka, která píše o módě a tak, je super. Je to vlastně nejlepší, protože má jiný téma a tím se odlišuje. U ní najdu věci jako typ na knížku, či na nějakou gamesku. To bych u jiných blogerek krásná.cz těžko hledala. A právě proto dám Mary-Ane 9,5/10... Přijde mi to spravedlivé. Na Lolu nemá, ale rozhodně je víše než Lady Vanilka...
Angel-ina (Angelina)
Je to fajn a příjemná. Prostě milá holka. Nejdříve jsem ji přehlížela, ale nakonec mě zaujala fotka a tak jsem se podívala. No, od tý doby chodím na její blog každý druhý den a shlížím nové příspěvky. Taky se mi líbí, že patří i mezi blogy TOP BLOG od kámošky.cz. Jen mě mrzí, že se nyní přesunula na blog spot. Tam už chodím nerada. Ale když tuhle novinku přehlídnu, dala bych "Andělovi" 8/10 bodů.
Je jich jen pár, ale tohle jsou jediné blogerky, které pravidelně navštěvuji- jejich blogy jsou super a já se těším na novinky...