Nejsem na blogu moc často? + upozornění

25. října 2012 v 12:12 | NaNy |  Staré články
Připadne mi, že jsem na blogu moc často. Za říjen jsem napsala více článků než za prázdniny, kdy jsem byla celkem pořád online.
Je to moc divné. Nikdy jsem ve školních měsících napsala max. 25 článků. A teď? 37.
Taky mi připadne, že jakmile mě napadne nějaká blbost, tak to napíšu a myslím si, že to bude mít úspěch. Pak jen zbytečně články mažu, protože jsou o ničem.
Ale zase je to i v něčem pozitivní. Pokud komentujete články hlavně večer, tak si můžeme dobře pokecat, protože v tu dobu jsem na blogu nejvíce. Můžete se mě na cokoli zeptat (otázky pak jdou do videoodpovědí, ale pokud jich je do videoodpovědí moc, tak je zodpovím ihned).
Ale čas na blogu se bude zkracovat. Gympl se rozjíždí, trojka z matiky, čtyřka z ájiny (díky bohu, že ta se nepočítá (bůh žehnej učitelce)) a teď víc a víc učení. To znamená, že i méně času stráveného na blogu, celkově i na netu, takže mě ne vždy zastihnete na facebooku nebo na twitteru.

+upozornění
Jedna blogerka mi tady pořád psala, že rubrik hodně a článků málo. Bylo to den po tom, co jsem založila rubriku Úvahy. Ona si myslí, že tam hned bude sto článků??? Podle mě mám rubrik akorát, jen je hot někde článků víc, někde míň. Musí se brát ohled na to, že to jsou třeba týden staré rubriky a že se s tím nedají dělat zázraky.
Psala mi, "proč nejsou zaplněné všechny rubriky tak, jako typy či ostatní?". Tak já jsem jí snadno odpověděla. Článků na téma "Ostatní" a "Typy" je moc, takže... No a taky to jsou nejstarší rubriky- sice patří mezi ty starší i móda a nebo fitness, jenže uzejte, v té době, kdy jsem rubriky založila jsem o módě zas až tolik nevěděla. A o fitness taky ne. Teď se ale začínám poslední dobou o takové věci zajímat a začíná se to též rozjíždět. A videa? Já jich zatím nenatočila moc, je to také celkem nová rubrika. A proč jen natočit kecy: Jak se máme?, je tu NaNy, tak se podívejte na blog krasna-sluchatka.blog.cz!" takové kravinky. Já točím jen videoodpovědi a pak i to jedno video o začátku.
NaNy je rubrika taky nová, ale na to téma se tak dobře píše, že už se mírně rozjela.
Jak na blog- v tom poslední dobou celkem zaostávám. Napsat o designu, článcích a tradá konec! Jistě, ještě tam toho spoustu přidám, ale teď ne. Teď se o tyhle věci moc nezajímám.
Showbyznys: Já nedělám ZATÍM rozhovory. Ale když jsem blog založila, tak jsem rozhovory předstírala- třeba s Gottem, či s Ewou Farnou- a nebo jsem si vymyslela svojí herečku, svůj film a že to prý běží jen v Polsku. VÝMYSLI. Ale počkejte si, až budu trochu starší. To se tu nějaký ten rozhovor určitě časem objeví. Jen vyčkat. Zatím do showbyznysu přidávám rozhovory s blogerkami + něco o Hlasu ČeskoSlovenska.
Pak je tu taky Téma týdne na blog.cz. To já teď píšu skoro vždycky. Jenže mě štve, že to trvá týden! Mě napadne něco v pondělí, v úterý se to zveřejní a pak musím čekat na něco nového. Hrozný :D. Připadne mi, že články na téma celkem jdou, jen občas napíšu tři věty, někdy tři stránky. Záleží na tématu, kolik o něm vím...
To je z rubrik vše (vlastně to bylo spíše vysvětlení, pro blogerku, proč je takový počet v těch a v těhlech rubrikách.
Taky nezapomeňte na to, že je rubrika Úvahy smazána a místo ní přišla novinka Ve světě. Postupně budu přidávat na toto téma články, takže BLOGERKO, vydrž!!! Usmívající se

To by bylo prozatím vše, zdraví NaNy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Melounek Melounek | E-mail | Web | 25. října 2012 v 13:22 | Reagovat

Chápu tě, je jasný, že pokud vytvoříš novou rubriku, tak v ní hned nemůže být tolik příspěvků :) Prostě se na komentáře tohohle typu vyprdni a piš dál, jak budeš chtít ty ;)) E.

2 An An | Web | 25. října 2012 v 13:25 | Reagovat

Prej hodně rubrik článků málo? Já mám na blogu ani ne osm rubrik v tom max deset článků a ty že jich máš málo? Chudák holka, měla by si zajít do první třídy zopáknout matiku. Tohle jsou jednoduchý počty.
Já se na gympl teprve chytám, jenže nedokážu žádnej najít a když už mě nějakej zaujme, berou tam až z určité třídy, takže musím čekat a shánět dál.

3 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Web | 25. října 2012 v 18:00 | Reagovat

díky :-)
koment pobavilo :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama