Úvaha - TT a všechno kolem něj

8. ledna 2013 v 6:00 | NaNy |  Staré články
Vypsati se o něčem, o co se poslední dobou zajímám trochu více, než obvykle. Téma týdne, které jednodušše zkrátím na TT, je pro mě celkem zajímavé. Psala jsem na něj prakticky od založení blogu, ale pak jsem si dala jistou pauzu. Nyní u mě však každý týden je článek na TT.

TT mi většinou přišlo nanic, ale stejně jsem napsala článek, byť naprosto nesmyslný. Možná to bude znít divně, ale ať jsem chtěla nebo ne, tak jsem psala. Říkáte si - jak ho můžE psát, kdy to nechce? Já se tomu sama nějak divím, ale je to prostě tak. Vždycky jsem na to tlačítko "Napsat článek k tomuto tématu" musela kliknout. Někdy jsem napsala tři řádky. Někdy ani to ne.

Ze začátku jsem moc nečetla ostatní články na TT, ale pak se to nějak změnilo. Bohužel jsem se změnila a to k zlému. Psala jsem kritiku, která by mě samotnou velice ranila. Nemohla jsem pochopit, když někdo pojal téma jinak než já. Když jsem narazila na trochu delší článek, napsala jsem, že mě tohle opravdu nebaví číst, i když dneska bych si to velice ráda přečetla. Pokud byl článek naopak moc krátký, tak jsem blogera silně zkritizovala, že se na něco většího nezmůže. Články, které měli délku pro mě tak akorát jsem odbyla tím, že tohle je naprosto dětinské uvažování a že se to musí pojat jinak.
Několik rozzlobených blogerů mi to do hodiny oplatilo a měli na to plné právo, protože nejenom, že jsem kritizovala naprosto s prominutím debilně jejich články, ale navíc moje stály za houby. Hned vám řeknu, že je zbytečné po nich pátrat, jsou i s kritikou smazané.

O TT bych chtěla vědět ještě něco víc. Pokud odpověď víte, budu ráda, když mi jí napíšete do komentů.
1. Kdo TT vymyslel? - třeba blog.cz, nebo nějaký šikovný/á bloger/ka?
2. Kdy "projekt" (dá se to tak nazývat?) začal?
3. Článek na staré TT už asi napsat nemohu, co?
To by bylo k tomu, co chci vědět, vše.

Sama nechápu, co to do mě vjelo. Chudáci blogeři mi to určitě nikdy neodpustí. A proč by tak měli? Já sama bych návštěvníka blokla a zkritizovala ho.
Tuhle šílenou kapitolku jsem ukončila několikatýdenní pauzou od TT. Pak se opět něco změnilo a byla jsem to zpět. Rozhodně ale moudřejší.

Někomu jsem nedávno psala na blog menší (i větší) kritiku. Ale podle mě byla oprávněná. Nesnáším lidi, kteří kvůli nějaké kritice udělají kritizujícímu z blogu "děs běs", jenom ze vzteku. Kritika musí být opravdu oprávněná.

Šla bych ale k dalšímu kroku a nad komentáři bych se už nezastavovala.
Lépe řečeno bych se zastavila nad vlastními články. Něco mě totiž napadlo...
Nikdo si článek už asi znova nepřečte, ale zkusila bych staré (mizerné) články přepsat. Prostě to vzít jinak. Napsat něco více, než pár řádků. Napsat něco smyslného, co se bude lépe číst. Pokud se vám bude chtít, tak se na stará TT určitě podívejte.

Nechce se mi už nic víc psát, už mám hlavu vesměs prázdnou, chci asi spát a jako uspávací melodii poslouchat Sářino (pes) bručení a chrápání.
Pro vaše info - článek je přednastavený, psala jsem ho v noci, proto je závěr takovýhle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Catherine Alpha Catherine Alpha | E-mail | Web | 8. ledna 2013 v 18:54 | Reagovat

vieš veľmi pekne a zároveň zaujímavo rozpísať obyčajnú úvahu, tvoj článok sa mi páčil. mňa by mimochodom tiež zaujímali odpovede na tie otázky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama