Učit se o prázdninách? - VELKÁ CHALLENGE O HODNĚ!

6. července 2014 v 0:00 | N. |  Úvahy
V moři jsem vymýšlela příběh (říkala jsem Vám, že se ze mě ve vodě stává Dickens?) a nějak jsem se přesunula k učení o prázdninách. Spoustu lidí by si řeklo: "To dělaj jen šprti!" ale já se v tu chvilku zasekla. O mě se jako o šprtovi mluvit nedá - s mými krásnými trojkami rozhodně ne. I tak jsem se u toho sekla. Co kdybych se zrovna matiku naučila dopředu a pak profesorce M. ukázala, že minulý rok byl slabší a že nejsem vypatlaná matematička? Nebyl by to mega pocit, vidět místo hrozící čtyřky krásnou jedničku? Wow, to by teda byl!!!

A tak jsem se rozhodla rovnou pro tři challenge:

1. Na konci pololetí budu mít vyznamenání
To sice neznamená, že bych se na to učila už o prázdninách, tak zapálená do školy zas nejsem :D, ale myslím, že bych se mohla hodně vylepšit v průběhu roku. Nejraději bych se vešla do 5 dvojek, ale to už je jen takové přání (vyznamenání je do 7).

2. Z matematiky budu mít v pololetí jedničku
To je pro mě ještě tak milionkrát větší výzva než vyznamenání. Dvojku bych z matiky mohla dát v pohodě (teda jen si to myslím :D), ale za jedna? To bych musela být velký machr. No co, taky sem si to sem dala. Jestli se mi povede tohle, je mi vyznamenání s prominutím u prdele.

3. Budu dělat domácí úkoly!
Možná to bude znít divně, nebo spíš blbě, ale já prostě nedělala domácí úkoly. Ne teda všechny, to ne, ale je jich dost, které jsem na poslední chvíli dopisovala, lépe řečeno opisovala ve škole. A to se prostě nesmí stát. Šidím tím akorát sebe. Kdybych se na to podívala doma, zkusila bych si to a pak bych viděla chyby a tím se to i naučila. Dala sem si limit, že budu ve škole (d)opisovat maximálně 3 úkoly za pololetí - to víte, občas fakt není čas a zapomene se.

Fotka ještě z primy... ten čas ale letí :DA nyní si asi většina z vás řekla - PROČ TO PÍŠEŠ NA ZAČÁTKU ČERVENCE?!?!?

Asi vás zklamu, ale žádný speciální důvod pro to nemám, prostě mě to napadlo a nechtěla jsem to přednastavovat na 1.září... Ale nebojte, tuhle challenge nezametu pod koberec...

UDĚLÁM SI K NÍ DALŠÍ CHALLENGE!
Pokud tento článek znova nezveřejním, nebo jistým způsobem nezopakuju před začátkem školního roku, budu muset sníst dvě velké lžíce skořice, jednu mouky a vajíčko o hlavu... co říkáte? :D

Dobrý, všechno ujednáno a já se modlím za boha paměti... Ámen.

To by ode mě a mojí skvělé hlavičky bylo všechno, mějte se krásně, nemyslete na školu ;D a užívejte prázdniny :) Čaučau :)

BTW: Kdyby se někdo chtěl připojit, není problém, klidně napište ;) (ale pokud vám matika jde zvolte si jiný předmět, který už tak slavný není)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje články?

JO
NE
JAK KTERÉ
JAK KTERÉ

Komentáře

1 hanienes hanienes | Web | 6. července 2014 v 10:47 | Reagovat

Skvělý nápad! :)) Ráda bych se připojila - jestli mužů - je to výborný nápad :)
V matematice s tebou musím souhlasit, ale mě teď v osmičce půjde asi spíše o chemii, i když se už budu muset učit na všechno...teď jsem se učila JENOM na fyziku, matiku a literaturu, ale teď budu muset HODNĚ zabrat! můj cíl je mít maximálně 3 dvojky (chtěla bych zkusit samé jedničky...bohužel jen ZKUSIT... přece jenom, zdá se to neuvěřitelný, ale už o něco jde. Ale je jasné, že trojku si dovolit nemůžu, jestli se chci dostat na naše gymnázium, které je (bohužel...) dost prestižní už proto, že na něj chodili slavné osobnosti s vysokým IQ a dostanou se tam jenom lidé s průměrem 1,2 (v nejhorším 1,4) podle toho, kolik lidí se hlásí....hold budu muset DOST zamakat.

2 hanienes hanienes | Web | 6. července 2014 v 11:38 | Reagovat

Skvělý nápad, ráda se zapojím! :) potřebovala bych mít maximálně tři dvojky, takže bude muset zamakat...a opravdu se učit a nespoléhat na svou paměť -,-  nejvíce se bojím chemie. Teď už o něco půjde, protože se chci dostat na náš prestižní gympl, který má hodně velké nároky...Nesmím mít průměr horší než 1,4 (to je maximum!), teď se tam dostala moje sestřenice (do prvaku) a prý brali s průměrem 1,2...to teda potěš pánbůh!

3 hanienes hanienes | Web | 6. července 2014 v 11:41 | Reagovat

[1]:

[2]:

Panebože, promiň, blbne mi blog, nešly mi odesílat komentáře, ten druhý (i tento) prosímtě vymaž, nechtěla jsem takhle spamovat o.O :D

4 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 6. července 2014 v 14:39 | Reagovat

To je super nápad, možná si vymyslím podobnou challenge. Víš co, abych to mohla splnit. Já jedničku z matiky určitě mít nebudu a vyznamenání už tuplem ne :) Ale přeju hodně štěstí.
P.S: Tuhle sérii učebnicí jsme na nižším gymplu měli taky :D Nejlepší byl Počtář Mirek a jeho "zajímavé" příklady :D

5 *Shock *Shock | Web | 6. července 2014 v 17:59 | Reagovat

Zkusím to s tebou! :D upřímně.. 1 z matematiky by bylo u mě fakt hustý :D

6 Ali Ali | Web | 6. července 2014 v 19:39 | Reagovat

Šla bych do toho s tebou,ale jelikož od začátku školního roku nastupuju na poměrně těžký gympl,pochybuju,že budu mít první pololetí vyznamenání :D Ale učit se o prázdninách napřed není špatný nápad :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama