Výhody mého blogu, vysvětlivky...

4. října 2012 v 19:00 | NaNy |  Staré články
Všimla jsem si, že několik lidí nechápe, co nějaké výrazy znamenají a jaké mají na blogu výhody. Ráda bych vám to vysvětlila- jinak by museli nové videoodpovědi být na hodinu.

Vysvětlivky:

-Banner: na jiných blozích to můžete najít pod pojmem "klikací ikonka". Pokud se vám moje stránka líbí a chcete jí sdílet, tak přemístěte moji klikací ikonku (banner) třeba do menu u vás na blogu. Je to prostě "sdílící" fotka nebo animace.

- Tlačítko "To se mi líbí" : naleznete ho naprosto obyčejně na facebooku. Ono to tlačítko tady na blogu s ním souvisí. Pokud dáte LIKE (to se mi líbí), tak se vám to ukáže na profilu.

Chcete se zeptat ještě na něco, co nechápete? Napište do komentů, na e-mail nebo na FB.

Výhody věcí na blogu:

Jaké výhody mají "novinky"?
Je to na blogu nové, kdo si nevšiml, tak je to pod záhlavím. Do novinek vždycky dám "odkaz" na nějakou akci, článek apod., teď je tam např. o gymplu, příště tam bude o mém svátku atd.Lidi tak ví, co je nového jak na blogu, tak všude kolem něj a taky se o vás dozví více.

Odběr novinek- musí to být?
Odběr novinek je vážně šikovný. Na e-mail vám budou chodit nové články (většinou jednou až dvakrát denně). Budete hned o nich vědět. Odběr novinek jde i zrušit, takže pokud vám to bude v mail "spamovat", tak se s tím dá něco dělat.

Měla by být v menu anketa, je dobrá?
Pokud se chcete návštěvníků na něco zeptat, tak je dobrá. Když se zrovna na nic ptát nechci, tak tam dám jednoduchou anketu: Byl/a jsem tu: Ano (klik). Možnost máte jenom jednu. Ale jinak je anketa dobrá i pro spestření menu a navíc mě vždycky takové ankety bavili :)

Je na blogu dobré vyhlédávání?
Já ani nevím. Nějaký ten čas jsem ho tam měla, ale nemusí být. Ale komu to vyhovuje, budiž. Mě připadne, že se celkem hodí, ale záleží na případu.

Máš krásný nadpis- KRÁSNÁ-SLUCHÁTKA.BLOG.CZ.- jak jsi udělala tu animaci?
Tu animaci jsem nedělala já, ale můj bratranec. Pokud budeš mít zájem o takovou animaci, tak tě asi zklamu, ale design dělá jen mě (a svým stránkám) a to se musí i trochu přemlouvat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama