Rozhovor s Hanienes

19. listopadu 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Rozhovory
Skvělá blogerka a moje affs Hančí se mnou udělala rozhovor. Tady ho máte!

Když sis založila blog, tušila jsi, že se staneš oblíbenou blogerkou tolika holek?
Nemyslím si, že jich je zas tolik :) No, chtěla jsem dosáhnout něčeho podobného jako Lady Vanilka, ale nikdy jsem nevěřila, že bych mohla mít návštěvnost přes 10 lidí denně :D Je ale super vidět, kolik čtenářek jsem oslovila, že je moje tvorba baví atd.

Jak zvládáš blog i se školou? Kolik času ti zabere jeden článek?
Pro blog si vždycky najdu čas, dovedu tam trávit i 5 hodin a za tu dobu něco napíšu, oběhnu affs, dám něco na facebook atd. Škole sice také věnuji čas, ale blog je prostě číslo jedna a jsem schopná se na úkoly a učení vykašlat právě díky němu.
Jak kdy a jak který. Někdy mám opravdu psací náladu, kdy jedu slovo za slovem a někdy je to trochu pomalejší uvažování. A pak se tu samozřejmě jedná o téma. Například článek Ve 12 si máš hrát s panenkama a ne na sebe plácat makeup mi trval déle než článek o tom, Ja si systematicky uklidit pokoj.

Máš nějaký "návod" jak na navštěvovaný blog, kterým se řídíš? Jak myslíš, že se tolik lidi "dostalo" na tvůj blog? :D
Jsou 2 hlavní body -> být aktivní, psát nejlépe každý den nebo obden (ale samozřejmě nenuceně) a dělat si reklamy (nikoli však v komentářích u jiných blogerů. Pak je také dobré spolupracovat s různými weby, chodit nebo dokonce pořádat různé akce a samozřejmě jsou tu věci jako psát bez chyb, točit pěkná videa, fotit kvalitní fotky apod. Ale nevím, jestli by se tomu dalo říkat návod, každý to má jinak a mě přijde, že návod je pro všechny.
A jak se lidi dostali na můj blog? Myslím, že v tom mají prsty právě reklamy a pak facebooková stránka, youtube, ask nebo twitter.

Máš nějaký cíl, co se týká blogu i všeobecně?
Nějaké velké cílé nemám, do budoucnosti moc neplánuji, ale s blogem by to bylo asi to, že bych byla známá, pozvávali by mě na různé akce a třeba bych vedla nějaký internetový magazín. Je toho dost, silně pochybuji, že všechno dotáhnu až do konce, nicméně, snažit se budu. Všeobecné cíle... no, pár jich je, ale zmiňovat je tu asi nebudu.

Odkud čerpáš inspiraci? Organizuješ si nějak blog?
O inspiraci jsem napsala jeden větší článek ZDE << (přijde mi zbytečné sem všechno psát)
Na organizaci blogu jsem si pokoušela dělat různé papíry, ale žádný z nich moc nezabíral, takže si už nic nevedu, ale možná začnu používat organizátor na videa, protože se mi nějak naskupila a já netuším, co mám upravit, co zveřejnit - hrozný zmatek.

Je nějaký blog, který tě opravdu zaujmul a ráda ho navštěvuješ? Jaké články tě berou?
Blogerek mám oblíbených opravdu hodně, nejvíc asi LadyVanilku (ale tu "starší", často lezu k ní do archivu), Lolu - J, Hogretu, Angel*inu a Hanienes (tebe :DD).
A co se týče článků, ty jsou jako na mém blogu - všechno možné. Nejsem zaměřená na určitý typ, přečtu si prakticky cokoli, až na články z fan blogů.

Jaká je podle tebe ,,nejkrásnější" blogerka? :D
Přijde mi, že většina blogerek, co píší nebo točí jsou opravdu pěkné, i když je známo, že Česky a Slovenky jsou hezké, ale i tak. Za nejkrásnější blogerku považuji asi Lady Vanilku, na které se mi líbí prakticky všechno až na její vysoké čelo - ale každý máme něco, že? :D

Co tě na blogu zaujme jako první?
Vím, že se říká: Nesuď knihu podle obalu. Já jsem bohužel člověk, kterému na designu hodně záleží a jakmile vidím nějaký barbie design, nebo barevnou patlaninu, jdu pryč. A pak si většinou všímám profilu autorky, nebo prvního článku.

A co tvůj osobní život? :) Jak se máš? :)
Můj osobní život je skoro sen - lépe řečeno, někdy sladké snění, někdy noční můra. Ale je to můj život a zatím si ho ještě užívám :D. Jo a mám se skvěle.

Co škola, jak se ti daří? ;D
Začala jsem dobře, ale už se mi to trochu kazí, nicméně mám pořád dobře najeto na vysvědčení, kde budou 3 dvojky, tak doufejme, že do pololetí přibyde ještě nějaká ta jednička, abych se nemusela vzdát zrcadlovky. Nejhůře to vypadá asi s fyzikou a zemákem, jinak to jde.

Co bys vyřídila svým návštěvníkům? :)
Mějte se hezky, užívejte si a čtěte své oblíbené blogery :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 hanienes hanienes | Web | 19. listopadu 2013 v 7:22 | Reagovat

Skvělá? :O Děkuju :))
Musím říct, že to jsou pěkné odpovědi, nečekala jsem, že odpovíš takhle dobře, schválně jsem vybírala těžší otázky:O:)
Jinak - rozhovor na mém blogu vyjde v sobotu :)

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 19. listopadu 2013 v 14:36 | Reagovat

3 dvojky, taky bych chtěla :D

3 never-say-natt never-say-natt | Web | 19. listopadu 2013 v 15:41 | Reagovat

Dobrý otázky (y) :)) super rozhovor:)
jo a promin,ted sem nebyla aktivní jelikož sem nemohla na PC .)

4 hanienes hanienes | 19. listopadu 2013 v 17:55 | Reagovat

[1]: A ještě k nadpisu - nevím, jestli to tam máš schválně, ale někoho by to mohlo zmást, protože je to rozhovor s tebou, podle nadpisu to vypadá, že je to rozhovor o mně :D Jinak promiň, že tě opravuji:/:D

5 El El | Web | 24. února 2014 v 8:02 | Reagovat

Pěkný rozhovor :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama