Červenec 2015

Fitness routine

31. července 2015 v 1:58 | Nany J |  Video
Ahoj, dnes tu mám dlouho očekávanou fitness routine. Doufám, že se vám bude líbit, s mamkou jsme ji točily skoro tři hodiny a následně jsem to tři hodiny stříhala, vážně fuška.. Ale s výsledkem jsem spokojená, místy je to i vtipné :D

Příjemné sledování :)


Hodnocení blogů: Sofia Melliscrat

30. července 2015 v 1:10 | Nany J |  Ostatní blogy
VIDEO VYJDE ZÍTRA :)

Ahoj, dnes tu mám první hodnocení blogu. Zapsala se u mě milá slečna, která nás hned napoprvé zavede do jiných vod, protože nemá blog zde, ale na blogspotu. Tak jdem hodnotit!


Ještě bych pro začátek ráda řekla, že sem píšu opravdu můj názor, pokud se mi něco nelíbí, nebudu chodit kolem horké kaše. Doufám, že ani slečnu a ani nikoho v budoucnu mé hodnocení neurazí. Jaký bude váš blog je zcela na vás a pokud se vám líbí teď tak, jak je, neměňte ho :)

Články: Přečetla jsem si tři různé typy článků. Sem tam jsem tam našla překliky, to se občas stává, ale pozor, aby se z občas nestalo často. Jinak mi přijde, že se Sofi moc nerozepisuje, píše jednoduše, ale ani mi to nevadí, vlastně to i k typům článků, které píše, sedí.
7/10 bodů

Aktivita: Články jsou většinou jednou týdně, někdy dvakrát, to mi přijde jako docela dobrá aktivita.
8/10 bodů

Design: Abych se přiznala, design se mi moc nelíbí. Je na mě moc barevný. To je spíše otázkou vkusu. Pozadí stránky s textem bych preferovala bílé, ale text jde dobře přečíst, takže no problemo. Doporučila bych ale změnit font písma, existuje tolik pěkných možností, které podporují i háčky a čárky. Bude se číst lépe a krom toho to bude i lépe vypadat. Menu je jednoduché, ale je v něm všechno důležité, takže to celkem schvaluji.
5/10 bodů

Fotky/obrázky: Fotky má skoro u každého článku, jsou dost kvalitní, pěkně článek oživí, tady dávám palec nahoru.
10/10 bodů

Návštěvnost: U některého článku má více komentářů, u některého méně, ale jinak si myslím, že má moc pěknou návštěvnost.
9/10 bodů

Celkové shrnutí, dojem: Na blog jsem poprvé narazila až když se slečna zapsala a docela mě zaujal, myslím, že na blog v budoucnu ještě určitě zavítám.

celkově 39/50 bodů - známka 2

Přijde mi to jako dobré hodnocení, jsou tam věci, které by se mohly zlepšit, ale jinak je blog fajn, určitě takhle dál pokračuj a vydrž v blogovém světě co nejdéle!

Co si o blogu myslíte vy?

KDYBYSTE SE CHTĚLI ZAPSAT, NAJDĚTE SI V MENU ODKAZ NA HODNOCENÍ BLOGŮ :)

Píseň od umělce, který má ve stejný den narozeniny | 16. den Music Challenge

29. července 2015 v 0:00 | Nany J |  Music Challenge
NEZAPOMEŇTE SE MRKNOUT NA VČEREJŠÍ ČLÁNEK :)

Ahoj, opět se tu hlásím s music challenge. Vím, že jsem říkala, že nějakou dobu nebude, ale nakonec jsem se rozhodla, že ji do svého plánování zakomponuji zpátky, jen nebude každou středu.. třeba každou druhou středu :D

Dnenší otázka byla zase hrozně těžká, docela mi trvalo, než jsem našla interpreta, který by se narodil ve stejný den jako já. Vím, že se 11.5. narodil Danny z TvTwixx, ale o jeho zpěvu jaksi pochybuji :D
Také jsem zjistila, že se ve stejný den narodil Iniesta z FCB :D Znovu jsem narazila na skvělého "zpěváka" :)
Pak jsem konečně našla hudebníka, kterého znám. Bohužel to nebylo narození, ale úmrtí Boba Marleye. Ale supr písničky měl, to je fakt.

Wikipedia nakonec nezklamala. Narazila jsem na bubeníka skupiny Rammstein, Christopha Schneidera. Rammstein sice není úplně mou největší láskou, ale některé písničky mají vážně super. Třeba tahle se mi líbí hlavně textem. Přijde mi, že ty nejznámější rammšťárny nemají moc smyslu, ale tenhle text je opravdu skvělý, v jednom období jsem se v něm dost viděla.


A jaký interpret se narodil ve stejný den?

Á propos, je velmi zajímavé, že se CH. Schneider narodil 11.5. 1966... den jako já a rok jako moji rodiče. To už takhle dobře neuděláte, co :D

Jaká jsem na blogu a jaká jsem ve skutečnosti?

28. července 2015 v 17:00 | Nany J |  Ze života
Jelikož se blíží páté narozeniny blogu, dost o sobě jako o blogerce přemýšlím. Většina mých čtenářů mě zná jen z pár textů, nebo videí. Mají o mě určitý obrázek a podle toho na moji tvorbu reagují. Občas se setkám s komentářem ve stylu, že tohle bych ve svém životě nikdy neřekla. Že to není můj styl. Nechápu, jak tohle může napsat někdo, kdo mě nezná. Osobně si troufám říct, že mě úplně ani neznají mamka s taťkou, tak jak by to mohl být některý z mých čtenářů?
Po čase jsem přišla na tom, že někdy na blogu vážně dělám věci, které asi normální lidé moc často nedělají. Proto o mě možná mají někteří obrázek jako o jedné velké přetvářce. Je tomu skutečně tak?

Spisovná čeština
Lidé z mého okolí vám mohou potvrdit, že i normálně mluvím spisovně. Někdy mám sice takovou tu flákačskou náladu, kdy i na blogu píšu jak žák třetí třídy, ale jinak ve svém životě používám hovorovou, ne obecnou češtinu. Občas dokážu okolí naštvat tím, že je opravuju, hlavně teda v bychom, abychom.. nechápu, jak někdo může říct/napsat aby jsme.

Styl psaní, který není můj
Takové reakce mě doráží. Blog mám přeci proto, abych mohla publikovat svou tvorbu. Myslíte, že bych tady ještě byla, kdybych psala stylem, který ke mně nepatří? Řekla bych, že problém je na opačné straně. Ve škole dostaneme na za úkol napsat text, který má určité téma, styl, jazykové prostředky... A je přeci úplně jasné, že ne vždy se mi styl líbí, třeba psát líčení pro mě bylo jako za trest, jelikož v normální literatuře nemám ráda dlouhé popisy, kde autor vyjadřuje city k určitým věcem. Jsem spíš na akci, nebo na hlubší myšlenky, takže tohle mi dělalo problém.

Jiné chování
Teď trochu přejdu k youtubu. Kamarádky mi nejednou řekly, že se ve videích chovám úplně jinak, než v realitě. Nemůžu sice úplně objektivně své chování zhodnotit, nicméně dle mého pocitu s kamerou mluvím jako s kamarády. Prostě si představuju, že tam není kamera, že nekoukám do objektivu, ale do očí. Je pravda, že vystřihávám přeřeky, celkově je ve videích hodně střihů a když můžu doplnit poznámku, tak je to ještě lepší, ale kdybyste to video viděli bez úprav, nepoznali byste rozdíl mezi opravdovým mluvením s kamarády a mluvení s kamerou. Nemám potřebu vystupovat na internetu jako jiný člověk, dělat blbosti, jen abych přilákala odběratele na dalšího skákajícího a vřískajícího youtubera. Jsem taková mírnější, klidnější, občas se trošku rozjedu... přesně jako v realitě.

Zajímalo by mě, jaký obrázek o mé osobě máte vy? Jak byste mě podle blogu a youtubu popsali? Co myslíte, že by se mohlo od reality lišit? Doufám, že mi všichni napíšete váš názor, ráda bych trochu utišila rozbouřené myšlenky v hlavě :)
A rovnou bych se vás mohla zeptat i na to, co si myslíte o svém reálném životě a blogu? Najdete tam nějaké rozdíly?

jedna vysmátá z dovči :) #takhleopálenájsemveskutečnostinejaktovidítenakameře

5. díl - Partnerství a zpeněžení | Jak na video

27. července 2015 v 0:00 | Nany J |  Jak na blog

❤️!!MRKNĚTE SE NA VČEREJŠÍ VIDEO A PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK!!❤️


Ahoj, dnes tu mám pátý díl ze série článků Jak na video. Půjde o něco už trošku zajímavějšího. Poradím vám, jak se stát partnerem youtubu, na co si dávat bacha a jak to vlastně chodí s penězi.

Jak se vlastně stanu partnerem?
Je to úplně jednoduché. Dnes to může být skoro každý. Stačí trošku prohledat vnitřek vašeho kanálu (já třeba při takovém hledání našla dvě funkce, bez kterých nevím, jak bych teď mohla na youtubu existovat). Po zapnutí zpeněžení youtube projede váš kanál, jestli je v pohodě a neporušujete žádné podmínky. Když projdete, stáváte se automaticky partnerem, což přináší spoustu výhod. Největší jsem našla asi v plánování článků, např. když někam pojedu, tak můžu předem nahrát videa a pak nastavit, aby vyšla v určité dny. Hodně youtuberů to také využívá při společných videích, aby byla vydána stejně, nebo mají ustálený čas, ale u mě je hlavní spíš datum, kdy video hodím na blog, tak přesný čas tolik neřeším :)

Zpeněžení
Jakmile se stanete partnerem, budete moct svá videa zpeněžit. Propojíte svůj youtube s Adsence. Pak si vyberete, jakým způsobem se budou reklamy zobrazovat, jestli budou před videem, nebo ve videu a tak. Peníze vám ze začátku přijdou až po delší době, takže nečekejte, že budete dostávat týdenní výplatu. A hlavně nepočítejte s tím, že když máte sto odběratelů, že si vyděláte. Budete z toho mít třeba 50 korun za rok, né-li méně.
Ještě bych ráda dodala, že já z videí peníze nemám, tento odstavec jsem dala dohromady s mými přáteli z vyšších řad youtuberů. Čekám, až mi bude 15, protože pak už můžu dělat s účtem více věcí, takže nad tím budu mít větší kontrolu.

Na co si při partnerství dávat pozor - jako vážně!
- Copyright strike: Ten můžete dostat, když budete mít ve videu hudbu, která není vaše a bude si ji nárokovat další strana. V tom případě video dejte jako soukromé, případně z videa hudbu odstraňte a přidejte bezplatnou, nebo tu, na kterou máte autorská práva. A komu by se to nelíbilo, tak má smůlu, za tři CS vám smažou kanál :)
- Vhodná videa: Dobře si přečtěte, jaká videa youtube preferuje. I kdyby bylo vaše video z autorské stránky zcela v pořádku, ale bylo by v rozporu s youtube doporučením, raději ho nezpeněžujte.
- Také bych vám za sebe doporučila, abyste vydělávání na youtube odložili na dobu, kdy vám bude 15. Jak jsem psala výše, nad účtem máte vyšší kontrolu a celkově můžete svůj výdělek ovlivnit.
- AČKOLIV TO NIKDO NIKDY NEDĚLÁ, zde si výjimečně PŘEČTĚTE SMLOUVU. Není zas tak dlouhá, ale opravdu si ujasníte, co dělat a co ne. Jeden youtuberský kamarád se mi svěřil, že kdyby si dřív pořádně podmínky přečetl, tak by mu nesmazali kanál a teď toho lituje. Pořád jste líní číst? :)

To by bylo asi všechno, vím, že tohle už nebyl úplně díl pro začátečníky, ale doufám, že těm, kteří už točí nějakou dobu a chtěli by postoupit o krůček víc, článek pomohl.

Mějte se krásně, ahoj! 📹

fotka stará asi rok, ale who cares :D

Try-on Haul: Mister*lady, DM, Esprit..

26. července 2015 v 23:43 | Nany J |  Video
Ahoj, dnes tu mám nové video.. heh, konečně, už je vlastně skoro pondělí, ale musela jsem přeinstalovávat celý počítač (aneb Nany, nikdy nestahuj divné soubory, které ti na závěr zaberou 90% paměti).. no nic, klasický pondělní článek vyjde až k večeru a pak už by se to mělo vrátit do normálu.
Snad se vám i přes všechny potíže bude haul líbit :)

Příjemné sledování :)


Výlet na zámek Freudenberg + muzeum kamenů

25. července 2015 v 21:18 | Nany J |  Ze života
Ahoj, dnes tu mám článek o tom, co jsem tento týden podnikala. Dokonce tu mám i rychlé doplňkové video, abyste si to mohli představit :) (jinak zítra bude klasické video, jen vyjde až ve 12:00)

Muzeum kamenů
Možná to zní hodně divně, ale nebojte, nedívali jsme se tam celý den na šutry. Bylo tam neuvěřitelné množství různých minerálů. Odtamtud žádné fotky nemám, nicméně myslím, že když vám napíšu diamant, rubín, ametyst, achát, smaragd.. tak si uděláte jasnou představu (případně si to vygooglíte). Kromě ukázky kamenů v přírodě tam byly i hotové výrobky, hodně mě zaujala smaragdová šperkovnice, nebo zvířátka. Těchto muzeí je opravdu hodně, dokonce i v Česku, stačí najít oblasti, kde jsou nebo byly doly a různé jeskyně, tam většinou bývá podobných muzí spoustu.

Zámek Freudenberg
Ve čtvrtek jsme zavítali do zámku, který byl ale udělaný o dost zajímavěji. Byly tam různé oční klamy, hry se světly, poznávání tónů či chození po lese bosí. Teď se pokusím všechno popsat postupně podle videa, takže doporučuji, abyste si přečetli odstavec a pustili část videa, abyste to viděli, pak zase pauznuli a takhle to opakovali :) Budete o tom mít lepší představu a myslím, že se do toho můžete i vžít. Jo a možná to nebude mít logickou návaznost, ale sestříhala jsem to tak, jak mi to přišlo pod ruku, proto skáču od hlavy k patám ;)


V uvítací hale byly dvě mísy s vodou. Když se přejíždělo po jejich madlech, vydávaly zvuk. A když jste stáli blízko nich, cítili jste vibrace v nohou.

Když jsme bez bot prošli část lesa, objevili jsme louku, kde byla úžasná houpačka. Obří houpačka. Bylo to něco úžasného, ty provazy byly tak silné... A když jsme pokračovali dál, tak jsme našli takový kámen na řetězu, na kterém se dalo perfektně houpat dokola. Trochu mi to připomnělo Wrecking ball :D A i když to na videu není, tak musím dodat, že jsem poté měla krásně promasírované nohy, zkuste si někdy vyjít do lesa bosky, uvidíte, že to nutně neznamená bolestivé šlapání na větvičky.

Mezi videi můžete dále vidět fotku na hlavě, ve které byl zabudovaný mikrofon a reprák, takže když na vás z druhé hlavy někdo promluvil, slyšeli jste to. A pak tam je fotka s nějakým random čertem, láska na první pohled :D

Také jsme si jen tak šli a najednou jsme na hlavou uviděli dřevěnou konstrukci muže, za kterou bylo plátno a svítilo na ni červené světlo... to mě docela zaujalo.

Vodní nádoba s malinkými turbínkami mě dostala. Kdo by si pomyslel, že stačí (hodně) rychle točit kličkou a vznikne obrovský vír?

Další věc byla také obdivuhodná. Na jakousi kovovou destičku se dal písek a poté se po ní začalo přejíždět něčím ve stylu smyčce. Kromě zajímavých zvuků to mělo velmi intenzivní vibrace, takže písek skákal všude kolem.

Dále tam jsou fotky s nádobami, ve kterých vždy něco bylo a my jsme museli jen po hmatu poznat, co to je. Občas se mi stalo, že jsem vyjekla, třeba mokrý písek vylekal i mámu. Abych se přiznala, tak mě celou dobu svíral strach, že některé z těch nádob jsou pavouci... asi jsem se moc dívala na faktor strachu :D. Na další fotce jsou takové skleněné destičky, které šly ze stropu. Když se změnilo světlo v místnosti, začaly různě vibrovat a vrhat zvláštní stíny.

Hra se světlem a stínem zaujala hlavně mamku. Je na tom hodně vidět, jak světlo a stín dovede změnit náš obličej prakticky k nepoznání.

Dále tam bylo plátno a barevná světla, která jste mohli ovládat. Vznikaly velmi zajímavé barvy a já si připadala trochu jak na diskotéce :D

Dokonce tam v jedné místnosti měli i včely! S nimi i ukázky pláství, medu...

Následující věc mě hodně zaujala. V takové zajímavé nádobě byl písek v několika odstínech modré. Když jste s tím otočili, začal se přesypávat a vytvářet tak nové a nové ornamenty.

Sakra, u dalšího stoje nevím jméno.. ale vy určitě víte, o co se jedná :D

Potom tam byla nádoba s vodou a pískem. Bylo krásně vidět, jak písek působí na změnu směru při točení. Jo a jsou tam hezky vidět mé vínové conve :)

Přicházejí dvě fotky s random chlapíkem :D

A pak můžete vidět "čmuchátka". V nádobách byly různé pachy a vy jste měli podle čichu poznat, o co jde. Rozhodně tam bylo více horších vůní, než těch lepší, třeba pneumatika byl dost velký humáč.. nejlepší byla asi zmrzka, tu bych mohla čuchat pořád!

Následovalo takové kyvadlo, ve kterém byla zajímavá tekutina, která dělala různé tvary.

Potom můžete vidět ještě pár obrazů, které mě hrozně zaujaly. Teda, hlavně jsem u nich nejvíce přemýšlela nad psychikou člověka, který to maloval. Jak se asi cítil?

Na závěr už mám jen nějaké optické klamy, takové koule.. zase nevím jak se to jmenuje, ale všichni to určitě znáte a pak už jen krásnou kytičku, kterou se mi podařilo pěkně zachytit mamky iphonem (heh, jiná kvalitka foťáků než samsung :D)

VIDĚLI JSME TOHO JEŠTĚ O DOST VÍCE, ALE TO UŽ JSEM NETOČILA :)

To by bylo asi vše, doufám, že vám tento delší článek nevadil, ale teď nevychází články úplně každý den, tak jsem se to snažila nějak vynahradit.. ahoj!

Summer TAG

23. července 2015 v 1:14 | Nany J |  Video
Ahoj, tak jak si užíváte prázdniny? :) Také vám jde to sluníčko.. ehm, trošku na hlavu? :D Podle videa totiž soudím, že u mě už je akce v plném proudu :D

Příjemné sledování :)


Nově objevené Youtuberky

22. července 2015 v 1:05 | Nany J |  Ostatní blogy
V poslední době jsem objevila hodně dobrých youtuberek. Možná, že některé z nich budete znát, mají většinou kolem 10 000 odběratel, takže žádné Blitzen, ale na druhou stranu mi přijdou opravdu skvělé a zasloužily by si mnohem více (heh, to říkám, jako kdyby mi přišlo 10 000 málo... co já bych za to dala :D). Jinak omlouvám se, že v tomhle týdnu dělám s články neustálou rošádu, ale jinak to nejde, takže články vychází v jiný den, než bylo původně v plánu.

Jo a předem říkám - kdyby se vám mnou vybraná videa nelíbila, určitě holky nezavrhněte a podívejte se na jejich kanál, třeba tam najdete něco, co vám padne do oka :)

Sendy Maoam
Tu jsem si vážně zamilovala. Sice mi její hlas není 100% příjemný, něco mi na něm vadí, ale samotná youtuberka má tak krásná videa a je neuvěřitelně sympatická, takže mi to ani nevadí. Hodně se shoduji s jejím stylem, třeba její pokoj vypadá jako můj vysněný, taky jsme si podobné barvami a všimla jsem si, že i názory. Ta je z těch nejnovějších jednoznačně top 1!


Velvet Birdie
Už nevím, přes které video jsem ji našla, nicméně hned od první chvíle mi padla do oka. Točí typ videí, který mám ráda, stejně jako Sendy (a vlastně i další YTrky) je hrozně sympatická a taky musím uznat, že se mi moc líbí její vlasy a oči. Když někdo mluví, tak se mu prakticky vždy dívám na pusu, je to takový můj zvyk, ale u ní jedině do očí :)


Barbora Votíková
Je bláznivá a sedne to k ní! Dělá úžasné a hlavně pravdivé sketche, u kterých se zasmějete. Víc k tomu není třeba.

kdo má kočku, zná :D

Jane de'Cooper
Má opravdu krásná videa, je mi vlastně docela inspirací. Díky ní jsem začala přemýšlet o tom, že bych mohla začít dělat různé rutiny, nebo sestřihy. Skvěle stříhá, tím stylem střihu, nebo jak to říct, si mě hodně získala. Normální sledující to možná tolik neřeší, ale jak v tom žiju, tak tomu věnuju pozornost.


Katherine Teens
To je jedna z mých affsek :3 Sice nemá 10 000 odběratelů, ale vážně se mi moc dobře poslouchá a videa mě baví, i když jich zatím má málo.. heh, měla bys začít víc točit! Protože myslím, že časem se můžeš dopracovat vážně ke skvělým videům.


To by bylo asi vše :) Jaká z holek vás nejvíce zaujala? A jaká je vaše nejoblíbenější česká youtuberka? Nebo jakou jste v poslední době objevili? Určitě dejte vědět!


Recenze: Catrice - Lashes to kill Ultra Black řasenka

20. července 2015 v 2:18 | Nany J |  Recenze

Ahoj, dnes tu mám hodně dlouho slibovanou recenzi na moji nejoblíbenější řasenku, o které jsem mluvila snad stokrát. Už teď je vám sice jasné, že k ní nebudu mít skoro žádné mínusy a že si ji rovnou můžete jít koupit, ale stejně bych to všechno ještě trochu okecala :D

Kde koupit: Rossmann
Cena: kolem 100,- Kč
Voděodolná i nevoděodolná verze: ano (já mám nevoděodolnou)


#1 Zdravé lívance!

19. července 2015 v 2:27 | Nany J |  Video
Heh, šestihodinová práce :D No, snad se výsledek bude líbit :)

Příjemné sledování :)


Outfity (snů?)

17. července 2015 v 0:00 | Nany J |  Pro holky
Ahoj, dnes pro vás mám ukázku outfitů, které jsem vytvořila ZDE<< . Hrozně mě to chytlo, hlavně mě potěšily pochvaly od slečen, myslela jsem si, že nemám vkus.. tak asi jo :D Abych se přiznala, není to typ oblečení, který běžně nosím, nejvíc jsem si podobná s první variantou, ale prostě mi tyhle kombinace přišly skvělé :) Co myslíte Vy?Heh, můj první outfit..rtěnku jsem vybírala asi půl hodiny :D

3 min. makeup challenge

16. července 2015 v 1:52 | Nany J |  Video
Ahoj, dnes tu mám makeupovou challenge, která mi teda dala pěkně zabrat. Určitě mi napište názor (ne na líčení :D, spíš jestli bych měla dělat podobná videa) a...

Příjemné sledování :)Nejlepší videa na českém YT za poslední dobu

15. července 2015 v 0:00 | Nany J |  Ostatní blogy
Ahoj, napadlo mě, že bych vám ukázala pár videí, které mě v poslední době opravdu zaujaly :) Tedy, jsou to hlavně videa plná zvráceného humoru, který vám buď sedne, nebo ne :D Do komentářů mi taky pošlete nějaké odkazy, ať se mám na co dívat :)

Lehce sprosté, lehce fekální, ale s pár skvělými efekty.. no, já to miluju :D

Gogo mě rozsekal už na začátku, ale v průběhu videa jsem párkrát chytala takové záchvaty smíchu, to se jste ještě neviděli

Když se spojí dva nejbláznivějši YT, vznikne něco takového. Postrádá to logiku, smysl, ale na to už jsme si u Martina zvykli, že? :D

Zajímá vás něco ze života YTrů? Tak to se určitě podívejte! Jen bacha na Atiho, ten se nezdá :D

Kdyby mi někdo řekl, že mu přišlo hrozně vtipné dívat se na lidi, kteří mluví s plnou pusou, asi bych se na něj divně podívala... ale po zhlédnutí tohoto videa.. sakra, to je geniální :D

Soustředíte se spíš na pranky? Tak tohle je něco pro vás :)

Ati to video vydal před pár hodinami (když to teď píšu), ale musela jsem ho sem umístit, protože mi to přijde geniální :D

Sedí to, že? :D

Pro velké milovníky hry Mafie je tohle jako udělané. Můžete se na to podívat i kdybyste hru nehráli, protože scénka je opravdu krásně zpracovaná, ale kdo má Mafii rád jako já, tak se v tom bude vyžívat, páč je to skoro stejné! Hlavně Paulie :3

Také challenge před chvilkou vydaná.. ale sakra, to je dokonalé! Nikol a MadKyo jsou spolu úžasné jako Hoggy s Martinem :D Kdo se nepodívá, bude litovat :)

Dokonale sestříhané video, ze kterého pravděpodobně budete zmateni :D Doporučuji, i kdyby vás nezajímalo, jaké věci Expl0 nemá rád :D

- Heh, těch videí je mnohem více, ale než byste dojeli na konec stránky, tak by vám došla trpělivost :D Tak to zde raději ukončím. Mějte se krásně :)

Recenze: Dívka, která kopla do vosího hnízda

14. července 2015 v 0:00 | Nany J |  Recenze
Ahoj, dnes tu mám recenzi na jednu z nejlépe napsaných knížek, co jsem kdy četla. Jedná se o poslední knihu z trilogie Milénium. Ano, bohužel jsem nejdříve četla poslední díl, kde se všechny záhady z předchozích knih vyřeší, ale ani mi to příliš nevadilo. Kdo četl článek z dovolené, ví, v jaké jsem byla situaci :D

Autor: Stieg Larsson
Nakladatelství: Host
Počet stran: 672 (čisté čtivo)
Rok vydání: 2010
Cena: Hardback 399, paperback 249 (obří kniha je asi lepší jako paperback, protože s ní můžete různě ohýbat)