Tipy, pro dobré video (základní)

7. listopadu 2012 v 12:00 | NaNy |  Staré články
Sepsala jsem několik bodů, aby bylo video dobré, aspoň v základech.

Dopředu si připrav text
Připrav si dopředu text. Mezery s eeee nezní tak dobře. Nemusíš se text učit nazpaměť, ale jen si před tím zkus natočit zkušební video, nebo si napište poznámky. Lidi vás nezabijou, když se jednou za video podíváte do deníčku, kdybyste náhodou zapomněli, co říkat. Text nečti celý- mám s tím jaksi špatné zkušenosti Smějící se.

Donuť lidi, aby se zasmáli
Lidi nečekají na videa, kde řekneš, že jsi v depresích a že nemůžeš psát, že se dlouho neobjeví články a videa. Dej do toho co nejvíc legrace. Občas nějaký ten vtip a ani trapasy nejsou k zahození. Na to dnešní YouTubáci čekají! A když už bez vtipů, tak aspoň normálně s úsměvem.

Dívej se do kamery
Pokud celou dobu koukáš do strany nebo do stropu, neudělá to dobrý dojem. Sice se občas zapřemýšlíme a odbočíme někam stranou, ale to má být vteřinová záležitost!

Netoč nekvalitní kamerou
Ne každý má úžasnou novou kameru (nebo foťák) s extra kvalitou. Ale pokud ti kamera dělá kostičky a zvuk nic moc, není to fajn. Já natáčím kamerou v počítači. Není nejlepší, ale myslím, že to na dobré video stačí.

Dej do videí téma, která nikde jinde nejsou
Videoodpovědi- to dělá dneska skoro každý. Kromě nich zkus ale vymyslet něco originálního. Něco, co jsi nikde neviděla. Proč kopírovat? Čím originálnější, tím lepší.

Video uprav
Super programy- pokud je máš, tak videa rozhodně upravuj. Pokud to neumíš, tak ti někdo určitě pomůže (i když to není zrovna můj případ). Já žádný takový program nemám, tak nic. Ne všechno je dokonalé.

Závěrem
Toč něčím aspoň trochu kvalitním.
Měj dbrou náladu.
Vyhni se eeeh, hm...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Mr.Markii Mr.Markii | Web | 24. listopadu 2012 v 17:10 | Reagovat

Já to dělám trochu jinak a co se týče Videoodpověďí, netočím je. Z důvodu ochrany svého soukromí. Jen točím (dělám) videa, za která se nemusím stydět a jsou pěkná.

Jinak mam upravovací program: Pinnacle studio 15. Je opravdu super, ikdyž je placený. Jinak, musíš mít v počítači upravovací program. Každý tam má už předinstalovaný alespoň ten Movie Maker..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama