Videoodpověď 20

20. května 2015 v 21:26 | Nany J |  Video
Ahoj, dnes tu mám další videoodpověď. Docela by mě zajímalo, jestli se vám líbí prostředí, ve kterém nově natáčím. Chtěli byste na tom něco zlepšit? Mně se hodně líbí světlo, protože mám zepředu i z boku okno :) Co myslíte vy?

Příjemné sledování :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 21. května 2015 v 12:46 | Reagovat

Takže za první, - super prostředí, moc chválím :-). Příjemné a hlavně je to super světlé :-) výhoda oken jde fakt znát! A jinak ti to moc sluší, líbí se mi tvoje košile ;-) už dlouho nějakou podobnou sháním a pořád na žádnou pořádnou nemůžu narazit :D :-)
Hah :P vidím, nebo spíš slyším, že zazněly i mé otázky :P :-) to mě potěšilo :D ;-). btw. prezidentkou světa, ? proč ne :-D ;-) Ach jo, masakr, já ty otázky pokládala jak dement :D divím se, že jsi to vůbec pochopila -_-...
jinak "tam se něco pálí" :D to bylo dobrý :D
Právo je docela dost těžké a ne moc záživné :D :-) Ale žurnalistika by se k tobě hodila :)) už teď píšeš zajímavě a dobře se to čte! ;-)...
Umírání je na tom životě nejhorší (nečekaně :D) :) ale kdyby se tvůj sen vyplnil, bylo by to dobrý, mnohem lepší... ale zase nesmrtelnost by byla možná nuda :D :-)
Mňam ♥ Kuře, žampiony :-) ach jo, mám hlad :D. Jinak mně špenát docela dost chutná :D :-) nemám proti němu nic :D :-)
Haha, odpověď na mou otázku? :-P :-x Tak jo... já si myslím, že to funguje, že pozitivita olivní mnoho věcí :-) hlavně psychickou stránku člověka... pozitivně naladěný člověk je určitě vyrovnaný a daří se mu :). Já doufám, že když teď myslím na otázky, které si chci vylosovat u maturity, že si je i vylosuju :D začínám se snad i modlit :D
Jinak název mého článku, je písnička GenerácYa od Majka Spirita a Ewy Farné (https://www.youtube.com/watch?v=W1DT_gAx3-c) Moc dobrá :))

2 Čikatilo Čikatilo | 21. května 2015 v 14:50 | Reagovat

Ahoj :)

3 Simix Simix | Web | 21. května 2015 v 18:55 | Reagovat

~Čaué~
Zkus dávat odkaz otevřít v novém okně :)Co se týče pozitivního myšlení a pak splněných přání, viděla jsem o tom dokument... prý to funguje :) A i mě to pomáhalo, dokud jsem nezačala myslet zase negativněji :D
Tam se něco pálí :DD No hlavně, že jste nevyhořeli :/ :) Hezké video :)

4 Vall Vall | Web | 22. května 2015 v 20:23 | Reagovat

Mně se tvé prostředí, kde natáčíš líbí :) Líbí se mi, když ty jsi zaostřená :)
Máš strašně pěkné kraťasy!
Úplně jsem se lekla, když jsi řekla, že tam něco hoří :D
V tomto videu ti to strašně sluší :)
Videoodpovědi mě teď od tebe začaly moc bavit :)
Zlepšuješ se! Jak v kvalitě, tak ve střihu :)
Kuře je skvělý jídlo!
Já nemám moc ráda kuře na paprice. Špenát také nemusím. Někdy si akorát ,,líznu''.
Já mám pozitivní myšlení a nemyslím pesimisticky:)

5 werangummi werangummi | Web | 22. května 2015 v 21:12 | Reagovat

Tak abych se neopakovala jako v předchozích dvou komentářích, tak naopak musím podotknout, že ti ty sepnuté vlasy hrozně sluší, nikdy jsem tě takhle neviděla, ale každopádně je to paráda:) a ty kraťasy jsou opravdu boží:D:) a v poslední řadě musím zmínit prostředí, to se mi opravdu moc líbí, ano tak to bohužel napíšu jako ovečka:D:) ale je to pravda:)
Prý "Tam se něco pálí" trochu jsem se lekla, ale bylo to vtipný :D
Hej vážně? :D Já chci jít taky na žurnalistiku, už teda neváhám, spíš to beru jako samozřejmost, budu se hlásit příští rok na školu s takovým zaměřením:) dobrá shoda náhod :D :-)
Kuře mám fakt ráda a špenát, ten taky sním, když nemám nic jiného, ale že bych si ho dávala ráda a dobrovolně, to asi ne.
Odpověď na tvoji otázku, um, snažím se myslet hlavně pozitivně a zatím se mi to daří, hlavně v posledních měsících, už nemám moc velké kruhy pod očima z každodenního stresu, takže se to lepší :D :-) někdy se mi špatné myšlenky vrací jako bumerang, ale vesměs mám světlé myšlení:) Skvělé video, máš to dobře sestříhané a jak už jsem říkala, ve videu jsi moc příjemná:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama