Úvahy: Hlasování TT

10. ledna 2013 v 6:00 | NaNy |  Staré články
Zase jsem hlasovala pro TT. Nedávno taky. Ale ani jednou moje volba nevyhrála. Víte, lidi často něco volí, no a pak napíší, že neví, co napsat a končí to třemi zbytečnými řádky. Proč teda lidi pro thle téma hlasují?
V tu chvíli, kdy uvidí anketu je třeba napadne úvod (který je dlouhý tak na dva řádky), ale zbytek nechají náhodě a hlasují. A pak se nad článkem zaseknou a nakonec si řeknou, že to bude muset stačit. Jenže nebude...
...a pak schytají komentáře, co je to za článek.
Tak proč nezkusíte sestavit aspoň osnovu nějakýho článku, téma přidat do návrhů a nebo hlasovat, pokud se určité téma v anketě objeví?

Napadlo mě pár vylepšení - pokud byste nějaké chtěli podpořit, tak napište.

ČLÁNKY BY MĚLI BÝT MODEROVÁNY
Myslím si, že by nebylo špatné, aby byli články TT moderovány. Sice tuším, že by tam některé moje články nebyly, ale to by mi ani tak nevadilo. Aspoň bych věděla, že jsem udělala chybu. Přemýšlím, zda to mám navrhnout blogu.cz. Určitě by to asi znamenalo práci navíc, ale uznejte - není náhodou lepší číst krásné články, které budou pečlivě vybírané?

VÍCE TÉMAT
Co kdyby se dali psát články na dvě témata (vybrali bychom si jedno, nebo oboje)? Nebylo by to lepší? Aspoň by si pak nikdo nestěžoval, co je to za TT. Měli by vždycky dvě možnosti a na hlavní stránce by byly dva boxíky, nebo by se ten jeden rozdělil na dvě poloviny.

TÉMATA PODLE OBDOBÍ
Nevím, jak se tomu přesně říká, ale jde o to, že by se vždycky jedno téma měla týkat ročního období. Týdnů na to je dost, nebo ne?

OBČAS BY MOHLI UDĚLAT ANKETY, JAK ČASTO LIDI HLASUJÍ APOD.
Nebylo by od škody, aby zjistili, jak lidi často hlasují, jak se jim blog líbí a co by na TT vylepšili.

To by bylo asi vše ;-) co jsem chtěla říci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama