Květen 2014

Květnové nákupy

31. května 2014 v 9:10 | Nany J - 12 let
Ahoj, všechny Vás moc vítám po strašně dlouhé době u nového videa.

Je bohužel nesestříhané, jelikož jsem ho točila včera a pak jsem ještě rychle šla na nějakou akci, ale dle mého názoru to ještě docela jde :D

Možná si říkáte, co to mám ve vlasech. Měla jsem fakt hezký účes, který se mi pak začal trochu rozpadat a já si toho nevšimla :D Vypadá to blbě/divně, ale s tím už nic neudělám.

- od zítřka všechno při starém :))


Hezký den, Nany :)

Život jak na horské dráze...

16. května 2014 v 19:53 | Nany J - 12 let |  Ze života
Můj život je jako horská dráha. Občas se řítím vysokou rychlostí... těžko říct, kam. Někdy jsem hlavou dolů, přijdu si volná... jenže pak zase sjedu dolů a je to zase špatné. Pak dojedete a všechno se vrátí do starých kolejí s tím, že jste byli obohaceni novými zážitky a zkušenostmi.
Teď je to obzvlášť výrazné. Myslela jsem, že tohle jsou narozeniny jako každé jiné, ale něco se zvrtlo. Jistá věc ve mně, kterou nedokážu nijak pojmenovat si asi usmyslela, že se všechno musí změnit.
Ne, nečekala jsem to.
Nějak jsem do toho všeho vlítla. No, stalo se. A stalo se toho hodně, co se stát nemělo. Nebudu to tady vypisovat, chlubit se tím opravdu nebudu.


Od neděle jsem nemohla normálně spát. Vždycky do půlnoci sleduji videa, pak se pokusím usnou, načež se mi to kolem jedné hodiny podaří. Pak příchází čtvrtá hodina, kdy se na deset minut probudím a takhle to chodí každou hodinu, až je šest a já jen unaveně ležím, než mě přijde "probudit" táta. Fakt bezva. Jsem mega překvapená, že pořád nemám kruhy pod očima. Na tohle netrpím, bohudík.

Strašně bych byla ráda, aby články byly aspoň trošku pozitivní. Mohu Vás potěšit, tenhle týden byl chvílemi fajn...

1. V úterý nás na ježdění trenérka velmi chválila. Jezdili jsme sice v hale, takže jsme na nějaké cválání mohli zapomenout, ale stejně jsme si to (jako vždy) užili a šlo nám to :)
2. Téhož dne jsme také měli gladiátorky. Jsou to takové referáty, na které si připravujete půl roku a pak je prezentujete před primány a zbytkem třídy. Po tom, co jsme viděly, jsme s B. a E. měly pocit, že se v závěrečném vyhlášení umístíme.
3. To se také ve středu stalo. Dostaly jsme se na krásné bronzové místo. Ale dejme tomu, že kdyby tu nebyla jistá podlézavá osoba lichotící primánkám a podplácejí bonbóny, dopadly bychom ještě o něco lépe.
4. Ve čtvrtek jsem si skvěle užívala s D. a partou. Je to fakt super, až na to, že potom lehce smrdíte kouřem (já nekouřím, k cigaretám mám vyloženě odpor!! - bohužel, o jiných to neplatí).
5. Ve čtvrtek jsme také měly vystoupení na plesu seniorů ( :'DD ). Jo, je to docela divné, ale jsem ráda, že jsme těm staroušům udělaly radost :) Mám pocit, že se nám to opravdu povedlo.
6. Dneska jsme byli se školou na Petříně. Spousta lidí si řekne: "NUDA! Tam jsem byl milionkrát!" Ale já si to podle mého názoru ze všech exkurzí nejvíce užila. Podrobnosti si nechám pro sebe, řekněme ale, že jsem se hodně zasmála.

Mějte se krásně :)

(nepravidelné články stále platí)

Prostě na vás kašlu

14. května 2014 v 19:41 | Nany J - 12 let |  Blog
Ahoj,
včera, nebo možná předevčírem měl vyjít článek ohledně mého života, co jsem dostala k narozkám a tak dále a tak dále. Ale já se na to prostě a jednoduše vykašlala. Nechci tu kecat, že jsem neměla čas, že jsem se musela učit, nebo že bych na Vás nějak zapomněla... ne, myslela jsem na to, blog jsem měla celou dobu zapnutý, ale místo toho jsem sledovala TvTwixx (mimochodem, posunuli se na 1.místo na YT).
Nemám na nic náladu, ale už tady nebudu psát o tom, jak chci blog smazat. Žádnou pauzu už sem tahat také nechci. Až bude nálada, tak napíšu. V červnu bude všechno jako dříve, ale teď to není jisté.
Také nevím, jak budu obíhat affs, tak si mě prosím nemažte.
To by bylo asi vše, zatím...

Show: Zase o rok starší... I'm teenager!... 13 y.o.

11. května 2014 v 6:32 | Nany J - 12 let |  Ze života

Takže... dámy a pánové... dneska mám narozky!!


Jsem opravdu nadšená :) Sice jsme to slavili včera (dneska akorát u babičky a příští týden u mamky), ale ten pravý den přišel až teď.

Po těch letech si přijdu vyspělejší. Nechci říkat dospělá, to bych tu svou pubertu trochu předbíhala, řekněme ale, že jsem se zase trochu změnila. Doufejme že k lepšímu.

Nicméně zítra (nebo pozítří O.o ?) detailní článek o mém "dlouhém" životě (y)
Ke konci května by mohli být vystřižené záběry z tého show :)

Připravila jsem si pro Vás narozeninovou show. Dala jsem si s ní opravdu dost práce - točila jsem ji hodinu, upravovala 3 hodiny. Fakt nechápu, jak jsem z hodinového materiálu udělala šestiminutové video... A to mi 4x spadl Movie Maker! -.- Takže si v hloubi duše přeju, aby se Vám aspoň trochu líbila. V té show nejde o nějaký normální názor, spíše oslavy a plánování do budoucna. Tak snad se Vám bude líbit :)

Poradna

9. května 2014 v 20:02 | Nany J - 12 let

Zápis

Mé odpovědiNový design

9. května 2014 v 16:14

Hlasování o novém designu ...


Aktuality

8. května 2014 v 23:50 | Nany J - 12 let |  Blog
Ahoj, mám tu pro Vás několik rychlých věcí, které jsou CELKEM důležité (zas tolik ne :D).

1. Můj bratranec mi udělat nový design a je vážně super, nevím kdy ho přesně nastaví, protože jsou moje pokyny i pro mě trochu zmatené, řekněme, že buď dneska nebo zítra. Hodně lidí si tenhle chválilo, ale nebojte, tenhle je taky skvělý :)

2. Dnes měl vyjít článek o atrakcích a zítra vlogy z parků, ale já na to moc nemám náladu a zjistila jsem, že ty krátké střihy jsou nepoužitelné. Teď se mi zrovna nechce popisovat atrakce, tak tu budou klasické články.

som našla takovou starší fotečku :DD

3. V květnu bude méně článků, mezitím co v červnu jich bude minimálně 30! Teď už plánuji dopředu, ale jaksi jsem zapomněla na nejlepší měsíc z celého roku. Mám tu na květen už jen pár videí a jistý projekt Moje záliby, jinak nic speciálního. Mezitím co červen - to budu hodně aktivní - abychom si všichni po písemkách odpočinuli (y).

4. Máte nějakou otázku, která by mě mohla dostat? Napište! Vyberu si několik nejlepších a potom je dám do jedné show... nechte se překvapit :)

5. Možná si některé affs všimli, že jsem je smazala. Ano, mažu si Vás, protože už mě nebaví kontroly a vaše neustálé omluvy. Můžete se zapsat znovu, ale už u mě nebudete mít tolik výhod.

6. Čekání na 11. je vážně mučení :O

Snad jsem řekla vše, co jsem potřebovala :) Mějte se krásně :)

Átrákcéé!

8. května 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let |  Ze života

... ano, atrakce :D

Disney Studia (#1)

Dejme tomu, že si většina lidí představí miliardu atrakcí pro malé i velké, pro odvážné i pro sraby... jenže ono tomu tak není. Každý den jsme stihli jeden celý park i s obědem, s tím, že jsme ráno vstávání moc neřešili a že jsme domů jeli kolem půl osmé (což není moc pozdě). Těch atrakcí tam opravdu moc nenajdete, hlavně různé restaurace (ve kterých stejně seženete maximálně pizzu a hambáč) a nejrůznější budovy plné obchůdků. Ale nuda tam rozhodně nebyla... takže jdem na to!
- Musím poznamenat, že do jednoho článku se to fakt nevejde. Sem napíšu 4 nejzáživnější z Disney Studií, zítra z Disneylandu a pozítří z Asterix parku (k němu asi přidám i vlogy, i když nebudou mít nic společného s ním :D). Omlouvám se, ale opravdu se k nim chci rozepsat...


Rozhovory

7. května 2014 v 23:57 | Nany J - 12 let

Zápis

Vaše odpovědiCestovní deník

7. května 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let
- původně jsem chtěla dělat vlogy, ale moc se to nepovedlo, tak sem hodím (asi v sobotu) jen minutový sestřich.

- tohle je jen rychlý deník, není tu nic o atrakcích, je to spíš o tom, jak dny probíhali...

Čtvrtek
Ráno jsem vstávala jako do školy - strašný! Nicméně to bylo třeba, protože jsme měli v 10:00 opustit zem a vletět do oblak. Dorazili jsme tam kolem 12:30 (i s cestou vlakem). Původně jsme chtěli jet nejdříve do hotelu, hodit si tam kufry a až pak jít na atrakce. Jenže s autobusy byl takový problém, že jsme to vzdali, kufry si uložili v úschovně a vidali jsme se vstříc atrakcím. Trochu pršelo, ale dalo se to přežít. Horší už byla cesta na hotel... absolutně jsme nevěděli kudy, byli jsme vyčerpaní a když jsme našli správnou zastávku, šli jsme úplně špatně. Když jsme to asi po 20 minutách našli, spadla jsem do postele... zvedla jsem se jenom pro to, abych se převlékla do pyžama a v devět hodin jsem to definitvně zalomila.

Pátek
Ráno jsem vstala poměrně brzo, chvíli se válela, pak si dala nabít mobil a vzala si knížku. Po nějaké době se vyhrabal i taťka, šli jsme na snídani, za kterou chtěli -pozor- 400Kč na jednoho! Jako vážně? O.o A pak už jsme vyrazili do studií autobusem přímo hotelu (aby nedošlo k omylu - disneyland se dělí na hlavní část, pak na disney studia a na disney village). Tam jsme si to hnedka namířili na takové ty brutální atrakce a upřímně - všechno co jsme chtěli, jsme stihli. Zpáteční cesta byla naprosto v pohodě a i když jsem byla také mrtvá, tak jsem vydržela do jedenácti.

Sobota
V sobotu jsme jeli směr Parc Asterix. Není to zas tak daleko. Tam byly také naprosto boží atrakce, šli jsme i na ty trošku děsivější. Jako první jsme viděli vystoupení delfínů... je to tak ŇUŇU! Ale je mi jich trošku líto, přála bych jim svobodu - ale věřím, že je o ně dobře postaráno. Užili jsme si tam v tom teplu celý den a večer jsme už jen unaveně cestovali zpátky.

Neděle
Rozhodla jsem se, že si chci atrakce zopakovat, konkrétně ty ve studiích. A tak jsem vymyslela plán, který nakonec dopadl úplně nejlíp jak mohl a všechno jsme stihli. Následovala jen cesta na letiště... A pak hurá domů! Bylo by fajn, kdyby byl Disneyland v ČR :/

To byly kratší zápisky, ale nebojte, o všech atrakcích napíšu zítra + 100% přídám nějaké fotky ;)

Lajdácká omluva -.-

4. května 2014 v 22:06 | Nany J - 12 let
Ahoj,
po týdnu se zase ozývám...

Možná si někteří řekli, že jsem s tím skončila, nebo tak něco...

ALE JÁ SI UŽÍVALA V DISNEYLANDU!!^^

- od středy do pátku tu pravděpodobně budou články týkající se právě výletu do Francie :) Doufám, že se Vám to bude líbit :)

Všem affskám: doufám, že Vám Hančí napsala, že nebudu obíhat (ano, ze samého nadšení jsem zapomněla) a moc jí za to děkuji :) Dneska už Vás možná nestihnu oběhnout, uvidíme, jestli se mi bude chtít spát :D

Upřímně, opravdu nevím, na jaké téma budu teď hlavně psát, protože kosmetika jde tak nějak stranou, ze svého života sem moc věcí psát nechci (až na mickeymouse :D)... dejme tomu, že budu "názorovat"/"úvahovat" :D
URČITĚ MI NAPIŠTE TÉMA, NA KTERÉ BYSTE CHTĚLI ZNÁT MŮJ NÁZOR :) COKOLI!

A mimochodem - přesně za týden (za pár hodin už jen 6 dní :3) N-A-R-O-Z-K-Y! V neděli bude velká narozeninová show, v pondělí delší článek o těch pár letech, co tu jsem a v úterý vám ukážu, co jsem dostala (1. část, pak ještě čeká mamka a rodinka z její strany ;) :O)

No nic, mějte se krásně :)

- tento článek právděpodobně nebude pravopisně správně, a nebude zrovna stylem, který ke mně sedí... ale musíte uznat, že se vám po pár horských drahách, kdy jste chvílemi hlavou dolů promíchá celá hlava :D Ale o tom v úterý/středu/čtvrtek/pátek :)

Čaute :D