Rozhovor s Deni (2x)

27. června 2013 v 7:00 | Nany - 12 let |  Staré články
Začala bych tím "2x". Proč to tam vlastně je? Jelikož ona udělala rozhovor se mnou a já s ní. Vzájemně jsme si vyměnily 11 otázek.
A s kým jsem měla tu čest udělat rozhovor? S milou blogerkou Deni (blog). Pěkně odpovídala a položila mi celkem originální otázky, takže jsem spokojená. Doufám, že si ještě někdy napíšeme.


Rozhovor se mnou (otázky pokládala Deni)
1) Co tě vedlo k založení blogu?
Měla jsem 3 důvody:
a) Chtěla jsem se tak trochu předvést. Může to znít namyšleně, ale já si prostě věřím.
b) Ne že bych se nudila obecně, spíše jsem se nudila jen na počítači. Vím, že o prázdninách mám běhat venku a užívat si, jenže jsem zrovna byla v Německu, kde jsem kromě mamky, fenky Sáry a máminýho přítele nikoho neznala. Všude se mluvilo německy a navíc jsem se v okolí ani moc nevyznala. Takže jsem byla docela často doma a tím pádem na počítači.
c) Chtěla jsem získat nové přátele. Lidi, kterým budu komentovat blog, lidi, se kterými pokecám přes facebook nebo přes Alíka.

2) Jak bys popsala své blogové začátky?
Hodně jsem se inspirovala Lolou-J. Tehdy jsem Lady Vanilku ještě neznala a Lolin >blog<mě velice zaujal. Původně jsem měla základní design Converse, do kterého jsem časem přidala obrázek sluchátek. Dlouho nic nebylo a nakonec jsem se obrátila na Malování. O nějaké photoshopu nebo photofiltru jsem neměla ani tušení. Designy v Malování vypadaly naprosto otřesně. Měla jsem takhle dva. Pak "se objevil" můj bratranec a udělal mi úžasný design (na kterým jsme pracovali do tří do noci -_-). I všechny ostatní designy mi dělal on a musím říct, že se mi všechny hodně líbily. Kdybych měla říct o začátcích ve psaní, tak Vám raději nebudu ukazovat první články, kter&e acute; jsou již smazány. Ještě jsem neměla ty základní znalosti z češtiny a to jak z mluvnice, tak ze slohu. Některé články se na můj věk ještě docela povedly, ale kdybych to měla porovnat s nynějšími, tak raději NO COMMENT. Časem se to zlepšovalo a zlepšovalo. A Lola mi hodně pomohla, dokonce mi věnovala 2 články, za což jsem jí opravdu vděčná!

3) Kdy jsi začala natáčet videa a proč?
Už nevím kdy přesně, ale tuším, že to bylo koncem srpna o prázdninách, ale nemůžu to říct na 100%. Bratranec mi ho upravil, ale jediný, co na něm bylo dobré, byla právě ta úprava. Jelikož mě začalo bavit točit všechno možné, tak jsem zkusila natočit videoodpověď. Ale neuměla jsem upravovat a tak vypadalo děsně. Tahle vypadala asi ještě 3 videa. Pak jsem jen tak náhodou našla na počítači Windows Live Movie Maker a začala jsem upravovat. Videa pořád nebyla ideální, ale myslím, že se od původních hodně zlepšila. Ty poslední videa už mají dle mého názoru trochu úroveň. A proč jsem vlastně začala točit? Na blogu Lady Vanilky jsem viděla, jak má pěkná videa a tak jsem chtěla vytvořit něco jako ona.
4) Jsi s tím, jak píšeš a jaký je tvůj blog spokojená?
Nemůžu říct, že je můj blog dokonalý. To nebude nikdy. Ale myslím si, že nějakou úroveň má, lépe řečeno, že se většina článků aspoň dá číst (je to můj názor, neberte to jako namyšlenost že "jsem nejlepší"). Jsem s tím spokojená, píšu stylem jaký mi vyhovuje a nějak to neřeším.

5) Myslíš, že by člověk podle tvého blogu mohl soudit, jaká jsi ty?
Na blogu se toho o člověku dost dozvíš, ale soudit by bylo docela nefér. Nezná mě osobně. Vlastně ani nejlepší kamarádka mě úplně nezná a to jsme spolu skoro pořád. Může si o mě vytvořit nějakou myšlenku, ale přijde mi trapné, kdyby mě měl podle blogu soudit. Takže jednoznačná odpověď zní NE!

6) Jak bys sama sebe popsala?
Nebudu to prodlužovat - jednoduše třemi slovy: tvrdohlavá, netrpělivá a prostě svá - a to je podle mého názoru nejdůležitější.

7) Co patří, kromě blogování, v tvým zájmům?
Trampolína, všechny možný věci v bazénu, psaní i jiných věcí, než jen na blog a pak tanec, jízda na koni, minigolf (což mi připomíná, že dneska jsem porazila bráchu, tátu a jeho přítelkyni a to docela o dost), dále normální golf a v neposlední řadě modeling, ale pouze je to jen takový kroužek, rozhodně neplánuji, že bych v budoucnu byla modelkou, to ani náhodou :D.

8) Chtěla bys blogovat i nadále?
Jasně, už to k mému životu patří a upřímně - nedovedu si představit život bez blogu. Jak jsou závislí lidi na facebooku, tak jsem já na blogu.

9) Na jakou školu by ses chtěla v budoucnu dostat a čím bys chtěla být?
Na tohle mám času dost. Nesnáším, když se mě někdo ptá na budoucnost, jelikož je otevřená. Já nevím, co se stane. Třeba mě před přijímačkama na vejšku přejede auto, nebo co já vím :D. Mám času dost. Ty představy jako herečka a zpěvačka už jsou dávno pryč, tohle je mi jako jediné naprosto jasné.

10) Je pro tebe budoucnost důležitá nebo spíše žiješ přítomností a neřešíš ji?
Samozřejmě že je budoucnost důležitá. Ale zrovna teď jsem v přítomnosti. Třeba to, co právě zažiju, se mi už nikdy více nestane. Jistě že se o budoucnost zajímám, ale pouze ve chvílích, kdy pro mě není přítomnost tak důležitá a to se stane jen málokdy.

11) Co bys vzkázala čtenářům tvého blogu?
UŽIJTE SI PRÁZDNINY!!!

Rozhovor s ní (otázky jsem pokládala já)
1. Plánuješ točit nějaká videa?
Nějaká videa už jsme točila, byly to videoodpovědi a všechny jsou na blogu. Co nejdřív plánuji točit další.

2. Změnil se tvůj život díky blogu, nebo ani ne?
Myslím, že docela ano. Začala jsem dělat něco nového, začala jsem víc psát a také jsem poznala nové lidi, kteří jsou moc fajn.

3. Chceš se na blogu proslavit?
Upřímně ráda bych, ale zase nestojím o nějakou extra 'slávu'. Spíš bych byla ráda, kdyby můj blog navštěvovalo hodně lidí, kteří by ho měli opravdu rádi a líbili by se jim moje články.

4. O čem opravdu nerada píšeš?
Nedá se říct, o čem nerada píšu. Možná bych nerada psala na témata o která se nezajímám nebo mě nebaví, ale to nedělám.

5. Inspiruješ se někým? - ať už na blogu, nebo v životě.
Snažím se být originál, v blogerském světě mám jako vzor Lady Vanilku, ale spíš v tom, že bych ráda dokázala to, co dřív ona, ne, že bych se snažila ji nějak napodobovat, to ne. Kdybych měla říct, kdo mě inspiruje tak obecně v životě, tak mě napadá jenom jedno jméno a to Carrie Bradshaw. Ano, je to seriálová postava, ale píše pro významné časopisy, píše knihy a ještě k tomu má úžasný šatník a byt v New Yorku! Kdo by o tomhle nesnil?

6. Co si myslíš o kritických komentářích?
Pokud jsou oprávněné a založené na pravdě nebo dávají smysl, tak si je ráda přečtu, zamyslím se nad nimi, případně se poučím pro příště. Pokud jsou to ale jenom nesmysly založené na osobní zášti, tak mě to mnohdy i rozčiluje, hold lidé jsou nepřející a závistiví.

7. Vědí tví přátelé a rodina o blogu?
Ano, všichni mě podporují, za což jsem moc ráda!

8. Jakými jazyky mluvíš?
Samozřejmě česky, pak taky celkem dobře anglicky a mám základy němčiny.

9. Co ti blog dal?
Šanci projevit se, říct lidem svůj názor, seznámit se s novými lidmi a získat nové možnosti.

10. Spolupracuješ s některými weby? (krasna.cz, kámoška.cz...)
Ano, spolupracuji s kámoška.cz, kam píšu necelé dva měsíce jako jedna z redaktorek. S krasna.cz bych spolupracovala ráda, ale bohužel jsem zatím neměla příležitost, objevily se tam však dva mé články v rubrice 'Vybírejte nové bloger(k)y'.
Líbily se Vám? Jestli jsou v nich nějaké menší chybky, tak to omluvte, jsem líná to kontrolovat :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adiw Adiw | Web | 27. června 2013 v 9:40 | Reagovat

Pekný rozhovor, dosť sa mi páčili otázky od Deni a tvoje odpovede.. Samozrejme sa mi páčili aj otázky od teba, ťažko toto všetko hodnotit, blogerku som nepoznala, ale hneď si idem prečítať jej blog.

2 Deni Deni | E-mail | Web | 27. června 2013 v 19:26 | Reagovat

děkuji za rozhovor, rozhovor s tebou bude a mém blogu během týdne:)

3 Anette Dittr Anette Dittr | Web | 10. srpna 2013 v 13:31 | Reagovat

Slvělý rozhovor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama