Rozhovor: Značkové nebo neznačkové oblečení

22. října 2013 v 7:00 | Naneta Jiráková - 12 let |  Pro holky
Ahoj,
dnes tady mám rozhovor! Ptala se mě Andí Falasceulova (doufám, že jsem to napsala dobře :D). Není to ale úplně běžný rozhovor, vybrala si určité téma a na něj mi položila několik otázek. Za ty moc děkuji, pokusím se na ně co nejlépe odpovědět.

Co si myslíš o sekáčích?
Už si vůbec nepamatuji, jak to tam vypadá. Byla jsem tam asi 2x v životě a už je to hodně dlouho, ještě předškolní věk myslím. Nechci je moc soudit, když o nich moc nevím. Asi bych řekla jen to, že mi nevadí.

A co vietnamci?
Od nich jsem oblečení nikdy v životě neměla. Nevím jak to u ních přesně je.

Máš vše značkové?
Do nedávna jsem měla. Nyní jsem na dně skříně objevila 4 neznačkové věci. Ani jsem o nich nevěděla :D - úklid skříně vážně prospěje. Kromě těchto věcí mám ale vše značkové. NECHCI ale, aby to znělo namyšleně: prostě že mám jen značkové oblečení a že na to mám prachy a tak.

Jaká je kvalita s tvým neznačkovým oblečením, celková spokojenost...?
Ty zahrabané kousky jsem na sobě dlouho neměla, ale doteď jsem si nevšimla nějakého rozdílu. Přijdou mi úplně stejné, jako značkové. Časem by se to asi ukázalo, ale zatím je vše v pořádku, 100%!

Co si myslíš o lidech, kteří jsou proti sekáčům, mají vše značkové a těm, co nosí věci od vietnamců se posmívají?
Krávy. Když jim sekáče nějak vadí, ať je prostě neřeší. Bohužel většina z nich o tom pořád mluví. Proč to sakra nenechají plavat. Já se musím přiznat, že jsme ještě s jednou kámoškou řešily jinou kámošku, která měla věci ze sekáče. Hm, trochu chyba - něco sice byla pravda pravdoucí, ale mohla jsem se trochu mírnit.

A tak celkově...?
- Proti sekáčům/vietnamcům nic nemám.
- Většina mého oblečení je značkového.
- Trochu bych oblečení přirovnala kosmetice. Třeba essence a channel - essence je docela dobrá, ale channel toho udělá mnohem víc a líp, ale je dražší.A jak to máš ty?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanienes hanienes | Web | 22. října 2013 v 15:17 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím, znám jeden sekáč, co má normálně značkové věci, ale lindex tričko stojí místo 300,- 70,- a to mi příjde úžasné, zvlášť když je někdo na tom finančně špatně.
U Vietnamců jsem byla, ale nic od nich nemám, vadí mi ten zápach, kámoška tam nakupuje,má od nich sluchátka za 50.- kč, ale nejdou jí , když to šla reklamovat, sluchátka znovu zabalili a dali je do výlohy, takže...;)

2 Unicorn. Unicorn. | Web | 22. října 2013 v 19:29 | Reagovat

Já nakupuju hlavně v značkových,ale legíny,tepláky,spodní prádlo mám jen a jen od vietnamců :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama