Kdybych se měla na jeden den stát...

5. března 2016 v 0:00 | Nany J |  Úvahy
Ahoj všem,
dost často přemýšlím nad tím, jaký by byl život, kdybych se narodila jako někdo úplně jiný. Opravdu už potřebuju, aby někdo vynalezl stroj, který mě alespoň na jeden den na toho člověka přemění. Do té můžu mít jen představy.

... klukem.
Upřímně tohle bych si chtěla ze všeho vyzkoušet nejvíc. A ani mi nejde o jisté tělesné změny, spíš mě zajímá myšlení. Já osobně si aktuálně myslím, že je podobnější, než se zdá, ale kdo ví, třeba by mě ten den přesvědčil o úplném opaku :D.


... zvířetem.
Ať už jakýmkoli. Pohled kočky, ptáka, nebo dokonce i pavouka. Vidět všechny věci tak 100x menší/větší (záleží na druhu :D), mít víc jak dvě nohy, dorozumívat se s ostatními úplně jinak. A taky by mě zajímalo, jaké to je mít ocas :D.


... někým slavným.
Paparazzi na každém rohu není úplně ideální, ale když si vezmu, že bych uměla třeba dobře zpívat... tyjo, to bych si asi zpívala celý den a užívala si, jak to zní. Anebo být třeba prezidentem. I když nevím, jestli bych za ten den nedovedla stát k zániku.


... astronautem.
Tohle je sice jedno z těch reálnějších přání, přeci jenom kdybych fakt chtěla a něco pro to dělala, tak tu jistá možnost je, nicméně mám z toho všeho strach, takže by mi to na jeden den bohatě stačilo. Ale přeci jenom podívat se do vesmíru a vidět Zemi trochu jinak by mohlo být fajn.


A čím byste na jeden den chtěli být vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Werangummi Werangummi | Web | 5. března 2016 v 11:27 | Reagovat

To je skvělá úvaha. Hrozně moc bych si chtěla vyzkoušet být na jeden den kluk, přesně, nejde mi o ty tělesné změny (:D), ale o to, jak kluci myslí. Protože to jejich myšlení vážně nechápu a klidně bych pro to, abych ho mohla pochopit, něco udělala.
Být zvířetem musí být zvláštní, vidět všechno z jiného úhlu pohledu, jinak se dorozumívat a tak. Jiný život zkrátka, bylo by zajímavé být na jeden den zvířetem.
Slavnou osobností bych si chtěla vyzkoušet být, zažít si ten pocit být slavná a úspěšná. Ale jenom na jeden den, stačilo by mi to.
Po tom vyzkoušet si být astronautem jsem nikdy neprahla, ale budu ti držet palce, aby se ti to třeba splnilo :)
Krásný článek!

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 5. března 2016 v 12:39 | Reagovat

Taky by mě to zajímalo... jaké je to být klukem :D. Možná bych se už nikdy nechtěla vrátit do "původní podoby" :D.
Většinou to mají kluci v mnoha ohledech lepší... ale upřímně... všechno má svá pro a proti. A v určitých směrech jsem ráda i za to, že jsem holka :D. I když chlapské myšlení mě zajímá... nad tím mi občas zůstává rozum stát :D.
Zvířetem? To asi jo... nějaký orel, káně... nebo prostě obyčejný kos :D. Ale chtěla bych si vyzkoušet jaké je to létat... a vidět všechno úplně jinak... :-)
Astronaut asi ne, to mě moc neláká... Mě láká úplně jiná dimenze -_- :D.
Já bych si totiž chtěla vyzkoušet jaké je to být kolotočář (:D ne, žádný joke)... dítě od kolotočářů... takový ten "světský život" :-) Vždycky mě to fascinovalo... a i když už jsem téměř dospělá, stejně se tohoto "přání" zažít to na vlastní kůži nemůžu zbavit :D :-)

3 *Shock *Shock | Web | 5. března 2016 v 21:12 | Reagovat

Být klukem je podle mě přání všech holek. Zjistit si jaké to je klukem, jak kluk myslí a všechno bere :D (podle mě dementnější, ale tak jde o jakého kluka:D)

A zpěvačkou chci být od mala, hehe. Takový tajný sen? :D

4 Mr.Markii Mr.Markii | Web | 7. března 2016 v 16:37 | Reagovat

To asi chceme všichni. Holky se chtějí stát klukem a kluci zase holkami. Mě by taky osobně zajímalo jaké by to bylo na den v opačném pohlaví - v mém případě holčinou. Kluci by v tomto ohledu byli trochu více razantnější. Zejména pokud jde o tělesné změny. :D Jinak skvělý postřeh.

Hmm, pavoukem bych rozhodně být nechtěl. Hodně lidí se pavouků bojí, a tak je tu velká šance, že by mě někdo zabil. Ale kočkou? To je jiná! Celý den se válet, mňoukat kdybych něco chtěl a být nevděčný ke svému paníčkovi/paničce. :D

Astronautem? Viděl jsem a měl jsem příležitost ochutnat věci, co v tom vesmíru na té jejich stanici jedí. To tzv. "jídlo" nebylo zrovna dobré. A žít v těch podmínkách; bez gravitace, s malým záchodem, s jídlem ze sáčku atd., bych rozhodně nechtěl. Ale ta představa je lákavá. Ideální by bylo, kdyby lidstvo už létalo vesmírem prostřednictvím nějakých hvězdných lodí. Kapitánem bych chtěl být okamžitě. (ano, koukám moc na TV! :D )

Nejsem si jist, čím bych vlastně chtěl být. Je lepší se držet při zemi a nezaobírat se otázkami typu "co by kdyby... ". Každý z nás je originál a je jen na něm, jak se ke svému životu postaví a čím bude. Nicméně kdybych měl možnost se nějak transformovat na něco jiného, chtěl bych být kočkou. Důvody jsem již zmínil. :D

5 Vall Vall | Web | 13. března 2016 v 11:54 | Reagovat

Wow, to je zajímavý článek :)
Zajímalo by mě, jaké to je být klukem :D
Někým slavným... to bych si chtěla zkusit asi nejvíce, i když je pravda, že paparazzi jsou na každém rohu apod. :D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama