Facebook Zone 1- Nic na něj nesvádějte

30. srpna 2012 v 15:15 | NaNy |  Staré články
Chtěla bych se s vámi podělit o moje názory na FB a taky říct, jaký kraviny na něm lidi občas dělají. Bude sedm dílů.
Nic na FB nesvádějte. Rozchod s přítelem, rozpad kamarádství, to, že si z vás ostatní utahujou...
Chtěla jsem tam napsat i "otravování úchyly", ale nakonec jsem to vzala zpět. I když na FB nenahráváte fotky ve spodním prádle, nebo úplně nahé, stejně vás může nějaký úchyl napadnout. Jenže erotickými fotkami, kterých je na FB snad miliarda, jen zvyšujete riziko. Teď však úchyláky a jiné slizouny nechme.

Rozchod
Dost nepříjemné, když se s vámi někdo kvůli FB rozejde. Ale je to tak. Stačí jeden status, jedna fotka a hned je vztah v prd***. Takže si kontrolujte, co na FB nahrajete. Když kvůli hádce s přítelem ze vzteku nahraješ fotku, kde si dáváte pusinky s bejvalím, a k ní napíšeš, že jeho pusy byly nejsladší a že to bylo moc fajn a že se ti stejská- tak to je definitivně konec se "současným" klukem. Tohle se netoleruje. Já bych to taky nenechala bejt. A ještě horší to je, když hádka není. To totiž nic neděláte ze vzteku a z 90% si uvědomujete, co děláte. A to je pěkně hnusný.
A po rozchodu nastanou nadávky, jak je FB pitomý, že zapříčinil rozchod... jenže ono to tak není. To VY tam ty fotky nahráváte, to VY píšete statusy. Na tom není nic složitého. Jen si to prostě neumíme přiznat.

Rozpad kamarádství
To se sice nestane jen tak... ale stát se to prostě může, takže i na to pozor. Mým kámoškám se to stalo (ale já do toho nebyla zapojená, bylo to pouze mezi nimi- a budu je nazývat Petra a Bára). Bára se na Petru naštvala. Zjistila Petřino heslo na FB a pak jí tam psala nechutné statusy. Když to Petra zjistila, tak jí to oplatila (Bára jí heslo někdy řekla). Jenže nepsala žádné statusy, pouze si poznamenala všechny zprávy, které Barča dostala, na papír a pak je smazala. A začala velká bitva. Jistě, začala si ji Bára, ale Petra to ještě zhoršila, což nebylo správně.
Jenže holt to dříve byly dobré kámošky a tak se po měsíci a něco daly zase dohromady. Ale to nemusí být vždy. Stačí jedna chybička a kamarádství je pryč... navždy. A zase nadáváme na FB. Jasně, je pravda, že kdyby nebyl FB, tak by se asi nic z toho nestalo, zůstalo by to pouze u první hádky... Ale z větší části za to můžete vy. Například: vy jste řekli heslo kamarádce (i když jste ji před tím důvěřovali).

Utahování
A je to tu opět- stačí jedna jediná fotka... a ostatní si z vás budou utahovat. Je pravda, že to není moc pěkné, ale tak to prostě je.
Moje kámoška opravila v jednom statusu mně/mě: neumíš češtinu? Tady v té větě je to třetí pád, takže mně, ne mě.
Na FB se tohle stane. A tohle je malá chybička. Mnohdy jde o Y/I atd. Jenže nikdo to neopravuje a všem to je jedno. Kámoška se tedy totálně ztrapnila a kluci si z ní utahujou dodnes a říkají jí: Češtinářka.
Na tom je vidět, že stačí jeden pitomý komentář a utahování je na místě. A opět to na FB nesvádějte- to vy to komenty píšete...

Asi jste většinu z toho věděli, ale když se do takové situace opravdu dostanete, bude to jinak.
Nemůže za to FB- můžete si za to vy sami.
Ona za vás fotky nenahrává, on za vás ty statusy a komenty nepíše...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama