Jedním slovem: NESTÍHÁM!

14. srpna 2013 v 0:00 | Nany - 12 let |  Staré články

Informační článek!


Určitě si pamatujete na moje sliby ohledně facebooku. Jenže, já prostě nestíhám. Sotva zvládám přispívat na blog obden (většina článků je přednastavených). Na facebooku Vám taky neodpovídám, ani na e-mailu. Nemám čas. Blog je pro mě sice důležitý, ale prázdniny jsou ještě důležitější.
Všechny novinky bych shrnula do těchto bodů:

1. Neodpovídám, neaktivní
Máte jakoukoli otázku, která se do videoodpovědi nehodí, chcete rozhovor, nebo mi chcete jen něco vzkázat. Všem Vám odpovím jak nejdříve to půjde, ale nebude to do běžného jednoho dne, ale třeba do tří nebo i do týdne! I tak ale pište, jen počítejte s tím, že odpovím později.
Na facebooku nebudu přidávat novinky o článcích a fotkách. I na normálním profilu jsem tak minutu, jestli náhodou není kámoška online, že bychom spolu pokecaly. Jinak na facebook skoro nechodím.

2. Dorovnané vlasy
Je jasné, že mým vlasům narovnání nevydrží. A tak jsme s mamkou po dvou týdnech umyly hlavu (byla asi podruhé v životě mastná :D). Pak jsme vlasy vyfoukaly a vyžehlily. A zase jsou rovné, i když ne jako od kadeřnice. Ale pořád jsou jemné, tenké a leské - což je super. Mám tady rychle udělanou fotku pře webku, zítra zkusím udělat kvalitnější a ještě video, takže mě uvidíte i naživo.
- V tom culíku jsou o něco hezčí a navíc vynikne patka, která byla původně myšlena jako pěšinka na stranu (mám ale ty vlasy o něco kratší než ostatní a a do culíku se mi nevejdou...


3. Až na jednu videoodpověď žádná videa
Nemám čas točit a když už točím, tak radši do rezervy na září a říjen, kdy nebudu mít kvůli začátku školy a Chorvatsku čas na točení. Jediné, co v srpnu ještě uvidíte, bude videoodpověď.

To by bylo asi vše. Jinak včera začalo poslední kolo SONBu, tak se nezapomeňte podívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 TeSs / safe-sound TeSs / safe-sound | Web | 14. srpna 2013 v 11:31 | Reagovat

Chápe se, že na blog o prázdninách není tolik času ;)
.
Reakce na tvojí otázku na našem blogu. Jak sis mohla všimnout máme 35 affs což není zas tak jednoduché obíhat. Naše affs jsou i naše oblíbené blogy, proto nás blog musí zaujmout aby jsme na něj rádi chodily a komentovali co nejradši. Musí nás zaujmout nejen články, ale i vzhledem, bohužel jsme se rozhodly, že tvůj blog budeme navštěvovat jenom ve volných chvílích a kdy bude nálada, ne 3x týdne. Nezlob se.

2 krasna-sluchatka krasna-sluchatka | E-mail | Web | 14. srpna 2013 v 11:46 | Reagovat

[1]: Dobře, dík, jen jsem to chtěla vědět, nic víc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama