Neumím psát dlouhé články?

19. ledna 2013 v 6:00 | NaNy |  Staré články
Nedávno se mi ozvala jedna moje blogová "nepřítelkyně", kterou nehodlám jmenovat, že neumím psát dlouhé články. Tak jsem to rozhodla jaksi vysvětlit, vyřešit... nemůžu pro to najít to správné slovo.

Já bych řekla, že dlouhé články psát umím. Jenže problém je v tom, že mnohdy nemám náladu psát ty dlouhé články a místo nich napíšu kratší.
Když jsem třeba BRAVOwebu dávala ukázkové články, psali mi, abych jako 1.článek na web, napsala nějaký kratší. Trochu jsem žasla, protože mi na krásné.cz naopak řekli, že články jsou moc krátké. Ale já si myslím, že krásná.cz už prostě neví co by a proto chce něco delší, byť nesmyslnýho. BRAVOweb naopak cení kvalitu článků a délka jim nijak nepřekáží.

Zase se na to musí dívat z vícero pohledů.

-Pokud někdo píše tzv. Nadpisem 2 , tak bude článek určitě působit delší, než když ho napíšete obyčejným tzv. Odstavcem. A když píšete tzv. Předformátováno, tak je to už opravdu malé. Samozřejmě také záleží na stylu písma. Times New Roman je třeba menší, než Comic Sans. (Omlouvám se, kdybych ty návy napsala nějak špatně.)
-Když je v textu obrázek, tak článek též působí mnohem delší, než když tam prostě není nic.

Už nějak nevím, co napsat. I když...

Mám ráda články Mary-Ane, protože ona píše kvalitní články. Vůbec mě nezajímá, zda je článek krátký, nebo dlouhý, hlavně že se dá dobře číst. To přesně Mary Ane dokáže.
Nebo třeba články LadyVanilky taky nejsou k zahození, pokud nejde o nějakou reklamy. Musím říct, že nejsou nějak extra dlouhé, ale jsou dobré. Štve mě, že lidi říkají, že prostě LadyVanilka neumí psát. Protože ona umí psát, a hodně dobře, nevím, jak jste si k ní ten "odpor" udělali.

Je ale i spoustu dalších blogů, které píšou fakt dobré články. Jen se na to podívejte jinak.
Někdo může psát dlouhé i kvalitní články.
Někdo může psát kratší, ale kvalitní články.
Někdo může psát delší, ale nekvalitní články.
Někdo může psát kratší i nekvalitní články.
Mě se teda nejvíce líbí první a druhá možnost.

Takže radím mé blogové "nepřítelkyni", že když už musí mít nějakou námitku k mému blogu, tak ať je lépe promyšlená...
Já bych ti taky mohla zkritizovat blog od počátku do konce, ale zatím tam ode mě nic nemáš. Víš proč? Protože si myslím, že je zbytečné ztrácet s tebou čas. Mezitím můžu vylepšovat svůj blog a psát dobré články, ale ty tím psaním stížností nic nezískáš.

A ještě bych jisté blogerce vzkázala - když už něco píšeš, tak se podívej na svůj blog. Tvůj nejdelší článek je dlouhý, jako můj střední.

Možná si myslíš, že jsi vyhrála, že jsem kvůli tobě napsala článek... Ale to vůbec není pravda, já ho psala na 100% kvůli sobě.
A ještě - tohle ti nepřipadne jako dostatečně dlouhý článek? Já vím, dost odstavců, ale pořád patří k těm delším.

Všechny Vás jinak moc zdravím, jen bych se chtěla zeptat - co zatím testy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Catherine Alpha Catherine Alpha | Web | 19. ledna 2013 v 12:08 | Reagovat

Ty že nepíšeš dosť dlhé články? :D blbosť.. aj keby záleží na dĺžke? podľa mňa záleží na kvalite, či už je to krátky alebo dlhý článok

2 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | E-mail | Web | 19. ledna 2013 v 12:24 | Reagovat

[1]: děkuju :))

3 Ell Jones Ell Jones | Web | 19. ledna 2013 v 19:24 | Reagovat

Ty vado, jak se obhajuješ :-)
No nic, ale jen mě pobavilo, že nejmenuješ, aby z toho náhodou neměl někdo reklamu. A jak ta "nepřítelkyně" může vědět, že je to opravdu ona o kom pášeš, když všehny kritické komentáře okamžitě mažeš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama