Prosinec 2013

Poslední den roku 2013

31. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Ze života
Tak a je to tu. Až se zítra ráno probudím, tak už budu v roce 2014 (i když to budu ještě před tím, než usnu :D). Tento rok strašně rychle uběhl. A co teprve blog. Můj první lepší design si pamatuji jako by to bylo včera. Ve skříni stále mám to tričko, ve kterém jsem točila první video. Je to úplně strašně rychlé!

Jo a mimochodem, moje skvělá kamarádka Kačka (v best friend tagu) přišla na dobrou věc, která už se nikdy nebude opakovat -> 24.12. 2013 -> 24 + 12 + 20 + 13 = 69 :3 Výjimečné datum :D

Teď bude pár článků o předsevzetích, pololetkách a jiných klišé na začátku ledna, i když trochu jinak. Be original :3

Děkuji všem mým věrným čtenářům. :) Bez Vás bych pořád byla jedna z těch holek, o kterou se na blogu nikdo nezajímá. Fakt jsem všem za to vděčná, za všechno, co pro mě udělali, za povzbudivé i kritické komentáře :) Strašně moc děkuju :3

Jsem moc ráda za poznání několika skvělých blogerek a Youtuberek :)

Všem přeji krásný vstup do Nového roku, ať se Vám v roce 2014 daří a ať se ráno 1.ledna neprobudíte s kocovinou :)

Příští článek bude o půlnoci :)


Kolikrát tu tato fotka byla? :D 

Jak skladuji svou kosmetiku v Německu | 2013

30. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Video
Vím, že videí už bylo dost, ale od Nového roku se můžete těšit na nálož článků, takže Vám snad třídenní videospamovaní nevadí. :) Nicméně dneska půjde o skladování kosmetiky v Německu. Moc se omlouvám za umělé osvětlení, protože já sama jsem velká kritizátorka (existuje to slovo? :D) nekvalitních videí a pak natáčím za tmy. Tak snad to nějak půjde. A omlouvám se za to poslední ozáření :DD

VIDEA NAKONEC TAKHLE UDĚLANÁ NEBUDOU! ZA ZMĚNY SE OMLOUVÁM. POKUD BY SE NĚKDO PTAL, ODKAŽTE HO PROSÍM NA TENTO ČLÁNEK.

Video o kufříku bude 14.1. <<
O vztahu s krémovými stíny se dočtete 9.1. <<
Videorecenze na věci na pleť publikuji 19.1. <<
Recenze na krém i s menší reklamou bude 10.1. <<
Sbírku laků na nehty představím 10.2. <<

- Všechny články až na laky mám přednstavené :3

ODKAZVánoční deník/vlogy/střihy

29. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let
Video není úplně dokonalé, ale i tak jsem se rozhodla ho publikovat :) Jak jste si Vánoce užili vy?

Pokud chcete vidět, co jsem dostala, podívejte se na článek z 28. :)

ODKAZVideo: Co jsem dostala k Vánocům 1/2

28. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Video
Ahoj, takže jsem po nějaké době zase zpátky a hned se třemi videi, která budu každý den publikovat. Jako první jsem si vybrala to, co jsem dostala k Vánocům. Je to teprve první část, protože budu mít ještě jednoho Ježíška.

A pro hatery (ostatní to číst nemusí), kteří tu byli, jsou a budou: To video nedělám kvůli tomu, abych se těmi věcmi chlubila, nebo tak něco. Já to video točím hlavně z toho důvodu, že se mě asi 4 lidi ptali, jestli udělám video o tom, co jsem dostala. A i kdybych to měla natočit jenom pro ně, tak to prostě udělám. Jo, některé dárky jsou hold dražší, ale proboha - dostala jsem je. Většinu z toho jsem si nevybírala. Takže jsem to prostě nemohla úplně ovlivnit. Blbé komentáře na toto téma mažu, protože tady na tom se ukáže, jestli jsou tak vypatlaní a jenom něco napíšou bez přečtení článku, jak to většinou bývá.

Je to trochu bláznivější video a neberte ho vážně, třeba to s tím kufříkem, nebo brýlemi :D Ano? :D

Doufám, že se video bude líbit :)

ODKAZ


Pauza

22. prosince 2013 v 20:26 | Nany J - 12 let

Dávám si Vánoční odpočinek od blogu, který však nebude trvat dlouho, jen od teď do 28.12. Tím pádem přeji všem hezkého Ježíška a krásné svátky prožité s rodinou nebo přáteli :)

Za týden se zase uvidíme a já pro Vás budu mít spoustu videí a fotek od stromečku atd. :)


Ahoj :)


Poradna #1

22. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Poradna
Lidé mi čím dál tím víc posílají otázky ohledně vztahů, vzhledu a občas i blogu, ten ale někdy vynechám (jako třeba teď). Já jsem si říkala, že občas někomu jen tak pomůžu, poradím a budu z toho mít dobrý pocit. Jenže časem mě se počet dotazů zvýšil a mě napadlo, že bych si mohla udělat poradnu na blogu. Ne kvůli tomu, abych se stalo jednou z těch ovcí, které si myslí, jak je radit někomu hrozně populární, ale abych pomohla i jiným lidem, kteří se stydí napsat a tak.
Než ale začnu, tak musím poznamenat, že mi je 12. Čili mám jiný pohled na svět, než 16 holka a ještě úplně jiný než 30 letý člověk. Takže prosím, abyste při mých odpovědích nekroutili očima a raději mi napsali, jak to vidíte dneska. Ano?
Když se Vám moje rada nebude líbit, tak se jí neřiďte. Nejsem rada dokonalá a tak se mnohdy můžu splést a navíc ještě nemám tolik zkušeností (se životem?), takže to mám jinak.
Poradna bude jednou měsíčně, ale bude záležet na počtech dotazů. Momentálně to ale zatím vypadá dobře, takže by nemuselo hrozit, že bych nějaké číslo vynechala.Vánoční atmosféra

21. prosince 2013 v 0:02 | Nany J - 12 let |  Ze života
Vánoční atmoška mě úplně minula. Kromě nakupování dárků, které vypadalo spíše jako závod s časem a zdobení stromečku jsem Vánoce úplně vynechala. Žádné koledy, typické pohádky (i když ty ještě přijdou), výzdoba po domě (to obstaral táta) a podobně. Takže jsem se rozhodla, že si dneska před odjezdem do Německa udělám takovou Christmas Party. Dala jsem si horkou čokoládu, zapla světýlka na stromečku, zapálila svíčky a zpívala si Last Christmas apod. Vážně jsem si to užila, přestože to bylo jen takové blbnutí.
Jsem docela zděšená z toho, že na blogu nemám přednastavený ani jeden článek. To je strašný! Zrovna teď, když není skoro čas. Ale tak to nějak zmáknu. Ostatně, je to moje blogerská povinnost.
Chtěla jsem pro Vás udělat tutorial na líčení pod stromeček, show o Vánocích, ale teď vůbec nevím, jak to bude. Takže nic neslibuji.. bohužel.
  • Už máte všechny dárky?
  • Jak je to s Vánocemi u Vás?
  • Stíháte všechno jak máte?

Vzkaz pro affs

19. prosince 2013 v 19:31 | Nany J - 12 let
Ahoj,
mám tady rychlovku -> od 20.12. do 31.12. obíhám affs o něco méně. Budu se snažit minimálně 2x týdně :) Ale už to prostě nebude tak, že byste ode mě, měli každý druhý den komentář :) Chci si trochu užít Vánoce, natočit videa podívat se i na jiné blogy, normálně totiž nemám čas.

Doufám, že to pochopíte. Já od Vás taky neočekávám každodenní obíhání.. i když moc děkuji blogerce Hanienes, od které tady mám opravdu každý den až na pár výjimek komentář :3

Nenormálně normální - Normálně nenormální

19. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Úvahy
Lidi mohou mít v tomto případě v hlavě úplný chaos. Co je dobře, co na mě sedí? Je to trochu složitější záležitost, kterou je třeba si rozebrat sama se sebou.

Ostatní kolem mě tvrdí, že jsem nenormální, což je podle nich zcela v pořádku, normální. Ti, kteří mě tolik neznají o mě mluví jako o normálním člověku, na druhou stranu tedy nenormálním. Proč? Protože v dnešním světě je být normální nenormální, a nenormální normální (raději si to přečtěte víckrát, já sama jsem taky musela :D).

Našla jsem nějakou svojí starou básničku (berte jí s nadhledem prosím) :D

Jsem normální člověk,
v období novověk,
ale mám špatné pocity,
že mě to tahá za city.

Kolem mě jsou nenormální lidi,
vůbec je nechápu,
ať se za sebe stydí,
já jen zařvu aú.

- napsáno kolem 6. nebo 7. roku, pravopisně poupraveno.

Sice ta básnička vůbec nedává smysl, ale i tak bych z toho nějak rozluštila, že bych to teď viděla přesně naopak. Že bych se viděla jako nenormální člověk, který má kolem sebe jen ty normály.

Přijde mi že tento článek přestává dávat smysl (ne že by na začátku dával) a proto se velmi omlouvám za to, že jsme Vám vzala několik drahocených minut života, které se Vám pochopitelně budu snažit v dalších článcích a videích vrátit.

Čau blázni =) =P


Spolupráce s Fashion Wakey

18. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Psaní pro weby
Poslední dobou jsem hodně hledala weby, se kterými bych mohla spolupracovat. Přiznávám, jde mi hlavně o produkty, které by mi mohli zdarma poslat na testování. Jenže žádnou takovou stránku jsem nenašla (pokud vy jo, tak dejte dolů odkaz ;)).
Není to moc dávno, co se mi ozvali z Fashion Wakey, že založit nový web a jestli bych s nimi nemohla spolupracovat. Byla jsem trochu zdrženlivá, protože nechci říct ano někomu, kdo ještě ani neexistuje, respektive existuje, ale ještě se zcela nerozjel. Po zprovoznění stránek jsem ale řekla ano.


A to pro Vás znamená, že:
  • Začnu dělat outfity.
  • Na blogu bude více věcí o módě.
Myslím, že to někteří uvítají. Ale nebojte, z tohoto blogu se nestává fashion koutek, jen přibude téma navíc.

Chcete se také stát Fashion Wakerem? Není nic jednodušího, než kliknout SEM <<, něco si o tom přečíst a tak.

Nejvíc mě na téhle spolupráci potěšilo, že se ozvali oni mě. Je to přeci jenom něco jiného, když se zeptáte sami a když vám to nabídnou.

Ahoj :))

Prosincové nákupy

17. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let
Ahoj, dneska pro Vás mám trochu předčasné nákupy za prosinec, ale přišlo mi, že dneska je pro ně ten nejlepší den. I když jsem se u nich trochu zakecala, začala se opakovat u odličovacích ubrousků a u věty s korektorem jsem najednou přestala, myslím, že to docela jde. Jo, mám červenou rtěnku a líbí se mi, pokud to nepřeženu s očima :33 Takže hateři ať si s tímhle jdou do háje.
Moje vlasy totálně zničil vzduch venku, nebojte, nejsem kopyto, které si je ani nedokáže vyžehlit ;)

ODKAZHodnocení blogů #2

16. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Ostatní blogy
Tímto se chci všem omluvit za opravdu hodně opožděné hodnocení blogů! Jak totiž byly s blogem.cz problémy, tak se mi to úplně vykouřilo z hlavy a tak moc děkuji Meddie a Hančí, které mi to připoměly. 

Články: Styl psaní mě opravdu zaujal, četlo se to dobře, takže musím slečnu pochválit za skvělé články.
Aktivita: Jde to. Znám aktivnější blogy, ale jinak je to dobré. Takový průměr.
Design: Je na můj vkus až moc jednoduchý, trochu "ostrý". Chtělo by to něco lepšího. No, minimálně to u mě naladilo vánoční atmosférů :)
Fotky/obrázky: Fotek tam tolik není, což mě trochu mrzí. Aspoň fotka v menu to tak nějak vykompenzuje.
Návštěvnost: Ujde. Je docela nízká, ale není to tak zlé. Má takovou standartní návštěvnost, řekla bych.
K blogu: Blog mě hodně zaujal a myslím, že se tam budu vracet :)

Články: Její články jsou skvělé. Blog navštěvuji už docela dlouho a není článek, který bych si nepřečetla a nezaujal by mě.
Aktivita: Mohla by být lepší, opravdu bych ocenila častější články :)
Design: Hodně jednoduchý. Líbí se mi pozadí a nadpis blogu je pěkný, ale vzhled jako celkový nic moc.
Fotky/obrázky: Jde to. Svoje fotky tam nemá (ale proč by měla mít), obrázků má docela dost, takže fajn.
Návštěvnost: Návštěvnost má celkem fajn.
K blogu: Mám jí moc ráda. Blog na mě působí trochu jako klišé (ten vzhled), ale články jsou skvělé a vážně jí obdivuji - i za to, co třeba prožívá. A na Alíkovi tě žeru :D

Články: No, jde to. Uznávám, tento typ článků mě prostě nebaví. Někoho mohou zaujmout, mě moc ne. Promiň.
Aktivita: Jak kdy. Někdy jsou články každý den/obden, jindy trochu vynechá.
Design: Záhlaví je docela dobré, ale to ostatní ne. A propojení mi přijde špatné.
Fotky/obrázky: Obrázky tam jsou, to je fajne :)
Návštěvnost: Návštěvnost je super. Já myslím, že to jde ;)
K blogu: Na tento blog jsem narazila už předtím a tolik mě nezaujal a bohužel ani tentokrát. Ale snažila jsem se hodnotit spravedlivě. Doufám, že to tolik nebude vadit.

JSOU TO ČISTĚ MÉ NÁZORY, TAK MĚ PROSÍM NENADÁVEJTE ZA TO, CO SI MYSLÍM. JÁ PSALA, ŽE KRITIKA MOŽNÁ BUDE A BYLO JEN NA VÁS, JESTLI SE ZAPÍŠETE NEBO NE. ANO, RÝPÁLCI?

Roztržené srdce

15. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  To, co se jinam nevešlo
"Mor byl nejdříve za Justiána I. roku 541, v Konstantinopoli…" napsala jsem a papír roztrhala. Poslední dobou nic nedávalo smysl. Teď zrovna nemluvím o dějepise. Všechno bylo divné. Připadala jsem si jako človíček, který na této planetě nemá co dělat a měl by se uchýlit do nějakého koutku, kde by postupně ztrácel síly a nakonec úplně zmizel.
Ovládá nás někdo? Má tu možnost stisknout enter a přivést na svět nějakou nadanou a přenádhernou duši, nebo zmáčknout delete pro vymazání bezvýznamných lidí? Možná by to bylo lepší, než tady dál být.
Rozhodla jsem se, že by mi procházka mohla prospět. Vklouzla jsem do svých fialových vansek, které v zimě dost trpěly, zapnula si mikinu až ke krku, popadla bundu a vydala jsem se na noční túru, která se pro mě stávala rutinou. Jen tou činností se dá chvíli zapomenout na kruté rány osudu. Uznala jsem, že by bylo nejlepší, kdybych se vypravila k mostu. Ne, nejsem nějaký sebevrah, který řeší problémy smrtí. I když by mě tak mohl někdo odsoudit. Možná už se stalo. Kdo ví. Ostatní neřeším. Všichni jsou stejně jen prachmizerní lháři, kteří pomlouvají každého, kdo je jiný. Mě se ale líbí být odlišná, tichá a uzavřená. Sama. Proč by ne? Máte pak jiný pohled na svět.
Nicméně, k mostu jsem chtěla jít z toho důvodů, že miluji světelné provazce aut. Moc se mi líbí a vždycky se u nich dokážu odreagovat. Musím ale uznat, že je to docela těžké, když jsou kolem Vás blbci, kteří plivou dolů a mají hroznou prdel z toho, když se někdo vykloní z auta a začne na ně řvát. Mám chuť je shodit, ale chce to kontrolu. Nemusí se ze mě stát vražedkyně kvůli špatné náladě.
Na mostě jsem moc dlouho nezůstala. Stačilo si ho očkem prohlédnout a zhnusení se dostavilo brzy. Chlast, opilci, nějaké desetileté holky s cigaretou v puse a možná bych tam našla i nějaké narkomany. Z mého krásného místa se stalo útočiště pro tyto zoufalce, kteří se nikam jinak uchýlit nemohou. A možná je to tak dobře. Je načase začít jinde. Srdce mi poskočilo, rty se napnuly a já pokývla hlavou. Začnu u sebe.

Recenze: Gelové linky od Maybelline

14. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  Pro holky
Po nějaké době je tu zase recenze, tentokrát na další linky, které se objevily v mé sbírce.

"Postupně se snažím otestovat všechny druhy linek, abych zjistila, co mi nejvíce vyhovuje. Zatím jsem zkusila klasickou tužku a linky ve fixe. Teď přišly na řadu linky, kterých se spoustu lidí bojí. Jsou to gelové linky. Doufám, že Vám díky této recenzi otevřu oči."


Název: Eyestudio Lasting Drama
Cena: 199,- Kč
Obchod: Teta
Odstín: 01 black

Gelových linek jsem se dost obávala. Všichni kolem mě totiž tvrdí, jak je to s nimi obtížné. Původně jsem chtěla poměrně chválené essence. Na výprodeji ale bohužel neměli černou barvu a tak jsem se musela smířit s tím, že essence nebude ta značka, kterou bych chtěla na vyzkoušení. A tak jsem šáhla po černočerných linkách od Maybelline.


Linky slibují výdrž 24 hodin. Já jsem je na sobě měla kolem 14 hodin a byly bez jediné chybičky. Snad jen, že se mi trochu rozmazaly, ale to bylo mojí chybou, protože jsem si začala mnou oči a silně mrkat. Což by pravděpodobně nevydržely žádné linky.

Spíše než gelovky jsou vlastně krémovky. Aspoň mi to tak přijde. Ale nemyslím si, že to je problém, právě naopak - jsem za to ráda. Lépe se nanáší, nemusíte s tím dělat kdovíjaké pokusy, dá se říct, že jsou prostě dobře použitelné.

Štěteček je naprosto skvělý, i napoprvé jsem s ním udělala rovnou plnou čáru, která byla ve tvaru, jaký jsem si přála. Původně jsme si chtěla koupit větší štěteček, třeba od essence, teď jsem ale ráda, že jsem tak neudělala, protože tento je naprosto skvělý a nejsem si jistá, jestli bych jiný štěteček nyní zvládla.


Zasychají trochu déle, ale nemusíte čekat přehnaně dlouho. Minutu mějte víčka spíše sklopená, pak Vám linky vydrží. Trochu se tedy obtiskávají, ale stačí být trpělivý a je to v pohodě. A nebo si pomoct odličovačem (původně jsem napsala odlakovačem :D) a tyčinkou do uší. S ní se dá snad všechno upravit, ne? :D

Nejlepší na těchto linkách je jistě to, že se s nimi výborně pracuje. Jak už jsem říkala, první použití pro mě nebylo problémem.+ pigmentace - zasychání (nic drastického)
+ výdrž - obtiskávání (jen chvíli)
+ nanášení
+ cena
+ složení
+ štěteček"Tím bych chtěla říct 3 věci: 1. Gelové linky jsou skvělé, jen si musíte umět vybrat dobrý štěteček a linky samotné, nešáhnout po nejlevnější variantě. 2. Pokud se chcete naučit linky, začněte s těmito! Z těch druhů, které jsem zatím vyzkoušela, je aplikace těchto nejjednoduší. A za 3. Dolů mi napište názor na Vaše oblíbené gelové linky - nebo na gelovky celkově."

Ahoj :))

Covery na Wrecking Ball

13. prosince 2013 v 7:00 | Nany J - 12 let |  To, co se jinam nevešlo
Po tom, co jsem si udělala výron, jsem zalehla do postele a pustila YouTube. Napadlo mě, že bych se mohla podívat na covery nějakých písniček. A tak jsem si našla několik úžasných hlasů, které bych Vám chtěla ukázat. Většinu z nich budete pravděpodobně znát :)


Connie Talbot

Megan Nicole
Cimorelli

Craig Yopp

Masha

Nějaký tip od Vás? Jinak mě se Wrecking Ball hrozně líbí :3