Výýročíí blogu!

20. srpna 2014 v 0:11 | N. |  Blog

Je to delší, ale i tak Vás moc prosím, abyste si to přečetli a napsali mi Váš názor :)


Dneska je TEN den. Naprosto skvělý, báječný den, kdy se dívám na svůj blog a říkám mu:

Tak jo kámo. Jsme spolu čtyři roky. Čtyři dlouhý krásný roky, který mě úplně změnily. Které mi pomohly. Které mě donutily něco dokázat. Naučily mě, jak se vyrovnat s kritikou, co je to tvůrčí prázdnota, jak dokáže být svět děsný, ale také jak může být krásný. Zlepšila jsem své písařské schopnosti, naučila jsem se věci, které moc obyčejných lidí neumí, jako třeba jak sestříhat video.
A víš co? Já si myslím, že nejsem obyčejný člověk, protože jsem něco dokázala. Ne, nezařídila jsem světový mír, nepřišla jsem na nový vynález, nebyla jsem ve vesmíru... ale zná mě mnoho lidí, se kterými jsem se nikdy v životě neviděla, je mnoho, kteří čtou mé články, sledují mou tvorbu a podporují mě v tom.
Jistě, tohle dokázalo hodně lidí, jen se podívej na blog.cz a na YouTube a uvidíš, že takových takových lidí je hodně. Mnohem úspěšnějších a mnohem známějších. Ale nejsou lepší. Každý je v něčem lepší a v něčem horší, nikdo nemůže být nejlepší. Jo, to se může říct o PewDiePieovi, má 30 milionů odběratel, ale to z něj pořád nědělá nejlepšího, i když by se za to teoreticky dal považovat.
I přes to všechno si myslím, že se do tohoto světa můžu zařadit. Třeba nikdy nebudu mít 1 000 000 celkových shlédnutí, jak je mým snem, ale třeba také jo. A i kdybych je neměla, byla bych na sebe vždycky hrdá za to, co jsem PŘESNĚ TADY NA TOMTO MÍSTĚ dokázala.
Hodně lidí se mě ptá: jakto, že máš takovou návštěvnost? Já vždycky odpovím: "Musíš makat, být aktivní, psát rozumně ale nechat v tom postu kousek sebe, své šílené duše a především si pamatuj, že ti 1000 lidí nenaskočí za první týden blogování. Chce to měsíce pro minimální úspěch, ale věř, že ani roky nestačí."
Co se týče blogu, měla jsem několik cílů.
Prvním bylo, abych měla aspoň 100 lidí za den. Nechci znít, jako že to je pro mě samozřejmostí, ale za poslední půlrok těch 100 lidí za den prostě většínou mám, né-li více.
Druhým se na seznamu objevila spolupráce. Mám dvě a usiluji o další dvě. Ani jedna z těch dvou spoluprací není nic velkého a zrovna tyhle dvě má mnoho blogerů, i tak je to pro mě úspěch. Kdybych byla třináctiletá pipka, co neumí nic napsat, tak by mě nevzali. Neříkám, že psát umím, ale na druhou stranu musím egoisticky říct, že některé mé články jsou opravdu povedené.
Třetí cíl bylo natočit video, které by měla úspěch i jinde, než na mém kanále - chci říct, že by mě nějaký bloger nebo YouTuber propagoval mimo affs. A to se mi splnilo hned sedmkrát.
Čtrvtý cíl bylo být slavná. Ale zcela upřímně, ten bych celý přeškrtala. Nechci být kvůli blogu slavná, nechci se jím živit (ale až se stanu populární na YTu a budu mít YT money tak budu konečně šťastná) - ne -.- , chci tu mít jistou komunitu lidí, kteří mě budou rádi číst a chci, aby byla velké. Ale sláva už je trochu moc.
A co se týče cíle pátého, je to právě toho 1 000 000 celkových shlédnutí na tomto blogu. Mezicílem je 100 000 a tento mezník se pomalu a jistě blíží, ale jasný cíl je jasně dán.
Takže blogu, za všechno ti děkuji, za tvé stinné i světlé stránky, za ten život, který si mi přinesl. A věř, že ať se bude dít cokoli, s tebou to nikdy nevzdám.


A teď rychlovka pro Vás:
Strašně moc si cením těch let s Vámi, je neuvěřitelné, jak se počet zvednul, ale mě tady nejde o čísla (i když to tak v předchozích odstavcích vypadalo), ale jde mi o lidi samotné. Ráda si čtu Vaše názory a kritiku, které si občas vážím více, než těch pochval, protože vždycky když se Vás zeptám na zápor, nenapíšete mi nic, co by Vám vadilo. Mě je ale jasné, že něco tam je, vše je třeba zlepšovat. A když se jednou za čas vyskytne oprávněná kritika, mám z ní vlastně radost, protože přesně ona mě posunula až sem. Moc všem děkuju, všem affs i jiným návštěvníkům, mám Vás moc ráda :)

BTW: Upřímně, nechápu se. V minulém článku napíšu, že ty dlouhé slohy nikdo číst nebude a co jsem právě napsala? Dlouhý sloh :D I když není to tak strašný, psala jsem delší. Ale chtěla jsem to všem předat, tohle je přeci jenom výjimečná příležitost, a taky je občas lepší se na nějaký rady vykašlat a jít po cestě svého srdce, že ano?

BTW2: Článek mohl vyznít docela egoisticky, ale to bylo částečně jeho účelem. Tak to neodsuzujte, všichni víte, že taková prostě nejsem (minimálně ne na blogu).

BTW3: Vydávám ho v 0:11 (je to přednastavený o hodinu), protože 11 je moje šťastný číslo.. co myslíte, budu blogovat i za 11 let?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Jozí^^ Jozí^^ | Web | 20. srpna 2014 v 10:36 | Reagovat

Moc gratuluji:3 sem tvůj affs jenom pár dnů, ale sleduji tě už delší dobu:) krásný článek plný emocí a pocitů. Sála to z toho. Sálá z toho tvoje radost a tvoje nadšení pro psaní^^ pokračuj v tom:3 věřím a doufám v to, že za 11 let stále ještě budeš psát:) si moc šikovná a úžasná bloggerka:3 ještě jednou gratuluji^^

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 20. srpna 2014 v 17:39 | Reagovat

Když je výročí, je čas na dlouhé slohy, to je jasné. A já si ten tvůj přečetla moc ráda :-). Navíc to zase tak dlouhý sloh nebyl! ;-)
Samozřejmě gratuluju a přeju dalších minimálně těch 11. let blogování :-). Pokračuj v tom co děláš, protože to děláš dobře! Časem se vyšplháš určitě na další levely a budeš čím dál tím lepší - jak v psaní (jestli to ještě jde :D), tak s prací s videama ;-)
Takže ještě jednou moc gratuluju, buď dál taková jaká jsi a měj pořád tak supr blog, pěkné články, které je radost číst a rozhodně se nestane, že bych se u nich nudila - což to samé platí i u tvých videií ;-)

3 Bella-Kejtý<3 Bella-Kejtý<3 | Web | 21. srpna 2014 v 11:57 | Reagovat

Gratuluji! :) Dokázala jsi to, jdeš si za svým snem a to je to hlavní :) Mám Tě ráda, protože tvoje články mají něco do sebe. Ani chce to trpělivost a právě proto jsi oblíbená. :) Sláva se získává těžko a budeš muset ještě dlouho dřív,(tak jako všichni) , ale jednou se to povede a věř mi, že k tomu máš dobře nakročeno :)
Tvůj blog sleduji už dlouho, od začátků a vždy jsem se bála, že bys mě nepřijala do affs a nevěřím ani tomu, že v tvých affíkách jsem děkuji :) Přeju ti, aby se ti splnil tvůj sen :)

4 Bella-Kejtý<3 Bella-Kejtý<3 | Web | 21. srpna 2014 v 11:57 | Reagovat

[3]: A jen tak mimochodem, myslím si, že i za těch 11 let budeš blogovat :)

5 Summer☼ Summer☼ | Web | 21. srpna 2014 v 13:56 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych tě upozornit na můj článek na blogu. Odjíždím dnes do Chorvatska a nebudu se moci věnovat 9 dní svému a ani jinému blogu.:) Tak mě prosím na dalších 9 dní omluv z obíhání, děkuju!:))

6 *Shock *Shock | Web | 21. srpna 2014 v 19:12 | Reagovat

4 roky je dost, a věřím že i za 11 let ho budeš mít.

- "Sloh" jsem si přečetla a jsem moc ráda že přečetla. Je to pěkně napsaný, a doufám že se cíle budou splňovat.:)

7 hanienes hanienes | Web | 24. srpna 2014 v 6:54 | Reagovat

Musím ti poděkovat...
Nejen, že prvnì, co ráno udělám, když ráno vstanu je to, že se podívám na tvůj blog...(Ne, vždyť to dělám už tak dlouho!) I teď jsem si vychutnala luxusní článek... Je tak nádherné číst články, do kterého dal člověk celé srdíčko, když se o to sama pokouším.

Měla jsem zrovna depku z toho, že mi hrozně klesla návštěvnost, jak jsem byla na táboře...Ale ty jsi mě zase nakopla k tomu nevykašlat se na to, co si buduji už dlouho. Oblìbený blog je pro mě něco jako klíčem k mé vysněné práci. Už v pěti jsem popadla, cosi kreslila na papír a k tomu pomalu, ale správně psala jednoduché věty, co obrázek popisuje. Ukázala jsem ho mamce a řekla: ,,Mami, až budu velká, budu spisovatelka!" Za tu dobu jsem pro to udělala maximum, ale vždycky jde ještě víc...Své sny nikdy nevzdám! A to je i jedna z mnoha věcí, co má společné...
Už proto, že jsem měla tu čest tě blìž poznat, vím, že jsi talentovaná, sympatická a rázná holka, která i kdyz bude na dně a všechno se jì bude bortit, bude každý den trávit hodiny na notebooku a psát něco pro své milované čtenáře....

Tímto bych ti, Nany, chtěla popřát co nejvíce úspěchů...Piš jako teď a 1 000 000 bude brzy v dohlednu. :)
Btw: 11 let? :OO :( Aspoñ 50! :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama