Říjen 2014

Halloween TAG

31. října 2014 v 0:00 | Nany J |  To, co se jinam nevešlo
Ahoj, dnes se slaví Halloween. Tedy, hlavně v Americe, tady to tak rozšířené není. Já ho také upřímně moc neřeším, jen ve čtvrté třídě jsem při této příležitosti udělala večírek. Dělám ho hlavně proto, že mám co se týče Halloweenu vazbu hlavně k historii, jak to dle pověsti začalo a navíc mi TAG přijde (alespoň v ČR) neokoukaný :) Určitě ho také udělejte :)

strašně se mi ten obrázek líbí :3

Jaký je tvůj nejoblíbenější halloweenský film?
Film upřímně nemám, ale vždycky miluju čarodejnické díly Simpsonových (každý jsem viděla tak třicetkrát) nebo úplně top jsou speciální díly PLL.

Jaká je tvá nejoblíbenější vzpomínka?
Na té párty jsme měli bojovku, velmi krátkou a ve známém prostředí, ale když na nás táta nasvítil z druhé strany pole s baterkou, všechny jsme zařvali. Někdo dokonce říkal, že je to vrah nebo úchyl.. aha, jasně :D A pochod s "písničkou" vafle-šunkoflek byl taky k popukání :D

Měla jsi Halloween vždy ráda?
Já ho ani nepodporuju ani mu neodporuju, prostě ho beru na vědomí, ale není to důvod k nějakým oslavám a jiným zvykům.

Ohodnoť body (1-10) jak si užíváš Halloween?
Asi 3, nebo 4, fakt tolik ne :D

Oblíbená dekorace?
Dýně nedlabu, ale líbí se mi svícny v tom tvaru. Není to moc tradiční, ale rozhodně jednodušší :D Ale asi ve třetí třídě jsme dělali ze skorápek ořechů a nějakých provázků dýně s vlasama, jenže ty mám v pokojíčku pořád :D

Oblíbená sladkost?
Já si o Halloweenu nic speciálního nedávám, ale vždycky mě fascinovaly ty upíří zuby, ale měla jsem je tak dvakrát v životě a ani mi pořádně nechutnaly :D

Jaká je tvá divná fobie?
Pa***ci. Ble. Je to docela problém, cpou je do všech časopisů, do výloh. S arachnofobií je to teď dost strašný. Ježiš, někde byla na celé půlstránce t********. Jojo, bojím se i obrázků a tak. Fujkyy.

To by byl celý tag :) Doufám že se vám líbil :) A rozhodně mi napište, jestli ho slavíte a v jaké míře? :)

School, sh!t

30. října 2014 v 0:00 | Nany J |  Ze života

Prázdniny jsou u konce. WHY?!


Proč všechny dobré věci ubíhají tak strašně rychle? Třeba tyhle prázdniny. Sice lepší, než víkend, ale ocenila bych pár dní navíc. No nic, dneska už do školy, štěstím skáču až ke stropu.

Sobota a neděle byla celkem relaxační, pár procházek, hrabání listí a stahování písniček (když už všude propaguju, jak miluju Beatles, tak by bylo trapný mít od nich v mobilu hitů, ne? :D). Dala jsem dohromady blog. Takhle vypadá v konečné verzi, ale představovala jsem si to ještě krapet jinak, ale co, takhle to nějakou dobu vydržíte, viďte? :D

V pondělí jsme s mamkou vyrazily na nákupy. Ve středu budou Říjnové nákupy, tak to nebudu vypisovat, ale jsem moc spokojená. Po menší prochajdě jsme vyrazily k tetě do obchodu (PK Style <<) a tam jsem si trochu zajobovala. Až budu starší, určitě bych se tím chtěla přiživovat. Cedulkovat a tak je vážně zábava, i když jsem si jehlu, kterou se to tam střílí (nepochopíte, ale to je jedno :D) píchla mezi kůži a nehet. Když to řeknu slušně, kurva, to byla bolest :D Byly jsme tam ještě hoďku po zavíračce s tím, že jsem tak skoro usnula, ale nakonec jsme vypadly a jely domů, opět relaxovat. Jo a byl tam pejsek, Barunka, strašně sladký labrador :3

V úterý jsem natočila dvě videa, se kterými jsem se dělala hodinu a půl. Blbé světlo a ještě horší mluva mi moc nepomáhalo, to ne :/. Odpoledne jsme opět zajely k tetě, ale tentokrát ne do obchodu a s bratrancem (mám od něj ten súpr čúpr design) jsme si zapařili (čtěte jako: plnili úkoly, abychom zachránili jednorožce a zkusili vyhrát tablet (díky Lejdi Vanilko), pak nějakou závodní hru, která neměla hluboký význam a tak no :D) a potom jeli do bazénu, kde je i tobogán, takže chill, zábava a sport, teď jsem plně fit :) Miluju vodu! ♥

A ve středu jen cestování z KV a shledání s Elíkem ♥♥♥

Jojo, a teďka ta škola. Nadšená nejsem, mám toho strašně moc a ano, opět nestíhám. Zítra je halloween, tak uvidíme, jak to dopadne :D

A jak jste si užili prázky vy?

YouTube TAG

29. října 2014 v 0:00 | Nany J |  Video
Radujme se, je tu opět video. Teď by snad měla být pravidelně, doufejme. Výjimečně s kvalitou pokulhává, ale stále to je HD, i když trochu horší :/ Ale je to jen pro dvě videa, snad to nebude vadit ;) Jinak Sony Vegas Pro zase funguje, takže poslední video dělané v Movie Makeru ;)

Příjemné sledování :)


Vydávání článků každý den?

28. října 2014 v 0:00 | Nany J |  Jak na blog
Ahoj,
často se mě ptáte, jaké to je, vydávat články každý den. Jak to stíhám, jestli mě to nenudí a jakým způsobem reagují čtenáři na delší pauzy? Rozhodla jsem se, že to v tomto článku shrnu včetně výhod a nevýhod, které s tím jdou ruku v ruce.

Jak to stíháš?
Není to tak těžké. Většina si myslí, že si každý večer sednu za noťas a napíšu článek na další den. Chodí to spíše tak, že o víkendu přednastavím na jeden týden až měsíc (no jo, té psací náladě fakt nejde zabránit :D) a v průběhu týdne edituji videa. A jelikož píšu fakt docela rychle a až v té chvíli, kdy to mám v hlavě urovnané, tak se tu o žádný velký čas nejedná.

Kde pořád bereš inspiraci?
Budu to psát po milionté, ale inspirace je všude kolem nás. Stačí se rozhlédnout po pokoji a hned bych měla články na týden. Zrovna teď se nacházím v obýváku.. hmm, co kdybych napsala recenzi na film? Nebo tamta vitrína je pěkná, co kdybych ji nafotila? Jo a cítím mobil vibrovat. Jasně, to je upozornění z jedné aplikace, co kdybych o ní něco napsala? A je toho mnohem více :) Stačí se dívat kolem sebe, někdy i do sebe a přijde na Vás strašně moc nápadů.

Jak čtenáři reagují na delší pauzy?
Nápady sice jsou, ale čas nebo nálada (hlavně ta nálada) občas chybí. To jsou ty věci, které si nemůžu jen tak vykouzlit, musím prostě počkat. A někdy se toho nahromadí strašně moc a trvá to dlouho.
Jasně, je to jiné, když bloger píše jednou za dva týdny a pak se o týden déle neozve a když bloger píše každý den nebo obden a týden se nenapíše. To beru jako velké mínus, protože když jsem zrovna minulý týden od úterka do pátku nic nenapsala, strhla se na asku diskuze, jestli jsem neskončila. Really?

Majda znásilňuje Bena.. momentka? :D Jo, s článkem to nemá nic společného :D

Dobré na vydávání článků každý den je to, že máte pořád vysokou návštěvnost. Lidi ví, že u Vás každý den něco najdou a když si chtějí spestřit nudnou chvilku, je to jeden z jejich cílů.
Nevýhodou jsou ty pauzy, které blog hodně poznamenají, některé lidi dokonce naštvou.

Jojo, jak jste asi pochopili, tak se to podepisuje z 99% na návštěvnosti.

Shrnula bych to tak, že to má své kouzlo a pokud máte dostatek času a nápadů, rozhodně toho využijte. Jestli si na to ale nevěříte, myslíte, že Vám to vydrží tak měsíc, raději se do toho ani nepouštějte, ušetříte si potom pár narážek ;)

Co si o tom myslíte Vy? Najde se mezi Vámi někdo, kdo píše každý den a přednastavuje hodně dlouho dopředu?

Chibi, který mně dorážý

27. října 2014 v 0:00 | Nany J |  Úvahy
Nejsem žádný češtinář a přeci jen mám sedm let školní docházky, ale je mnoho chyb, které mě zarazí. Jasně, každý se občas splete a já nejsem výjimkou, jenže když tu chybu vidíte dokola a dokola, nutí Vás to něco dělat. Tak třeba tímto článkem pomůžu :)

Typ x Tip
Jedna z nejčastějších chyb. A přitom jsou významy zcela odlišné. Celkem mě překvapuje, že někomu nevadí "Typ na dobré rtěnky" nebo "Světlým tipům sluší jemné barvy" .
Kdo by to z těchto příkladů nepochopil, tak typ je druh/skupina lidí/věcí s nějakými vlastnostmi a tip je buď jako doporučení, nebo odhad (tipoval jsem, že z matematiky dostanu čtyřku, ale dostal jsem dvojku). Už si to nespletete, že jo? :)

Holt x Hold
Mrzí mě, že tohle si pletou i starší blogeři, kteří by měli mít už nějakou tu zkušenost. Hold je totiž něco jako pocta, třeba "vzát hold bohu". Mezitím co holt je jako prostě - "ten test se mi holt nepovedl".

Mně x Mě
Tohle je už napováženou. Učivo čtvrté, možná páté třídy. Jo a je velmi obtížné, zapamatovat si to podle pádů, že? Není třeba vysvětlovat to složitě, stačí, že mě se používá ve druhém a čtvrtém pádě "udělej to pro mě" a mně ve třetím a šestém "mluvil o mně". A jestli si to chcete krapet obohatit, tak tu je ještě mne a mi. Mne se používá jako mě, což je sice matoucí, ale budiž a mi místo mně. Samozřejmě pak zvolíte to, co se do věty hodí více.


Denně se setkávám se stovkami dalších chyb, jako vyjmenovaná slova nebo shoda podmětu s přísudkem, ale to tady nemá cenu psát. Když to nepochopili ve škole, že se nepíše kuřata zobaly, nýbrž kuřata zobala, tak jim to asi těžko vysvětlím zde.

Lidi, jsme Češi a i když je čeština velmi těžký jazyk, je fajn se jí věnovat poučovat se z chyb, které všichni, ale opravdu všichni děláme ;)

Jaký na to máte názor a jaké chyby často vídáte?

btw: teď se strašně bojím, že ve článku bude strašná chyba.. to by byl trapas, tak doufám, že jste nic nenašli :D

Konečně mám čas!

24. října 2014 v 19:30 | Nany J |  Ze života
Tenhle týden pro mě byl strašný. Mé skvělé období ve škole odešlo až moc rychle, nastávají špatné časy, kdy mírně pochybuju o své inteligenci.. nebo spíše o talentu se učit, který mi jasně chybí?

Nicméně jsem nestíhala. Nic. Už to není výmluva, že bych tu hoďku, dvě strávila na YTbu, teď to bylo tak, že jsem ani nezapnula počítač. Ve středu vůbec, v úterý tak na 5 minut a včera jen kvůli referátu na bižuli (jojo, docela mě zajímalo, co o neandrtálci napíše wiki -.-) a pak zase vypla. Jo, strašný.

Ještě že začaly prázdniny, sice jsou krátké, ale pořád lepší, než obyčejný víkend. Tak snad teď napíšu nějaké články a natočím videa, abyste tu něco měli.

Už se na to moc těším, fakt to neberu jako povinnost, jak mi něktěří pořád tvrdí, dělám to ráda a třeba každý den. Jen kdyby byl ten čas - méně školy.

Plán článků na příští týden:
Po: Chibi, který mně dorážý
Út: Vydávání článků každý den?
St: Youtube TAG (video)
Čt: School, sh!t
Pá: Halloween?
So: Koho sleduji na YT?
Ne: Room tour (video)

Mějte se krásně :)

Co mě dokáže vykolejit?

21. října 2014 v 0:00 | Nany J |  Blog
Ahoj, tak co, jak se máte? Já naprosto skvěle. Jojo, mám fakt dobrou náladu, když mi každý den přijdou zprávy, že kopíruju Teri Blitzen. Jsem velmi odolná provokujícím komentářům na blogu, ale teď už je to extrém. Na ask tři zprávy, na fb sedm, na blogu dvě + na jiných sociálních sítích dohromady přes deset - jen za dnešek. Hmm, co kdybych začala vraždit? (y)

Přitom je vtipné, že mi nikdo nedá pořádný důvod. Jeden byl, že píšu lel. Nechci vám kazit iluze, ale tohle Teri nevymyslela. Já to používám už nějaký ten pátek a nechápu, proč bych kvůli tomu, že to ona začala používat měla přestat.

Další důvod byl snad ještě lepší - a to že si kvůli ní žehlím vlasy. Hahaha. Zaprvé si je žehlím tak 5x do roka a zadruhé jsem si žehlihla předtím, než jsem TB poznala. A musím připomenout, že si stejným způsobem jako ona žehlí vlasy stovky tisíc lidí :D

Taky mě dostalo, že mám stejná témata. Kromě TAGŮ jsem neviděla nic společného. Pěkné, ne?

poslední dobou je obloha fakt nádherná, úplně ladící k podzimu, co myslíte? :)

A nejde jen o TB. Často mi píšete, že někoho kopíruju, že nejsem originální.. wat?! Dříve jsem se snažila být jako Lady Vanilka, to uznávám, ale proboha, nikdy bych nic nezkopírovala, ani nenapsala stejnou větu jinými slovy. Je to pod mou úroveň. S originalitou je to taky funny, protože mi to píšou lidi, kteří mají blog plný článků typu Jak hubnout nebo deník. Velmi originální, no ne? Neříkám, že něco takového nenapíšu, naopak mám takové články ráda, ale o výstřednosti se opravdu mluvit nedá. Ono je docela těžký, napsat něco, co ještě nikde jinde není. A i snaha se cení, ne?

Hlavně mi nepište, že je tímto podporuji, tohle není článek na protest proti nim, spíš něco jako vypsání z věci, která mě už doráží. Ať si to klidně píšou dál, už jen ignorace a ignorace (y)

Mějte se krásně a napište mi, jak moc vás vytočí lidi, když napíšou, že kopírujete :)

Videoodpověď 12 - Buďte gayové?!?

19. října 2014 v 13:00 | N. |  Video

Ahoj, po dlouhé době tu je konečně video, tentokrát klasická videoodpověď. Nevím, jak to teď s videy bude, tak se mě na to prosím neptejte :/

Příjemné sledování :)


99 otázek nudy TAG

17. října 2014 v 19:50 | N. |  To, co se jinam nevešlo
Ahoj, dnes tu mám dlouhý TAG, do kterého mě zatáhla Kate (blog), ale moc díky :D Zabralo mi to jedny Simpsonovi a čtvrt Kdo přežije, tak doufám, že to aspoň někdo dočte do konce :)

TAGUJI: Hanienes, Drzounku a Adeel :)


Už toho mám plné zuby!

16. října 2014 v 0:00 | N. |  Úvahy
Dnešní článek bude úvaha z čistě vlastní zkušenosti. Jsem totiž naštvaná, mám toho plné zuby, musím se z toho vypsat. Abych Vás seznámila s tématem - půjde o lidi s nadváhou. Já si o sobě myslím, že jsem ještě v limitu, sice na kraji, ale jo, i nějaké to BMI (neberu ho přesně, ale jen tak orientačně) mi to potvrdilo. Dřív tomu bylo jinak, ale nebudu do minulosti zasahovat, zaměřím se na poslední dobu.

Většina má představu, že takoví lidi sedí celý den před televizí, chroupají chipsy a zapíjí je kofolou. Neříkám, že to u někoho nemůže být realita. Ale když to někdo napálí na mou osobu, tak se mě to pěkně dotkne!

Snažím se každý den chodit běhat, dělám potřetí dřepovou a sedo-lehovou výzvu, skoro pořád tancuju a chodím na trampolínu. Jím ovoce a zeleninu, jídlo v přiměřených dávkách. A co se týče pití, nic kromě neperlivé vody a mléka nepiju. Myslím, že je to od jisté představy velmi vzdálené. A jak jsem uvedla telkum tak ta u mě běží pořád, ale vždycky u ní něco dělám, třeba jezdím na rotopedu apod.

Taky nechci říct, že si občas nezalenoším před telkou, že si občas nedám chipsy, nebo že si dám skleničku džusu. Je to ale výjimečné. Nejím zeleninu a ovoce pořád, dopoledne si dopřeju i něco sladčího, pochopitelně když vím, že budu mít čas to spálit.

A co mě k tomuhle tématu nejvíce přivedlo? Když mi spolužáci na těláku říkali, že nechápou, že docela rychle běhám a že jsem docela aktivní. To docela jsem schválně zopákla z toho důvodu, že někdy nemám svůj den a prostě se brzo zadýchám, nebo se mi něco nepovede a tak. No řekněte, proč bych nemohla být dobrá? To, že člověk není jako tyčka, nebo nemá nějaký ty břišáky neznamená, že ho nebude sport bavit a že bude ve všem pomalý.

Po tomto "vyprávění" je jasné, že se to alespoň u mě od představy lidí liší. Jsem si jistá, že to bude i u více lidí, tak se klidně přidejte a napište svůj názor :)

Krásný svátek Terezek a jedné Nany

15. října 2014 v 0:00 | N. |  Ze života
Ahoj,
omlouvám se, že vůbec nejsou videa, ale na stříhání nemám dost času, tak to bez nich prosím ještě chvíli vydržte a už se mě na ně prosím neptejte. Dnes se tu ale budu zaobírat něčím jiným, co jde úplně mimo blog. A to mým svátkem. Lidi se mě na to často ptají. Pokusím se na nejčastější otázky ohledně mého jména a svátku odpovědět :)

Odkud tvé jméno pochází?
Je francouzské původu, možná francouzsko-italského. Ale jinak jsem Češka, narodila jsem se tu a to platí i o mých rodičích a prarodičích.

Kdy slavíš svátek?
Podle francouzského kalendáře bych (myslím) měla slavit na Annu, ale slavím na Terezu. Proč? Jmenuje se tak moje sestra, a navíc to vychází tak, že mamka má den předtím narozky, takže se to zkombinuje a je jednodušší slavit to :)

Co pro tebe svátek znamená?
Přijde mi zbytečné, dělat z toho vědu, podle mě by se na něj nemělo zapomínat, kytička nestojí skoro nic, ale moc potěší. Beru to jako něco zcela nevýjmečného oproti narozeninám a Vánocům.


Tenhle rok jsem dostala nějak moc dárků. Jako byla z toho velká akce (představte si pod tím, že táta, tátova přítelkyně a její dva synové a můj brácha nastoupili do mého pokoje a "zcela originálně" mi popřáli) a dostala jsem toho moc. Víc, než bych si zasloužila. Kytičku gerberu (nic jiného jsem od táty za posledních 8 let snad nedostala :D), parfém GAP, vonnou svíčku, stojánek na svíčku, pěnové květiny do koupele a svetřík, který jsem si sama vybrala... a uzavřela jsem manželství s Rafaellem :3 :) Jako hubnu a nesmím nic porušovat... ale tomuhle nešlo odolat :D Takže si přijdu trošku hloupě, že toho mám tolik :/ Ale jako jsme za to ráda :D

(foceno večer, moc sem se s tím nedělala - kvalita nic moc)

Dárky jsem teda dostala den předem, protože pak by už nebyla příležitost.. nicméně zítra (pro Vás dneska) budu s Davidem <3

Taky bych chtěla popřát všem Terezkám hezký svátek :) Mimochodem Tereza je moje nejoblíbenější jméno :3 - kéž bych se tak jmenovala :D

Kdy slavíte svátek vy a co si o něm myslíte?

Lehce zhulená

13. října 2014 v 0:00 | N. |  Ze života
(10.10. 17:47)

Poslední dobou se mi neuvěřitelně daří ve všech směrech. Přijde mi, že není nic, co by se nemohlo stát (takže každým dnem očekávám jednorožce před domem, nebo tak něco).

Škola. Přijdu si jak největší borec. Z matiky mám samé jedničky, z fyziky mi průměr vychází 1,4 a v ostatních předmětech jsem na tom také dobře. Vzpomínáte, jak jsem minulý školní rok šílela, že bych mohla mít čtyřku z matiky? Lel, a teď mám čistou jedničku. A zcela upřímně říkám, že se prostě neučím a na školu kašlu snad ještě víc, než dřív. Záviďte mi :D

Ve společenském světě se mi taky dost daří, mám pocit, že se bavím s více lidmi, než dříve a že jsou ke mně ti staří konečně upřímní. A jdu na súpr čúpr kalbičku (představte si pod tím přespávačku u dvou kámošek - ale trochu té ironie je třeba, ne?).

Začala jsem poslouchat Beatles, Pink Floyd, Rolling Stones, Nirvanu apod. Jako docela jsem se tomu bránila, protože dneska je to přece strašné kůůl poslouchat, ale narazila jsem na jeden cover, který se mi moc líbil.. a tak nějak jsem se k nim dopracovala. Před chvilkou jsem je vypla (Mentalista ♥ má přednost) a mám z nich fakt dobrý pocit. Ale abych to uzařela, Green Day jsou nejlepší!

I když sem u mentíka napjatá, půjdu si umýt hlavu (hmm, co kdybych si napustila vanu?) a pak budu jen relaxovat. Po tomhle vyčerpávajícím týdnu to fakt potřebuju.


A jestli je někdo smutný, čtetě tohle << , pak budou vaše problémy prd.. já u toho slzela, přijde mi strašně nefér, jak má někdo boží den a někomu se totálně posere.

BTW: Nestíhám blog, ne že bych neměla volný čas, ale snažím se ho investovat více do jiných věcí, snad to chápete ;) Ale o nic nepřijdete, jen je možné, články nebudou každý den.

- Ehm a ne, nedala sem si travičku, kdo by špatně pochopil.. sem prostě šťastná :) NADPIS MUSÍ ZAUJMOUT

"Imperfection is beauty, madness is geniusand it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring."

8. října 2014 v 0:00 | N. |  Ze života

Nedokonalost je krása,

šílenství je genialita

a je lepší být absolutně směšný

než absolutně nudný.


Vždy, když si tenhle citát od Marilyn Monroe přečtu, vykouzlí se mi úsměv na tváři. Řekla bych, že tahle větička vyadřuje můj život. Můj dokonale nedokonalý život, plný překážek, problémů, ale také úsměvných a pozitivních dnů. Jsem jako stejná jako ostatní, ale přitom jsem úplně jiná.. no dobře, nebudu tu psát tyhle neoriginální věci, které najdete na každém druhém blogu, přejdu spíše k hlavnímu významu slov výše.
Jsem krásná? V něčem jo. V něčem ne. Nikdo není dokonalý. Jasně, je hodně holek typu Nici Koderová, které jsou ze všech stran chváleny. Neříkám, že nejsou v něčem fakt krásné, zrovna takové Nici opravdu závidím postavu a vlasy. Ale vždy se najde nějaká nedokonalost, která z nás dá se říct udělá člověka. Jsme lidi s chybami, a i přesto, že se nyní zaměřuji pouze na náš zevnějšek (o tom, co máme v hlavě se budu bavit jindy) jich máme dost. A přesně to je krásné. Ty chyby, nedokonalosti, které z našeho vnitřku a zevnějšku vychází.
V každém z nás tkví blázen. Je hluboko zahrabaný, ale může se stát, že vyleze na povrch. Ale ono šílenství je vlastně geniální. Víte, že většina vynálezců, teoretiků a filosofů to neměla v hlavě úplně v pořádku? Zní to... šíleně?, ale je to fakt. A musíme si všichni přiznat, že profesor/ka matiky je blázen.
Ta poslední věta mě ale dostává nejvíc. Já jsem magnet na trapasy a stačí říct jedno slovo špatně a hned jsem v háji. Někdo by to mohl brát jako strašnou nevýhodu, něco, za co bych se měla stydět. Ale proč? Aspoň se mnou je zábava a umím se zasmát sama sobě, takže v pořádku.


Tak proč se snažit být tou nejdokonalejší osobou? Buďte nedokonalí, šílení a směšní, zaručí Vám to štěstí a úspěch v životě (y)
Co si o tom myslíte vy?

Téma: Majda a Kačka na návštěvě!

6. října 2014 v 17:14 | N. |  Fotky
Včera u mě byla Kačka (KateNecky blog <<<) a Meddie (jakože už má blog "smazaný"). Byla to prostě prdel :D Krom toho, že jsou strašně úchylný, Majda má díru v legínách a bus nejezdí po střeše #nicztohonepochopíte , mám docela dost fotek. Počítám s tím, že mě zabijou, tak proto tu budou i moje sexy fotky. No, bavte se :DD


4FANS! ♥

5. října 2014 v 0:00 | N. |  Ze života
Ahoj,
dnešní článek se bude (překvapivě) týkat 4FANS, kde jsem včera byla.

Nevím, jak moc bude smysluplný, protože se mi všechny okamžiky honí hlavou a je to pro mě strašně emoční záležitost, protože já jsem mega závislák na Youtubu a setkat se s Youtubery pro mě bylo mnohem víc, než cokoli jiného.


Byla jsem tam ještě před otevřením bran, takže jsem si docela počkala, což mi ale vůbec nevadilo - naopak, byla jsem tam mezi prvními a stačily mi tři kroky, abych viděla Goga, který potom musel zalézt, jinak by ho fanoušci uhnali k smrti. Poté jsem si počkala na zpívání Hoggyho (mého nej YTbera). Když zpíval, musela jsem se až peďácky usmívat :D. No prostě zážitek, který mám od první sekundy nahraný.

O přestávkách mezi vystoupeními jsem vždycky běžela k backstage, ze které často vycházeli. Díky tomuhle tríčku jsem nemusela čekat pitomou frontu na autogramiádu. Samozřejmě YTbeři přecházeli přes celý 4fans, ale to jsem je opravdu neotravovala, bylo mi jasné, že když takhle pobíhají, mají pro to důvod a fanoušci je jenom zdržují. Takhle to asi vyznělo moc tvrdě, ale je jasné, že když potřebujete něco nutně zařídit, tak nemůžete dát podpis 100 lidem.


Následovalo Nechutné riskuj, které spočívalo v tom, že jsou otázky v různých okruzích a když na ně YTber odpoví špatně, vylosuje si nějakou nechutnou věc. Moderovali to MadBros, soutěžili VADAK, Teri Blitzen a Artix. Jedly se divné houby, vasabi, divný bílý jogurt, chilli papričky a sádlo. Ble :D

Víte, co mě hodně mrzí? Když jsem čekala ve frontě na fotku s Gogem, dělala Teri Blitzen, Expl0, Matúš a Sarah yoga challenge a já jí neviděla :( Zrovna na ní jsem se těšila nejvíc.

Taky se tam na chvíli ukázal Johny Machette. Na něj vlastně žádný názor nemám. Písničky má dobrý, to, co tam zpíval (ani nevím, jak se ty písničky jmenovaly) se poslouchalo pěkně, ale nesleduji ho a jeho tvorba mě moc nezajímá.

Dále tam byl docela dlouho Drew Malino, kterého můžete znát díky luxusním videím z Chatroulette. Předtím pro mě byl neznámý, ale po ukázkách jsem musela dát odběr. Mluví navíc srozumitelně, takže jeden z mála ingliš YTberů, kterým skvěle rozumím.

Moc se o to nezajímám, ale finále o nejlepší cosplay mě nadchlo. Nejvíce mě zaujal Jack Sparrow, myslím, že krom obličeje bych rozdíl mezi ním a Johny Deppem opravdu nepoznala. Ten získal druhé místo :)

TvTwixx vyhlašovali talentovou soutěž. Teda hlavně Kiril, Danny a Andy byli úplně pryč, Filip a Luky řekli za celou dobu tak tři slova. Tím mě dost zklamali. Na druhou stranu si mě Kiril zapamtoval jako tu, co ho chce ojet (neptejte se proč :D), tak za dva roky máme sraz :D

A co bylo nejlepší? 7 second challenge. Moderovali to MadBros a hráli tam VADAK, Artix a Blazer. U toho jsem se smála strašně nahlas, tekly mi slzy... a nebyla jsem jediná. Jednoznačným vítězem byl pochopitelně Artix, kdybyste viděli, co dělal.. :DDD Blazer se tam předvedl jako úchyl, přesněji řečeno madbrosfil a VADAK pochopil, že hrát bagetu není jeho silnou stránkou :D Jako tohle bylo mega :'D

Potom na scénu přišli Lou a Smusa s Not My Arms Makeup Challenge. Smusa je holt rozený maskér. Na Lou facebooku se můžete mrknout, jak to dopadlo :D

Poslední věc, kterou jsem viděla, bylo vyhlášení Miss, která mě ale docela zklamala, ale tak co čekat od náhodného hlasování, že?

Jen musím doplnit dvě věci - 1. byla tam tak pětina naší školy, něktěří jako brigádníci, jiní jako normální hosté a za 2. jsem rozdala 6 podpisů. Jako to jsem opravdu nečekala, že mě tam někdo bude znát, ale ono jo :D

Z celé akce mám skvělý pocit, i když jsem za celý den vypila jen Bubble Tea, i když přede mnou ve frontě na Goga omdlel kluk a já nevěděla, co dělat, i když si vedle mě v autobuse večer sedl nějaký divný člověk :D NA PŘÍŠTÍ 4FANS CHCI ZASE!