Září 2014

Zářiové nákupy

30. září 2014 v 0:00 | N. |  Video
Ahoj,
dnešním dnem končí září, což je ideální datum pro přidání nákupů. Nebude tu pouze kosmetika, ale i oblečení ;) Příjemné sledování :)

BTW: YouTube se zcvoknul a nejde HD -.- Zrovna když jsem se předevčírem radovala z té super kvality :( No nic, na příštím videu už to snad půjde :/WISHLIST KNÍŽKY

29. září 2014 v 0:00 | N. |  To, co se jinam nevešlo
Jsem vášnivá čtenářka a i když mnohdy upřednostňuji blogy, knížky mám moc ráda. Dnes tu mám wishlist knížek, které bych si chtěla co nejdříve koupit. Na jakou si brousíte zuby vy?

 • Asylum (Madeleine Roux)
 • Roztomilé malé lhářky 6., 7., 8., 9., 10. a 11. díl (Sarah Shepard)
 • Simpsonova kniha moudrosti: Homerova kniha (Matt Groening)
 • Případ Pelikán (John Grisham)
 • Hledání Aljašky (John Green)

(wishlist budu aktualizovat, odkaz je natrvalo v menu, tak se můžete podívat, jestli něco nového nepřibylo... knížky budou postupně vyškrtávány)

Videoodpověď 11 - 1.díl

28. září 2014 v 0:00 | N. |  Video
Ahoj,
takže já Vás vítám u nového videa, se kterým přišlo mnoho novinek!

HD KVALITA! HD KVALITA! HD KVALITA!
(tak si to všichni ozubeným kolečkem přepněte)

Začala jsem natáčet na tátotu novou zrcadlovku, Canon EOS 100D. Ještě se s ní musím pořádně naučit pracovat, protože nemá otočný screen a já se nevidím, tak je to pro mě těžší, ale výsledek stojí za to :)

ŽÁDNÝ MOVIE MAKER! ŽÁDNÝ MOVIE MAKER! ŽÁDNÝ MOVIE MAKER!

Konečně jsem se odpoutala od Movie Makeru. Přitom to bylo úplně náhodou - nechtěl mi to video vzít. Tak jsem si řekla, že si stáhnu Sony Vegas Pro 13.0, ve kterém upravují myslím TvTwixx ;) A jsem příjemně překvapená. Video se mi upravovalo mnohem jednodušeji a přijít na to nebyl žádný problém, i když jisté anglické výrazy mě dost zarazily :D

Přeji příjemné sledování v nové kvalitě :)

BTW: Příští díl bude cca za dva týdny


♥ Božské citáty ♥

27. září 2014 v 0:00 | N. |  To, co se jinam nevešlo
Ahoj,
úplně miluju všemožné citáty a tak po nějaké době musím přispět dalšími :) Doufám, že se nebudou opakovat :)

Jaký je tvůj nej citát?

Jestli miluješ dva lidi najednou, vyber si toho do kterého si se zamiloval později. Protože kdyby si opravdu miloval toho prvního, nezamiloval by si se do druhého.

Ona plakala - On se smál
Ona prosila - On odmítal
Ona trpěla - On se bavil
Ona milovala - On neřešil
Ona odešla - On pochopil

Těžko se hledá přítel, který je tak milý, upřímný a tak SEXY. Tak mě neztrať!

Nedokonalost je krása, šílenství je genialita a je lepší být absolutně směšný než absolutně nudný

Jsem pěkná, ale ne krásná.
Hřešila jsem, ale nejsem ďábel.
Jsem hodná, ale nejsem anděl

Nejhorší věci v životě nás přišly osvobodit

Lidé nepláčí, protože jsou slabí. Pláčí protože byli silní moc dlouho
Srdce v člověku je staré statisíce let, zatímco rozum nějaký ten tisíc. A proto dejme na rady starších.

Láska je jako slza. Rodí se v oku a padá k srdci.

Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce - který ti ji předzpívá, když ji zapomeneš.

Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celý svět.

A můj poslední dobou nejoblíbenější (mám na tapetě ♥)
(pro někoho možná přehnané, ale mě se to líbí ;))

Mini HAUL

26. září 2014 v 0:00 | N. |  Video
Ahoj, po delší době tu mám krátký video, které se bude týkat nákupů v CČM, kde jsou teď obrovské slevy, takže jestli jste na tom s penězi bídně, vyrazte do CČM a utrácejte míň :) BTW: Běžte kolem Nescafe, dávají mini kafe zdarma ;)

Příjemné sledování ;)


Létání z koně, test z fyziky a mega slevy!

25. září 2014 v 17:31 | N. |  Ze života
Ahoj,
tak je 17:12, za chvilku začne Jmenuju se Earl, ideální pro psaní. Dneska jen takový rychlý deník, protože nestíhám a chci blog udržet v nějakém chodu (nebojte, nedělám to z povinnosti ;)).

Úterý byl velmi zajímavý den. Psali jsme test z angličtiny, ze kterého jsem tipovala přinejlepším trojku. Jako většina lidí z naší třídy. Nová profesorka není nejhorší, ale testy má fakt strašný, nesmyslný. Dnes jsem se dozvěděla výsledky a slavím - mám dvojku! Ale těsně - měla jsem 62 bodů a dvojka byla o 60 :D.

Potom jsem se stavovala na poště, kde jsem si vyzvedla nové botky z votočvohoz. Jsou to balerínky na zavazování s kytičkami, mega sladké a překvapivě mi jsou! U mě je obrovský risk, kupovat boty přes internet, protože mám širokou nohu a vysokný nárt, což dohromady dělá nohu, na kterou padne 1/100 balerín. Ale mě fakt jsou. Teď si v nich hezky chilluju ve škole :3

A jako každé úterý jsem taky jela na koně. Měla jsem Amíčka a byla to dost veselá hodina. Splašil se mi 4x. Při třetím jsem slítla hezky na hlavu, kdybych neměla helmu, teď bych mohla psát z nemocnice -.-. Fakt to byl dost brutal pád. Jsem na sebe pyšná, že jsem i přesto na Amíčka znova vlezla a klusala. Klus se ale po kolečku opět změnit v trysk a vyhazování, tentokrát jsem se ale udržela - padat se mi nechtělo. Spadla jsem poprvý za tento rok, tak aspoň tak :D přeci jenom, bylo by trapný, kdybych nespadla ani jednou.

Ve středu jsme naopak psali fyziku. A věřte nebo ne, ale 2 cvičení, které jsme si kontrolovali, mám dobře, další dvě bych taky měla mít a jedno špatně. Takže nezačnu jako vždy 3 nebo 4! Super, ne?

A pak další koně! Ale tentokrát na novém místě. Jela jsem na Kazince, která je sice pomalejší, ale skvěle ovladatelná. Jelo se na ní samo a i po úterním brutal pádu jsem si v klidu zacválala a tak. Moc dobrý začátek :)

Zakončím to dneškem - jely jsme s M. na Čerňák, kde mají úpe mega slevy! Tílko a kraťasy mám dohromady za 60Kč a osm náušnic za 60Kč. K tomu jsme dostaly kafe zdarma. Byl to hnus, ale ta čokoládka k tomu byla moc dobrá :D A navíc jsem po sto letech šla do terannovy, kde mají takové ty sobí svetry. Omg, ty chci :3

BTW: Při cestě domů jsem viděla to nejkrásnější porsche, úplně sem slintala :333

A CO VY A VÁŠ ŽIVOT? :)

Angličtina není tak těžká!

23. září 2014 v 0:00 | N. |  Tipy
Ahoj,
dnes tu pro Vás mám několik tipů, jak se dobře učit anglicky, co na to pomáhá a tak. Nejsem žádný profesionál, ale vidím, co se mi osvědčilo :) + na konec přikládám menší názor na angličtinu, na to jak jí vnímám apod.

 • Založ si anglický blog! Na něm si to nejvíce procvičíš. Já mám anglický, německý a japonský (hodně lidí mi nevěří, že umím japonsky, ale jo, základy dám někdyl líp, než němčinu :D) blog a dost mi to prospívá. Na každý z nich někdo chodí a samotní angličani mi tam píšou, že jsem se zlepšila a že to dává hlavu a patu. Prostě skvělé!
 • Filmy a seriály BEZ titulků! Hodně lidí se na filmy dívá s titulky, ale to podle mě moc nepomůže, protože se soustředíte na titulky (které jsou mnohdy docela rychlé) a originál už nevnímáte. Taky se to hodně dělá kvůli nevyhovujícímu českému dabingu, ale to už je jiná věc :D Já sleduji Simpsonovi a AHS bez titulků a myslím, že tak je to fajn, protože děj obou znám v češtině, takže tak nějak vím, jaká je celá pointa, proto se mohu soustředit na slovíčka. Zvyká se na to hůř, ale jde to ;)
 • Učitele si nevybereš, ale... Když na Vás učitel bude mluvit anglicky a ne česky, bude to lepší, protože kromě učení nových věcí budete procvičovat to, co umíte a hlavně budete poslouchat. Rodilý mluvčí jsou nejlepší, ale pokud Váš učitel umí anglicky dobře, zas tak hrozný rozdíl to není. Nám třeba teď přidělili novou profesorku, která je češka, ale umí anglicky docela dobře, takže je jí skvěle rozumět a zadání téměř vždy tak jako tak pochopím :)
 • Dopisování není v dnešní době facebooku, skypu nebo ještě toho mailu (:'D) žádný problém. Je spoustu stránek, kde se nabízí lidi ve tvém věku na dopisování z různých koutů světa. Já jsem si nějakou dobu psala z japoncem - anglicky s troškou té japonštiny. Jednou jsme i skypovali a já ho naučila aspoň přibližně říkat "ř", což beru za obrovský úspěch. :D
 • Mluvit, mluvit, mluvit! Mluvení je základem. Je pěkné, že napíšete písemku na jedničku, ale to Vám k ničemu nebude. Mluvte co nejčastěji, klidně sami se sebou, nahrávejte se a uvidíte, jak se Vám výslovnost zlepší. Po nějaké době získáte i mírný přízvuk, ale to je práce několika let neustálého mluvení a cestování ;)

Anketa + affs

22. září 2014 v 0:00 | N. |  Blog
Ahoj,
mám pro Vás kratší anketu, opět takové opáčko, co se Vám na blogu líbí/nelíbí a tak. I když se Vaše odpovědi v průběhu času moc neliší, plánuji toto dělat cca 1x za čtvrt roku, abych věděla, jak na tom sem. A důrazně Vás žádám, abyste na žádnou z otázek nenapsali: "všechno", "nic", nebo "nevím" :D Rozepsání není třeba, stačí stručný názor ;)Děkuji :)

1. Co se ti na blogu líbí?
2. Co se ti naopak nelíbí?
3. Jakým máš názor na můj styl psaní?
4. Jsi spokojen/á s designem?
5. Nechtěl by už změnit (design)?
6. Jaké články mám přidávat častěji?
7. Jakých článků by mohlo být míň, případně bys je nechtěl/a?
8. Sleduješ spíš videa, nebo raději čteš články?
9. Jaký článek/video za poslední 2 týdny se ti nejvíce líbilo, a jaký naopak ne?
10. Jak často mě navštěvuješ + jak dlouho mě navštěvuješ?
11. Téma na článek?

(úprava aneb zvětšujeme hlavu :'D)

A nyní bych přešla ke změně v affs.
Jsem úplně zděšená. Za poslední dva týdny mě oběhlo 7 lidí. Už jsem to psala, nechci buzerovat, ale co je moc, to je příliš. Jenže si Vás nechci mazat, je mi to líto, zvlášť u mých starších miláčků. Tak jsem se rozhodla pro nový systém.
Blogy jsem rozdělila do No. 1 (obíhám 5x-7x týdně) a No.2 (obíhám 1x-4x za dva trýdny). Je to sice veliký rozdíl, ale věřte mi, že někteří lidi z No. 2 neobíhají ani 1x za dva týdny -.- Tím pádem jsem ještě docela štědrá :D A kdyby se někdo třeba zlepšil, moc ráda ho přesunu :) Stačí obíhat min. 3x týdně, možná ještě budu tolerovat 2x ;)
BTW: Rozdělení je v seznamu affs v menu ;)

To by bylo vše, doufám, že na anketu odpoví co nejvíce lidí a že se budu dále vylepšovat :)
"Hezký" školní týden přeji :) -.-

Blog je mým učitelem

20. září 2014 v 13:31 | N. |  Ze života
Ano, blog mi toho dost vzal. Hlavně soukromí. To mě mrzí asi nejvíc. Na blogu nemůžu psát, jak si dávám heroin, protože by to půlka školy a rodiny věděla (lol, samozřejmě že heroin ne, byl to jen příklad :'D). Blog mě totiž být původně únik z reality do mého světa, jenže když vím, že ho všichni mí známí sledují, tak to jiný svět prostě není.
I přes to všechno mohu říct, že mi více dal. Ukázal mi, že život není jednoduchý, ale že si ho jde i přes všemožné zrůdné věci užívat, když si budu dávat pozor. Všem těm věcem bych chtěla věnovat tento článek. Ještě netuším, jak moc se rozepíšu, ale byla bych ráda, abyste si ho přečetli, hlavni vy, kteří máte svůj blog a napsali názor.

Ne zrovna slušná kritika
Můj bože, kritiku budu díky blogu vždy řadit na první příčku. Před třemi lety bych se s ani sebemenšími hejty nevyrovnala, skoro bych brečela a byla bych z toho strašně smutná. Mluvím jak o reálném životě, tak o blogu. Ale teď se všem urážkám vysměju. Např: "Jsi tlustá!" - jo, mám pár kilo navíc, ale vidím na sobě, že hubnu a že měním svůj životní styl, takže shut up! Dřív bych takhle reagovat neuměla, ale dnes. Pohoda, klídek.

Naivní
Díky blogu jsem poznala, kdo jsou mí opravdoví přátelé, kterým je to jedno, kteří jsou ochotní být se mnou třeba ve videích a tak. Už nejsem naivní, co se týče lidí kolem mě, už tak nějak vidím, co je uvnitř. Co pod tím svým usměvavým obličejíčkem skrývají. Stejně tak třeba na blogu poznám lidi, kteří ke mně chodí proto, že mají rádi mojí tvorbu a ne jen kvůli tomu, abych se na jejich blog taky podívala a zvýšila jim návštěvnost.

Škola
Blog mi ve škole neuvěřitelně pomohl. Skoro každý den si procvičuju pravopis (neříkám, že vždycky píšu jako mistr čeština, ale když nejde o deníček, snažím se), pracuji s HTML editorem, dělám různé grafické věci a taky upravuju videa. Samo o sobě mi ty videa k ničemu nejsou, ale naučila mě, co je to trpělivost (aneb 10násobné vypadnutí Movie Makeru :D).

Sebevědomí
Nikdy jsem netrpěla nízkým sebevědomím. Nikdy jsem si nepřišla ani namyšlená. Vždycky jsem se držela v tom rozmezí, kdy je to ok. Blog mi s tím začal hýbat. Poznala jsem, co je to být malá myšička, co ani čumáček nevystrčí a co je to být lehce namyšlený člověk. Podle mě je to skvělá zkušenost, díky tomu jsem objevila, jaká bych taky mohla být, kdybych měla nízké/vysoké sebevědomí.

Příležitost
Samozřejmě, že bych nedostávala dopisy od Vás, balíčky k recenzi apod, kdyb
ych blog neměla. Takhle jsem dostala příležitost něco ukázat. Bez blogu by mě znalo a několik desítek lidí méně, poslední dobou možná i stovek.

Založení nelituju! Přineslo to s sebou trable, smutné okamžiky a nejistotu, ale přebyly to ty skvělé věci, které sem tu vypsala, ba ještě víc.
Jediné, co bych chtěla říct, je:
NIKOMU O BLOGU NEŘÍKEJTE!
NIKDY NA BLOG NECHOĎTE VE ŠKOLE!
NIKDY NEŘÍKEJTE SVÉ CELÉ JMÉNO!
NIKDY NEZVĚŘEJŇUJTE FOTKY, KDE VÁS BUDE JASNĚ POZNAT!
(a nebo to všechno dělejte, ale pak si nestěžujte na soukromí na blogu ;))Totálně na dně

18. září 2014 v 0:00 | N. |  Ze života
Je třičtvrtě na deset a já zrovna koukám na fotbal a fandím Chelsea, relaxuju a snažít se co nejvíc hodit do pohody. Jsem totiž úplně hotová.
Škola je pro mě neuvěřitelně náročná. Přijdu ze školy, půl hodiny si odpočinu a pak jdu dělat věci do školy. Poslední dobou ale absolutně nestíhám, protože po příchodu většinou usnu. A pak už na nic není čas.
Kvůli tomu jde blog a všechny ostatní zájmy stranou. Nejdříve se musím dát do kupy, abych vůbec zvládala povinnosti, až pak se budu moc věnovat ostatním věcem. Proto se omlouvám, ale videa budou většinou jenom po víkendu, protože jinak nemám žádný čas na stříhání, které většinou zabere tři hodiny, né-li déle. Snad to chápete.
Dneska (včera) ráno jsem se úplně složila. Už nejsem unavená jen fyzicky, už se to začalo objevovat i na psychice. Málem sem se rozbrečela, protože mi nic nevycházelo. To se vlastně táhlo celým dneškem - zlomila sem tři tužky. Nikdy se mi nestalo, abych byla tak vzteklá, že bych lámala tužky apod.
Kdybych neměla relax se Sašíkem a mírnou pozornost od kvarťánů, byla bych v prd**li a asi bych se složila.

OMG! Teď málem Drogba dal gól! No nic... :/

Tak já se zas jdu soustředit na fotbálek, první polovina byla poměrně nudná, teď je tady ale docela dost šancí, tak nechci o nic přijít...

Modlete se za mě prosím, ať mě ta škola nesloží. Děkuji a přeju hodně štěstí všem, kdo jsou na tom podobně ;)

PS: Už mám druhou dírku, ve videu uvidíte ;)

Good morning!

16. září 2014 v 0:00 | N. |  Tipy
Ahoj,
se školou přichází i nehorázně otravné ranní vstávání. A probírání je jedna z nejtěžších věcí v životě, zvlášť když je venku ještě tma! Mě se osvědčilo několik metod, se kterými je vstávání hned snesitelnější. Máte ještě nějaký?

 • Všechno si připrav večer - oblečení, věci do školy, svačinu... Nejenom, že klidněji usneš, také se klidněji probudíš.
 • Jakmile budeš trochu při smyslech, řekni si, co hezkého tě čeká. Z postele se dostaneš ven cobydup.
 • Jako budík doporučuji aplikaci Timely - velký výběr tónů, příjemné prostředí a hlavně to má jednu super vychytávku - nastavíte se tam, jak budík vypnete. Ne jenom nějaké přejetí, ale třeba matematická hádanka (v mém případě bych ten budík nevypla nikdy :D) nebo jiné věci. Takže žádné automatické pohyby.
 • Závěsy/rolety nechte lehce povytažené, abyste nemuseli mžourat, ale aby jste se neprobudili v totální tmě a pak nemuseli do místnosti, kde už světlo je. Něco mezi je nejlepší.
 • Nemít zimu v pokoji je základ. Jinak z té postele ani náhodou nevylezete :D

ALS Ice Bucket Challenge

15. září 2014 v 0:00 | N. |  Video
Ahoj,
byla sem nominovaná na ice bucket challenge :) Včera večer sem se to dozvěděla, tak sem to narychlo natočila. A všem co to nedělali to doporučuju dál nedělat :'D


Videoodpověď 10 - Čerstvá skupina?

14. září 2014 v 0:00 | N. |  Video
Ahoj,
po delší době tu mám video, tentokrát typickou videoodpověď Doufám že se Vám bude líbit :) Jinak strašně moc děkuju Sabbi (LooksBySabbi), která mi pomohla s rozměry videa :) Super, ne?

Příjemné sledování :)Spolupráce s E-sperky + zpráva pro affs

12. září 2014 v 0:00 | N. |  Psaní pro weby
Ahoj,
dnes tu bude trošku netradiční článek, a to o nové spolupráci se začínajícím e-shopem, který se časem rozjede na:

E-sperky.eu


Tento e-shop bude plný módních doplňků a šperků. Každý týden se tu budou pořádat nové soutěže.

Prozatím je na facebookové stránce https://www.facebook.com/ilovesperky , kde se jeho obliba stále zvětšuje.

Ze spolupráce mám opravdu radost, už dlouho se o něco takového snažím, protože mi to přijde výhodné, takže jsem za to moc vděčná :) Určitě se podívejte ;)


Ne, nechci Vás donekočna otravovat, vím že je škola a tak, ale většina z Vás se neozvala už tak dva týdny. Trochu smutný, na to že je v pravidlech 2x-3x týdne -.- Já Vás samozřejmě chápu, taky to nemám jednoduché, ale když se OMLUVÍTE, tak neobíhejte klidně měsíc, já s tím budu počítat :) Ale když na blogu máte články čtyřikrát týdne a tady ani jeden komentář, pak už je to "trochu divný". O víkendu budu mazat :) Bez kontrol. Zhodnotím obíhání, blog apod.

BIG PODĚKOVÁNÍ:
Na druhou stranu moc děkuji novým pravidelným návštěvníkům, kterých přibývá :) Mám vás ráda :)

Hezký víkend ;) :3

It's now or never!

11. září 2014 v 0:00 | N. |  Ze života
Trošinku jsem se odpoutala od Green Day a zaposlouchala jsem se do starých pecek, které prostě musí znát každý. Nejvíce mě ale dostávají It's my life a The Final Coutdown. Ty teď poslouchám non stop a líbí se mi víc a víc. Tenhle článek ale přeci jenom není o písničkách, ale o jedné větičce, která se skrývá v refrénu it's my life :3

Je to teď nebo nikdy.