Květen 2015

Majáles 2015 - zážitky, fotky, vlogy!

7. května 2015 v 15:51 | Nany J |  Ze života
Ahoj, dnes tu konečně mám video o Majálesu. Všechno ostatní už je řečeno ve videu :) Omlouvám se, že vlogy nejsou tolik kvalitní, ale chápete, že s mobilem, který má asi 6mpx a o zvuku ani nemluvě to moc dobře nejde a to nepočítám ani to skákání a řvaní kolem - snad to nevadí.

Byli jste na Majálesu? A jak se vám tam líbilo?

Příjemné sledování :)

Píseň, kterou si pamatuji z dětství | 8. den Music Challenge

6. května 2015 v 0:00 | Nany J |  Music Challenge
Ahoj, dnes jsem měla vybrat píseň, kterou si pamatuji z dětství. Zcela upřímně si jich pamatuji dost. Mými nejoblíbenějšími interprety byla Dáda Patrasová (doteď mám doma asi 3 CD) a Svěrák&Uhlíř, dokonalá dvojka. S mámou si vždy berem CD na cestu a zpíváme si. Je mi úplně jedno, že je písnička ve stylu: "Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte..", mám je strašně moc ráda (jo, a taky mám ráda punk a metal, ale to je něco jiného, že :D)

Těžko říct, jaká je nejoblíbenější, docela se to mění. Ale momentálně mám nejraději tuto (ačkoliv má hodně konkurentů):

Ořech v medu

A co vy? Poslouchali/nebo jako já posloucháte ;) jste je?

Vymazávání negativních lidí ze života

4. května 2015 v 0:00 | Nany J |  Ze života
Ahoj, dnes tu mám článek negativního charakteru, přesto mi přišlo zajímavé něco o tomto tématu napsat, protože tím zrovna procházím a nevím, jestli dělám dobře a jestli to vlastně není jedna velká chyba, která by mě mohla něco stát.

Nedávno jsem si řekla: Dost! Už se nebudu zaobírat lidmi, kteří nestojí o mě a o které nestojím já. Je to úplně zbytečné. Akorát si vzájemně lezeme na krk. Naplním celý svůj život jen lidmi, které mám skutečně ráda, kterým mohu říct cokoliv bez toho, aniž se bála, že to u nich nezůstane, lidmi, se kterými budu dále prožívat ty nejlepší zážitky mého života a nejvíce se s nimi zasměju.

Jenže jsem zjistila, že přesně tohle má velký háček. Jak přesně poznám lidi, kteří se přetvařují, za zády mě pomlouvají a čas strávený se mnou je pro ně to největší utrpení, ale potřebují se dozvědět nové drby, takže vedle mě netrpělivě stojí a doufají, že za chvilku začnu mluvit? Vždyť se mnou se přeci chovají jako ti nejlepší kamarádi. Jak mám tedy poznat, že když odejdu o pár metrů dál, že se mi nezačnou smát?

Jo, jsou tu lidi, o kterých to vím. Mezi nimi a sebou jsem už dávno udělala tlustou čáru. Ale to byli vážně jen ti, které jsem skutečně nemohla vystát, ti, ze kterých ta nenávist a negativita přímo sršela. U nich to bylo až moc jednoduché.

Bojím se. Bojím se toho, jestli mi po této změně vlastně někdo zbyde. Jo, mám docela dost přátel, které fakt mám ráda nade vše, ale co když jsou mezi nimi i tihle blbci a já to prostě nemůžu rozeznat? Bojím se toho, že u lidí, se kterými se znám až moc dlouho objevím až teď pravou tvář. Celý život se změní.

Co si o tom myslíte vy, máte ve svém životě negativní lidi a přežíváte je?

Mravenci?

3. května 2015 v 19:44 | Nany J
Ono už se zdá, že mi dochází dobré výmluvy. Ne, tentokrát mám skutečnou perlu, proč vlastně nevyšlo video. V pokoji mám mravence. Původně byli jen v koupelně, ale teď se dostali až ke mně do pokoje. Celý den to řeším. Video bude buď hodně pozdě dneska, nebo hodně brzo zítra (cca 23:00 - 3:00) a článek potom odpoledne, aby mezi tím byl trochu odstup. Věřte mi, nikdo nechcete mít vedle postele mravence.
EDIT: 23:04 a když se vám rozbije i mobil, kde máte všechna videa a fotky, to je teprve paráda

Jak to bude v květnu?

2. května 2015 v 16:59 | Nany J |  Blog
Ahoj, dnes tu mám článek o tom, jak to bude v květnu. Myslím, že taková informačka je skutečně třeba hned z několika důvodů :D Ale nebojte, UŽ NIC NEGATIVNÍHO!

Duben byl.. na houby. Nic jsem nestíhala, byla jsem unavená a že by mě blog a videa zrovna bavila, to ne. Jenže teď už mám všechno tak nějak urovnané a všechno by mělo být jako dříve. Nebo vlastně ne, mělo by to být mnohem lepší! Mám nápady na nějaká nová videa a snad se vám zalíbí i nové typy článků.
Taky bych moc ráda poděkovala všem affs, že se mnou mají svatou trpělivost :D Snažila jsem se přečíst všechny články, které jste tento týden napsali, ale ne vždy se mi to povedlo, snad nevadí.

Teď už ale ke květnu, který bude vážně mega úžasný! Začal báječně, video o Majálesu vyjde někdy v neděli večer (večer z toho důvodu, že jsem ho měla natočit dneska, ale skoro po včerejšku nemůžu mluvit, tak jsem to o den posunula).

Videa
3.5. - Majáles 2015
7.5. - My night routine
11.5. - NAROZENINOVÝ TAG!
14.5. - Co jsem dostala k narozeninám
17.5. - Metody učení
21.5. - Velký projekt: Úklid pokoje
24.5 - Videoodpověď 20
28.5. - Kreslení Youtuberů poslepu #2
31.5. - My fitness routine
- nemusí nutně vyjít (ale snad jo :))

pořádná majálesová fotka :D

Narozky
Jojo, 11.5. slavím 14. narozky. V ten den vyjde i narozeninový tag, tak doufám, že se vám bude líbit, trochu jsem si ho přetvořila podle sebe. Co se týče videa co jsem dostala k narozeninám, tak to nevím, jestli stopro vydám.

Velký projekt - Úklid pokoje
Původně jsem nevěděla, jestli mám tato videa natáčet. Ale nakonec jsem si řekla, že to bez podpory nezvládnu. Jde o to, že jsem hrozný bordelář. Ne takový, který má na zemi pár kousků oblečení, dva talíře na stole a dva posmrkané kapesníčky vedle postele, ale fakt pořádný bordelář, občas v mém pokoji nejde chodit, na mé židli aktuálně ani nemůžete sedět, protože je na ní hora oblečení, která je ale i všude po pokoji, na zemi je asi milion snídaňových misek a prostě je to hrozné. Řekla jsem si, že tohle musí přestat. Že tohle už je moc. MOC. Zítra to všechno uklidím. A dál budu točit videa o tom, jak mi to jde, jak nejrychleji a nejlépe uklidit a tak podobně. Nevím, jestli vás to bude bavit, ale mně to nehorázně pomůže a věřím, že některým z vás taky. ALE JEDNODUCHÉ TO NEBUDE :(

KONTROLA AFFS
I když jsem se poslední dobou ukázala jako dost špatná affs, pro jistotu bych udělala kontrolu. Do komentáře napište jen, jestli chcete dál být moje affs :) Doufám, že se přihlásíte všichni.

Přijímačky a Green Day
Poslední dobou se to neustále řešilo, co vy? Dělali jste někam přijímačky a byli jste přijati, nebo jste teď někde v klídku a váš čas ještě nenadešel/už je to dávno za vámi?
A ještě další aktualita (ano, vůbec to není aktuální) - Green Day jsou v Rock'n'roll Hall Of Fame! Byla jsem z toho fakt nadšená :3

1. máj
Ještě na závěr bych ráda opožděně popřála všem zamilovaným párečkům, aby vám co nejdéle vydrželo a abyste spolu byli šťastní a spokojení :) Co se týče mě a Davida, to pořád drží, včera jsem spolu nebyli, i když jsme to původně plánovali, ale nebyl na to čas, tak se sejdeme někdy v blízké době ♥

MĚJTE SE KRÁSNĚ LIDI!

Videoodpověď 19

1. května 2015 v 11:09 | Nany J
Ahoj, mrkněte se, snad se vám bude líbit a snad vám to na konci tak nějak vysvětlím, od pondělí normálně články, už jsou i PŘEDNASTAVENÉ, tak nebojte, že by na poslední chvíli nebyly :)
(článek jak to bude v květnu bude zítra!)

KDO BY NEDOKOUKAL, OD 15:30 AŽ DO KONCE BUDU NA MAJÁLESU!

Příjemné sledování :)