Srpen 2014

Stres, pres... yes!

29. srpna 2014 v 1:27 | N. |  Ze života
Maj gad, v pondělí je škola. Co to doháje je?? Jak to dělají? Proč je těch 10 měsíců školy dlouhých jako sedm let a 2 měsíce prázdnin jako sedm dní proboha??


Tyto otázky si teď neustále kladu a vyšiluju. Všechno strašně rychle uteklo a já mám pocit, že sem si to absolutně neužila. Nebo jako ne dost. Obě dovolené byly super, tábor mě moc bavil a i pobyt doma nebo v Německu byl naprosto boží. Jenže je konec. Teď budou 3 poslední dny a pak ámen.

Dneska mi kámoška napsala, že už máme rozvrh. Nechci být sprostá, ale.. jakej kretén tenhle hovnorozvrh vymýšlel?!? Představte si pod tím, že tělák máme přesně uprostřed vyučování, nejnáročnější předměty na konci a zároveň předměty, kde jsou nejtěžší testy hned na začátku, jeden předmět dvakrát v jeden den (ještě že to je ájina, takovou matiku bych nedala), úterý máme osmou hodinu, což by tolik nevadilo, kdyby předtím nebyla volná hodina, která je k ničemu (to mi úplně připomělo naše lození po klučičích záchodech- až taková to byla nuda) a miliony dalších věcí, se kterými se tu nechci vypisovat. Hlavně mi vy starší nepište, že to máte horší, mě je jasný, že to bude rok od roku blbější, ale že až takhle?!

Budem mít dvě nový účy (jedna na angličtinu a druhá na svět práce a nějaký rozvoj myšlení nebo co to je, fakt ten předmět nechápu), takže samozřejmě nová šance. Minulý školní rok jsme v pololetí dostali novou profesorku na němčinu a docela mi to s ní vyšlo (předchozí na mě byla mírně zasedlá), tak doufám, že se mi to povede i s těmihle a že mi dají pokoj.

Jediný, na co se těším, jsou kámošky a věčné chození do CČM, kde sem mohla utratit už pěkný prachy. Ale je to klasika. I když je naše třída plná idiotů (jestli to někdo čte, tak si to neberte osobně, zrovna tebe určitě nemyslím :D), tak mám z tohohle roku co se týče společenské stránky dobrý pocit. Aspoň něco, no.

Jak s tím válčíte vy? Máte už nakoupené všechny věci? (btw: bts haul bude příští týden, ale nevím kdy)

A jen tak pro pořádek sem si vzpomněla, jak sem někdy v červenci říkala to s tím učením. Takže challenge nemusím plnit - muhehehe. I když to zase nějaká velká challenge nebyla (název měl poze upoutat :D), tak sem ráda, že jí dělat nemusím. Jinak s tím učením to bylo všelijak, ale na něco málo sem se opravdu podívala, hlavně na tu matiku ;)

BTW: PjůDyPjů D., jak já ti v tomhle závidím :'D

Edit: Před zveřejněním tohoto článku sem potřebovala na záchod, tak du tam, všechno v klidu, pohoda, chci vyjít ven a najednou tam leze pavouk. Ne velký (pro mě jsou všichni strašní, ale tak pro Vás by asi velký nebyl), ale lezl. A lezení je to nejhorší. Nejdříve sem vytrhla čtyři kapesníky, ale ani sem se k němu nedokázala přiblížit, tak sem vzala mop a on najednou začal šplhat po dveřích.. a já ho trefila.. jenže pak sem ho nikde neviděla. Asi deset minut sem tam byla a pak sem s kapesníky i mopem vyletěla ven. Panebože, arachnofobie jak prase. Rozdýchávala sem to ještě tak 5 minut :'(

Back to school: Nails, Makeup, Hair, Outfit, Jewellery - tutorial

28. srpna 2014 v 5:08 | N. |  Video
Ahoj,
dneska tu mám nejdéle upravované a zároveň nejdéle točené video, co tu kdy bylo. Abych to přiblížila - upravovala sem ho 15 hodin, točila asi 4. Opravdu sem mu věnovala strašně moc času (prakticky skoro celý den) a stejně se ani zdaleka nepodobá mým představám.
Mám k tomu videu několik věcí:
  • Velikost obrazu: samozřejmě že tam je náž starý špatný ořez, nicméně tam místy naskočí (+celý makeup) divné roztažení, které je ještě víc naprd. Ale nic s tím nejde dělat, ať se snažím sebevíc. Snad to nebude tolik vadit, i když to zrovna hvězdně nevypadá.
  • Původně sem všechno chtěla namlouvat, ale po hodinovém pokusu s pouhým prvním tutoriálem na nehty sem to vzdala. Podle mě je to takhle i lepší. Sice mám moc ráda zdobná písma, ale tentokrát sem zvolila klasické, doufám, že to tak vyhovuje.
  • Co se týče outfitu a šperků, ty se úplně měnily, protože se mi původní outfit nelíbil. Takže tam mám jiné vlasy (jsou tam vlastně vůbec vidět? :D) a celkově jiné oblečení než je na úvodu.
  • Když už jsme u toho oblečení, vím, že nemám super úžasnou postavu a v tomhle videu jsem to tak dvakrát více zvorala z toho důvodu, že jsem si sukni špatně nandala, takže mi dává tak 10 kilo navíc :D Což je celkem smutné, ale bohužel. Tak to prosím nekomentujte.
Snad se Vám to bude líbit a všechny povinně prosím o názor, protože by mě zabilo, kdybych tady měla po také práci 6 komentářů a konec :(


Téma: Na návštěvě v Japonsku + kontrola affs

27. srpna 2014 v 0:00 | N. |  FotkyFotek není moc, ale to snad nevadí.
Šlo tu hlavně o vyhrání si s kontrastem, ale moc se mi to nepovedlo, tak snad příště :D

Back to school: Vstup do nového školního roku trochu jinak!

26. srpna 2014 v 5:00 | N. |  Video
Ahoj,
mám tu první video ze série back to school, které je netradiční, co se týče videí ostatních Youtuberů a blogerů. DIY a GRWM sice tak chystám, ale chtěla jsem sem vnést něco originálního - i když video samo o sobě takové není.
Dala jsem si docela práci se střihem, nicméně mi to překvapivě trvalo jen chvilku, asi už jsem získala cvik :D I tak má video své mouchy, jako třeba známý a "nevímjakodstranit" ořez :/
Příjemné sledování :)


Nominace

25. srpna 2014 v 0:00 | N. |  To, co se jinam nevešlo
Ahoj,
po nějaké době mám hodně proslulý řetězec, který spočívá v tom, že o sobě napíšete 11 faktů, odpovíte na 11 otázek od člověka, který vás nominoval a napíšete 11 otázek pro další lidi (ještě nevím kolik, ale plný počet zřejmě nevyužiji). Takže děkuji nominaci od Pjů Dy Pjů D.

Fakty
- Radši bych přeběhla nahá přes město, než abych byla v posteli s pavouky
- Ráda kombinuji cha-chu a hip hop (a fakt to nevypadá divně)
- Když natáčím, tak 95% videí nezvěřejním
- Musím nonstop hrát Mafii 2, už jí dělám asi po čtvrté a pořád se nemůžu nabažit
- Kdybych měla žít 100 let jako chudá, nebo 25 let jako bohatá, vybrala bych si druhou možnost
- Takhle náladového, netrpělivého a tvrdohlavého člověka ste ještě neviděli
- Ráda dělám palačinky, ale nidky mi tolik nechutnají
- Strašně bych chtěla mít rovné vlasy
- Ráději bych se dívala na nejbrutálnější horor, než na romantický film - a že jsem strašný strašpytel
- Nesnáším, když se fotí nějaké narozeninové nebo vánoční fotky, ale jakmile se fotím sama, můžu u toho strávit hodinu
- Jako malá jsem měla strašně tmavé hnědé oči a teď je mám skoro zelené.

Otázky od PjůDyPjů D.
1. Sebepoškozovala jsi se někdy?
Jo, dříve... nechci to moc vytahovat, nejsem na to hrdá, byla to chyba

2. Jak často se za den podíváš do zrcadla?
Když mám třeba nějak udělané vlasy, tak skoro pořád, protože s mým afrem je to fakt strašný, ale jinak tak 5x denně (2x ráno, 2x večer a jednou v průběhu dne)

3. Ublížila jsi někdy někomu?
Fyzicky ne, možná jsem omylem někoho škrábla nebo tak nějak, ale to nepočítám. A pocitově těžko říct, každý to bere jinak, mě přijde, že možná tak jednou.

4. Jakou barvu má tvůj pokoj?
Takovou lososovou a ani se mi moc nelíbí, ale k celému vzhledu pokoji včetně koberce mi ladí, tak to zase tolik neřeším.

5. Máš bratra/sestru a jak jsou staří?
Mám sestru a bráchu, ségře je 26 a bráchovi 21 - pokud teda umím dobře počítat :D

6. Mamka, nebo táta?
Na tuhle otázku nejde odpovědět, oba mám ráda, na oba se občas naštvu. Co se rodiče rozvedli, žiju sice s tátou, ale mamku mám také moc ráda, nejde mezi nimi dělat rozdíl, jsou to prostě rodiče.

7. Píšeš si deníček?
Psala jsem si, ale moc mi to nepomáhalo, tak jsem toho nechala.

8. Co máš právě na sobě?
Tílko, bolerko a džínové kraťasy

9. Co dobrého si měla k obědu?
Dneska sem točila 4 challenge s jídlem, takže si myslím, že kdybych ještě něco snědla, pozvracela bych se :D Ale o něco později šunkofleky :3

10. Máš notebook nebo stolní počítač?
Měla jsem oboje, ale teď jen noťas

11. Pamatuješ, jaký se ti dnes zdál sen?
Já vůbec nespala :D Sem se zakoukala do AHS a najednou bylo osm ráno a já si řekla, že už to nemá smysl :D

Otázky pro nominované
1. Měl/a jsi někdy pocit, že by bylo lepší, kdyby jsi ukončil/a svůj život?
2. Co byste nikdy v životě nesnědli?
3. Raději být popelářem nebo uklízečkou?
4. Když byste si mohli vybrat, byli byste raději kluk, nebo holka?
5. HIMYM nebo TBBT?
6. Kdyby ses mohl/a setkat s nějakou hvězdou a být s ní jeden večer, kdo by to byl?
7. Fotbal nebo hokej?
8. Nejoblíbenější počítačová hra?
9. Raději byste natočili video, když si zpíváte ve vaně (a tělo máte pod pěnou) nebo když tancujete ve sprše?
10. Kdyby jsi měl/a jít do vězení doživotně a jistě by si věděl/a, že jsi nic neudělala, ale někdo by to na tebe narafičil, jak by jsi reagoval/a, co by jsi dělal/a?
11. Radši byste doživotně šťastně žili v Indii, nebo smutně v Americe?

Nominuji Hančí, Jozíˇˇ a Meddie.

BTW: Už mě nikdo prosím nenominujte :'D

Pet TAG se Sárinkou

24. srpna 2014 v 13:46 | N. |  Video
Ahoj, dnes je to trochu zvláštní video vzhledem k tomu, co se nedávno stalo. Doufám, že se Vám bude líbit, zcela upřímně nebylo lehké ho natočit. Příjemné sledování :)

BTW: Jsem moc ráda, že mě někteří z Vás komentují na YTbu, ale prosím Vás, abyste psali komentáře jen sem, co se affsek týče - děkuji :)

BTW2: Nevím, proč se mi poslední dobou videa tak divně ořezávají. YT mi nabízel opravu, jenže pak je kvalita asi jako kdybych to točila 7 let starou Nokií. Takže se omlouvám, že tak videa jsou a pokusím se to změnit ;)


Hezký den :)

Běž, věř a dokážeš!

23. srpna 2014 v 17:13 | N. |  Ze života
I když to z názvu nemusí být jasně poznat, dnešní článek bude o sportu, konkrétně o běhání. Chtěla bych se s Vámi podělit o věci, kterými jsem se motivovala a díky čemu pořád držím. Snad to přinese úspěch aspoň jednomu z Vás.


UDĚLÁM 500 DŘEPŮ?!?

22. srpna 2014 v 14:16 | N. |  Video
Ahoj, se zpožděním 38 hodin a 20 minut tu konečně je dřepová challenge. Dělala sem jí přes sedm hodin + jednou jsem musela začít od znova, protože.. znáte můj milovaný Movie Maker -.-

Dřepy jsem lehce flákala - některé více, některé méně -, ale věřte, že mě bolí nohy až do dneška (točeno 20.8.).

Bavte se :)

A HLAVNĚ TO BERTE S NADHLEDEM!!

Omluva pro challenge -.-

22. srpna 2014 v 1:12 | N.
Asi si říkáte: včera měla vyjít nějaká ta tvoje challenge, ne?!
Je to jednoduché - plánovala jsem, aby vyšla cca v 15:00. Už jsem měla skoro celou sestříhanou, když v tom se to najednou zkazilo a všechno sestříhání bylo pryč - přestože jsem to ukládala, stala se nějaká chyba. Takže teď se na to jdu vrhnout a doufám, že tohle zpoždění omluvíte, protože já za něj vlastně nemůžu -.-


Video by mělo vyjít v 14:00 :)

Tipy na aplikace do mobilu

22. srpna 2014 v 0:00 | N. |  Tipy
Mobil dnes pro většinu lidí znamená více, než telefonování, smskování, nebo poslouchání písniček a focení. Už jsme zase o něco pokročili a vyskytla se možnost, stáhnout si do mobilu hry a aplikace.. no dobře, tenhle článek by mohl vyjít už hodně dávno, ale tak nějak to uvést musím.
Všechny ty aplikace nám slouží pro pobavení a zábavu. Pak tu jsou ale appky, které jsou velice praktické, vhodné do denního života. Dnes bych Vám některé chtěla doporučit. S velkou pravděpodobností je budete znát, ale docela si o to píšete, takže plním přání.

1. DIC - Česko - ________ slovník
Tyhle slovníky mají jednu velkou výhodu - nepotřebujete internet. Ne každý má internet v mobilu a občas se to hodí. Jedinou nevýhodou je, že nepřeloží celou větu. Ale to papírové slovníky také ne, že? Řečí je několik, já mám zatím angličtinu a němčinu.

2. Svítilna
Tohle je aplikace, kterou už mám pekelně dlouho a nestalo se mi, abych její instalace litovala. Třeba jdete ven s kamarádkou, zakecáte se a potom skoro nevidíte na cestu, slouží to také jako posvícení při cestě na záchod ve čtyři hodiny ráno apod. Appek je několik, záleží, co vám více vyhovuje, ale to hlavní je všude stejné.

3. AnkiDroid
Toto je přímo poklad pro učení slovíček. Funguje to tak, že do ní napíšete otázku a odpověď a poté se zkoušíte s tím, že se vám zobrazí jedno nebo druhé.. neumím to moc dobře popsat, ale když se podíváte na internet, hned pochopíte. Samozřejmě to jde použít na všechny předměty, ale na mobilu se mi to opravdu nechce vypisovat. A prý to je i na počítačích, tak se mrkněte.

4. Pitný režim
Strašně moc lidí nedodržuje pitný režim a tahle aplikace je stvořená pro nápravu. Dříve jsem vypila tak půl - litr a půl denně - což je sakra málo. Díky této appce se nakonec litry vyšplhali na dva - dva a půl, což je celkem pokrok. Můžete si tam nastavit i upozornění.

5. Bakaláři
Spíše vhodné pro školou povinné + vysokoškoláky. Nemusíte se dlouze přihlošovat, zde to jednou zadáte a jste přihlášeni pořád, přehledně tam vidíte nové známky, průměry.. když už se nedívám na bakaláře na počítači, tak jedině přes tuhle aplikaci. Jo a musíte mít internetové známkování, ale to je snad jasný :D

6. Shazam
Výborný pro milovníky hudby. Když v rádiu hraje písnička a vy nevíte od koho je nebo jak se jmenuje, přiložíte telefon k reprákům a za chvilku jste obohaceni znalostmi - jméno interpreta, název a někdy i text písničky, album, fotky a párkrát se mi stalo, že tam přidali odkaz na stáhnutí zdarma. Moc často jí nepoužívám, ale co se týče užitečnosti, je na jednom z nejvyšších stupínků.

Víc praktických aplikací v mobilu už nemám a přeci jenom nechci doporučovat ty, které neznám, tak to asi budu muset ukončit.

Jestli máte nějakou skvělou aplikaci pro každodenní život, napište mi do komentářů, děkuju.

Výýročíí blogu!

20. srpna 2014 v 0:11 | N. |  Blog

Je to delší, ale i tak Vás moc prosím, abyste si to přečetli a napsali mi Váš názor :)


Dneska je TEN den. Naprosto skvělý, báječný den, kdy se dívám na svůj blog a říkám mu:

Tak jo kámo. Jsme spolu čtyři roky. Čtyři dlouhý krásný roky, který mě úplně změnily. Které mi pomohly. Které mě donutily něco dokázat. Naučily mě, jak se vyrovnat s kritikou, co je to tvůrčí prázdnota, jak dokáže být svět děsný, ale také jak může být krásný. Zlepšila jsem své písařské schopnosti, naučila jsem se věci, které moc obyčejných lidí neumí, jako třeba jak sestříhat video.
A víš co? Já si myslím, že nejsem obyčejný člověk, protože jsem něco dokázala. Ne, nezařídila jsem světový mír, nepřišla jsem na nový vynález, nebyla jsem ve vesmíru... ale zná mě mnoho lidí, se kterými jsem se nikdy v životě neviděla, je mnoho, kteří čtou mé články, sledují mou tvorbu a podporují mě v tom.
Jistě, tohle dokázalo hodně lidí, jen se podívej na blog.cz a na YouTube a uvidíš, že takových takových lidí je hodně. Mnohem úspěšnějších a mnohem známějších. Ale nejsou lepší. Každý je v něčem lepší a v něčem horší, nikdo nemůže být nejlepší. Jo, to se může říct o PewDiePieovi, má 30 milionů odběratel, ale to z něj pořád nědělá nejlepšího, i když by se za to teoreticky dal považovat.
I přes to všechno si myslím, že se do tohoto světa můžu zařadit. Třeba nikdy nebudu mít 1 000 000 celkových shlédnutí, jak je mým snem, ale třeba také jo. A i kdybych je neměla, byla bych na sebe vždycky hrdá za to, co jsem PŘESNĚ TADY NA TOMTO MÍSTĚ dokázala.
Hodně lidí se mě ptá: jakto, že máš takovou návštěvnost? Já vždycky odpovím: "Musíš makat, být aktivní, psát rozumně ale nechat v tom postu kousek sebe, své šílené duše a především si pamatuj, že ti 1000 lidí nenaskočí za první týden blogování. Chce to měsíce pro minimální úspěch, ale věř, že ani roky nestačí."
Co se týče blogu, měla jsem několik cílů.
Prvním bylo, abych měla aspoň 100 lidí za den. Nechci znít, jako že to je pro mě samozřejmostí, ale za poslední půlrok těch 100 lidí za den prostě většínou mám, né-li více.
Druhým se na seznamu objevila spolupráce. Mám dvě a usiluji o další dvě. Ani jedna z těch dvou spoluprací není nic velkého a zrovna tyhle dvě má mnoho blogerů, i tak je to pro mě úspěch. Kdybych byla třináctiletá pipka, co neumí nic napsat, tak by mě nevzali. Neříkám, že psát umím, ale na druhou stranu musím egoisticky říct, že některé mé články jsou opravdu povedené.
Třetí cíl bylo natočit video, které by měla úspěch i jinde, než na mém kanále - chci říct, že by mě nějaký bloger nebo YouTuber propagoval mimo affs. A to se mi splnilo hned sedmkrát.
Čtrvtý cíl bylo být slavná. Ale zcela upřímně, ten bych celý přeškrtala. Nechci být kvůli blogu slavná, nechci se jím živit (ale až se stanu populární na YTu a budu mít YT money tak budu konečně šťastná) - ne -.- , chci tu mít jistou komunitu lidí, kteří mě budou rádi číst a chci, aby byla velké. Ale sláva už je trochu moc.
A co se týče cíle pátého, je to právě toho 1 000 000 celkových shlédnutí na tomto blogu. Mezicílem je 100 000 a tento mezník se pomalu a jistě blíží, ale jasný cíl je jasně dán.
Takže blogu, za všechno ti děkuji, za tvé stinné i světlé stránky, za ten život, který si mi přinesl. A věř, že ať se bude dít cokoli, s tebou to nikdy nevzdám.


A teď rychlovka pro Vás:
Strašně moc si cením těch let s Vámi, je neuvěřitelné, jak se počet zvednul, ale mě tady nejde o čísla (i když to tak v předchozích odstavcích vypadalo), ale jde mi o lidi samotné. Ráda si čtu Vaše názory a kritiku, které si občas vážím více, než těch pochval, protože vždycky když se Vás zeptám na zápor, nenapíšete mi nic, co by Vám vadilo. Mě je ale jasné, že něco tam je, vše je třeba zlepšovat. A když se jednou za čas vyskytne oprávněná kritika, mám z ní vlastně radost, protože přesně ona mě posunula až sem. Moc všem děkuju, všem affs i jiným návštěvníkům, mám Vás moc ráda :)

BTW: Upřímně, nechápu se. V minulém článku napíšu, že ty dlouhé slohy nikdo číst nebude a co jsem právě napsala? Dlouhý sloh :D I když není to tak strašný, psala jsem delší. Ale chtěla jsem to všem předat, tohle je přeci jenom výjimečná příležitost, a taky je občas lepší se na nějaký rady vykašlat a jít po cestě svého srdce, že ano?

BTW2: Článek mohl vyznít docela egoisticky, ale to bylo částečně jeho účelem. Tak to neodsuzujte, všichni víte, že taková prostě nejsem (minimálně ne na blogu).

BTW3: Vydávám ho v 0:11 (je to přednastavený o hodinu), protože 11 je moje šťastný číslo.. co myslíte, budu blogovat i za 11 let?

Jak na články?

19. srpna 2014 v 0:00 | N. |  Psaní pro weby
Je mnoho blogerů, kteří touží po velké návštěvnosti. Jenže ono to není tak jednoduché. Každý si představuje, že mu po týdnu na počítadle naskočí 100 lidí. Všichni se tomu smějí... ale proč by ne? Stačí publikovat skvělý článek, oslovit pár blogerů a lidí bude spoustu!

1. Moc dlouhé články nikoho nezajímají
Většina lidí ocení kratší příspěvky, kdy blogger shrne celé téma do pár odstavců, přidá fotku a ukončí to. Jistě se najdou i lidé, kteří si rádi přečtou článek na pět A4, ale těch je velmi málo. Na druhou stranu, články o deseti řádcích nikoho nezaujmou. Je důležité najít zlatý střed.

2. V bodech se čte všechno lépe
I kdyby byl článek krátký, ale celý v jednom odstavci, vypadal by "nepřístupně", nebo až nudně. Je lepší, když je post rozdělen do několika odstavců a když jsou důležité věci odděleny od těch méně podstatných (tučné písmo, kurzíva..). Lidé mají větší chuť do čtení a v textu se neztrácejí.

3. Originalita
Tohle téma už bylo milionkrát rozebírané. Přesto ho tu musím znova zmínit. V dnešní době je téměř nemožné, napsat něco, co nikdo před Vámi neudělal. Samozřejmě se najdou blogeři, kteří vymyslí naprosto báječnou věc, kterou nikde jinde nenajdete, ale těch blogerů je pramálo. Pořád se to ale dá pojmout jinak. Z věci, kterou dělalo tisíc lidí, můžete udělat naprostou novinku. Stačí změnit několik drobností a hned je to jinak. A když nejde ani to, tak si pamatujte, že žádné kopírování. To je v blogovém světě ta největší ubohost.

4. Posloupnost
Ať už se jedná o tipy nebo myšlenkové pochody, článek musí mít posloupnost. Popisovat oči, pak přejít k nohám a potom zase mluvit o nosu, to není ono. Lidé, jakožto primitivní stvoření potřebují všechno hezky popořádku. Takže úvod, to důležité (stať) a závěr. A článek musí pochopitelně mít pointu, která vyjde (nejčastěji) v závěru.

5. Přidat další věci
Anketa, fotka, citát... je toho opravdu dost. Každý článek je třeba něčím okořenit. Návštěvníci každou změnu ocení a budou se vracet častěji s tím, že je zase čeká něco nového.

z toho výtlemu nemůžu :D

Samozřejmě je tu i rada ohledně trapčení a podobných věcí, ale to je pod úroveň. To Vám sice návštěvnost přidá, ale důstojnost ubere. Proto se raději vyhněte blbostem, které přinesou negativní ohlasy.
I když všechno splníte, nezaručí Vám to velkou čtenost. Tady bylo jen jak na samotné články, ale samozřejmě k tomu patří aktivita, komentování ostatních blogů a hodně, hodně času.
Doufám, že Vám tento článek pomohl. Hodí se spíše pro začínající blogery, kteří neví jak. Na druhou stranu, i ti pokročilejší by si to mohli připomenout. I po pěti letech blogování se dá škobrtnout.

Mějte se krásně a užívejte si těch pár chvil, které nám zbývají do té pitomé školy ;) :/

Aktuálně

18. srpna 2014 v 0:36 | N. |  Blog
Jelikož jsem to "trochu" spletla a videoodpověď vydala už včera, řekla jsem si, že ten jeden volný den využiju a sdělím Vám nějaké novinky.

Včera jsem přijmula nové affs a je jich strašně moc. Důvod? Úplně jsem na to, že mám na blogu nějaký zápis do affs zapomněla. Takže jsem si našla čas a proletěla blogy osmi lidí, z toho jsem jich šest vzala. Pokud toto čtou, tak se jim ještě jednou omlouvám za brutální zpoždění.

Také jsem projela mé staré dobré oblíbené blogy: Dragell, Hogretu, Lolu-J, LadyVanilku (nové články) a asi ještě dalších 30 blogerů a blogerek. Jsem ráda, že jsem si na to našla čas, a dala jsem si za úkol, že se na ně budu dívat aspoň 1x za dva týdny, protože jsem si až teď uvědomila, jak moc mi chyběly. No dobře, nebudu to příliš prožívat.

Brzo se nám také blíží výročí blogu, už ve středu. Rozhodla jsem se, že trochu změním plán a výročí budu "oslavovat" jak ve středu, tak ve čtvrtek - na středu jsem si pro Vás připravila něco speciálního a ve čtvrtek bude takové to "klasické" poděkování - ale fakt pro mě ty čtyři roky hodně znamenají.

Dneska budu točit videa, protože budu chvíli doma sama, takže se možná KONEČNĚ objeví videa 3x týdně.

Co se týče Sárinky, pořád se s tím srovnávám, ale už to není tak kritické. Máme v obýváku krásný stoleček s jejími fotkami, froliky (opravdu je milovala) a její urničkou, kde jí každý den zapalujeme svíčku. Hodně lidí zvířátka pohřbí na zahradě, ale mamka mě tak trochu ukecala, abychom si její popel nechali, aby tady byla pořád s námi. Už dál radši nebudu psát, jinak se fakt rozbrečím.


A pak tu mám pár otázek:
- Chtěli byste tinychaty/skypy? (ano ne + co z toho)
- Jaký článek byste v nejbližší době uvítali?
- A poslední: Sledujete The Walking Dead, jak je teď začali dávat na PriměCool? Já jsem dříve viděla jenom jeden díl a moc se mi to nelíbilo, ale teď mě první díl zaujal, i když jsem u toho tak trochu doděla MP4 - Skvělá rada do života: NIKDY si nehrajte na zombie, když máte v rukou mp4.

Mějte se hezky a VŠICHNI SE POVINNĚ PODÍVEJTE NA VČEREJŠÍ VIDEOODPOVĚĎ :'D

Videoodpověď 9

17. srpna 2014 v 0:10 | N. |  Video
Ahoj,
dnes tu mám videoodpověď. Je to trochu rychleji udělané, tak to má své mouchy včetně "skvělého" vzhledu, ale tak s tím už nic neudělám. Pište mi prosím další otázky, odkaz máte v menu :) Příjemné sledování.


Vskutku krásná přetvářka

16. srpna 2014 v 1:00 | N. |  Ze života
Jsem člověk, co se strašně přetvařuje. Na venek se snažím působit jako pozitivní, vtipná, až místy trapná, prostě takový číslo, ale uvnitř je to naprosto naopak. Zjišťuju, že jsem větší pesimista, než se zdá. Dříve jsem se považovala za něco mezi realistou a optimistou a teď to je přesně naopak. Změna je život, nebo ne?
Možná si někteří řeknou, že to píšu kvůli Sárince ( <3 ), ale pravdou je, že tohle u mě trvá už mnohem, mnohem delší dobu.
Co je na všem nejdivnější - vzrušují mě věci, které se mi dříve hnusily. Třeba krev, psycho obrázky, horory... Někdy koncem roku jsme ve zdravovědě brali zranění a A. měla krvácení. Ty obrázky jsem nemohla vidět. A teď? Skoro bych to nejraději viděla na sobě. Ale do té fáze jsem ještě nedošla.
Je mi jasné, že ty noční můry mám z toho. A... včera jsem usnula. Všechno se mi znova zdálo, jenže já už se tomu nebránila. Byl to spíše sladký sen, než hrůzostrašná můra. A když jsem se probudila, bylo mi docela líto, že je konec.
Poslední dobou musím své myšlenky všemožně ventilovat, aby nevybuchly. Což se mi příliš nedaří. Naštvu se na každého kvůli úplný pitomosti, trávím co nejvíc času sama a vypisuju se. Ne tady, ne do deníčku.. i když teda tu první možnost právě praktikuju. Okey.
Třeba teď - sedím potmě v pokoji, v obýváku se normálně baví a já tu jsem sama, s psycho askem a blogem. Tuhle kombinaci bych si oblíbila. Samota mi nevadí. Naopak - když to jde, vyhledávám ji.

ou jes, přetvářka.. stejně to motto miluju

To mělo být něco jako článek o mých dvou tvářích, skočnilo to spíše jako deník. Vlastně to spolu úzce souvisí. Nicméně jsem ráda, že jsem se konečně vypsala z něčeho, co se mi dlouho honilo hlavou.

- Zítra článek nebude, ale v pondělí je to video stoprocentní.
- Možná jste si všimli některých změn v menu, něco jsem přidala, snad se to líbí.