Páteční den snů ♥

9. února 2015 v 0:00 | Nany J |  Ze života
Sice už je začátek týdne nového, nicméně i tak bych se ráda vrátila k pátečnímu dnu, který se dle mého názoru velmi povedl, vlastně se zapsal do historie.

Před rozplýváním se nad božím dnem bych ještě ráda připomněla úterní a čtvrteční koníky, kteří byli absolutně úžasní. V úterý zazářil Lupínek a ve čtvrtek Tornádo. Na to, že problémy se zády, skákal krásně :)

Ráno jsem musela vyletět z postele, protože jsem potřebovala vytisknout čtenářák. O tom, že učitelka řekla, že jí nevadí, když ho přineseme až v pondělí, protože ho přes víkend číst nebude vám ráději dlouze psát nebudu, protože to mě lehounce dostalo. Rovnou jsme první hodinu psali i občanku, kterou jsem poprvé otevřela při cestě do školy, nicméně to bylo docela jednoduché, neočekávám špatnou známku.. i když znáte, jak to v takových případech chodí :D.
Druhou hodinu se rozdávaly referáty v zemáku a já dostala Švédsko, z čehož nejsem úplně nadšená, protože se řeklo hodně zemí, se kterými mám určitý vztah, na druhou stranu jsem se šťastně vyhla mini státům Evropy, Albánii nebo Ukrajině. A potom přišla má vysněná hodina ála jen čumíš na projektor a opisuješ. Po všech možných testech a předmětech, kde se musí myslet jsem to skutečně uvítala.
Měla následovat občanka, ale to bych nebyla já, kdybych něco nezkazila a šla jsem na biologickou olympiádu. Vysvětlím vám to jednoduše - hraju hru, nevnímám, na něco kývám a najednou jsem přihlášená. Celá ta situace je tak blbá, že je až vtipná :D Proč? Člověk, který měl biologii mezi dvojkou a trojkou je mezi jedničkářema. Ale s dobrým pocitem můžu říct, že jsem to napsala slušně a že mám alespoň určité věci dobře.
Pak jsme měli půlku hodiny volnou a tak jsme skákali přes lavice a hráli si s křídami. No a hádejte co bylo dál? Klasická hodina bižule, kde jsem si psala zase nějaké blbůstky do sešitu a relaxovala. A potom už jen seminář z občanky, který se mi docela zalíbil, předpokládám, že to bude hlavně učitelkou, ale tak jako tak fajn.

Oukej, typický školní den. Ale co následovalo potom bylo fakt boží. S Eliškou jsme šly do Jamese Deana a tam jsme si daly ten nejlepší jahodový shake, jaký jsme kdy v životě měly nejlepší lívanec s javorovým sirupem, jaký jsme kdy měly. Atmoška tam byla také naprosto úžasná. Přišla jsem si jako (cca) osmdesátých letech v Americe. Dejme tomu, že než nám donesli naše ňamky, tak jsme se jen konaly prostředím a já pořád vyfoť to, vyfoť to, vyfoť to :D Jestli budeme mít ve škole děsný den, tak tam určo půjdeme.
Taky bych ráda zmínila cestu vlakem, což je pro mě omg, omg, omg, jelikož do něj sednu pravidelně jednou do roka :D

Tak to byl můj den snů, jeden z nejlepších dnů za poslední dobu ♥ Jak jste si užili páteční večer vy? Byli jste na kalbě, s kamarádkami, nebo hezky v klidu doma? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 *Shock *Shock | Web | 9. února 2015 v 14:15 | Reagovat

Páte jsem si užila asi tak - vydržela 6h ve škole, a pak natěšeně běžela domů do své milované postýlky. Po celém týdnu jsem se skvěle vyspala, koukala na filmy a celej ten den byl relaxační :D:).

Tyjo, nějakej ten shake jsem dlouho neměla ale podle toho obrázku bych asi už měla :D tohle mi udělalo fakt velkou chuť,aaaw.
Konečně někdo kdo si ty dny i se školou užívá, a ne že furt naříká jak je to na nic:D:)

2 silluety silluety | Web | 9. února 2015 v 16:37 | Reagovat

No pátek.. však víš :D dopoledne nic moc.. mrzla jsem na zastávce, pak jezdila sem tam, fotřík a nakonec to bylo zakončeno taky nejlíp^^ <3 (btw., děkuju za tvůj komentář :) vlastně ani nevíc co si tímhle článkama chci dokázat :D asi sem vážně tak blbá a potřebuju prostě aby mě všichni litovali :D sem kráva :D ale.. no..)
jinak jste si užívali pěkně teda :3  hmm :3 hned jsem na něco takovýho dostala chuť :3 <3

3 Bella-kejtý❤ Bella-kejtý❤ | Web | 9. února 2015 v 20:00 | Reagovat

Jsem vždycky na prášky, když nám učitelé oznámí abychom něco přinesli v nějaký den a pak to přesunou a já se den před tím patlám s tím jak to má vypadat :D dostat referát z Albánie nebo Ukrajiny..mno nevím, to by bylo asi hodně těžký téma.
Hehe, tak tu olympiádu z biologie ti nezávidím, stalo se mi něco podobného z češtiny :D popravdě si, ale nedovedou představit, co bylo v ty biologický olympiádě.V Jamesovi Deanovi jsem nikdy nebyla a slyším o něm poprvé. Hmm, vypadá to chutné :3
Já jsem v pátek byla doma, protože jsem byla nemocná :)

4 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 10. února 2015 v 17:41 | Reagovat

Haha, ach jak typické. Učitelé dají termín, já makám jak šroub, abych to stihla... donesu to a oni řeknou, že můžem i pozděj. OMG. :D.
Taky mám ráda hodiny, kdy můžu relaxovat a jenom něco píšem, nebo opisujem - díky za ně -_- aspoň chvíle klidu! :D ;-)
Já chodila taky pár let na olympiádu z bioše, docela mě to bavilo ;-) já měla biologii moc ráda :D :) ale teď už ji nemáme -_-
Miluju shake... všechny, jakékoliv. Už jsem dlouho neměla a udělala jsi mi nehoráznou chuť -_- musím říct kámošce, nebo přítelovi, že chci na Valentýna shake! :D
Božeee mmm :3 vy ste se měly :-( :D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama