Srpen 2013

Rozhovor o blogu

31. srpna 2013 v 0:55 | Nany


*Proč jsi začala s blogováním, kdy jsi začala a jak na to reagovali rodiče a kamarádi?
Jako malá jsem měla hrozně ráda web krásná.cz, který jsem pravidelně četla, včetně sekce blogerky. Tam jsem poprvé narazila na Lolu-J a začala uvažovat nad založením blogu. To ale muselo počkat až na objevení Lady Vanilky, která mě do toho svými články nakopla. Takže jsem si nakonec 20.srpna 2010 v noci založila Krásná Sluchátka. Okamžitě jsem začala psát různé holčičí tipy a úvahy (i když v té době jsem o úvaze nic nevěděla, a psala jsem ještě typy :)). Jinak musím se přiznat, že jsem předtím měla ještě pár webů o psech, kočkách apod., ale ty podle mého názoru není třeba zmiňovat.
Byla jsem ještě docela malá, tak jsem se samozřejmě hned pochlubila, netrvalo dlouho a věděla o tom celá rodina. Nejdřív mi to nevadilo, ale postupem času jsem toho začala docela litovat, protože sem chtěla psát i moje trochu hlubší pocity a myšlenky, což není pro zraky ostatních členů rodiny. Dnes už s tím jsem smířená.
Kamarádi a spolužáci se to dozvěděli dost něpěkným způsobem, v té době jsem z toho byla fakt špatná, ale teď už to neřeším, i když nejsem úplně nadšená z toho, že při mé nepřítomnosti ve škole pouští videa :(

*Myslíš si, že máš velkou návštěvnost, pokud jo, jak jsi jí získala a jakou cílovou návštěvnost by sis přála?
Návštěvnost mám podle mě průměrnou. Také se hodně často mění, když jsem byla hodně aktivní, měla jsem přes 500, když nejsem aktivní, tak často nedosáhnu ani 100, opravdu se to odvíjí od mé aktivity. Průměrně mám za den 150 lidí. Návštěvnost se dá získat jedině aktivitou, komunikací se čtenáři a snahou. Trvá to dlouho. Ale jde to :)
Jednou bych si přála mít celkovou návštěvnost 1 000 000 lidí, tak snad se mi to povede, ale aktuálně je mým bližším cílem 100 000 a já doufám, že to do konce roku 2015 dáme!

*Jak pracuješ na blogu, co denně uděláš, kolik času zde trávíš?
Dříve jsem na blogu mohla být pořád, třeba i 6 hodin, ale teď to kvůli škole vážně nestíhám, takže se blogu plně věnuji o různých volnech a prázdninách a normálně o víkendech. Nicméně za jednu "návštěvu" udělám to, že oběhnu všechny své spřátelené blogy a oblíbence, napíšu aspoň 2 články, přečtu komentáře a upravím menu tak, aby bylo aktuální. Samozřejmě také pracuji na videích, ale to stíhám občas i v průběhu týdne, ale tam to je vždy jiné.

*Proč blog Krásná Sluchátka?
Krásná: Na blog jsem narazila díky krásné.cz a chtěla jsem něco podobného + jsem dostala nová krásná sluchátka.
Sluchátka: Jak jsem již zmínila, dostala jsem nová sluchátka.
Hodně lidí ten název nechápe a já sama z něj nejsem nejšťastnější, ale už se nechci nikam stěhovat, navíc si takovou adresu zapamatuje každý! A vzhledem k tomu, že už se poslední rok prezentuju opravdu jen jako Nany J, tak to zase tolik nevadí.

*Chtěla jsi blog zrušit?
Ne, nikdy jsem to nechtěla. Občas jsem kvůli "špatným událostem" smazala několik článků, ale o celkovém smazání blogu jsem neuvažovala.

CHTĚLI BYSTE JEŠTĚ NĚCO VĚDĚT? NAPIŠTE MI NA MŮJ ASK: ask.fm/nanynkajirakova a já vám odpovím v nejbližší videoodpovědi!Kontakty

30. srpna 2013 v 2:24 | Nany
BLOGOVÝ EMAIL (I NA SPOLUPRÁCE A REKLAMU): krasna-sluchatka@atlas.cz

Sociální sítě:

Já!

23. srpna 2013 v 2:00 | Nany - 12 let

Nany J

13 let

Zájmy níže


Holka, co miluje...
 • Vodu! Každý rok jezdíme k moři, doma máme bazén - maximální spokojenost. Jsem vodní živel. Moc nemusím plavání, teda aspoň ne na hladině. Zato pod vodou dělám psí kusy. Stojky, hvězdy, roznožky, kotrmelce... všechno tak miluji. Letos (léto 2013) jsem si bohužel moc nezaplavala, protože se počasí zbláznilo a dá se říct, že do konce května byla pořád zima. A i v pití - nemám ráda Coca Colu a Kofolu. Dřív jsem je vůbec nepila, teď už občas jo, ale že bych je nějak milovala, to ne. Nad džusem a šťávou taky nepohrdnu, ale voda - obyčejná, neperlivá (a vychlazená!) je druhá nejlepší. Co jí předhonilo? Brzy se dozvíte.

 • Trampolínu! Kámoška se stěhovala do bytu a co s trampolínou, že? A jelikož jsme v té době byly úplně ty "nej nej nej nej nej nej nej nej" kámošky, tak ona mi ji za asi 1500,- dala! S jejím tátou jsme ji složily a pak jsme u nás hned skákaly. No a od té doby jsem si trampolínu zamilovala. Ještě když trampolína patřila kámošce, tak mě naučila všechny možný cviky, sedy, skoky - a jsem jí za to moc vděčná. Myslím, že teď bych učila spíš já ji, protože jak jsem se dostala do puberty, tak jsem chtěla zkoušet novější a bláznivější věci, jako třeba skákání se zavřenýma očima, skákání "přes hlavu". Dovoluji si říct, že jsem na trampolínu v mém okolí mistr - i když samozřejmě, pořád patřím mezi ty podprůměrné, když se podíváte na ty, co jezdí na soutěže a vyhrávají poháry. To je něco jiného. Ale v blízkém okolí nikdo nedokáže to, co já - na trampolíně jsem dokázala něco, co ještě nikdy předtím. Možná to mohlo znít i trochu namyšleně, ale zeptejte se kamarádek, zeptejte se rodiny a dozvíte se, že na ní dělám poměrně odvážné cviky.

 • Tanec! Vždycky jsem ráda tancovala. Ségra si poustěla písničky a já k ní vždycky přišla a začala tancovat. Hrozně mě to bavilo, ale bylo to jen takové plácání. Od druhé třídy jsem začala chodit s kámoškou na hip hop. Samozřejmě že jsme na začátku nedělali žádnou akrobacii, ale časem jsem se vylepšovala a vylepšovala. Pak jsem se z kroužku Hip Hop Pro Nejmenší přesunula do kroužku Hip Hop Výběr. Nechápu, proč ho takhle nazvali - momentálně tam je jedna druhačka a nějaké páťačky, takže pořád malé holky. Jsem tam teda nejstarší, ale nevadí mi to. Holky tam blbnou, mezitím co já se soustředím na tanec. Moje kámoška tam ale začátek roku začne chodit, takže nová zábava začíná. Jen se bojím, co si o tom bude myslet, protože nějakou dobu tančila balet (základ pro všechny tance) a myslím, že i street dance a ten hip hop není nic extra. Mě to ale baví a aspoň si tam nelámu hlavu s tím, že mi něco nejde, protože učitelka vymýšlí kroky většinou pro ty menší holky, takže já 95% cviků v pohodě zvládnu. Hip hop jsem si vybrala v druhé třídě a chci s ním pokračovat, styl měnit nechci, s tímhle jsem spokojená. A jinak - když slyším hudbu, tak mě to nutí začít tancovat. Chodím také na modeling a tam to pro mě bylo obtížné, protože jsem hned po hip hopu nastoupila do bot s podpatky a měla chodit krásně narovnaná. Jakmile se pustila hudba, tak jsem se začala kývat do rytmu a hned jsem byla seřvaná. I když třeba sedím a slyším hudbu, tak začnu něco dělat s rukama.

 • Jízdu na koni! Na koni jsem chtěla vždycky jezdit, bohužel jsem začínala jen na různých poutích a cirkusech. V osmi jsme začali hledat nějakou stáj. Jenže všude to bylo od 10 nebo od 12. A nakonec jsem našla asi hodinu cesty stáj, kde brali i malé děti! Byla to westernová stáj. Po nějakém čase jsme začali hledat novou stáj z jednoho prostého důvodu - bylo složité dojíždět. Vozil mě teda táta, ale byla to moc dlouhá cesta - hodina tam, hodina zpátky + hodina a půl tréninku a péče o koně. Nakonec jsme našli. Tam jezdím doteď. Naučila jsem se jezdit anglii. Zatím ještě neskáču, protože na školácích to není povoleno, aspoň ne pro začátečníky a k vlastnímu koni mám ještě hodně daleko. Ale i tak mě ježdění a všechno kolem koní baví! + Musím dodat, že nedávno u nás zemřel jeden školák - Medea (Mydlinka). Převrátila se jí střeva a byla asi týden na kapačkách a po dlouhém boji to nakonec nezvládla. Je to hrozně smutné... a jo, brečela jsem. Nejhorší bylo, že jsem si ji moc neužila. Začala jsem jí mít až poslední půlrok a i tak málo. Ale na druhou stranu jsem na ní aspoň JEDNOU cválala, což beru za velké štěstí, protože se mi to "povedlo" teprve nedávno. Mydli, odpočívej v pokoji...

 • Golf/Minigolf! Dříve jsem hrála golf a pak jsem s tím skončila. Teď jsem ale dostala chuť, tak snad zase začnu! A minigolf hraju teď skoro pořád. Považuju se za bossa a to v Crazy golfu. Je to takový ten americký minigolf - větrný mlýn apod. Vždycky jsem hrála minigolf s tátou a bráchou a samozřejmě mě vždycky porazili. A já na crazy golfu udělala rekord! Překonala jsem nejdřív bráchu a pak i tátu. Připadala jsem si pak jako hvězda. Možná to bude znít namyšleně, ale já z toho byla nadšená. A od té doby hraju crazy golf moc ráda! A mimochodem - je poblíž mé první stáje!

 • Zvířata! Až na většinu hnusného hmyzu a pavouků miluju všechny zvířata. Samozřejmě největší mazlové u mě jsou koně, kočky a psi. Nemám pro ně žádné pořadí, dělí se o 1.-3. místo a nedokážu říct, koho mám radši. Jsem člověk, kterému slizká zvířátka jako je had nebo ještěrka nevadí. Naopak - ráda si na ně šáhnu a můžu na ně zírat hodiny. Kdo je nepřítelem zvířat, tak je i mým nepřítelem. Máma říká, že když se člověk chová špatně ke zvířatům, tak se chová špatně i k lidem a trochu pravdy na tom je. Je to k zamyšlení a každý může dojít k jinému názoru... (a teď jsem zapomněla, jak jsem tu větu vlastně chtěla dokončit, no super :D)

 • Rodinu! Nedovedu si život bez mojí rodiny představit. Mám skvělou mamku, sestru, babičku, tetu, druhou babičku a prababičku a skvělého tátu, bráchu, dědu, strejdu, druhého dědu a druhého strejdu, oba bratrance a prostě celou rodinu!! Sice mě občas štvou, ale nevím, co bych bez nich dělala, už je beru jako součást života a v mém srdíčko se pro každého najde kousek místa.

 • Kámošky! Mám pár kámošek, kterých si doopravdy cením. Je jen jediný člověk, kterému na 97% věřím (víc u nikoho nemám, 97 je úplné maximum) a to je moje nejlepší kamarádka Eliška. Pak mám ještě několik lidí, kterým věřím, i když už ne tolik. Všechny mám moc ráda!

 • Energy, kafe, mléko... Co k tomu dodat :D

 • Špagety! Moje nejoblíbenější jídlo. V jídelně mi z nich vždycky bylo na zvracení a zpracovávala jsem je tak, aby to vypadalo, že jsem půlku snědla - aspoň na základce, protože tam říkali, že každé jídlo musíme vždycky ochutnat. Já špagety jednou zkusila a už nikdy více. Teď ne gymplu nejsou špagety o moc lepší. Zato špagety od taťky nebo od mamky, to je mňamka! Táta toho moc uvařit neumí, ale mám přeci jenom něco na výběr a když se zeptá, co si dám, vždycky odpovím špagety. To nejlepší jídlo na světě. Pak mám ráda i omáčky - segedýn, svíčková, rajská atd., ale žádná z nich nemá na špagety. A abych nezapomněla, jedná se o boloňské špagety! Teď mě spíše dostává kachna :3
Napsala jsem sem jen pár věcí, je jich mnohem víc. Ale vše ostatní vypíšu ve článcích - čtěte je! Více mě poznáte...

Novinky!

22. srpna 2013 v 12:30 | Nany - 12 let |  Blog
Blog se od 1.září úplně změní. Vlastně i já se tak nějak změním. Aby Vás změny nepřekvapily, rozhodla jsem se napsat tenhle článek.
 • Design - tak to bylo asi jasné. Zeptala jsem se jedné grafičky a ta ne a ne odpovědět, tak doufám, že to vyjde. Pokud by mi řekla ne, nebo neodpověděla, tak by byl design až o něco později.
 • Promazání článků - některé články si zasloužily smazat, moc se mi nepovedly.
 • Nové rubriky - smazala jsem většinu starých rubrik a udělala nové. Všechny články ze smazaných rubrik naleznete v rubrice Staré články.
 • Fotopříběhy - je to poměrně stará věc, která byla populárí asi před třemi lety. Mě to i tak zaujalo a napadlo mě, že bych to také mohla zkusit. Nic ale nezaručuji. Pro mě bude asi největší problém sehnat lidi - a když nebudou lidi, tak nebude ani fotopříběh.
 • Videa Na téma - kdo mě někdy v červnu nebo v červenci sledoval, ví, že jsem napsala 2 články Na téma (kouření a navštěvovaný blog) a pak jsem s tím skončila. Teď to plánuji znova rozjet, ale formou videí. Měly by být minimálně 1x za dva měsíce.
 • Soutěže - SONB byla jen taková zkouška, moje první soutěž, takže mi nevyšla úplně dokonale, ale už jsem zjistila, jak na to a tak plánuji dělat soutěže. Zahájit by se to mělo giveaway, jestli se teda přihlásí dostatečný počet lidí.
 • Focení - budu fotit víc, než předtím, ale budu se snažit fotit foťákem a ne mobilem. A když se mi ve škole podaří, tak bych mohla v pololetí dostat zrcadlovku, což by znamenalo víc kvalitních fotek!
 • Změním se i JÁ - nový styl psaní, trochu jiné články... Neočekávejte ale nějakou velkou změnu, pořád to budu já, Nany Jiráková :D
 • Nový systém - mám nový systém plánování, který vám chci ukázat - bude to vlastně poslední prázdninové video.
 • ... a na zbytek si musíte počkat do 1.září!

Fashion TAG

21. srpna 2013 v 7:00 | Nany - 12 let
Ahoj, mám pro Vás další TAG. Tagy mě teď fakt baví :D Tentokrát je to Fashion Tag, tak snad Vás zaujme.

1) Jak bys popsala svůj styl?
Moderní. Věci, které jsou zrovna teď nejnovější v obchodech.

2) Co tvoří základ tvého šatníku?
Snad 20 kraťasů a černé oblečení.

3) Co je nejdražší věc ve tvém šatníku?
Šaty (na imatrikulaci), nevím kolik přesně stály, asi něco kolem 1000,-

4) Jakou věc by jsi si chtěla pořídit?
Teďka ani po žádném kouseku netoužím.

5) Kolik utrácíš za oblečení?
Za rok se za moje oblečení utratí kolem 7 000,- (podle potřeby, někdy míň, někdy víc)

6) Jaké jsou tvoje oblíbené obchody?
New Yorker, Gate, Tally Weijl, Terranova, Mister * Lady

7) Jaká je tvá oblíbená vůně?
Nemám oblíbenou, mám ráda úplně všechny co mám.

8) Jaký styling vlasů máš nejradši?
Když jsou rozpuštěné. Speciální účesy? Nic pro mě! Když se potím, třeba při běhání, nebo když se maluju a sprchuju, tak si vlasy svazuju do culíku, dvou culíků nebo obyčejného drdolu, ale to je všechno.

9) Co si oblečeš, když potřebuješ jít rychle ven?
Podle teploty: v létě kraťasy a tílko, v zimě legíny, delší tričko a mikinu.

10) Jmenuj módní trend, který by jsi chtěla, aby zůstal napořád?
Já se vlastně tolik v módních trendech nevyznám. Takže netuším.

Líbil se Vám tenhle TAG, chcete další? Byl by formou videa, na téma Tohle nebo Tamto.Hodnocení blogů

20. srpna 2013 v 22:19 | Nany - 12 let
Vybrala jsem 3 nejlepší hodnocení + přidala to svoje... Hodnotilo dvacet blogerek, takže věřte, že SONB nebyl jen o shánění hlasů...
Všechny holky mi psaly na facebook a tak u každé vypadá hodnocení trochu jinak.

Teresa Xeina:
Kačí - zas-ja.blog.cz Design: Jednoduchý, ale pěkný. 5/10 Články: 9/10 Autorka moc pěkná a sympatická:))
Gambie - i-have-dreams.blog.cz Design: Jednoduchý, přehledný, 5/10 Články: Těžko posoudit, bohužel tam jsou jen dva články, což ubere na hodnocení:) 3/10
Lucy - pro-psa.blog.cz Design: 8/10 Články: 8/10
Fakynn - fakynn.blog.cz Můj celkový dojem z blogu je smíšený, design se mi nelíbí, ale články jsou super! Takže: Design 1/10, články: 9/10
Adiw - aaa-w.blogspot.sk Co dodat... Design: 8/10, články 10/10
Dája - my-smile-blog.blog.cz Design: 10/10 Články: 7/10
Pecka116 - pecka116.blog.cz Design: 7/10 Články: 5/10
Natalie - blog-natalie.blog.cz Tenhle blog mě nějak extra neoslovil:) Design i články: 5/10
Gábinka - www.gabrielebeauty.blogspot.sk/ Na tenhle blog se budu vracet! Design i články: 10/10
Rosa Purpúra - worlds-heartbeats.blog.cz Design: 1/10 Články: 10/10
Kuba - jacobojanata.blogspot.cz "Blog nebyl nalezen."
Hančí - hanienes.blog.cz Design: 9/10 Články: 8/10
Deni - charmed-all.blog.cz Design: 9/10 Články: 7/10
Terri.na - www.bublinky.blog.cz Design: 9/10 Články: 10/10 Tenhle blog je u mě na druhém místě:) hned po Gabriele:)
TeSs - http://terky-life.blog.cz Vzhled blogu krásný, ale obsahem mě moc nezaujal:) Design: 10/10 Články: 5/10
Zuzu - zuzka-bloguje.blog.cz Tenhle blog u mě dopadl asi nejhůř, vůbec mě neupoutal:) Design: 2/10 Články: 2/10
Veu - veubiebs.blog.cz Design: 5/10 Články: 7/10

Angela - attractions.blog.cz Design: 8/10 Články: 7/10
Dragell - dragell.cz Třetí místo pro mě je Dragell:) Protože to je jediný blog ze zmíněných, na který na vlastní popud občas zajdu. Design: 8/10, články 10/10
Desirée Lydon - the-sims-2-team-2010.blog.cz Další z blogů,který mě nezaujal... Design i články: 3/10

-------------

Kámoška Gábi
1. zas-ja.blog.cz Design: 5/10 Kvalita článků: 6/10
2. i-have-dreams.blog.cz Design: 4/10 Kvalita: 7/10
3. pro-psa.blog.cz Design: 6/10 Kvalita: 8/10
4. fakkyn.blog.cz Design: 8/10 Kvalita: 8/10
5. aaa_w-blogspot.cz Design: 3/10 Kvalita: 7/10
6. my-smile-blog.blog.cz Design: 8-9/10 Kvalita: 7/10
7. pecka116.blog.cz Design: 8/10 Kvalita: 4/10
8. blog-natalie.blog.cz Design: 3/10 Kvalita: 4/10
9. gabrielebeauty.blogspot.sk Design: 3/10 Kvalita: 7/10
10. worlds-hearts.blog.cz Design: 3/10 Kvalita: 5/10
11. janatajakub.blogspot.cz Design: 7/10 Kvalita: 5/10
12. hanienes.blog.cz Design: 8/10 Kvalita: 6/10
13. charmed-all.blog.cz Design: 9/10 Kvalita: 8/10
14. bublinky.blog.cz Design: 7/10 Kvalita: 8/10
15. terky-life.blog.cz Design: 8/10 Kvalita: 6/10
16. zuzka-bloguje.blog.cz Design: 6/10 Kvalita: 5/10
17. veubiebs.blog.cz Design: 7/10 Kvalita: 8/10
18. attractions.blog.cz Design: 7/10 Kvalita: 8/10
19. in-my-own.blog.cz Design: 3/10 Kvalita: 6/10
20. the-sims-2-team-2010.blog.cz Design: 8/10 Kvalita: 7/10

------------
Majlí Nosková
zas-ja.blog.cz - design 6/10, články 8/10 i-have-dreams.blog.cz 9/10, 6/10 pro-psa.blog.cz 5/10, 7/10 fakynn.blog.cz 4/10, 8/10 aaa-w.blogspot.sk 5/10, 9/10 my-smile-blog.blog.cz 10/10,8/10 pecka116.blog.cz 7/10, 3/10 blog-natalie.blog.cz 7/10,9/10 www.gabrielebeauty.blogspot.sk 6/10, 8/10 worlds-heartbeats.blog.cz 3/10, 6/10 jacobojanata.blogspot.cz nic mi nenašlo hanienes.blog.cz 7/10, 7/10 charmed-all.blog.cz 5/10, 4/10 www.bublinky.blog.cz 5/10, 8/10 http://terky-life.blog.cz 9/10, 8/10 http://zuzka-bloguje.blog.cz/ 6/10, 2/10 veubiebs.blog.cz 7/10, 8/10 attractions.blog.cz 4/10, 9/10 dragell.cz 5/10, 9/10 the-sims-2-team-2010.blog.cz 4/5, 4/5
--------
Moje hodnocení:
Kačí - zas-ja.blog.cz: Články - 8/10, Design - 5/10
Gambie - i-have-dreams.blog.cz: Články - 7/10, Design - 5/10
Lucy - pro-psa.blog.cz: Články - 6/10, Design - 9/10
Fakynn - fakynn.blog.cz: Články - 8/10, Design - 5/10
Adiw - aaa-w.blogspot.sk: Články - 9/10, Design - 7/10
Dája - my-smile-blog.blog.cz: Články - 7/10, Design - 7/10
Pecka116 - pecka116.blog.cz: Články - 6/10, Design - 10/10
Natalie - blog-natalie.blog.cz: Články - 7,5/10, Design - 6/10
Gábinka - www.gabrielebeauty.blogspot.sk/: Články - 9/10, Design 8/10
Rosa Purpúra - worlds-heartbeats.blog.cz: Články - 8/10, Design 5/10
Kuba - jacobojanata.blogspot.cz: Blog neexistuje
Hančí - hanienes.blog.cz: Články - 7/10, Design - 9/10
Deni - charmed-all.blog.cz: Články - 9,5/10, Design - 7/10
Terri.na - www.bublinky.blog.cz: Články - 7,5/10, Design - 8/10
TeSs - http://terky-life.blog.cz: Články - 8/10, Design - 8,5/10
Zuzu - zuzka-bloguje.blog.cz: Články - 2/10, Design - 6/10
Veu - veubiebs.blog.cz: Články - 8/10, Design - 7/10
Angela - attractions.blog.cz: Články - 8/10, Design - 9,5/10
Dragell - dragell.cz: Články - 10/10, Design - 8,5/10
Desirée Lydon - the-sims-2-team-2010.blog.cz: Články - 8,5/10, Design - 9/10

Tipy!

20. srpna 2013 v 19:02 | Nany - 12 let
Jak se naučit látku na test? Jak udělat pořadač na kosmetiku? Co dělat, když se nudím? A ještě mě zajímá...
Vyhledáváte tohle v googlu a pořád nic moc? Mrkněte se sem! Všechny rady, tipy, návody - každému ráda pomůžu! Navíc píšu na různá témata, takže každý si najde svoje.

Galerie

20. srpna 2013 v 18:51 | Nany - 12 let

× FOTKY ×

× VIDEA ×Pro holky

20. srpna 2013 v 18:48 | Nany - 12 let
Sem kluci nesmí - tady jsou totiž jen holčičí věci! Najdete zde tipy jak na nehty, vlasy, doporučení kosmetiky, nějaké outfity nebo něco o zdravém životním stylu!
 • Nehty - doporučení laků, zdobení nehtů, péče o nehty...
 • Vlasy - účesy, péče, žehlení a návody...
 • Móda - moje nové oblečení, kde jsou slevy, outfity (inspirace)...
 • Kosmetika - novinky, recenze, tutorialy
 • Šperky - náušnice, náhrdelníky, inspirace, návody...
 • Životní styl - hubnutí, sport, strava...
A SONB vyhrává...

20. srpna 2013 v 10:54 | Nany - 12 let |  Staré články
Včera večer jsem ukončila SONB. A vyhrála...
Myslela jsem, že bude dohromady 50 hlasů. Houby, je jich přes 500! Musím říct, že dvě blogerky spolu pořád bojovaly, mezitím co ta poslední zůstala daleko za nimi.
A jak to tedy dopadlo? Už Vás nebudu dál napínat.

Velké změny!!

20. srpna 2013 v 2:39 | Nany - 12 let

Ode dneška do začátku září se úplně mění blog! Promažu rubriky a všechno to obnovím. 1. září by mělo být vše hotovo. Bude se pravděpodobně měnit i design. Vím, že se vám tenhle líbí, ale já ho tady už nechci. Už jsem na papír udělala návrh a teď čekám na mail od Yellow Graphic, jestli by mi dess udělala.

Všechen chaos omluvte. Nejsem schopná každý den psát a přitom pracovat na blogu, takže článků bude méně. Ale nebojte, v září je článek na každý den :)

Mějte se krásně!


Důležité věci, které teenageři zanedbávají

19. srpna 2013 v 14:52 | Nany - 12 let |  Staré články
Čištění zubů
Pro někoho běžná věc, ale pro někoho otrava, kterou vynechává. Aneb jakmile rodiče zmizí z dohledu, kartáček a pasta taky. Já si taky občas nevyčistím zuby, ale mám pro to důvody: Je mi tak zle, že ani nemůžu z postele (nemoc), přijdou hrozně pozdě večer a ani se nepřevlíknu a spím (unavenost) a nebo si zapomenu kartáček a od nikoho si ho půjčovat nechci - fuj. Zuby jsou důležité a pak ve stáří bude vidět, kdo o zuby doopravdy pečoval a kdo se na to vykašlal.

Odlíčení a péče o pleť
Přijdeš unavená z párty a rovnou si lehneš. Přece nebudeš zkracovat spánek kvůli odlíčení. Nebo si na očních přečteš, že vydrží až 48 hodin a jdeš s nimi spát, aby jsi se ráno znova líčit nemusela. Ze začátku to možná bude v pohodě, ale pak se ti (nejen) oči hrozně unaví a stav tvé pleti se zhorší.
Je jedno, jestli máš akné nebo krásnou pleť - pořád o ní musíš pečovat. Použij aspoň krém, případně nějaký přípravek na pupínky.
A nezapomínej na krk! Nebo snad chceš mít už ve 30 vrásčitý krk? Dělám si srandu? Ne!

Učení
I když na to nemáš náladu, i když jsi ze školy na prášky, učit se musíš - teda jestli nechceš propadnout. Nemusíš se učit 3 hodiny v kuse, ale aspoň si každý den přečti novou látku a na test se nauč.
Chtějí po tobě rodiče dobré známky? Nutí tě do toho? Je to sice otrava, ale zkus si říct, že to děláš kvůli sobě a ne kvůli nim, naučíš se líp...

Spánek
"Stačí mi 3 hodiny." "Půjdu spát ve 2, vstávám přece až v 6."
Buď celou noc prosedíš u počítače a pak si ráno lehneš, nebo prostě budeš vzhůru 24 hodin. Ale co zdravý spánek? Tělo to potřebuje!
Když budeš spát aspoň 7 hodin denně:
 • Nebudeš mít kruhy pod očima
 • Budeš fit a svěží
 • Dáš tu energii do pohybu, což je opět dobré pro tvé tělo
 • A budeš i milejší...
Co si o tom myslíš ty?
Jsou to pro tebe běžné věci, nebo patříš mezi ty, kteří to zanedbávají?

RECENZE: Srdíčko: Zlé časy

18. srpna 2013 v 7:00 | Nany - 12 let |  Staré články

Srdíčko (Místo, které léčí koně i srdce) - Zlé časy


Hubnutí od A do Z

16. srpna 2013 v 6:00 | Nany - 12 let |  Staré články
Mám pro Vás několik věcí o hubnutí - směs tipů, faktů... Doufám, že vás nějak inspiruji :)
(rozklikněte celý článek + odpovězte prosím na otázky dole)

Tag 40 Makeup Questions

15. srpna 2013 v 6:00 | Nany - 12 let
Ahoj, je tu můj první tag. Našla jsem ho na internetu a doufám, že Vás alespoň trochu zaujme. Jdeme na to! Je toho hodně, doufám, že vydržíte.

Kolikrát denně si čistíš pleť?
2x denně - ráno a večer
Jaký typ pleti máš?
Mastnou

Který produkt momentálně používáš na odlíčení/čištění pleti?
Odličovací mléko od GARNIERU