Jaká byla Žižkovská noc?

21. března 2016 v 18:48 | Nany J |  Ze života
Ahoj všem,
normálně bych asi přidala shrnutí týdne, ale vzhledem k tomu, že se nedělo nic zajímavého, shrnu jenom páteční den, který byl opravdu skvělý. Určitě mi nezapomeňte napsat, jak jste se měli vy :)

Ráno jsem docela stresovala, protože jsme psali z chemie a já nic neuměla. Což bylo docela nanic vzhledem k tomu, že jsem měla v chemii jedinou známku a to trojku. Ale díky bohu tu jsou lidé jako Milda, která mi za pět minut všechno zvládla vysvětlit a nakonec mám z testu jedničku. Já myslím, že si obě zasloužíme potlesk.
Dále jsme psali občanku, což byla dost pohoda, také za jedna a nakonec zemák, který nikdo neuměl a otázky byly absolutně mimo, nicméně jsme měli supl, a tak se to dalo jako skupinová práce jakž takž napsat. Výsledky nevím.

Po škole jsem si doma jen odložila věci a vyrazila jsem za Eliškou.

Do centra Prahy jsme dorazily tak kolem půl šesté a vydaly se směr Costa. V Costě už jsem nebyla tak 100 let a celkově jsem teď půl roku žila na kafi ze školního automatu, takže jsem si to fakt užila.

Kolem sedmé jsme se rozhodly, že se posuneme kousek dál - od kafe k patatas, takže jsme se usadily v bagošce. Docela jsme vydělaly, protože já nesnáším tatarku a paní mi ji tam i přes důrazné upozornění kydla, takže jsme se odvážila reklamovat to a najednou jsme měly jídlo pro tři (protože stejně by ty s tatarkou museli vyhodit, tak jsme si je nechaly).

A kolem osmé jsme už nasadily ten správný směr, cíl našeho večera, klub Nová Chmelnice. Jediným důvodem celé této akce byl Paulie Garand, ale i tak jsme si řekly, že když už kupujeme lístek na celý den, tak omrknem ještě někoho předtím.


Když jsme dorazily, byly jsme docela překvapené. Čekaly jsme něco trošku většího. Trošinku... Navíc u podia skoro nikdo nestál, všichni seděli na svých místech a dělali, že se jich to vůbec netýká. Koupily jsme si pepsi (jen tak pro info, nemám ráda pepsi, ale v tu chvíli to byla ta nejlepší možnost) a zakempily vedle podia, kde jsme se v klidu opíraly o topení a zkoumaly okolí. Po chvilce tam začal hardcore hip hop, což jsme si vybraly jako takovou předehru PG, nicméně jsme málem chcíply, protože po prvním beatu jsem měla poloviční infarkt a bublinky v břiše mi také moc dobře nedělaly. Ale byly jsme tam jenom chvilku, něco málo si pověděly a potom už nadešel ten čas...

... a přišel Paulie a Kenny. Asi nemá cenu dopodrobna popisovat, co jsme tam dělaly, prostě jsme máchaly rukama, zpívaly a na závěr jsme si plácly s Pauliem, jakože wow! Pamatuju si, že jsem si takhle posledně plácla s Nikolou z 5angels asi ve 4. třídě a byla jsem z toho naštvaná, protože jsem si chtěla plácnout s někým jiným :D. Udělal mi obrovskou radost tím, že až na jednu písničku tam byly všechny, které jsem úplně nejvíc milovala... no prostě boží. Určitě si to v budoucnu zopakujeme!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 22. března 2016 v 6:01 | Reagovat

Učení a vysvětlování za pět 12 (před hodinou) je nejlepší :D člověk si z toho nejvíc vezme a mozek začne zázračně fungovat (líp než kdy jindy :D). K jedničce z chemie gratuluju :-)
Taky nemám ráda Pepsinu, ale když se jinak nedá... člověk musí brát co je -_- :D. Dobře jste to pořešily s tím jídlem, :-P 2+1 zdarma :D
Koncert musel být super :-) je fajn, že jste si ho užily, snad jich bude takových víc :-P
Rozesmála mě story o plácnutí si s Nikolou z 5Angels :D :D to je boží :-D .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama