Kooks jako noví Green Day? | 18.-22.12.

22. prosince 2014 v 1:04 | Nany J |  Ze života
Heh, tak jsem se zase odhodlala k napsání nového článku. Přijde mi to jako něco neskutečného... a taky mi přijde strašně vtipné to tak popisovat :D No nic, neohlížejme se na můj humor v jednu hodinu a raději přejděme k zápiskům z minulých dnů.

Čtvrtek
Po skončení školy jsem šla ke kamarádce, protože já šikula zapomněla klíče a doma nikdo nebyl, takže jsem lehce po*rala hubnoucí proces a nadlábla se popkáčem při sledování Ordinace a běhání po baráku s kočkou. Můžu vyzdvihnout, že jsem si to dost užila a bylo mi docela líto, když jsem kolem čtvrté hodiny opouštěla můj druhý domov.
Zkusila jsem, jestli je odemčená branka. Nebyla. Tak jsem přelezla plot. Chvilku jsem si hrála s Benem a pak jsem jen tak vzala za kliku a hle, bylo odemčeno. Fakt jsem z toho byla "nadšená", protože jsem byla v iluzi, že doma nikdo není a že tátova přítelkyně přijede za pár minut. No nic, usedla jsem k televizi a hrála hry.
Dělám to normálně? Jako že popisuju celý svůj den i s těmi nejmenšími detaily, které vlastně nikoho nezajímají a jen tím zbytečně článek prodlužiju? :D Páni, asi bych měla jít spát, protože takhle píšu jak blb, fakt :D
Potom jsem jela na koně, kde jsme skákali, takže jsem byla šťastná a najednou i plná energie, Tornádo jezdil ukázkově a holka, se kterou normálně nejezdím ušla. Nebo jako byla v pohodě, ale přišla mi, že je vážná jak při pohovoru v práci, když jí je 30 let.

Pátek
Jestli jsem vás předchozím dnem unavila, tak tady se nebojte. Protože tentokrát jsem byla kvůli třeštící hlavě unavená já a tak jsem hned po škole usnula a spala až do šesti. Pak jsme hráli s rodinkou nějaké stolní hry a pak jsem zase spala. Ámen.

Sobota
Ta probíhala docela podobně, respektive jsem nespala, ale ležela v posteli a hrála.. ups. A v tenhle den jsem zjistila, že možná mám radši The Kooks než Green Day. Teda radši.. jak se to vezme. Green Day mi jsou mnohem sympatičtější, znám je o dost déle a navíc mají o trochu jiný styl hudby, takže to nejde zase tolik porovnávat, ale prostě jsem si všimla, že za poslední měsíc jsem GD poslouchala asi 200x a TK asi 800x... Nicméně tak jako tak - obě je moc miluju! ♥

Neděle
Kdo by byl řekl, že se vyhrabu z postele a budu něco dělat? Ale jo, pustila jsem se do úklidu. Jsem sice teprve v půlce a to po asi 3 hodinách tvrdé práce, vysátí náušnice a vynášení tří košů, ale mám dobrý pocit. Zítra (jakože dneska) bych to mohla DOKONCE doklidit, což by znamenalo, že bych MOŽNÁ měla na Štědrý den uklizeno. Ale bůhví, jestli mi to vydrží :D

Pondělí
Přesně na sekundu (s rezervou 10sekund) jsem tenhle odstavec začala psát v jednu hodinu :D Docela vtipný. Dneska plánuju dokoupit zbytek dárků (znáte to - myslíte si, že už máte všechno a můžete být v klidu v postýlce a najednou zjistíte, že vám ještě něco chybí. Ups. A potom už je plán uklidit pokoj a možná i něco natočit.

Doufám, že vás tenhle článek plný mých běžných starostí neunudil a já se pravděpodobně ozvu zítra, i když absolutně netuším s jakým článkem. Nicméně vám přísahám na jahody (insajd džouk), že na Štědrý den tu budete mít video :) Hezké pokračující prázdniny :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Charlotte Charlotte | Web | 22. prosince 2014 v 10:44 | Reagovat

Kooks i Green Day mám ráda <3

2 *Shock *Shock | Web | 22. prosince 2014 v 14:28 | Reagovat

Green day je top, a Kooks neznam, ale pustím hah :D :)

Takže spánek a hry na prvním místě? :D :)

3 silluety silluety | Web | 22. prosince 2014 v 17:23 | Reagovat

:DDD prej běhání s kočkou po baráku :DD jinak taky máme něco jako bena :D prostě pes, víš co ;) a joo.. to nasere a v pohodě ;)
The Kooks neznám O.o jooo :3 jsou sympatičtí a k sežrání :3 hej jinak jako tenhle měsíc se taky poslochala spíš emocore a teď hardrock a metal a normálka co poslouchám, ale to emocore to bylo spíš kvůli tomu, že jsem měla náladu nevimjakou :D prostě sem akorát potřebovala trošku nad hladinu :D já si myslím, že každý máme nějakej styl, který posloucháme pořád a pak jsou tu podobný styly a ty posloucháme jakou máme zrovna náladu víš co :D třeba teď sem vůbec neposlouchala nirvanku a ozzyho, ale teď mi ta nálada stoupá k té lepší a poslouchám je teď :D nebo spíš začínám :D já myslím, že hudba se odvíjí podle naší nálady ;))
já uklízela v sobotu :D miluju to! :3
prej přesně na sekundu a pak - s rezervou deset sekund. :DDDDD ale nééé :DD

4 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 23. prosince 2014 v 17:20 | Reagovat

Běhání s kočkou po baráku :D. Tak to je moc... haha, úplně jsem si vzpomněla - taky často přelézám branku nebo plot :D
The Kooks vůbec neznám, musím se podívat na nějaké jejich písničky ;-)
V neděli jsem taky uklízela :D ...snad jsi to všechno stihla, jak sis naplánovala "doklidit" :D :-)

5 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 24. prosince 2014 v 11:45 | Reagovat

Mě se tenhle článek líbil a nenudil mě ani trošku. :) Některé části mi strašně připoměly mě. :D Jinak o The Kooks taky slyším poprvé, ale když říkáš že je miluješ, budu si je muset poslechnout. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama