"Nikdo nerozdává tak tvrdý rány, jako život. Ale nejde o to, jak inkasuješ, tady jde o to, kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví Tě! Jenom tak se vítězí!" (Rocky Balboa)

3. prosince 2014 v 0:00 | Nany J |  Ze života
Začalo to jednoduše. Viděla jsem na PriměCOOL naprosto luxusní upoutávku na Rockyho. Vždy v neděli od osmi. Už jsem o něm slyšela, ale nikdy jsem ho neviděla (ano, jsem zaostalec). Tak jsem si řekla, že tentokrát nesmím zameškat a že se budu dívat. A každý díl mi vyrazil dech.

V životě mě zasáhlo spoustu ran. Nebudu si tady hrát na chudinku, která má zkažený život, protože tak to prostě není, ale přeci jenom se našlo několik věcí, které mě dost dostali. Někdy si říkám, že kdybych předtím viděla právě Rockyho i s jeho radou do života, reagovala bych na ně jinak, smířila bych se s nimi lépe.. rychle bych se postavila, abych ještě měla šanci vyhrát. Abych mohla zpátky do hry, bojovat.. Jenže to jsem nikdy neudělala. Vždycky jsem si řekla, že to prostě bude dobrý, když se už nezvednu. Nikdy to v pohodě nebylo. Nesla jsem si následky. A jsem si jistá, že nějaké malé zárodky jsou u mě pořád.


Rocky mě taky naučil i něco jiného. Když chci vyhrát, musím si za tím jít. Chci zhubnout? Tak nesmím sedět doma na zadku. Chci napsat knížku? Tak proč to sakra neudělám?! Chci boxovat? PROČ NE! Když si za tím půjdu, tak nic není nemožné.

Nevím, kdo scénář Rockyho vymyslel, ale podle mě to je Génius s velkým G. Dokázal pobavit a přitom v tom odrazit lidský život. Obyčejný život i život slavných lidí. Ukázal toho neskutečně mnoho.

Jestli jste ani jeden ze šestice dílů neviděli, tak se určitě podívejte! A jestli viděli, napište mi na něj názor! :)

- btw: že má PrimaCOOL všechny upoutávku boží? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Adeel Adeel | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 21:51 | Reagovat

Nejsi jediný zaostalec :D
Já Rocky snad v životě neviděla, ale zase mě to ani neláká.Asi to bude tím hercem nebo žánrem..asi obojím.Ale podle tvého popisu je to určitě skvělý, motivační film^^

2 hanienes hanienes | Web | 3. prosince 2014 v 22:07 | Reagovat

PrimaCOOL je fakt luxusní, poslední dobou. A ty reklamy...Dokážou úžasně napnout :3 třeba Záblesk budoucnosti :3
Koukàm se většinou na COOL, takže mi reklamy na Rockyho naskakovaly poměrně dost často :D nejlepší byla asi reklama "šimry, šimry, šimry, kous" :'DDD z čehož jsem soudila, že to je komedie o.O :D ale teď jsem si jistá, že se na to o víkendu kouknu, protože mě to dost zaujalo :)

3 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 6. prosince 2014 v 10:44 | Reagovat

PrimaCOOL se přiznám moc nesleduju :) A ani Rockyho jsem ještě neviděla -_- bože. Cítím se jak totální barbar :D.
Ale vím, že se na to v co nejbližší době podívám :-) Nikdy mě to nelákalo, ale to co píšeš mě zaujalo, bude to asi docela motivační film, což se vždycky hodí :-)
A souhlasím s tím co píšeš. Když něco chceš, musíš si za tím prostě jít!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama