Tečka.

6. června 2014 v 0:00 | Nany J - 12 let
HAPPY, HAPPY, HAPPY
Ono to možná je jenom na povrch. Ano, přijdu si (aspoň chvílemi) jako nejšťastnější člověk na světě, jenže najednou přijde čas spánku a já upřímně nevím co dělat. Celé noci přemýšlím o životě. Jako kdyby byl nějak dlouhý. Zatím jsem toho tolik nezažila, přesto si přijdu jako člověk, který má za sebou velký dobrodužný příběh, plný radostí a nástrach. A pak je tu smrt. Strašná věc. Říkám si, že všichni ten čas, který máme, neuvěřitelně promrháváme. Většina lidí si neváží každé hodiny, minuty, vteřiny co jsou tady. Smutné, ne?
Já už ani vlastně nevím co chci. Možná ani nechci mít dobrou náladu, možná to je právě ten problém. Jenže vysvětlete mi - proč bych dobrovolně chtěla depkařit? Co se to sakra děje.
Ne, nedělám věci, které jsou správné, měla bych? Nemám pro to žádnou motivaci, žádný důvod.

- Přeberte si to jak chcete, je to běh mých (nesmyslných) myšlenek...

Tahle stránka je mi poslední dobou neuvěřitelnou podporou. Rozhodně se na ní podívej. Ten kluk ve mě vzbouzí pochopení. - Opět - přeberte jak chcete.
>> klik <<


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ᕊuᕍᕍy ᕊuᕍᕍy | Web | 6. června 2014 v 15:55 | Reagovat

Týjo, hele.. teď se v tobě normálně vidím.. nevím kdy to bylo.. u mě asi předevčírem.. totální depky.. prostě nevim kvůli čemu.. neměla jsem na nic náladu a jediný slovo co ze mě vyšlo bylo hmm.. a byla sem tak nehorázně na nervy že sem zkusila poprvé alkohol, kupodivu, pomohlo to, ale večer sem se probouzela s nočníma můrama :)

2 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 6. června 2014 v 20:24 | Reagovat

WTF? :-( No tak Nany. Žádný depky, život je krásnej, i když to třeba někdy chvílema nevypadá. Taky jsem nedávno měla špatný období, ale to přejde neboj. Jednou jsi dole a jednou nahoře, tak to prostě v životě chodí. Tak hlavu vzhůru. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama