Krásný narozeninový týden

16. května 2015 v 0:00 | Nany J |  Ze života
Ahoj, dnes tu mám shrnutí celého týdne. Dnes to možná bude trochu delší, ale věřte, že některé věci vážně stojí za to. Navíc výjimečně píšu tak, že po každém dni udělám zápisek, ne že se jako vždy v neděli rovzpomínám na to, co jsem dělala v pondělí.

Pondělí
Pondělí ráno bylo nanic. Byla jsem sice šťastná, že mi je 14, ale byla bych šťastná více, kdybych spala aspoň 3 hodiny. To jsem sice napravit nemohla, ale stejně se mi nálada rapidně zlepšila... ve škole netekla voda! Takže jsem se učili první polovinu hodiny, potom vyřešili formality s rodiči a šupky hupky domů. Ten nejlepší narozeninový dárek! S Eliškou jsme šly k nám domů, kde jsme se odhodlaně pustily do nového receptu - zdravých kuřecích nugetek. A musím uznat, že se nám to vskutku povedlo! Daly jsme si k tomu i zeleninu a prostě #healthy. Taky jsme si byly zajezdit na longu a skatu (hádejte, kdo mi long čmajznul ;)) a "cvičily" s Nikem (cvičení se tomu říkat fakt nedalo, jestli nepočítám pár lachtaních skoků). Kolem jedné hodiny jsem začala být unavená a tak jsem mou společnici tak trochu vyhodila. Chtěla jsem se učit na glády, ale ne, já šikulka usnula. Probudila jsem se kolem půl osmé večer a v osm už na mě čekala oslava. Dostala jsem nějaké dárky (ODKAZ NA VIDEO S DÁRKY), ale Macbooku jsem se dočkala až později. Táta je v tomhle vážně hrozný :D. A tak jsem celý večer strávila poznáváním mého nového kamaráda. Na glády jsem se začala učit kolem druhé noční hodiny.

Úterý
Zase jsem šla spát v půl páté. Glády jsem absolutně neuměla, protože mezi učením jsem hrála hry a dívala se na Comeback. Vstávala jsem zase totálně unavená, navíc jsem zjistila, že nemám žádné černé tílko, které jsem ke své sukni potřebovala, a tak jsem hledala a hledala, až jsem našla tričko, které jste mohli též vidět ve videu s dárky. Do školy jsem přišla s tím, že řeknu maximálně úvod. Šly jsme s holkami třetí. Za ty dvě prezentace jsem se to docela dobře naučila a vsadím se, že kdyby mě nechytla taková tréma, tak bych to řekla mnohem lépe. To se mi vlastně nikdy v životě nestalo. Ať šlo o školní referát či tancování před publikem, nikdy jsem větší trému neměla. Ale teď to na mě neuvěřitelně spadlo a i když jsem to jakž takž uměla, stejně jsem to celé přečetla. Mám dvojku, což je v pohodě, mohlo být hůř, aspoň mám výhodu, že trochu umím mluvit, tak jsem to četla hezky :D. U ostatních prezentací jsem občas usínala, občas se zasmála, ale že bych se dozvěděla něco převratného, to ne, až na nějaký internet věcí či co jsem prakticky všechno věděla. Odpoledne jsem stejně jako den předtím nešla na koně, protože se ještě holt musím doléčit. Za tu dobu jsem natočila video (které už je sestříhané a musím uznat, že po chvilce nepokojů jsme si s iMovie docela sedli), něco málo přečetla, napsala články na blog a začala se učit fyziku s tím, že zítra stejně asi nepůjdu do školy, protože píšeme z fyziky a to si kdyžtak nějak doplním, jinak se tam neděje nic zajímavého, zbytečná ztráta energie :)

Středa
Nešla jsem do školy, nebylo mi zrovna nejlépe. Čas jsem strávila hlavně úklidem pokoje a přeci jenom jse si taky dost poležala v posteli. Chvilku jsem se byla projet na longu, ale to byla asi pětiminutová záležitost, páč jsem se hned unavila. Jo a na glády jsme skončili poslední, takže vážně jsme měli "úspěch" :D Mě to nějak netrápí, spíš mi šlo o celkovou známku a ta je tuším 1 nebo 1- (teď fakt nevím). Takže pohoda, klídek, tabáček.

Čtvrtek
To už jsem do školy šla. Krásné ráno začalo s Deutsch, kdy jsem tam řekla dvě věty a zbytek tak nějak chillovala, pak přišla matika, kde jsem zjistila známku ze svého předešlého testu (ani nevíte, jak jsem byla nadšená, že to byla trojka - kvůli předělávání jedné pitomé zkoušky jsem druhou půlku testu nestihla, tak jsem byla ráda, že mám aspoň první část dobře) a po zbytek hodiny jsem se modlila, aby se náhodou nenaštvala a nerozdala nám testy - páč jsem pár hodin chyběla. I když bravo Nany, za tu hodinu jsi to docela pochopila a to úplně sama. Pak test z multikultury (nechápu význam předmětu), ten nic moc, pak ájina, nic moc, pak občanka, nic moc a nakonec jsem to zakončila literaturou, kde jsem se modlila, aby mě nevyvolala na čtení, protože jsem si klasicky četla dopředu :D Ježiš, já tady kecám hrozně dlouho blbosti o škole, no to je jedno. Odpoledne jsem byla s Davidem a oslavili jsme narozky. Byla to hrozná sranda, páč potom zkoušel jezdit na longu a totálně se vysekal. No a aby to bylo kompletní, tak já taky, protože jsem jako velká frajerka jela v crocsech, což není na long úplně ideální :D A večer se hrál hokej. Jéžiš, ti naši jsou takoví borci. Finy jsme rozdrtili, i když to ze začátku bylo docela napínavé. A teď je nějakých jedenáct hodin a já se musím ještě naučit celé právo na zítřejší test z občanky. Jo, představa právníka mě tak trochu opouští.

Pátek
Docela to šlo. Psala jsem občanku a překvapivě jsem to docela zmákla, i když na dvě otázky jsem potřebovala mého malého mobilního pomocníka. Myslím, že by to mohlo dopadnout docela dobře. O těláku se zrovna běžel kilák, tak jsem byla ráda, že jsem po myšlenkách, že bych na tělák přeci jenom šla, se rozhodla pro léčení z nemoci. A pak už to tak nějak plynulo. Odpoledne jsem taky nic moc nedělala, dala jsem si na oslavu víkendu vodnici (ehm, vždy dobře zkontrolujte těsnění, ještě teď mám kouř v pokoji :DD) a chillovala. A zítra bude hodně práce, takže se psychicky připravuju, abych to všechno vůbec stihla.

Heh, tak to byl celý můj týden. Vlastně nic extra zajímavého, no, ale tak musela jsem se pochlubit :D

CO VÁŠ TÝDEN?

A jéj, přišlo mi tričko k narozkám - přesně den po narozkách, jaká škoda.. je moc pěkné, ale je mi dlouhé asi po kolena a musíme si přiznat, že pánský střih není nic pro mě. Takže buď si ho nechám na spaní, nebo si z toho střihnu tílko :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 16. května 2015 v 10:57 | Reagovat

~Čaué~
Na 14 vůbec nevypadáš... hádala bych 17 :) Glády?
Chuděra unavená :3
Možná něco řádí, mě také nebylo dobře a plno spolužačkám taky ne...
Já vodnici asi nikdy nezkoušela... Když jsem byla ve třetí třídě byli jsme v Egyptě a tam nám ji nabízeli.
Já žila donedávna v domnění, že se kouří vodní pára... s bylinkami? lol?
Někdo mi řekl, že v tom je marihuana O.o :D
Jak jsem se měla já.. mám v článku :D

2 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 16. května 2015 v 12:38 | Reagovat

Mě tyhle tvoje články neskutečně baví! :-) Koukám, že jsi měla docela náročnej týden. Ještě že u nás ve škole nemáme glády. :D Ale abych to nezakřikla. Naší profesorce by se ten nápad určitě moc líbil. :D
Jinak vodnici jsem člověče taky nikdy nezkoušela, ale chystám se na to.

3 Vall Vall | Web | 16. května 2015 v 13:29 | Reagovat

Já většinou spím tak nějak kolem 7-8 hodin, protože jsem jinak celkem nevyspalá :)
Oh, pondělí jste měli suprový :D Já nebyla celý týden ve škole, takže fajník :)
Kuřecí nugetky, mňamky :3
Ten odkaz na video nefunguje - jen upozornění :)
V půl páté? To bych asi nedala. Celkem tě obdivuju :D
Comeback jsem už dlouho neviděla, ale vždy se na něj ráda kouknu:D
Já trémy ani nemám. Možná tak, když jsme měli zpívat před třídou (což bylo asi v první třídě/třetí třídě :D).
Je fajn, že jste si s iMovie sedli :D Je to dobrý program? :)
Trojka je dobrá :) Prostě průměrná známka! :)
S Davidem jste si to užili, což je fajn :)
Tričko je pěkné :)

Můj týden byl celkem fajn. Nebyla jsem celý týden ve škole a tak doufám, že nebude tolik písemek a doplňování, i když asi bude, no :D

4 Bella-kejtý❤ Bella-kejtý❤ | Web | 16. května 2015 v 18:52 | Reagovat

Máš můj obdiv, po chvíli bych to naprosto nedala. Asi bych se zhroutila, spát 3 hodiny? Páni...
Měla jsi dost nabouchaný týden. Na comeback se občas taky dívám.
Tak Glády jsi zvládla a máš o jednu starost míň a navíc podle toho, co jsi napsala, tak jsi to zvládla v pohodě :) loni byla u matiky taková doba, kdy jsem se radovala z čtyřky..
Je fajn, že jste si to s Davidem užili :) heh já se rozmlátila dneska na skateu :D neumím se rozjíždet a pro jistotu mi ještě podjela noha -_- :D
To tričko je pěkné :)
Tenhle týden byl celkem klidný, teda až na to běhání okolo školy a zařizování střední + přeobjdnávání doktorů kvůli škole.

5 liketeenspirit liketeenspirit | Web | 16. května 2015 v 19:43 | Reagovat

To tričko je super, souhlasim s tim, abys ho kdyžtak ustřihla na tílko, nebo by se možná dalo zastrčit do džínů, já tyhle pánský střihy právě miluju :D blahopřeju, žes ty glády tak zvládla, důležitej je hlavně výsledek :) A co si budem povídat, videa z imovie většinou dopadaj fakt dobře :D a v sandálech, pantoflích, crocsech a tak, nikdy nelízt na nic, co má kolečka, jednou a dost :D

6 werangummi werangummi | Web | 16. května 2015 v 20:01 | Reagovat

Teď jsem byla v Anglii a spala jsem cestou tam asi jen dvě hodiny a skoro jsem umřela, dávat to takhle denně bych asi opravdu nezvládla, máš můj obdiv :D :) Gratuluju za ty gladiátorky, hlavně že jsi to zvládla, jednička je super známka:)
To tričko je super, miluju takový na spaní :D ale tílko by z něj bylo určitě taky pěkný, to je na tobě:)
Comeback miluju, viděla jsem všechny díly minimálně dvakrát a mohla bych na to koukat pořád :D Vodnici jsem nezkoušela, ale kamarádka mi nabídla, že to můžeme v létě zkusit, prý je to super, tak uvidíme no:) Heh, sobotu jsem měla taky docela work hard, study hard, psala jsem článek, vybalovala, potom jsem se sbalila a jela za sestřenkou a zatímco ona se pilně učila na maturitu, já jsem stihla fyziku, děják a ještě mě čekají rovnice z matiky, z kterých potřebuju jedničku, abych dostala průměr na dvojku:D:) na právníka bych nešla, já mám vysněnou novinářku nebo detektiva na vraždách, no uvidíme :D Super že jsi občanku zvládla, týden jsi měla docela v pohodě, já byla v Anglii :D :-)

7 Nany Nany | Web | 16. května 2015 v 21:02 | Reagovat

[3]: Já na to vždycky zapomenu, díky za připomenutí :D

Jinak moc děkuju za komentáře :)

8 Nelly Cadlenson Nelly Cadlenson | Web | 16. května 2015 v 22:39 | Reagovat

Celý týden jsem si užívala ve Slovinsku, kde jsem se účastnila projektu ERASMUS+ Smart, kde jsme pracovali na cestovních kancelářích, zařizovali brožury a vytvářeli webové stránky. Také jsme navštívili hlavní město, Lubljanu. :)

9 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 17. května 2015 v 10:46 | Reagovat

To jsi dostala i od školy docela pěkný dárek k těm narozeninám, když vás kvůli vodě pustili domů :-P. A zdravé kuřecí nugetky? Docela by mě zajímal recept :-P. :-) Jinak ses učila na ty Gladiárotky celkem "brzo" :D Blázne! :-)
Je jasný, že tréma někdy zapůsobí a je to pak potíž -_-. Ale 2 je hezká a myslím si, že je to v pohodě! :-) Taky když mám trému, tak raději všechno čtu, protože mám pocit, že nejsem schopna sama něco říct a spoléhám na papír :D.
A snad už ti je líp! Glády neřeš, hlavně, že to máš úspěšně za sebou (je jedno kolikáté jste byly :D) a celkovou známku máš tak jak tak suprovou :-)
Gratulace ke 3 z matiky,... to se mi za poslední rok v matice nestalo :D Já jela na 4 :D.
Multikultura? Ale fuj :D
Zápas s Finskem byl nejvíc boží, škoda že to včera s Kanadou nedopadlo taky tak :-( Nicméně dneska doufám alespoň v BRONZ :))
Snad jsi všechno včera zvládla :-)
Triko je pěkný -_- taky mi nesedí pánský styl, na spaní nebo jako tílko by to mohlo být dobrý! ;-)
Já si týden užila/neužila :) měl své klady i zápory :D tenhle týden co bude, bude o dost horší. Hard šprtání na ústní. FUJ! :D -_- pěkný zbytek víkendu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama