NÁZOR: Autorský klub (AK)

27. února 2013 v 6:00 | NaNy |  Staré články
Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o můj názor na autorský klub (AK). Nečekejte to nejlepší, ale vzhledem k tomu, že už jsem se v minulém články, který leží v koši, dost rozjela, jsem už teďka klidná a beru všechno trochu lépe. A možná to beru úplně jinak. Chtěla bych zdůraznit, že jsem trochu unavená (to bude tím, že jsem nemocná) a tak se sem tam objeví nějaká gramatická chybička, nebo prostě věta nebude dávat úplně smysl. Pak bych ještě poprosila, aby se ti, co mají rádi AK na mě nezlobili, až řeknu svůj názor.

Nejdříve hrozně nadšená.
Budou to tak dva nebo tři měsíce, co jsem podala přihlášku do AK.
Byla jsem z toho hrozně nadšená. Konečně jsem měla příležitost. Příležitost ukázat světu, že nejsem malá holka, co si píše věci pro legraci. Že psaní beru vážně a že i když se mi ne každý článek povede, tak že mám snahu a upřímně - i talent.

Jak mě to mohlo tak najednou opustit?
Jedna blogerka totiž napsala článek o AK. A nebyl zrovna povzbudivý. Já ho brala docela vážně, protože ona byla členkou AK, takže o tom musela něco vědět.
A tak jsem prostě s AK skončila. Někdo by si mohl říct, že jeden článek nějaké blogerky váš názor nemůže změnit, bohužel - pravda je jiná.

Ale stejně je to lákavé.
I když jsem autorský klub začala ignorovat, pořád mám někde v hluboko uvnitř pocit, že být v AK by nebylo tak špatné. Mé články ve velkém, hezkém boxíku na titulní stránce. Nějaké výhody, či větší návštěvnost. A několik dalších věcí! Prostě... nejde to.

Přihláška tam stále je.
Má přihláška už je někde mezi těmi tisíci dalších přihlášek. Ale já se o to nestarám. Až mě kontaktujou, tak řeknu, že to odmítám. Nebo se stane zázrak a mojí přihlášku přeskočí, nebo omylem smažou.
Stejně ale někdy přemýšlím o tom, že když by mě tam náhodou vzali, že to přijmu. Já vím, je to divné, po tom všem, co jsem psala.

AK
Byl jsi tu, teď tu jsi a budeš tu. S tím já nic nenadělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 El^^ El^^ | Web | 27. února 2013 v 6:42 | Reagovat

Ja Ak nějak neřešim. Na jednu stranu je to fajn když nějakej takovej klub je, ale někdy mi važně přijde že někteři si myslí, že jsou něco víc než ostatní blogeři ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama