Vskutku krásná přetvářka

16. srpna 2014 v 1:00 | N. |  Ze života
Jsem člověk, co se strašně přetvařuje. Na venek se snažím působit jako pozitivní, vtipná, až místy trapná, prostě takový číslo, ale uvnitř je to naprosto naopak. Zjišťuju, že jsem větší pesimista, než se zdá. Dříve jsem se považovala za něco mezi realistou a optimistou a teď to je přesně naopak. Změna je život, nebo ne?
Možná si někteří řeknou, že to píšu kvůli Sárince ( <3 ), ale pravdou je, že tohle u mě trvá už mnohem, mnohem delší dobu.
Co je na všem nejdivnější - vzrušují mě věci, které se mi dříve hnusily. Třeba krev, psycho obrázky, horory... Někdy koncem roku jsme ve zdravovědě brali zranění a A. měla krvácení. Ty obrázky jsem nemohla vidět. A teď? Skoro bych to nejraději viděla na sobě. Ale do té fáze jsem ještě nedošla.
Je mi jasné, že ty noční můry mám z toho. A... včera jsem usnula. Všechno se mi znova zdálo, jenže já už se tomu nebránila. Byl to spíše sladký sen, než hrůzostrašná můra. A když jsem se probudila, bylo mi docela líto, že je konec.
Poslední dobou musím své myšlenky všemožně ventilovat, aby nevybuchly. Což se mi příliš nedaří. Naštvu se na každého kvůli úplný pitomosti, trávím co nejvíc času sama a vypisuju se. Ne tady, ne do deníčku.. i když teda tu první možnost právě praktikuju. Okey.
Třeba teď - sedím potmě v pokoji, v obýváku se normálně baví a já tu jsem sama, s psycho askem a blogem. Tuhle kombinaci bych si oblíbila. Samota mi nevadí. Naopak - když to jde, vyhledávám ji.

ou jes, přetvářka.. stejně to motto miluju

To mělo být něco jako článek o mých dvou tvářích, skočnilo to spíše jako deník. Vlastně to spolu úzce souvisí. Nicméně jsem ráda, že jsem se konečně vypsala z něčeho, co se mi dlouho honilo hlavou.

- Zítra článek nebude, ale v pondělí je to video stoprocentní.
- Možná jste si všimli některých změn v menu, něco jsem přidala, snad se to líbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 16. srpna 2014 v 17:20 | Reagovat

No tak s tímhle souhlasím, taky jsem se za poslední dobu hodně změnila... usmátá holčička je doma zamračená, smutná a nejradši sama :). A navenek? Venku? Pořád ta usmátá, optimistka.. ha, ha, ha. je to docela vtipné... jak se všichni dokážeme přetvařovat...
Takže to chápu a úplně se v tom i místama vidím... (bohužel? bohudík?)
Až na tu krev... tu nemusím :)
Nepišu že bude líp... možná bude... ale ne zítra... :)

2 liketeenspirit liketeenspirit | Web | 16. srpna 2014 v 17:33 | Reagovat

Tak to já jsem změnu prodělala přesně opačnou, ze strašnýho depkaře se stalo hyperaktivní štěně, co všude lítá, se všema se baví a furt se něčemu tlemí... a ta změna proběhla tak za tejden, je to se mnou jak na horský dráze.. :D

3 PjůDyPjů D. PjůDyPjů D. | Web | 17. srpna 2014 v 0:11 | Reagovat

Tak to se mi teda moc nelíbí ty pesimistko.. Snad tě tohle brzo přejde.. Jako jestli chceš tak já ti klidně přidám i moje noční můry když se ti to teď tak líbí.. Jinak mihla bych ti doporučit blog Nepochopeného Psychopata.. najdeš ho u mě na blogu, ale je bohužel ten horší případ.. :) No zkus si přečíst aspoň tenhle jeho článek. ;)
http://psycho-path.blog.cz/1408/rezani

4 Nany Nany | Web | 17. srpna 2014 v 0:20 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Nechci tedy říct, že bych ti to přála, to rozhodně ne, ale je hned líp, když je kolem mě i jiný člověk s podobným problémem.

[2]: Závidím :(

[3]: Počkat.. znám ho z asku, přidává docela hezký fotky. Ale nevěděla jsem, že má blog. Rozhodně si to všechno přečtu. Dík ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama