Urážlivé komentáře- tss, teď už se směju!

21. listopadu 2012 v 6:00 | NaNy |  Staré články
Nevím vlastně, proč jsem zrovna tenhle článek dala do rubriky "Jak na blog". Souvisí to s touto rubrikou? Ano, ale nepřímo. Ale už dost keců a sem se článkem!

Projížděla jsem videa a najednou Nový komentář! Komenty na youtube moc často nekontroluju, takže nevím ze kdy byl. A ani to vědět nechci.
Text zněl: "Ty jedna bárbínko, víš co, přestaň si tady hrát na hvězdu a odejdi z blogového světa!"
Já jsem se ze začátku mračila, byla naštvaná a komentář smazala + blokla uživatelku. Přidala ke komentáři i odkaz a tak jsem se podívala. A pak sem se smála. Ale jak. Její blog vypadal více než příšerně, články snad ještě horší a na její videa jsem se nemohla ani dívat. Navíc poznámky, které vypadaly jako: "Víte, občas jste jak malá děcka", nebo "takže mládeži" jí rozhodně nepřidaly. Když jsem pak sjela její komentáře (kterých ani moc neměla), tak jsem viděla drsnou kritiku, která ale zároveň pobavila. Jediná pozitivní slova mohla zaznít maximálně od autorky blogu.
No, pobavení teda bylo. Teď už se ale nad urážlivými komentáři směju. Projela jsem všechny smazané urážlivé komentáře a podívala se na blogy jejich autorů. A fakt jsem se nasmála, protože jejich blogy stály za nic!

Já neříkám, že jsem nějaká blogová hvězda. Ale to neznamená, že není nikdo není horší než já.
Tenhle článek měl být hlavně pro ty, kteří si kvůli těm pitomým komentům přestávají věřit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Mr.Markii Mr.Markii | Web | 24. listopadu 2012 v 17:08 | Reagovat

Ahoj,
vidím, že tvoje návštěvnost a komentáře také nestojí za nic, ale co se týče článku, když jsem ZAČAL blogovat, byl jsem na to stejně ze začátku, jako ty - byl jsem naštvaný a měl chuť, kvůli tomu si smazat blog. Pak, co jsem zjistil, že dotyčný má ještě víc příšerný blog, než já - začal jsem se u monitoru doslova ''chechat'' a věděl jsem, že je tu ještě šance... Bohužel, dotyčný, kdo píše opravdu nechutné komentáře a sám se stydí za svůj blog, stává se, že se odhlásí od svého blogu a píše koment anonymně. Jsou to ubožáci...

2 Julcha Julcha | Web | 27. listopadu 2012 v 21:26 | Reagovat

přesně tak, blog (podle mého názoru) má sloužit k tomu, abys si tak nějak srovnala ty myšlenky, které je možné publikovat dál. Já jsem díky blogu začala mít vyhraněnější názory a všichni kolem mě si všimli, jak dospělé mám názory na věc. Přesto že nemám moc komentířů, a občas se objeví i ten nesouhlasný, proč z toho dělat vědu? Blog je koníček a ne nějaké pomlouvačné fórum, nemám pravdu? ;-)

3 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | Web | 28. listopadu 2012 v 18:22 | Reagovat

[2]: souhlas ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama