We Wish You A Metal Christmas

18. prosince 2015 v 23:50 | Nany J |  Ze života
Zdravím všechny.. jojo, po týdnu. Některé affsky už jsem tak 2-3 týdny neoběhla, taky dobré.

Stejně mě vždycky pobaví, když se řekne: "Vánoce, svátky klidu a pohody." Já osobně se tenhle měsíc skoro nezastavila a každé volné odpoledne pro mě bylo něco výjimečného. Pořád jsem někde běhala, 2x týdně koně, jednou programování, asi milionkrát v nákupním centru (kde jsem jen tak mimochodem utratila své listopadové, prosincové a dokonce i lednové kapesné za dárky pro blizké (kterých mám trošku moc) a kde jsem navíc ztrácela nervy s triliardou dalších lidí), taky jsem se zase nějak aktivně pustila do cvičení, což znamenalo o 30-60 minut denně méně a aby toho nebylo málo, tak jsme psali asi tři testy z matiky a k tomu milion dalších testů z jiných předmětů. Jo, tak nějak bych shrnula prosinec. Prostě klid a pohoda.

Ani nevíte, jak jsem šťastná, že jsou prázdniny. A celkem děkuju našemu ředitelovi, kterého sice běžně úplně v lásce nemám, ale za ředitelské volno na pondělí a úterý jsem opravdu vděčná. Strašně mi psaní chybělo. Abych se přiznala, tak takové ty zajímavé úvahy nebo neuvěřitelné tipy ani ne, spíš takové to pohodové vypsání o tom, jak se vede a tak. Asi je to z tohoto poměrně neupraveného textu poznat :D

A co se ještě dělo zajímavého? Tak například byl projekt občan. Co to přesně je vysvětlovat nebudu, je to na delší dobu, ve zkratce se jedná o větší referát, na kterém se pracuje půl roku, dělá ho celá třída rozdělena do čtyř skupin a v závěru proti sobě bojuje Áčko a béčko. Náš projekt byl jednoznačně lepší, měli jsme lepší prezentaci, lepší oblečení (všechny holky přišly v šatech/sukních, u nich měly snad i tepláky), lepší chování, lepší problematiku a hlavně jsme při závěrečném hlasování byli spravedliví (naše třída hlasovala i pro druhou, mezitím co oni hlasovali jen pro sebe). Fajne, ne? Já jsem byla ve 3. skupině, která se umístila na 3. místě z 8, což není koneckonců vůbec špatné, zvlášť se mi zamlouvala odměn - poukázka na 100Kč do Luxoru, to už jsou docela dobré peníze.

Poslední dobou fakt hodně ujíždím na hudbě, dřív jsem ji teda také milovala, ale nebyla jsem do toho tolik zažraná, abych ji musela poslouchat 24/7. Teď už jo. Když nepočítám Sabaton, který je prostě nej navždy, tak mě dost baví Gunsni a AC/DC - aktuálně mi hraje Back in black (teď si hlavně nemyslete, že jsem ta, co zná tři nejznámnější písničky a potom říká, jaká je velká fanynka, to prosím ne, jen mi to teď zrovna náhodně vyjelo :D). A samozřejmě milion dalších kapel. A taky jsem si zamilovala Hello od Adele - není to můj oblíben žánr, ale ten hlas je prostě boží.

Teď už budu jen jeden den doma a pak šupky hupky do Německa. Musím ještě uklidit, sbalit si, nafotit něco na votočvohoz.. mám co dělat :D K tomu jsem nastydlá a bolí mě hlava, což mi práci příliš neulehčuje.

Ale abyste si nemysleli, že mám hroznou náladu a že si pořád stěžuju - tak to není. Jen jsem na začátek potřebovala smést tu negativní vlnu, aby bylo ke konci článku veselo. Ve škole se mi jakž takž daří, matiku a chemii mám nakloněnou ke trojce, ale ještě není nic ztraceno a mám docela slušnou šanci dát to na dvojku, zvlášť po vydařeném testu z matiky a zkoušení z chemie (teda, já osobně bych si dala trojku, ale učitelka je prostě supr a dala mi jedna mínus :D). Jinak mi to vychází tak nějak normálně, prostě kolem 5 dvojek s tím, že pololetkami můžu všechno vytáhnout (anebo zkazit :D).

Na koníkách se mi teď taky docela daří, v pondělí jsme s Alfíkem skákali a na to, že je to poník (veliký, ale přeci jenom), tak to dával hodně dobře, jednou skočil tak, že jsem to nečekala a trochu vyletěla, prostě pytel brambor na zádech, klasika :D, v úterý jsem zase jela na Lupínkovi a nacválal krásně, dokonce i na pravou ruku, která je pro něho obtížná, byla jsem dost happy.

Jinak, omlouvám se, že nevyšlo GRWM ke stromečku, ale bohužel se mi to celé nějak nepovedlo, fotky sice vypadají dobře, ale video je na nic, pořád jsem byla mimo záběr, bylo to rozostřené a úplně nemám čas to přetáčet, takže letos se nedá nic dělat :( .

To by bylo asi všechno, doufám, že jsem tady objasnila všechnu svou neaktivitu a ukázala vám zase kus ze svého života :) Mějte se krásně!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 19. prosince 2015 v 6:56 | Reagovat

Já jedu nakupovat ještě dneska, trochu se děsím těch lidí,... vždycky mě to vytočí, protože nenávidím tlačenice a řady a v posledních pár dnech se tomu člověk prostě nevyhne... děsný šílenství. Peníze mám už taky v čudu :D aneb... ať žijou Vánoce! :D :-) Juchů -_-
Máte fajn, že vám ředitel dal volno, vím, že u nás spousta škol jde normálně... nebo spíš většina... vlastně jsem v okolí slyšela jenom samé nadávky na to, že musí děcka do školy na dva dny :D :-)
Nechápu jak někdo může přijít na prezentování nějakého projektu v teplácích :D trochu slušnosti by nezaškodilo :D :-) Myslím si, (ač jsem u toho nebyla), že by jste si možná zasloužili i lepší umístění... i když 3. místo je taky super! Gratuluju! :-)
Back in black, jedna z pár písniček, kterou od AC/DC znám... jinak se moc nechytám :D,... občas si je ráda poslechnu, ale šálek kávy to tak úplně není...  S Hello od Adele souhlasím... jeví se mi to od ní jako její nejlepší kousek... ten hlas je neskutečný!
Vidím, že jinak jsi šikula! Ve škole ti to jde, to jsem ráda :-), doufám, že si to pak po Vánocích těma pololetkama nijak neskazíš... ale věřím tomu, že snad ne! Já jsem na kažení známek pololetníma písemkama byla mistr -_- :D
Jsem ráda, že ses zase objevila a že jsme se mohli o tobě něco nového dozvědět... co se děje, jak se máš a tak :-) Přeju krásný víkend, hlavně ať je ti lépe a nebolí tě hlava! ;-) A ať nachlazení brzo přejde!
Měj se ♥

2 werangummi werangummi | Web | 19. prosince 2015 v 15:02 | Reagovat

Já jsem začala dárky shánět před týdnem a všechny mi trvalo sehnat zhruba taky ten týden a taky jsem za ně dala skoro všechny svoje peníze :D ale alespoň už to mám z krku, deptalo mě, že jsem ještě neměla nic nakoupené :D :-)
My jdeme ještě v pondělí a v úterý do školy, samozřejmě, naše škola nikdy nemá ředitelské volno :D ale na druhou stranu, v pondělí děláme celý den chemické pokusy a v úterý jdeme do divadla, takže se sice neučíme, ale je to zbytečné tam chodit :D
Tak to gratulace, třetí místo není vůbec špatné, jste opravdu dobří! :-)
Tak držím palce, aby sis to těmi pololetkami nepokazila, známky máš pěkné! :-)
Užij si to v Německu, ať tě nachlazení a bolest hlavy brzo přejde! :-) skvělý článek :-)

3 Simix Simix | Web | 19. prosince 2015 v 17:55 | Reagovat

~Čaué~
Jo to máš pravdu .. říká se... svátky klidu a míru a přitom plno lidí je ve stresu. Co se týče jídla, dárků, úklidu... člověk pravděpodobně chce mít na Vánoce všechno dokonalé...
Je pravda, že já takový stres nemám. Častokrát dělám plno věcí i tak... ačkoli většinou takové ty pro svojí potřebu. Já ještě prázdniny nemám. Ještě v pondělí a v úterý se učíme.
U nás to jedna učitelka dojebala tak, že bychom neměli ani v úterý vánoční besídku.
Já bez hudby taky toho moc neudělám.
V prváku jsem měla sluchátka v uších snad neustále... i před spaním.
Hallo od Adele je super.
Já bych si měla opravit matiku a češtinu... no nejde to moc snadno :D
Ta fotka je opravdu super!!
Tak pa ...

4 Vall Vall | Web | 19. prosince 2015 v 19:09 | Reagovat

Už jsi mi chyběla! :)
Já nějak nic nestíhám a nebo nevím, co bych měla dělat.
My prázdniny máme až od středy, což mě moc netěší, ale tak, co mám dělat...
Ta fotka na konci je skvělá! :) Sluší ti to na ní.
Podle mě si známky zlepšíš :)
Zajímavý projekt :) Je fajn, že to tak máte.
Nevadí, že GRWM nevyšlo. Vyjde třeba něco jiného. Celkem by mě ale zajímalo, jak se budeš líčit :)

5 Sonča Sonča | Web | 19. prosince 2015 v 19:30 | Reagovat

Pro mě jsou teda Vánoce fakt obdobím klidu a míru... Možná je to, tím že nemám tolik kroužků a zájmů, jako ty a školu docela zvládám, i když jsem na gymplu :)
Jinak ten projekt zní zajímavě, určitě bych to někdy ráda zkusila, i když s mým nervozním projevem by to asi moc nešlo :/ :D
Co se týče známek, tak jsem tenhle půlrok hodně snažila, nechtěla jsem se stresovat před Vánoci i po Vánocích zlepšováním známek. Řekla bych, že se mi to podařilo, vychází mi dvě dvojky, s čímž jsem naprosto spokojená :)
Držím palce, ať si ty známky zlepšíš!
Skvělá fotka! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama