Rozhovor s moderátorem

21. září 2013 v 0:00 | Nany |  Rozhovory
Ahoj, dnes tu pro Vás mám rozhovor s moderátorem rádia - Wormonem. Položila jsem mu 10 otázek a on se na každou pěkně rozepsal. Třeba Vás to zaujme a Vy budete chtít k rádiu!

1. Představil byste se pro začátek čtenářům? Ahoj, jmenuju se Marek Hrdlička, v radiich vystupuju pod přezdívkou Wormon. Je mi 18 let. Miluju hudbu a mezi mé nejoblíbenější interprety patří např. Jennifer Lopez, Ke$ha a nebo Mista. Prošel jsem už několika internetovými radii až jsem se prokopal do aktuálního rádia kde se nacházím a to je rádio BestSound. Co se týče mě přímo, tak mám hodně bláznivou povahu :D Dělám hned co mě napadne a ani nad tím moc nepřemýšlím, taky ale podle situace :D :) Stává se taky že občas trochu uberu když jsem třeba unavenej.. nebo ták :) Jinak jsem podle mě taky přátelskej a spolehlivej, ale i někdy trochu protivnej :D Naštěstí to neni moc často.. teda aspon doufám :D Ale na moje fanoušky nejsem protivnej nikdy!! :D Kdyby jste se o mě chtěli dozvědět víc, navštivte mě na Facebooku a někdy máte možnost si mě i poslechnout, budu Vám moc vděčnej :) Díky moc všem! :) https://www.facebook.com/WormonModerator

2. Co tě na práci v rádiu baví?
Baví mě úplně všechno.. ale nejvíc asi focení a samozřejmě živé vysílání na rádiu BestSound :) A vyřizování vašich přání :) na BestSound Rádiu!

3. Jak se ti povedlo dostat se do rádia?
Já jsem začal s moderováním už od svých 14ti let, kdy jsem měl svoje vlastní internetové rádio, které se jmenovalo ATGT. Nejprve jsem byl rok na vlastním internetovém rádiu, kde neposlouchalo zdaleka tolik lidi, jako třeba právě ted na BestSoundu, poslouchalo tak max. do 10 lidi, většinou ale mín. Hned rok potom, se mi ozvalo rádio které se jmenovalo "Rádio Perla" jestli bych nechtěl u nich moderovat, tak jsem tam zkusil dát přihláškRozou a ono to vyšlo. Rádio Perla taky spolupracovalo s nejprofesionálnější amatérskou dabérskou skupinou PerlaGroup a nebo FénixProDabing. :) Tam jsem byl další rok, za ten rok se to rádio tak trochu rozpadalo , nyní už ani neexistuje, po roce jsem dal přihlášku do dalšího internetového rádia které už existuje :D a to se jmenuje Fox Rádio. Tam jsem vydržel myslím, že půl roku a kvůli kolektivu a hádkám které tam byli hodně časté jsem odešel. Jeden kolega z Fox Rádia Hanzy, se dozvěděl o rádiu BestSound, a tak jsme tam oba dali přihlášku. Oba jsme byli přijatí, ovšem Hanzy po pár měsících odešel, a já tam stále vysílám každý týden. :) Tak takhle jsem se dostal do aktuálního rádia BestSound.

4. Co na své práci moc nemusíš, co je pro tebe těžké?
Nenapadá mě žádná věc kterou bych na týhle práci nemusel :) Na moderování mě baví všechno :) Nejtěžší je pro mě, protože jsem časově hodně vytíženej, přijít včas :) Už se mi to párkrát stalo, naštěstí jenom o pár minut :) A co se týče přímo toho moderování tak nejtěžší je pro mě vždycky hned to první vysílání na úplně novém rádiu, nikdy nevím co čekat, co na to vedení rádia bude říkat..atd , tak asi proto :) A při běžných vysíláních je asi nejtěžší se nepřeřeknout,protože všechny vysílání jsou naživo, a nebo neříct uplnou kravinu :D Druhá možnost je pro mě dost častá :( :D :D

5. Chtěl jsi být v rádiu už odmala?
Odmala ne :) Tahle práce mě začala lákat až od 15ti let ;) Od 14 let sem začal moderovat a rok potom se mi ozvalo hned první rádio. A takhle to začalo :)

6. Co taková práce obnáší?
Co práce moderátora obnáší ? Příprava vysílání , a pak během vysílání musím stíhat, všem odepisovat, mluvit do rádia, všímat si všech vzkazů na Facebooku nebo na mailu co píšou posluchači, hrát na přání.. atd , je toho prostě hodně. :) Kromě toho taky údržba webu a nebo focení pro moje fanoušky, kterých si nesmírně vážím! :) To už je ale zvlášt. Samozřejmě taky zkoumat hudební novinky, a to je asi výběr toho nejdůležitějšího.. :) Většina lidi si právě myslí, že jenom odmluvime 2 hodiny a pak máme klid celej tejden, co se týče rádia, a spíš opak je pravdou. :)

7. Vidíš v někom svoji konkurceni? A co nějaký vzor?
V nikom žádnou svojí konkurenci nevidim, se všemi moderátory co se znám mám přátelské vztahy :P Takže to není vůbec o konkurenci :) A vzor?? To asi taky ne.. jedině Leoš Mareš :DDDD

8. Staly se ti v práci už nějaké trapasy?
Bylo jich docela dost.. ale nebylo to nějak extra "pikantní" :D Takže z těch všech trapasů co jsem měl, sem si žádnej nezapamatoval, nebyl žádnej asi tak katastrofální :D Zatím... Místo toho Vám prozradím něco jinýho.. :D Když máme vždycky poradu s vedoucím rádia, tak my máme doma morče, jmenuje se Aďa :DDDD ale to není důležitý :DD a ono vždycky píská tak hlasitě že to jde vždycky slyšet až do mikrofonu, takže to slyšej i oni, a jeden den při poradě vedoucí řekl, něco, že to je "Bílé prasátko" nebo tak nějak :D já jsem nejdřív vůbec nechápal , až po pár minutách mi došlo že mluví o mým morčeti :DD já byl úúplně mrtvej!! :D Tak to je asi fakt ta nejlepší historka z rádia BestSound, a ještě dodnes takhle mýmu morčeti říkaj.. Pecka co?! :D

9. Chceš se i do budoucna věnovat rádiu?
Samozřejmě :) Tuhle práci bych chtěl dělat profesionálně např. na nějakém FM Rádiu ;)

10. Co bys poradil těm, kteří také chtějí začít u rádia?
Musíte prostě zkoušet dávat přihlášky do co nejlepších radii, samozřejmě postupně, a nebo počkat než si Vás někdo všimne. :) Díky moc za rozhovor, a budu se těšit, třeba někdy na BestSound Rádiu, Hezký den všem !

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ell Jones Ell Jones | Web | 21. září 2013 v 12:41 | Reagovat

Super rozhovor. Velice zajímavý.

2 KateNecky KateNecky | Web | 21. září 2013 v 15:46 | Reagovat

Neznám.. :D

3 KateNecky KateNecky | Web | 21. září 2013 v 17:01 | Reagovat

Ahoj, jen ti chci říct že na mém blogu na kontrola SB. Komentovala si jeden můj článek, tak mysím že asi SB zůstat chceš a jen sis kontroly nevšimla ;))

4 Elík Elík | E-mail | Web | 25. září 2013 v 16:19 | Reagovat

Ahoj hezký réozhovor ale nikdy jsme neslyšela o Bestsound :-)

5 Elík Elík | E-mail | Web | 25. září 2013 v 16:20 | Reagovat

[4]: Hezký rozhovor ale nikdy jsem neslyšela o Bestsound :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama