Lady Vanilka alias Míša Vančurová- názor

22. října 2012 v 21:34 | NaNy |  Staré články
Lady Vanilka- velmi slavná blogerka. Znají jí snad všichni v ČR, co se zajímají o blogy.
Je to trapka, jak polovina lidí říka, nebo je to prostě blogerka, co je svá?
Řeknu to takhle: Já souhlasím více s druhou částí. Ale je pravda, že tahle lady-vanilka se už párkrát ztrapnila a že by si pár článků mohla nechat pro sebe.
Podle mě je to prostě blogerka, co to někam dotáhla- a člověk to dotáhne daleko jen jediným způsobem- lidi ho podporují, píše dobré články, nekopíruje a na nic si nehraje. A to je přesně Michaela.

Někdo prostě narazil na pitomý článek a pak už ostatní články komentuje špatně. Já takhle nesoudím. Ano- upozorním na špatný článek, ale jiné články si pozorně přečtu. Třeba nejsou tak pitomý, jako ten první.

Já se jí třeba inspiruju- ale nekopíruju!
Když s něčím souhlasím, tak to svými slovy napíšu.

Lady Vanilka se občas ztrapní, ale to k životu patří. Copak jste se nikdy neztrapnili? A když máte ten "dar" od Boha, že se snadno ztrapníte... No nicméně, je to Míša- super blogerka- a občasné ztrapnění k blogu patří... je to fakt!

Neznáte tenhle blog? Tak se na Míšu koukněte --> ZDE!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 streetqnektarinka streetqnektarinka | Web | 20. září 2012 v 11:00 | Reagovat

Podle mě je Lady Vanilka prostě sama sebou  :) a je vždycky dobře, když je člověk originální osobnost :) na její blog sice nechodím, ale párkrát jsem byla a četla jsem i komentáře, ve kterých se píše, že každý článek je víceméně to samé... možná už není prostě tolik nápadů :)

2 Yume Yume | Web | 21. září 2012 v 14:47 | Reagovat

Já osobně Lady Vanilku nemám ráda, není mi sympatická. A pokud mám bejt upřímná, její články většinou podle mě nejsou kvalitní ani náhodou (obzvlášť poslední dobou - to je samá reklama a komerkce), ale to je věc názoru.
A že si získala slávu stylem "lidi ji podporují, píše dobré články, nekopíruje a na nic si nehraje", tak v tom s tebou zásadně nesouhlasím, protože sama kdysi přiznala, že si svojí popularitu částečně přivodila reklamama, který písávala i na stránky jako Alik.cz, což je podle mě hodně špatnej způsob, jak se proslavit.
Jako, nechci bejt zlá, ale podle mě je tvůj názor poněkud naivní, ale je tvůj, takže nemám právo ti ho brát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama