24.11. 2013

26. listopadu 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let
Dneska jsem si připadala sama. A to jsem přitom byla u přátel rodiny. Přesto opuštěná.
Vyrazili jsem do restaurace, kde na mě vybalili obrovskou kachnu, ze které jsem snědla sotva pětinu. Připadala jsem si jako idiot, když ostatní měli na stole pivo, a já jahodový džus se zeleným brčkem.
Minigolf taky nebyl žádná sláva, přesto že ho normálně zbožňuji. Možná za to mohl ten sexoušský kluk s patkou, který mi připoměl, jak jsem vlastně sama. Dá se říct, že jsem na něj celou hru zírala a přemýšlela, jestli si někdy řekneme aspoň ahoj. Samozřejmě že ne. Možná proto jsem měla v první hře celkové skore 62. Fujky. Samozřejmě že jsem byla navztekaná, padaly sedmičky a já se cítila blbě. No jo, zábavný den.
U přátel to bylo trochu uvolněnější (napsala jsem to dobře?), hráli jsme tam na Xboxu, což sice požitek nebyl, protože ho máme doma, ale na druhou stranu jsem poznala soupeře sobě rovného... ha, jednu hru jsme hráli asi 20 minut.
Pak nechyběl klasický počítač, kdy jsem kamaráda seznámila s naprosto úžasnou stránkou Club Penguin. Jo, nedávno jsem to začala hrát. Z nudy.
A teď sedím v pokoji, který připomíná skládku a snažím se dopracovat k závěru. Čeho? To zůstane zatím s otazníkem...

PS: Shit, fénovala jsem si asi po 3 měsících vlasy :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanienes hanienes | Web | 26. listopadu 2013 v 7:13 | Reagovat

Mně se v poslední době taky nevede..:/ Kdy uděláš to hodnocení blogů? :D
Btw. Mně blog vůbec nefunguje, neaktualizujou se komenty ani články a abych tenhle článek našla, musela jsem hledat v listopadové historii... Nevíš co s tím je a kdy to přestane? O.o Nikdy o tom nepíšou, ani třeba upozornění...O.O když tak se mi prosím ozvi na mail :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama