Rozhovor o blogu

31. srpna 2013 v 0:55 | Nany


*Proč jsi začala s blogováním, kdy jsi začala a jak na to reagovali rodiče a kamarádi?
Jako malá jsem měla hrozně ráda web krásná.cz, který jsem pravidelně četla, včetně sekce blogerky. Tam jsem poprvé narazila na Lolu-J a začala uvažovat nad založením blogu. To ale muselo počkat až na objevení Lady Vanilky, která mě do toho svými články nakopla. Takže jsem si nakonec 20.srpna 2010 v noci založila Krásná Sluchátka. Okamžitě jsem začala psát různé holčičí tipy a úvahy (i když v té době jsem o úvaze nic nevěděla, a psala jsem ještě typy :)). Jinak musím se přiznat, že jsem předtím měla ještě pár webů o psech, kočkách apod., ale ty podle mého názoru není třeba zmiňovat.
Byla jsem ještě docela malá, tak jsem se samozřejmě hned pochlubila, netrvalo dlouho a věděla o tom celá rodina. Nejdřív mi to nevadilo, ale postupem času jsem toho začala docela litovat, protože sem chtěla psát i moje trochu hlubší pocity a myšlenky, což není pro zraky ostatních členů rodiny. Dnes už s tím jsem smířená.
Kamarádi a spolužáci se to dozvěděli dost něpěkným způsobem, v té době jsem z toho byla fakt špatná, ale teď už to neřeším, i když nejsem úplně nadšená z toho, že při mé nepřítomnosti ve škole pouští videa :(

*Myslíš si, že máš velkou návštěvnost, pokud jo, jak jsi jí získala a jakou cílovou návštěvnost by sis přála?
Návštěvnost mám podle mě průměrnou. Také se hodně často mění, když jsem byla hodně aktivní, měla jsem přes 500, když nejsem aktivní, tak často nedosáhnu ani 100, opravdu se to odvíjí od mé aktivity. Průměrně mám za den 150 lidí. Návštěvnost se dá získat jedině aktivitou, komunikací se čtenáři a snahou. Trvá to dlouho. Ale jde to :)
Jednou bych si přála mít celkovou návštěvnost 1 000 000 lidí, tak snad se mi to povede, ale aktuálně je mým bližším cílem 100 000 a já doufám, že to do konce roku 2015 dáme!

*Jak pracuješ na blogu, co denně uděláš, kolik času zde trávíš?
Dříve jsem na blogu mohla být pořád, třeba i 6 hodin, ale teď to kvůli škole vážně nestíhám, takže se blogu plně věnuji o různých volnech a prázdninách a normálně o víkendech. Nicméně za jednu "návštěvu" udělám to, že oběhnu všechny své spřátelené blogy a oblíbence, napíšu aspoň 2 články, přečtu komentáře a upravím menu tak, aby bylo aktuální. Samozřejmě také pracuji na videích, ale to stíhám občas i v průběhu týdne, ale tam to je vždy jiné.

*Proč blog Krásná Sluchátka?
Krásná: Na blog jsem narazila díky krásné.cz a chtěla jsem něco podobného + jsem dostala nová krásná sluchátka.
Sluchátka: Jak jsem již zmínila, dostala jsem nová sluchátka.
Hodně lidí ten název nechápe a já sama z něj nejsem nejšťastnější, ale už se nechci nikam stěhovat, navíc si takovou adresu zapamatuje každý! A vzhledem k tomu, že už se poslední rok prezentuju opravdu jen jako Nany J, tak to zase tolik nevadí.

*Chtěla jsi blog zrušit?
Ne, nikdy jsem to nechtěla. Občas jsem kvůli "špatným událostem" smazala několik článků, ale o celkovém smazání blogu jsem neuvažovala.

CHTĚLI BYSTE JEŠTĚ NĚCO VĚDĚT? NAPIŠTE MI NA MŮJ ASK: ask.fm/nanynkajirakova a já vám odpovím v nejbližší videoodpovědi!


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lady Chiara [Šara.] Lady Chiara [Šara.] | Web | 31. srpna 2013 v 10:19 | Reagovat

Na video se moc těším,ráda se na videa koukám od blogerek ,které prostě dělají povídací videa :D. A když jsem tu už byla,párkrát vždycky mě zajimalo proč krásná sluchátka. :D

2 Ell Jones Ell Jones | Web | 31. srpna 2013 v 11:17 | Reagovat

Napsat někam na blog nejčastější otázky, to je fajn nápad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama