Leden 2014

Mini info

27. ledna 2014 v 19:51 | Nany J - 12 let
Ahoj,
takže mám tady rychlé info a několik otázek (na které moc prosím všichni odpovězte)

Do konce ledna tu už bude jen jeden článek, respektive video Otevírání Ladyboxu, který jsme bohužel nestihli včas vyzvednout a otevírání budu moct natočit až ve středu, čili ve čtvrtek nebo v pátek by mohlo být publikováno. Od února bude pár změn, ale to se dozvíte v úvodním článku 1. února.
Na začátku března bude recenze na ty věci, rozbalování má strašně špatnou kvalitu a vypadám tam příšerně. Sorry.

A otázky:

1. Jaké je Vaše nejoblíbenější video u jiné youtuberky a chtěli byste abych ho natočila taky?
2. Mám dělat více recenzí, nebo více úvah?
3. Jaký účes mi nejvíce sluší? (včetně narovnání vlasů)
4. Slíbila jsem Vám v poslední době něco, co jsem nepublikovala? :D
5. Jak se máte? :))

Mějte se hezky :)

Jak šetřit?

26. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Tipy
Jsi věčně bez peněz a když se konají narozeniny nebo přijdou Vánoce, tak jsi ve stresu kde peníze sehnat? Pokud je toto tvůj případ, rozhodně čti dál.
Já dříve vůbec neuměla šetřit. Utrácela jsem za blbosti a minimálně jednou týdně chodila třeba do Starbuckusu, kde to není zrovna nejlevnější. Po čase jsem si ale uvědomila, že už to přeháním a že by to chtělo stopku. A že se mi to povedlo!

Když budeš silná, tak se ti to povede! Jen si věř a dotáhni to do konce.

Důležité je zavést si kasičku
Někomu to může připadat jako dětinský vtip, ale kasička, kam si budeš peníze ukládat, je skvělá věc. Takže když dostaneš kapesné, tak si část ulož do kasy a část si nech v peněžence. Záleží na tobě, jak to rozdělíš, ale je lepší, když si uschováš více peněz.

Nekupuj si všechno po čem toužíš
Když už máš za něco ty peníze dát, musíš být 100% rozhodnutá! Takže jestli váháš, raději si tu věc nechej na později. Trochu si to promysli - třeba by se ti nakonec mohlo zdát, že by ti to ani nevyhovovalo, nebo že to prostě nepotřebuješ.

Nepůjčuj si
Spousta lidí v mém věku si půjčuje peníze od kamarádů například do bufetu apod. Jenže pak je problém splatit to. Proto si od kamarádů ber jen minimální množství peněz, které jsi schopná splatit.

Jsou to sice velmi prosté věci, rady, kterých je plný internet, ale z vlastních zkušeností musím říct, že fungují! A proto je fajn toto téma občas zařadit mezi články :)

Lednové nákupy

25. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Video
Měsíc už je téměr u konce a tak jsou tu obvyklé nákupy. Leden byl překvapivě bohatý měsíc a tak se video protáhlo. Děkuji všem, kdo ho dokoukají až do konce :) Jinak mám nový program, ve kterém se teprve učím, takže ve videu je jen jeden střih. Tak snad se časem vylepším :)

ODKAZ
Hodnocení blogů #3

24. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Ostatní blogy
Už je to déle než měsíc, co jsem nehodnotila, tak to musím napravit. Dneska si do parády vezmu 3 affs, které mám moc ráda, takže tu budou spíše pozitivní hodnocení :)

Články: Skvělý styl psaní, který zaujme každého. Oceňuji to, že se dokáže rozepsat, že píše na témata, která na internetu tolik rozšířená a že se nesnaží za každou cenu zaujmout, prostě píše pro radost :)
Aktivita: Články denně nebo obden - to není vůbec špatné. Miluju blogy, kde jsou články často!
Design: Design je jednoduchý a trochu mě mrzí, že tam není nějaká fotka Hančí, ale jinak je fajn (ale teď se mi tam ukazuje, že je blog v rekonstrukci, tak se design asi změní)
Fotky/obrázky: Skoro u všech článků má nějaké fotky, někdy přidává i fotočlánky a myslím, že v tomhle bodě je na tom dobře.
Návštěvnost: Návštěvnost je taková průměná, přijde mi, že se moc často nemění.
K blogu: K samotné Hančí už nemám co říct. Píšu si s ní, myslím, že je super. Na její blog chodím denně a opravdu mě baví.

Články: Jsou celkem fajn, ani dlouhé, ale ani krátké, zlatá střední cesta.
Aktivita: Články jsou publikované docela často, někdy denně, někdy jednou za tři dny, ale pořád pravidelně.
Design: Menu se mi vůbec nelíbí, tomu dávám palec dolů. Ale záhlaví je boží, podobné bych chtěla. To se vážně povedlo. Všechno je čitelné a úhledné, takže když vynechám menu, palec nahoru.
Fotky/obrázky: Fotek tam má docela dost, ne u každého článku, ale u většiny tam jsou tak 2. Taky fajn.
Návštěvnost: Návštěvnost je spíše menší (ale zatím jsem viděla pouze tu celkovou, klasický toplist jsem nenašla).
K blogu: Její blog mě baví, často publikuje videa, což se mi také líbí. Jediné, co mi doslova vadí, je hudba, která tam začne hrát. Nevím proč, ale když hraje hudba, tak se na články nemůžu soustředit.

Články: Většina článků je spíše kratších a deníčkovských, ale v případě Kate mi to moc nevadí, protože dokáže pobavit a čte se to fajn, i když si z těch článků nic moc neodnesete.
Aktivita: Kate píše často, asi podobně jako blogerky předtím.
Design: Dess je sice stažený, ale i tak se mi strašně moc líbí! Vážně moc. Dokonalost.
Fotky/obrázky: Své fotky tam moc nepřidává, ale jiných je tam ažaž. Většinou to jsou takové ty klasické fotky z tumbrlu, ale líbí se mi to tam.
Návštěvnost: Její poslední článek (píšu 19.1.) je poděkování za 1000 lidí. Je to tedy zase takový průměr, řekla bych.
K blogu: Blog mám ráda, Kate je mi sama o sobě sympatická a vzhled blogu se mi moc líbí!

Další hodnocení bude (snad) do 14 dní :)

TAG Pretty Little Liars

23. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  To, co se jinam nevešlo
Po nějaké době je tu zase TAG, tentokrát ale v podobě článku. Otázky směřují na seriál Prolhané krásky. Nebudu to zdržovat, jdu na to.Tvoje oblíbená postava a proč?
Mám moc ráda Ariu. Už od prvního dílu mi byla sympatická, přijde mi, že je ze všech holek nejhezčí a líbí se mi její vyspělé chování.

Kdyby jsi mohla být jakákoli postava, kdo by to byl a proč?
Buď již zmiňovaná Aria, nebo Spencer. Líbí se mi její logické uvažování, jak je chytrá a přitom krásná. A nebo bych chtěla být A. - mohlo by to být docela zajímavé.

Kdo je tvůj oblíbený pár a proč?
Buď Spencer a Toby nebo Ezro a Aria. Toby se mi dost líbí a ke Spence se určitým způsobem hodí. Na druhou stranu, vztah učitel - studentka je dost zajímavý. Vím, že hodně lidí má rádo Hanu a Caleba, ale mě ty dva k sobě nějak nesedí.

Jak dlouho seriál sleduješ? Jaká byla tvá první reakce?
Seriál sleduji od zimních prázdnin a zatím jsou se dostala do 2/3 třetí série. Nejdříve jsem byla z těch všech jmen a událostí trošku zmatená, ale to netrvalo dlouho. Už od začátku mi to přišlo napínavé - a to trvá doteď.

Zpíváš si úvodní znělku?
Dá se říct, že je to teď moje nejoblíbenější písnička, takže ano. Skoro při všem, co dělám. I teď mi hraje v hlavě. A to mě přivádí k tomu, že na tu písničku udělám cover (jakože nebudu zpívat, ale pokusím se o jednoduchý klip).

Čí styl se ti líbí nejvíce?
Asi Emily. Přijde mi, že se obléká pohodlně, volně, ale že je to pořád pěkný. Pak asi Spencer. A když se ještě zaměřím na vlasy, tak bych napsala buď Ariu nebo Emily.

Co je podle tvého názoru nejvíce šokující věc, která se v seriálu odehrála?
Myslím, že v PLL bylo hodně šokujících a překvapujících věcí. Ale myslím, že ta nejvíce šokující věc mě ještě čeká - kdo je A. a kdo Alison zabil - pokud teda ještě nežije, což by taky mohla být skvělá zápletka.

Máš nějaký zvyk, který dodržuješ při každém sledování?
Ani ne, většinou se dívám na notebooku a tak ležím v posteli nebo jsem u stolu.

Co si myslíš o Jenně?
Já mám pocit, že Jenna tam hraje jen malou roli, že jí tam sice dali jako zlou postavu, ale to spíše pro to, aby odvedla pozornost od jiných lidí na sebe. Skvělý tah. Jenna se mi (bez brýlí) dost líbí (nejsem lesba :D) a přijde mi, že není zas tak špatná, jak vypadá.

Kdo je podle tebe A. a proč?
Projela jsem spoustu článků a videí a všude jsem našla jen proč by to měl a proč by to zase neměl být Ezra, pak něco o Cece, Tobym apod. Já už vážně netuším. Spoustu lidí podezřívá Ariu, ale mě to přijde jako úplná blbost. No, počkáme si na konec.


Jaké odhalení by sis nejvíce přála v nadcházející sérii?
Aby se do toho vmíchalo více věcí a aby to bylo ještě zapletenější nebo aby to skončilo.

Taguji všechny, kdo článek přečetli až do konce :)

Vy píšete - zadání

22. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Ostatní blogy
Témata

a) Jak si plánuji blog

b) Názor na slavné zpěvačky/zpěváky/kapely


Články (nebo kratší názory) mi napište na mail krasna-sluchatka@atlas.cz do 2.2.2014 - nezapomeňte připsat přezdívku + blog (nepovinné)

Doufám že jich přijde co nejvíce :)

Příspěvek s Vašimi články zveřejním 8.2.2014


Blog Téma Týdne znovu na scéně?

21. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Úvahy
Na bloglovinu jsem okamžitě zaregistrovala novinku (myslím že to bylo v pátek). Blog.cz oznámil, že se šestice blogerek znova vrhla do blogu, kde by se téma týdne dalo volit. A jsem z toho opravdu nadšená.

Řeknu Vám, ty poslední témata byla příšerná. Napsala jsem článek snad na 2 z nich (a to jsem dříve psala prakticky každý týden). Přijde mi, že i když v anketě na bývalém blogu moje oblíbené téma nevyhrálo, tak jsem pořád ještě něco dokázala napsat na to, co dostalo hlasů nejvíce. Mezitím co na tyto... nee.

Možnost hlasovat v anketě byla skvělá! Měli jste na výběr a vždycky se přiklonili k tomu, co se Vám zdalo nejlepší. Prostě padlo téma, které si zvolilo nejvíce blogerů. To bylo super. Spoustu lidí si stěžovalo, že jejich téma nebylo vybráno a že teď nemají co psát. Vždyť je to blbost -.- Na to téma můžete napsat článek tak jako tak, a pokud Vám vadí, že se neobjevíte na hlavní stránce, tak je to smutný.

Nevím, co od nového blogu očekávat. Jak bude fungovat atd. Byla bych asi o něco radši, kdyby se holky vrátily na starý blog tema.blog.cz, ale prý bohužel nemohly. No co, i když na mě stránka nepůsobí moc dobře, tak tam budu chodit často. Protože číst návrhy lidí (dokud jich není moc) mě vážně baví - a co Vy víte? Třeba takhle získáte inspiraci :D


Co si o nové možnosti myslíte vy?

Co jsem dostala pod stromeček 2.část

20. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Video
Konečně jsem natočila druhou část tohoto videa. Ale už jsem ho málem nezveřejnila, protože jsem byla z toho nekonečného prohrabávání a upravování vlasů na prášky -.- Vím, že je to blbé, že každých 5 sekund na ně musím šahat. Takže velká omluva, lidi :D

ODKAZ
♥ Kosmetický wishlist - CATRICE ♥

19. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Pro holky
Mám tu slibovaný wishlist kosmetiky, kterou bych ráda měla ve své sbírce. Nejsou to ale věci, kvůli kterým bych šílela. Jelikož mám kosmetiky AŽ AŽ, tak mám menší stopku. I tak ale článek s produkty ráda sestavím, protože mě to moc baví a ještě víc mě to baví číst u jiných blogerů, takže nezapomeňte dát dolů odkaz na svůj poslední kosmetický wishlist :)

All Matt Plus pudr
Tenhle dokonalý pudr jsem už jednou měla a byla jsem s ním mnohem spokojenější než se známým Stay Matte od Rimmelu. Přijde mi, že krásně sjednotí pleť, rozhodně jí zmatní a dokonce ještě podpoří zakrytí pupínků, což je u mě vítáno. Vydrží dlouho a dělá snad všechnu práci, kterou by pudr dělat měl. Původně jsem chtěla jít pro pudr až do Sephory, ale pak jsem si řekla: Stop, je ti 12, ne 20. Zůstaň v drogerce, dokud ti vyhovuje. Takže jsem se rozhodla vrátit k mému staroušovi, protože mi opravdu sedl. Mám ten nejtmavší odstín (030 Warm Beige) a ten mi přesně vyhovuje - mimochodem, je na výběr ze čtyř. Stojí necelou stovku, takže mi přijde, že je dost levný.
Pokud se o něm chcete dozvědět více, mrkněte se na oficiální stránky CATRICE s pudrem: ODKAZ <<Made To Stay lak na rty
Docela ráda bych vyzkoušela lak na rty. Vůbec mě nenapadá, jak to funguje, jak dlouho to vydrží (slibují osmihodinovou výdrž, ale potvrdit to můžou až vlastní zkušenosti). Asi bych chtěla ten do růžova, protože koupě červené a fialové rtěnky mi dala stopku a já se vrátila zase ke klasické růžové parádě, která na puse vypadá přirozeně. Uvídeme. Stojí 130 Kč, což je docela dost, ale na druhou stranu je lak na rty docela zajímavá věc, která sice není úplnou novinkou, ale spoustu lidí jí ještě nezkusilo. Pokud se o laku chcete dozvědět více, klikněte SEM <<


Sun Glow broznující pudr
Jelikož jsem zapomněla, že je lepší konturovat matným bronzerem, tak jsem to pěkně schytala. Teď se v mé sbírce nachází dva třpytivé a jeden s lehkými třpytkami, se kterými se to ještě dá. Proto jsem se rozhodla, že tenhle omyl musí skončit a že si konečně na můj obličej musím pořídit broznující pudr. A jelikož jsem byla s klasickým pudrem od CATRICE spokojená, tak mi bylo jasné, že produkt na konturování od jiné značky nehci. Musím se přiznat, že mě vážně mrzí výběr pouze dvou odstínů, jelikož k mému "přirozenému" stínu by se hodilo spíše něco mezi. Ale nevadí. Stojí něco málo přes 100 Kč, takže peněženka zas tolik neutrpí. Ještě nevím, co za odstín budu chtít, v drogérii si ho ještě pořádně otestuji. ZDE << více info
Absolute Nude paletka očních stínů
S drahou Naked Original jsem si to rozmyslela poté, co jsem uviděla tuto paletku. Vím, že není slavné americké paletce od Urban Dickey vůbec podobná, ale mě se líbí ještě o něco víc. A když už mluvíme o tom, co se mi líbí více, tak nesmíme zapomenout na cenu, která je mnohokrát menší (130Kč). Musíte uznat, že je to ideální paletka na denní líčení. Líbí se mi na tom i to, že některé stíny jsou matné a jiné třpytivé. Jednoduše: tu prostě musím mít! Prostě láska na první pohled. Více o ní naleznete TADY <<Sheer barva na rty
ÁÁÁ! Tuhle broskvovou nádheru musím mít! Už mám základní odstíny rtěnek a teď už jdu trošku do detailů a tahle barva je prostě dokonalá. Je to tedy limitka, takže doufám, že jí ještě seženu v celé své kráse. Ale musím se přiznat, nevadily by mi ani jiné odstíny. Když se to vezme kolem a kolem, do všech se zamilujete. Stojí 105 Kč, takže to jde, u CATRICE jsem si zvykla, že se cena pohybuje kolem stovky. Jsem z ní tak nadšená, že k ní ani nemám už co říct. Jestli mi tahle rtěnka uteče, budu vraždit. Podívejte se sami, SEM <<
Tak jsem se prokousala celým mým wishlistem CATRICE. Jinak musím dodat, že CATRICE je má nejoblíbenější značka, jen se k ní nemůžu moc často dostat, jelikož Rossman mám poměrně daleko a nikde jinde jsem jí neviděla. Její produkty jsou ale opravdu WOW a jsme ráda za každou novinku, kterou tato značka přinese. Trošku Vás navnadím - o této skvělé značce určitě napíši článek. Do komentáře se prosím zmiňte o tom, co si z kosmetiky přejete vy :)

- odkazy u produktů jsou i odkazy na zdroje fotek -

Překecali jste mě :D

17. ledna 2014 v 20:21 | Nany J - 12 let
Když jsem četla komentáře pod článkem, tak jsem se usmívala. Je to dobrý pocit, když vás tolik blogerek podpoří. Takže jsem se definitivně rozhodla, že zůstanu. Teď mám chuť spíše na videa, takže článků bude o něco méně, ale můžu vám slíbit, že více jak 3 videa týdně vážně nedám... většinou to bude tak 2x :) Opravdu jste mě povzbudili a musím se přiznat, že se mi vrátila nálada :)

Zítra budu točit, takže článek nečekejte, ale pozítří by mohl být wishlist a popozítří nějaké video, když už se zase bude muset do školy.

Jinak dneska mi náš "milý" profesor na fyziku oznámil, že mi na vysvědčení nevychází 3... rovnou 3-4. Jako...? Psala jsem druhou pololetku (akorát o něco lehčí) a mám z ní dvojku, což je super :) Ale měl by se naučit vypočítat průměr -.-

A ještě Vás musím navnadit na to, že jsem začala pořádně cvičit, takže brzo budou kratší videa o tom, jak se mi daří a časem možná článek s fotkami, nebo dokonce video se cviky :)

Mějte se krásně, moje zlatíčka, já jdu uklízet pokoj při (snad) 100. sledování Harryho Pottera :3 Ale musíte uznat, že v první epizodě byl Ron fakt sexy :'DD

Když už jsme u toho, napište mi, koho máte z HP nejradši :)

Informační video, aneb jak to bude s blogem dál

14. ledna 2014 v 22:28 | Nany J - 12 let |  Video
- Mažu si affs, které už mě tolik nebaví obíhat... moc se Vám omlouvám, ale nemám čas na všechny.
- I kdybych skončila, na blogy mých favoritek určitě zavítám <3

Video jsem se snažila udělat co nejrychlejší a pokusila se ho upravit (nikoli sestříhat) v novém programu :)

(má to trochu horší rozměr, snad to nevadí :D)

Články přes e-mail?

10. ledna 2014 v 23:56 | Nany J - 12 let |  Úvahy
Pokud pravidelně sledujete blog.blog.cz (srdce blogu), tak jste jistě zaznamenali nový článek o možnosti publikování článků přes mobil. Kdo by nevěděl o co jde, může se podívat na článek SEM << Já jsem nad tím dlouho přemýšlela a pak jsem došla k názoru, o který bych se s Vámi chtěla podělit (když už mi zmizely všechny články).

někdo se ptal, jak skate vypadá :) je takový klasický černý :) (jinak tohle je moje swag jízda kolem bazénu :D)

Teď jsem ale opravdu naštvaná!

9. ledna 2014 v 20:08 | Nany J - 12 let
Přijdu na blog a koukám, že mám přednastavených jenom 9 článků za leden (které už byly). Jakto?!! Vždyť jsem měla prakticky celý leden zaplněný videi a články!! Nikde jsem je nenašla, ani v rozepsaných, ani ve smazaných... prostě jako bych je nikdy neudělala. Takže mám pro Vás špatnou zprávu... články nebudou denně přednastavené, budu se jich snažit co nejvíce napsat a nějak to vrátit zpět, ale zabere to spoustu času. Bože -.-

Dále se musím pochlubit novým skatem z decathlonu, na který jsem dostala poukázku (jo, k Vánocům, to video ještě není zvěřejněné, že? :D). Dneska jsem si ho jela koupit do CČM -stačí 2 řádky a udělám reklamu dvoum místům- . Tak předně musím poznamenat, že mám naražený zadek, protože jsem si řekla, že když na tom stojím potřetí v životě, tak že ten hrbolatý kopec sjedu. K tomu jsem si pustila hudbu a odrazila se špatnou nohou. Fakt talent. Na druhou stranu se nesmím zapomenout pochlubit s tím, že o hodinu později (miluju starou ordinaci v růžové zahradě, tak jsem jí nesměla vynechat :D) jsem projížděla různými ulicemi v naší vesnici (nebo spíše městu podle počtu obyvatel :P). Celkem to šlo až na řidiče, ze kterých jsem měla hrůzu asi jako z fyziky (o té za chvíli). Takže jakmile jelo auto, já zastavila a klidila se někam do boku. A pak lidi v černém oblečení... to je taky děs.

Zítra máme laborky z chemie, z bižule a ještě k tomu píšeme fyziku. WTF? Laborky jsou pochopitelně nultou hodinu + hodinu navíc, což mě ale neskutečně vytáčí. Jako kdybysme laborku z Bio. nedělali někdy v půlce prosince...

Na tu fyziku nejsem připravená. Říkám to na rovinu, prostě nejsem. Neučila jsem se. Ale vždycky mám horší známky když se na něco naučím, tak doufám, že i teď to bude fungovat. No, řekněme, že potřebuji aspoň trojku, aby mi nevycházela čtyřka. Vážně talent.

V buse (když jsem si odvážela skate :3) jsem potkala mého kámoše ze základy. Dobře jsme spolu pokecali a bylo to fajn, někoho zase po tak dlouhé době vidět.

Mám nový blog. Je tajný... nikde ho nebudu psát, ani na požádání ho nedávám. Tečka. Už se mě ptalo dost lidí. Upřímně, nevím jak se to dostalo ven, když mám ten blog asi 3 dny, ale tak fajn, na internetu je to prostě rychlé. Ale odkaz ode mě nečekejte.

Tak, konečně jsem vyšuměla (stejně jako bublinky v mém šampáňu), takže můžu tento článek s (ne)radostí ukončit a jít se na něco dívat. Protože prostě nesmím na fyziku myslet... tak trojku bych mohla dát, ne? :D

Čau :))

Můj vztah ke krémovým stínům

9. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Pro holky
Krémové stíny. Pro některé úžasný pomocníci, pro někoho ztráta času a peněz. Protože jsem se s krémovými stíny seznámila až koncem září a už k nim mám určitý vztah, tak k nim musím něco napsat.

Tuhle fotku přidávám na poslední chvíli a strašně se za ní omlouvám...


Moje sbírka:
- CATRICE Made To Stay
- Essence Stay with me
- Maybelline Colour Tattoo
- Maybelline Colour Tattoo

Plusy
- Vydrží dlouho
- Jsou pigmentované, dobré jako podklad
- Neobtiskávají se
- Jdou dobře odlíčit

Mínusy
- Nanášení
- Ztrácení

(toto jsou plusy a mínusy u těch mých, je možné, že Vaše krémovky to splňovat nebudou, já zatím měla štěstí)

Názor
Krémové stíny jsem poprvé objevila na výprodeji essence, kvůli tomu, že se u košíku s nimi dívaly Terka Blitzen a Makyna016. Trochu jsem si je ozkoušela a šáhla po zlatých Catrice. Byla jsem z nich úplně unešená a vážně jsem si s nimi vyhrála, protože mě to bavilo. Sice to jsou stíny toho typu, že uděláte frnk frnk a máte celé oko pokryté sytou zlatou, ale o to mi nešlo. Chtěla jsem s těmito příjemnými krémovkami udělat něco více. Výsledek nebyl zrovna pěkný a už vůbec ne s červenou rtěnkou se třpytkami (aneb když neznáte pravidlo, že třpytivé a výrazné má být jen jedno), i tak se mi ty stíny dostaly do hlavy.
Když jsme byly s mamkou v DMku, tak jsem se točila kolem Colour Tattoo a nakonec si nějaké zkusila. Mámě se také zalíbily, i když jí připadaly jako trošku drazší sranda (v Německu překvapivě stojí o něco více), i tak mi je koupila. Získala jsem krásný růžový odstín, nad jeho výdrží jsem žasla. Je sice fajn, že napíšou na balení 24 hodin, ale silně pochybuji, že by tak ty stíny vydržely (byla jsem tak vycvičená u deodorantů, které vydrží maximálně 6 hodin). Na očích mi vydržely do odlíčení a na ruce celou noc (myslím, že na víčkách by vydržely také, ale mě přijde strašné se neodlíčit).
Na další výprodeji jsem šla po stříbrných Catrice, které ale byly jediné a vydloubané, takže jsem se podívala po essence, jelikož jsem nutně potřebovala něco stříbrného (nejen) na Vánoce. Sice už nebyly tak povedené jako Catrice či Maybelline, ale i tak odvedly práci, kterou jsem po nich žádala.

Jsem za ně strašně ráda! A pokud jste ještě neobjevili jejich krásu, pro nějaké si zajděte!

- omlouvám se, kdyby článek (chvílemi) nedával smysl, ale několikrát vypadl internet, ztratily se fotky a jsem z toho celkově vyřízená, ale už to nehodlám znova fotit a přepisovat, prostě to tu tak nějak máte.


Videoodpověď 2

8. ledna 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let
Je tu další z velmi oblíbených videí a to videoodpověď. Doufám, že se Vám bude líbit :) A strašně bych se chtěla omluvit Deni a Pufflie, že jsem jejich přezdívky úplně zmršila... pardon :D Jinak video není sestříhané, nechtělo se mi :D Takhle bude asi více videí, protože já prostě stříhání a úpravu celkově nesnáším.

Podívejte se a zasmějte se :) Jinak nebojte, komentáře na Youtubu čtu také, takže je jedno, kde komentář zanecháte :)

Odpovídám upřímně, jestli se ti to nelíbí, tak běž doháje a věnuj čas svému blogu a ne urážlivému komentáři. Děkuji.

ODKAZ