4FANS! ♥

5. října 2014 v 0:00 | N. |  Ze života
Ahoj,
dnešní článek se bude (překvapivě) týkat 4FANS, kde jsem včera byla.

Nevím, jak moc bude smysluplný, protože se mi všechny okamžiky honí hlavou a je to pro mě strašně emoční záležitost, protože já jsem mega závislák na Youtubu a setkat se s Youtubery pro mě bylo mnohem víc, než cokoli jiného.


Byla jsem tam ještě před otevřením bran, takže jsem si docela počkala, což mi ale vůbec nevadilo - naopak, byla jsem tam mezi prvními a stačily mi tři kroky, abych viděla Goga, který potom musel zalézt, jinak by ho fanoušci uhnali k smrti. Poté jsem si počkala na zpívání Hoggyho (mého nej YTbera). Když zpíval, musela jsem se až peďácky usmívat :D. No prostě zážitek, který mám od první sekundy nahraný.

O přestávkách mezi vystoupeními jsem vždycky běžela k backstage, ze které často vycházeli. Díky tomuhle tríčku jsem nemusela čekat pitomou frontu na autogramiádu. Samozřejmě YTbeři přecházeli přes celý 4fans, ale to jsem je opravdu neotravovala, bylo mi jasné, že když takhle pobíhají, mají pro to důvod a fanoušci je jenom zdržují. Takhle to asi vyznělo moc tvrdě, ale je jasné, že když potřebujete něco nutně zařídit, tak nemůžete dát podpis 100 lidem.


Následovalo Nechutné riskuj, které spočívalo v tom, že jsou otázky v různých okruzích a když na ně YTber odpoví špatně, vylosuje si nějakou nechutnou věc. Moderovali to MadBros, soutěžili VADAK, Teri Blitzen a Artix. Jedly se divné houby, vasabi, divný bílý jogurt, chilli papričky a sádlo. Ble :D

Víte, co mě hodně mrzí? Když jsem čekala ve frontě na fotku s Gogem, dělala Teri Blitzen, Expl0, Matúš a Sarah yoga challenge a já jí neviděla :( Zrovna na ní jsem se těšila nejvíc.

Taky se tam na chvíli ukázal Johny Machette. Na něj vlastně žádný názor nemám. Písničky má dobrý, to, co tam zpíval (ani nevím, jak se ty písničky jmenovaly) se poslouchalo pěkně, ale nesleduji ho a jeho tvorba mě moc nezajímá.

Dále tam byl docela dlouho Drew Malino, kterého můžete znát díky luxusním videím z Chatroulette. Předtím pro mě byl neznámý, ale po ukázkách jsem musela dát odběr. Mluví navíc srozumitelně, takže jeden z mála ingliš YTberů, kterým skvěle rozumím.

Moc se o to nezajímám, ale finále o nejlepší cosplay mě nadchlo. Nejvíce mě zaujal Jack Sparrow, myslím, že krom obličeje bych rozdíl mezi ním a Johny Deppem opravdu nepoznala. Ten získal druhé místo :)

TvTwixx vyhlašovali talentovou soutěž. Teda hlavně Kiril, Danny a Andy byli úplně pryč, Filip a Luky řekli za celou dobu tak tři slova. Tím mě dost zklamali. Na druhou stranu si mě Kiril zapamtoval jako tu, co ho chce ojet (neptejte se proč :D), tak za dva roky máme sraz :D

A co bylo nejlepší? 7 second challenge. Moderovali to MadBros a hráli tam VADAK, Artix a Blazer. U toho jsem se smála strašně nahlas, tekly mi slzy... a nebyla jsem jediná. Jednoznačným vítězem byl pochopitelně Artix, kdybyste viděli, co dělal.. :DDD Blazer se tam předvedl jako úchyl, přesněji řečeno madbrosfil a VADAK pochopil, že hrát bagetu není jeho silnou stránkou :D Jako tohle bylo mega :'D

Potom na scénu přišli Lou a Smusa s Not My Arms Makeup Challenge. Smusa je holt rozený maskér. Na Lou facebooku se můžete mrknout, jak to dopadlo :D

Poslední věc, kterou jsem viděla, bylo vyhlášení Miss, která mě ale docela zklamala, ale tak co čekat od náhodného hlasování, že?

Jen musím doplnit dvě věci - 1. byla tam tak pětina naší školy, něktěří jako brigádníci, jiní jako normální hosté a za 2. jsem rozdala 6 podpisů. Jako to jsem opravdu nečekala, že mě tam někdo bude znát, ale ono jo :D

Z celé akce mám skvělý pocit, i když jsem za celý den vypila jen Bubble Tea, i když přede mnou ve frontě na Goga omdlel kluk a já nevěděla, co dělat, i když si vedle mě v autobuse večer sedl nějaký divný člověk :D NA PŘÍŠTÍ 4FANS CHCI ZASE!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella-Kejtý<3 Bella-Kejtý<3 | Web | 5. října 2014 v 10:27 | Reagovat

Aww závist, taky jsem tam chtěla, příští rok tam půjdu :D Jsem ráda, že sis to užila :))

2 B. B. | Web | 5. října 2014 v 14:21 | Reagovat

Gogo, Ati, GettheLouk :O já chci taky!

3 liketeenspirit liketeenspirit | Web | 5. října 2014 v 19:36 | Reagovat

Achjo... teď je mi fakt líto, že jsem tentokrát nemohla jet, ale příště už si to utýct nenechám! :D vypadá to aspoň z tvý strany ohromě užitě, tak snad se tam setkáme příště :)

4 Adeel Adeel | E-mail | Web | 5. října 2014 v 20:52 | Reagovat

Strašně mě štve, že jsem tě nakonec nepotkala -_-
Jinak já z programu viděla snad jen Drewa, kvůli kterému jsem tam taky byla a musím říct, že to bylo luxusní :D

5 KateNecky KateNecky | Web | 6. října 2014 v 15:10 | Reagovat

Aww.. taky bych tam hrozně ráda šla, ale připadá mi to prostě předražený. Takhle - neříkám jako že bych hrozně ráda šla na předraženou akci :D Spíš to myslím jako že bych taky brala sektat se s tolika youtubery na jednom místě během jednoho dne :D Závist ty fotky :3

6 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 6. října 2014 v 18:19 | Reagovat

Vá! Mega ti závídím :) taky bych se na 4Fans někdy ráda podívala... :)
A úplně mazanou fotku s Gogem máš :). Hoggyho vidět, to musel být zážitek :3  a ještě když zpívá ..awww :3
Teri Blitzen i Get The Louk bych ráda viděla naživot taky :) prostě musela to být paráda! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama