Jak bylo v Rakousku?

31. března 2015 v 0:00 | Nany J |  Ze života
Ahoj, tak jsem se konečně vrátila (jakože už v pátek, ale přednstavuji, znáte to :D) z Rakouska, kde jsem byla na pětidenním lyžáku se svojí úžasnou třídou a se sekundou. Asi je vám jasné, jak celý tenhle týden probíhal - když už jsme nelyžovali, tak jsme blbli na pokojích. I tak se možná trochu rozepíšu, protože to byl skutečně zajímavý týden a ani nevíte, jak bych litovala, kdybych tam nejela (jop, takže těch osm, nebo kolik vás v té škole zůstalo, litujte, i na maturiťáku si to budem připomínat :D).

(sem moc líná na to, abych sem dávala fotky z mobilu,
tak sem házím je jeden printscreen z igéčka)Pondělí
V neuvěřitelných 5:30 jsme vyrazili. Seděla jsem s Eldou, celou jízdu jsme si tak nějak prokecaly, prozpívaly, i když musím uznat, že oproti jiným otravným lidem vzadu jsme byly docela potichu. Jo, klidně si zpívejte, ale když už přeřváváte metal, který člověk má naplno ve sluchátkách, začne vás to docela štvát.
Hned odpoledne jsme šli lyžovat. Mě hodili do třetího družstva ze čtyř. Nemyslím si o sobě, že jsem nějaká úžasná lyžařka, pluhem jsem jezdila až do minulého roku, na druhou stranu nás takhle rozřadili po třech, né-li dvou obloučcích na poměrně prudkém kopci - prudkém na rozježdění. Byla jsem z toho docela naštvaná, protože jsem viděla, jak to probíhalo dále: jednička a dvojka si krásně jezdili, my jsme po každých třech obloučcích museli stavět. A navíc jsme museli jezdit v pluhu! Zcela upřímně, jezdila jsem vždycky tak nějak vzadu a vyflákla se na to, jezdila si po svém, protože takovéto pitomosti jsem vážně nehodlala dělat.

Úterý
V úterý se celá lyžařská story opakovala. Se svými spolužáky jsme si na tu situaci neustále stěžovali. Navíc jsme byli spojení se čtyřkou, takže mezitímco jsme jako trojka postávali a stěžovali si dole pod kopcem, čtyřka byla někde u vleku nahoře. Později kluky od nás přeřadili, což nás dost naštvalo, ale nálada se mi zlepšila po tom, co jsme trochu poznali lidi, co s námi byli v "hotelu" - konkrétně Slováky a brňáky. Se Slováky jsme toho moc nenakecali, co se kluků týče, viděli jsme jen jednoho a ten si hned od začátku vysloužil kvůli vlasům přezdívku Bieber a později i pes - to kvůli tomu, jak se tvářil, když od nás zdrhal. Zato s brňáky byla docela sranda až do konce týdne - začalo to hleslem na wifinu a skončilo to tím, že si Elda našla několik nápadníků (lel, já to takhle prostě musela napsat :)).

Středa
Další den utrpení. Naštěstí jsme dostali novou učitelku (předtím jsme jezdili s tělocvikářkou, teď s matikářkou), která už nestavěla tak často a taky nám vylepšila zbytek týdne - brzo se dozvíte proč. Ještě jsem nenapsala, že jsme každý večer měli program. To byla nuda. Každá skupina měla něco vymyslet. Nejdříve jsme se různým příběhům apod. hrám smáli, ale potom to začalo být děsně ohrané. Super bylo to, že jsme s Pájou vylezli někdy kolem jedenácté večer na balkon a přes asi pět balkonů jsme hezky došli za sekundánama. Ne, nejsme žádný peďáci, jsou skoro stejně staří jako my :D

Čtvrtek
Asi nejlepší a zároveň nejhorší den vůbec. Ráno jsme se dozvěděli s Luckou úplně top věc - přeřadili nás do dvojky a podle mě to bylo díky matikářce, která věděla, že by nás trojka akorát brzdila v rozvoji. Bohužel naše první pořádná jízda nezačala dobře, protože se Janča fakt ošklivě poranila, tak jsme jezdili jen na malém kopečku u chatky - i tak jsem ráda, že se jí nestalo nic vážného a že to za chvilku zase rozchodila. Já jsem taky spadla, ale odpo, i když mě sbíralo asi pět kluků, tak jsem byla v pohodě... prý sem udělala asi pět kotoulů, lel :D. O poledňáku k nám přišli kluci ze sekundy a hráli jsme flašku. Co se přesně stalo říkat nebudu, nicméně ten den padlo pár dvojek z chování (jedna z nich je stopro jistá), nějaké důtky a napomenutí. Tak půlka naší třídy to schytala a další čtvrtina vyvázla s odřenýma ušima (včetně mě). Ten den také padlo mnoho slz, ale i mnoho smíchu, protože večer byla diskotéka, kde jsem to, musím uznat, pořádně rozjela (takový to když se třída domluví, že udělá velký kruh a pak tam nějaký šílenec vběhne a začne tancovat uprostřed, že? :D). Poté tam přišli i ti brňáci, ale musím říct, že nás jen kopčili a žádnou svou zábavu si nevymysleli. I tak to byla úžasná noc.. teda spíš večer, v půl desátý jsme museli jít.. wat?

Pátek
Dopoledne jsme lyžovali, to bylo celkem dobrodružství, v družstvu nás bylo 12, z toho asi tři lidi nespadli (mezi ty tři jsem patřila já, díkybohu). Žádné velké zranění nebylo, nicméně byla docela fuška, pořád ty stejné lidi sbírat, viď Matěji? :D (jinak se všem čtenářům omlouvám za ten nával jmen osob, které vůbec neznáte, ale bez toho by to prostě tak nevypadalo, tak je sem píšu i když netušíte, o koho jde :))
Odpoledne jsme zase jeli domů, opět jsme s Eliškou chytaly návaly vzteku z těch zpívajících vzadu, ale jinak to bylo v pohodě. Ani nevíte, jak jsem byla unavená, když jsem přijela.

Moc jsem si lyžák užila. Je to věc, která podle mě k tomu životu se třídou patří, trochu nás to zase sblížilo a moc se těším na kvintu. To už se ale nenechám hodit do třetího družstva, kde to bude nuda, nene :D

A co vy? Byli jste někdy se školou na lyžáku? Líbilo se vám tam? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 *Shock *Shock | Web | 31. března 2015 v 14:26 | Reagovat

My celá třída jsme jeli jen na švp.. ale nikdy ne na lyžák. Škoda.. věřím tomu, že by jsme si dost užili :D hlavně na svahu.

Moc pěknej týden. Flaška se taky často hrála, ale naštěstí bez nějakých dutek, dvojek atd.. :D :)
Pro mě by to 3-4 družstvo bylo akorát. Nejsem moc dobrý lyžař :D

2 silluety silluety | Web | 31. března 2015 v 15:43 | Reagovat

Bieber :D no bože, chudák chlapec :DD
byli ste na lyžáku v rakousku? :O trošku dražší záležitost..
jinak si šikovná :3 že jsi nespadla a tak :D
jinak myslím, že fotky máš na instagramu ne? :D a nebo to byli jiný? no nevim :D každopádně sis to musela vcelku užít :D :))

3 Nany Nany | Web | 31. března 2015 v 16:04 | Reagovat

[2]: Lel, spadla jsem :D Je to tam i napsaný ;)

4 Bella-kejtý❤ Bella-kejtý❤ | Web | 31. března 2015 v 16:55 | Reagovat

Úžasná fotka, sluší ti to :)
Páni, asi ses doopravdy nenudila a to je dobře :) na lyžáku jsem nikdy nebyla, protože já a lyžování nejde moc dohromady a asi bych se zabila :D

5 Simix Simix | Web | 31. března 2015 v 18:48 | Reagovat

~Čaué~
Jojo, přednastavování klasika... Zvlášť pro mě v poslední době :)
Hlavně, že sis to tam užila :D
Já pojedu taky teď na hory ... ale už se mi ani nějak nechce... Poprvé za svůj život jsme se tento rok nalyžovala už dost.
Už v 5:30? Hm ...
Když jsem byla na lyžáku já ... Radši jsem šla k začátečníkům, protože nebylo dlouho od doby, co jsme se to naučila (naučila jsme se to o Vánocích), ale když mě viděla, přesunula mě do lepšího družstva :)
My taky každý den měli nějaký program... ale tak lyžák.. to je tak dva měsíce zpátky :D My se spolužačkou chodily za sedmáky a spolužačky nám říkaly, že jsme na malé děti.. Teda především spolužačce, protože ta to opravdu přeháněla ...
Sbíralo pět kluků :) Jáj ... mě ne :D Bohužel :/ Na základce jen jeden ...
To jsem na tom ale s lyžováním byla hodně zle ...
My byli i na běžkách a to byl děs .. nevím, jestli jsi to u mě na blogu četla :D Nejlepší lyžák byl pro mě ten ze střední .. ten před dvěmi měsíci ... V sedmičce to bylo celkem peklo ... Tak ahoj... hezky jste tam poblbnuli :D

6 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 1. dubna 2015 v 13:59 | Reagovat

Lyžák v Rakousku? Tak to bychom si na naší škole mohli leda nechat zdát -_- Ale vesměs ze školních akcí máš prostě nejvíc suprových zážitků :-). Na to se nikdy nezapomíná ;-) To rozdělení do družstev bylo torchu ujetý, ani se ti nedivím že ses nato vyflákla... koho by to bavilo? Přecejen pluh... podle toho co píšeš, už umíš daleko víc -_-.
Když je na hotelu i někdo druhý, tak je to mazec... je to větší zábava! :D Elda měla úspěch, jak čtu :-P
Přezdívka pes mě teda dostala :D :D
Teda to by mě zajímalo, co jste vyvedli... je pravda, že na výletech a pobytech jsou prostě průsery samozřejmostí :D. U nás na škole se většinou z výletů jezdí s dvojkama z chování, podmínečným vyloučením ze školy a tak :D Ale je fajn, že ty jsi teda vyvázla s odřenýma ušima a že z toho nebudeš nic mít ;-)
Lyžáky jsou fajn.. :-) to jsou nejlepší věci na škole... já byla jen na jednom :-( a docela mě to mrzí a lituju toho doteď... Protože jen z toho prvního mám tolik vzpomínek a zážitků :-) někdy se mi chce brečet... že už je to pryč :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama