Rozhovory

26. června 2013 v 7:00 | Nany - 12 let |  Staré články
Asi před dvěmi týdny se mi schránka zaplnila maily, jestli by se mnou nemohli udělat rozhovor. Docela mě to překvapilo. Nicméně ne všechny zveřejním na blogu, spíše jen ty opravdu nejzajímavější, ale odpovědi všem určitě pošlu.
Teď mi od Vás chodí maily víc, než kdykoli předtím, takže kromě psaní článků a točení videí mi přibyla ještě jedna věc a to právě Vaše maily. Od dotazů po dlouhé rozhovory. Jsem za to ráda, ale pochopte prosím, že Vám neodpovím do hodiny. Na blogový mail zas až tolik nechodím a občas mi trvá, než dokážu odpovědět na otázku, kde se třeba chci hodně rozepsat.
Pokud nejsem na dovolené, tak odpovídám do týdne, což mi nepřijde jako nejhorší varianta, aneb mohlo bay být hůř.
Opravdu to neberte jako věc, která mě obtěžuje, právě naopak, jsem ráda, že na můj blog chodí tolik lidí, kteří se o něj (a o mě) zajímají.


I ty se mnou chceš udělat rozhovor, nebo se prostě zeptat a nechceš, aby to viděli ostatní návštěvníci na mém blogu? Není nic jednodušího než poslat na e-mail krasna-sluchatka@atlas.cz svůj dotaz.
Přijímám i výtvory, které později zveřejňuji, takže jestli rádi děláte gify, nebo upravujete fotky, tak mi taky nějakou upravte, udělá mi to obrovskou radost.

Předem za všechno děkuji :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama