Červenec 2014

Nový blog?

31. července 2014 v 3:35 | N.
Ahoj..

založila jsem si blog. Nebudu tady psát adresu, jelikož by to mohli číst i jiní lidi a to já nechci. Kdo by ho chtěl vidět, ať mi napíše na email krasna-sluchatka@atlas.cz a já vám možná dám odkaz. Je to totiž dost soukromé a já to tu nechci rozebírat.

Tenhle blog bude fungovat naprosto normálně, na nový se neohlížejte.

Dobrou noc.

4. SHOW - Náš strašně zničený život

30. července 2014 v 10:00 | N. |  Video
Ahoj,
po strašně dlouhé době tu mám show. A ne že by byla nějak převratně dobrá, ale snažila jsem se jí aspoň hezky sestříhat, aby nebyla tak dlouhá ;)

Bavte (+zamyslete) se" :) :))


VŠECHNY NÁPADY NA TÉMA DO DALŠÍ SHOW PIŠTE DOLŮ!!

Ptejte se!

29. července 2014 v 20:44 | N.

Ahoj,

škemrám tu o další otázky, všechny už jsem zodpověděla (poslední videoodpověď bude v neděli).

S radostí očekávám vaše originální otázky :)


Zlo a dobro

29. července 2014 v 0:00 | N. |  Téma týdne
Po velmi dlouhé době jsem se rozhodla, že napíši něco na téma týdne. Po třech měsících konečně vyhrálo to, co jsem chtěla, tak můžu pustit uzdu fantazie a vyjádřit se k tomuto tématu.

Každý, kdo říká, že je jen dobrý, lže. Lidi jsou jako šachovnice - k životu je třeba rovnováha. Zlo nemůže být bez dobra, stejně jako zlo nemůže být bez zla.

Přesně z toho důvodu se lidi nedělí na dobré a zlé. V každém něco z toho přebývá, každý to v sobě má.

Zcela náhodou mě to přivedlo ke karmě. To je sílá, která mě absolutně fascinuje, síla, která je reálná více, než se zdá. U mě tedy platí. Jakákoli špatná věc se okamžitě vrátí, to platí i se správnou.


Vždycky jsem kroutila hlavou nad pohádkami (no dobře, vždy ne, ale poslední 3 roky, kdy už jsem z nich hodně vyrostla). Přímo z nich vyzařují dobré a zlé bytosti. Jenže to je JEN pohádka. V reálném životě to tak nefunguje.
Doufala jsem, že filmy mi ten reálný život přiblíží více. Ne, maximálně Earl, ale i tak je to dost rozdílné. S klasickým životem obyčejných lidí nejdou ani pohádky, ani filmy vůbec porovnávat... Proč to vlastně rozebírat, když to všichni dávno víme?

Myslela jsem, že se k tomuto tématu rozepíši více, jenže mi přijde, že jsem to shrnula ve větě: Zlo nemůže být bez dobra, stejně jako dobro nemůže být bez zla.

Jaký na to máte názor? :)

Několik zapomenutých věcí...

28. července 2014 v 0:00 | N. |  Blog
Ahoj, v dnešním článku bych chtěla vytáhnout několik projektů, které na mém blogu byly a najednou spadly do zapomnění. Bude tu i nějaké vyjádření a tak :)

Hodnocení blogů
Na hodnocení blogů se zapsalo strašně moc lidí, a já jich udělala jen pár. Meiztím dokonce něktěří smazali blog - ups :D. Mě to nejdříve hodně bavilo a pak to nadšení přestalo. Nyní jsem ale připravena s nasazením života (y).

- Kde najdete hodnocení blogů? >> tady <<

Rozhovory
Tohle je hodně kritická část, protože jsem se na to po prvním rozhovoru (který byl asi tak dva měsíce od přihlášení) vykašlala. Nenapadali mě zajímavé otázky. Ne že bych teď připravovala něco originálního, ale věřím, že článek po přečtení první otázky budete číst dál :)

- Kde najdete rozhovory? >> tady <<

Poradna
To je také dost akutní záležitost. Nebo Vám přesně 73 dotazů přijde jako pohoda? :D Nějak se na to vrhnu, pokusím se zahrnout všechny kategorie a hlavně pomoct :D ;)

- Kde najdete poradnu? >> tady <<

VY píšete
Tohle už je hodně, hodně stará věc. Nejsem si jistá, jestli v ní budu pokračovat, moc lidí to nezaujalo a proto bych se vás zeptala: Psali byste tam a pokud jo, jaké téma by bylo ideální? .. kdo nevím jak funguje, tak: Každý měsíc (plus mínus) zadám 2-4 témata na výběr a vy, moji čtenáři na ně napíšete názor. Buď to může být článek (odkaz dáte do komentáře) nebo názor napíšete zkráceně do komentů. Co myslíte? :)

- Kde najdete Vy píšete? >> tady <<

To by mělo být všechno, ale pokud byste našli ještě nějakou věc, která mi úplně vypadla z hlavy, dejte vědět ;)

Videoodpověď 7

27. července 2014 v 0:00 | N. |  Video
Ahoj,
po dnu tu je zase nové video, tentokrát kvalitnější, upravenější.. celkově lepší, jak jsem slíbila :D Ale jak se říká, stále je co vylepšovat.
Ve středu by měla být KONEČNĚ! KONEČNĚ! KONEČNĚ! (skoro po třech měsících)... Show! :D A v neděli bude zase videoodpověď.. no prostě nabitý týden :)

Bavte se a nezapomeňte napsat názor.. na tu věc kterou říkám na konci videa ;) :D

ODKAZ


téma: Kapitán(ka)

26. července 2014 v 0:00 | N. |  Fotky

Vyřazovala jsem věci ve skříni a našla jsem asi tři roky starý "top". Okamžitě mě napadlo, že by s tím byly fajn fotky, zvlášť na téma námořnice :) K tomu jsem přidala čapku, kterou jsem u nás nikdy v životě neviděla a šla se ven fotit.
Nechci se předvádět, i když to tak na některých fotkách vypadá. :/ Jo a jsem v tom strašně tlustá, už vím, proč jsem to nenosila :D

JAKÁ Z FOTEK SE TI LÍBÍ NEJVÍCE?
(rozklikněte celý článek)

Mega Haul ála Červencové nákupy

25. července 2014 v 2:00 | N. |  Video
Ahoj,
tak tu mám s menším (větším) zpožděním slíbený haul, kde jsem kromě věcí, které jsem koupila s Kačkou na Čerňáku přidala Ikeu, dovolenou, votočvohoz.. takže jsem to vlastně pojmenovala červencové nákupy :D

Omlouvám se za strašně nekvalitní video, je to přepálené, no prostě hrůza, ale já už to nechtěla přetáčet, tak se omlouvám :/ Střich taky nic moc... dejme tomu, že se příště polepším, ano? :)


Sraz s KateNecky

21. července 2014 v 0:00 | N. |  Ze života
Dnes tu mám deníček, i když takový netradiční. Včera (pro Vás předevčírem) jsem byla s Kačkou (blog) na Čerňáku. Bylo to fakt super setkání, utratila jsem přes 1500Kč (HAUL by měl být ve středu) a seznámila se i s její mamkou, která byla moc milá (jestli to Kačko čteš, pozdravuj ;))!
Začalo to Mekáčem a upřímně, moc často tam nechodím a když už, tak si hned nedám cheeseburger nebo tak, jsem na nugetkách :D Pak jsem taky šla běhat, tak snad se na ten prohřešek dá zapomenout :D
Prošly jsme skoro všechny obchody s oblečením, DMko jsme nemohly vynechat, následovalo papírnictví a knihkupectví a nakonec i pár obchodů s kabelkami a botami a dotáhly jsme to do Claire's a takovému obchodu s hudbou. Pche, od Green Day tam měly dvě alba, dost malý výběr, řekla bych.
Já si to opravdu užila, zpomalené záběry, házení cedulek od oblečení z patra, milionkrát obkroužený nákupák a Starbucks, nebo vyhození od securiťáka. Prostě super den :)
Blogu věnuji dost času, ale..

20. července 2014 v 12:04 | N. |  Blog
Ahoj,
dnes tu mám spíše prosbu, než informační článek, a proto si ho prosím přečtěte :)

Emaily
Denně mi přijde asi 5 (né-li více) žadoností o rozhovor. Většinou je tam 10 otázek. To je pro mě ideální množství - 50 otázek za den odpovědět zvládnu, tedy když mám alespoň trochu času.
Jenže teď jsem na mailu nebyla tři týdny v kuse. Ani se mi nechce počítat, kolik otázek mě tam asi čeká. Stihla jsem projít jen 4 maily a na 2 z nich odpovědět - a to vše je jen za dnešek, 20.7.
Proto prosím buďte trpěliví a nedivte se, že Vám odpovím až po mnohem delší době.


Soc. sítě
Občas se na mě naštvete, že neodpovídám apod. Jenže já tam většinou ani nejsem, pouze to mám puštěné v pozadí nebo na mobilu (skype, facebook..). A když už tam jsem, dám přednost kamarádkám, než lidem, které osobně neznám. Nechci, abyste si o mě mysleli, že neodpisuji jenom kvůli namyšlenosti nebo tak něco, jak už mi někteří napsali. To vůbec ne.

Budu moc ráda, když budete trpěliví a počkáte, až Vám kdekoli odepíšu. Moc děkuji.

Fotky z Kosu (Řecko) 2014

19. července 2014 v 0:00 | N. |  Fotky
Ahoj,
vím, že jsem původně slibovala vlogy, ale nakonec to za moc nestálo, tak sem dám pár fotek - já tam moc nejsem, jelikož nejsem ten typ, který by se pořád chtěl předvádět a fotit, proto jsem tam přidala i něco jiného ;)
Fotky nejsou upravené, nemám zrcadlovku a tak, proto kvalitu apod. prosím nehodnoťte ;)

Jak jinak začít, než řeckou vlajkou? :D

Je někdo, kdo se nevyfotí u moře?

Abychom to viděli, zaplatili jsme 9 euro :D Ale jinak fajn procházka ;)

Sice jsem neřídila, ale i vzadu to bylo naprosto luxusní <3

Taky máte rádi tu vysušenou exotickou přírodu? Jop, já ráda.. exotické. :D

Tahle fotka se mi asi líbí nejvíc, i když na ní není nic zajímavého ;)

Vím, že je fotek málo, ale my opravdu tolik nefotíme a některé fotky nestojí za to dávat je sem.

BTW: Když to píšu, právě končí 8.míle... jako fakt boží film. Sice rap a tak nemusím, ale tohle byl luxus :3 Dívali jste se taky? (přednastavuji to cca o 2 dny?)

  • Jaká fotka se Vám líbí nejvíce? :)
  • Kde jste byli?/Kam pojedete? :)

TA kamarádka.

18. července 2014 v 0:00 | N.

TA kamarádka, která

tě nikdy nezklame.
se s tebou vždy zasměje.
tě i v těch nejhorších chvílích podpoří.
ti pomůže, ať to stojí co to stojí.
by pro tebe skočila do ohně.
tě nechá vyplakat se na jejím rameni.
pochopí tvůj vztek.
do všeho půjde s tebou.
tě nikdy nepustí, ať už by si visela z útesu, nebo z malého příkopu.
se s tebou přežere, přestože drží dietu.
nechá kluka kvůli tobě.

pro tebe udělá všechno, co (ne)bude v jejích silách.

:) :) :)
Máš takovou?
+ doplň další věty, které začínají "TA kamarádka, která..." :)

Já už jednu skoro takovou mám, chybí ještě pár kousíčků, aby byla skládačka celá, okraje jsou hotové, chybí jen detaily ;). Pak je tu další, ale s ní to není tak pevné, nicméně jsou obě skvělé a jsou od koní. Asi platí to, že jak se člověk chová ke zvířatům, tak se chová k lidem.
Jsem za to ráda, ale nikdy nevíte, kdy vám vrazí nůž do zad. Nikdy.

Můj život - tvůj život

17. července 2014 v 0:00 | N. |  Úvahy
Ahoj, dnes tu mám názorový článek, který se bude týkat řešení ostatních lidí, i když to zaměřím hlavně na mě a mé blogerské kolegy a kolegyně.
Tohle téma mi už velmi dlouho leželo v hlavě a vždycky, když se vynořilo, musela jsem se zamyslet ještě více. A nyní mě komentář na YTu donutil napsat tento článek. Velmi pěkně děkuji, Ell Jones, teď pod přezdívkou Ell Fa.

Jak před třemi roky napsala LadyVanilka: Udělej si toasty, s čím chceš, dej si do pití, kolik sirupu chceš. Rozmýšlej, jak si život uděláš, ale ten můj nech být.

Do blogerů stále někdo kecá. Říkají, co dělají špatně, co by udělali jinak apod. Občas je to sice myšleno dobře (klik), ale někdy je to lezoucí na nervy. Zvlášť když se to desetkrát pod sebou v různých podáních opakuje.Mám svůj život, dělám svá rozhodnutí a pokud se sama nerozhodnu, nic se měnit nebude. Ráda si nechám poradit, ale také si ráda dělám věci po svém (zmínila jsem se o tom, že v tomhle textu bude "své" minimálně desetkrát?).
Dovedu uznat chybu, ale za každou věcí si stojím a vymýšlím vše možné i nemožné argumenty, abych si ji uhájila.

Na chvíli se vrátím ke komentáři: Ell Fa o mě napsala, že vypadám jako šlapka. Musím tu mít tu obhajobu, o které jsem před chvílí mluvila - a tahle byla hodně oprávněná: Na blog jsem o tom napsala, že jsem si toho nevšimla a že to bylo moc, i s tou místy vykukující podprsenkou. Ale na druhou stranu, i kdyby to bylo schválně, tak proč by to měla zrovna ona řešit? Ona, která před cca rokem ve videu říkala, že jí móda absolutně nezajímá a v několika videích svůj "párovací" talent. Nechci ji tu urážet, ale něco z toho bylo naprosto otřesného. Nic jsem jí nepsala, ale to také nemusí být dobře. Proč prostě nenapsat, že se mi to nelíbí a že to není můj styl. Proč hned použít slovo šlapka (přestože by se mohlo vyskytnout mnohem horší)?


Proto Vás prosím - nekecejte mi do mého života, do mého blogu. Občas se Vás na nějaké připomínky sama zeptát, to od Vás ty rady přímo vyžaduji, ale jinak se trošku mírněte.
Neřešte jak se maluji, oblékám, jak mám učesané vlasy, jak zrovna píšu a tak. Je to moje volba, které možná budu časem litovat, ale posiluje mě to, že jsem to v ten okamžik chtěla a stála jsem si za tím.

U mě to není zas tak strašně, ale chtěla bych tím namířit i na jiné, slavnější a řešenější blogerky a Youtuberky. U nich se to vyskytuje častěji než jednou za měsíc, a příjemné to opravdu není.

Doufám, že aspoň některým z vás článek otevřel oči, že se při dalších reakcích zachováte trochu jinak a že to budete sdílet dál, aby se z nudných a otravných kecalů stali normální a slušní návštěvníci.

Hezký den :)Fotopříběh?

15. července 2014 v 23:59 | N.
Plánuji udělat něco, co už tady na blogu.cz dost dlouho nebylo. A to fotopříběhy (btw: pokud znáte blogerku, která je stále dělá, dejte mi prosím vědět :))!
Všechny věci, které letí, dělám aspoň s půlročním odstupem - a občas se mi povede udělat to ještě před tím, než to začne dělat půlka blogerského a youtuberského světa. Podle někoho blbost, ale pro mě výhoda - nemusím se v tom bát konkurence :D
--
Dobře, stačilo by zbytečných keců :D
--

Prostředky na to mám - kameru (se kterou jsou i docela kvalitní fotky), stativ, na picmonkey.com udělám bubliny a popisky, to je také v pořádku. Scénář mám hotový do patnácti minut. A teď přichází to nejhorší - sehnat lidi! Protože fotopříběh, kde bych vystupovala sama asi tak dobrý nebude, i když některé díly takové budou, ale občas je třeba sem tam zaplnit příběh scénami, kde prostě stačí jeden člověk, aby děj mohl postupovat dál.
Takže až seženu ochotného člověka - nejlepe dvě holky, nebo kluka a holku (nesnáším Davida, ignoruje mé prosby -.- alespoň se příběh nebude schylovat k těm bravíčkovským máčkám :D), bude fotopříběh ;) Nicméně na úvod budu stačit sama, takže první díl bude zaručeně do konce prázdnin (ale nevím přesně kdy, jelikož času je někdy moc a málo a nálada také vždy není).. :)
Jestli máte nějaké téma, na které bych se měla zaměřit, klidně napište dolů do komentářů, moc to ocením :) Ne že bych neměla nápady, ale nedělám to kvůli sobě, že? ;)

Jinak dneska (15.7.) koukám na návštěvnost a nestačím se divit :D Přes 150? So good. :D Né, prostě děkuju :)

Videa!

15. července 2014 v 0:00 | N. |  Video
Pro lepší přehlednost mě napadlo udělat seznam hlavních skupin videí :) Časem se to doufám rozroste. Jinak tuto stránku budu pravidelně aktualizovat, takže když by se Vám nechtělo dlouze hledat, tady to budete mít v "cukuletu". :))

Show


Videoodpovědi


Nákupy


Vypotřebované produkty


TAGy


OSTATNÍ VIDEA (YOUTUBE) <<