Hollywood Undead v Praze!

9. dubna 2016 v 14:20 | Nany J |  Ze života
Ahoj všem,
nedávno jsem měla tu možnost jít na koncert skupiny Hollywood Undead, a tak jsem si řekla, že bych vám o něm mohla něco povyprávět :) Akce se konala 2.4. ve Fóru Karlín od osmi hodin.

Už jen to, jak jsem se ke koncertu dostala, je zvláštní. Sice jsem před nějakou dobou věděla, že tam budou, ale stále jsem se nemohla rozhodnout, jestli tam mám jít, nebo ne, protože nikdo z mýc přátel nic takového neposlouchá. A pak jsem u jedné holky od nás ze školy narazila na status, že na ně nemá s kým jít, tak jsem toho využila. Znaly jsme se jen od vidění, ale myslím, že jsme si hned docela sedly. Nakonec se k nám přidala ještě další holka z naší školy, kterou jsem znala ještě méně, ale při setkání jsme se okamžitě rozpovídaly.

Na místo jsme pro jistotu dorazily už v pět hodin, abych byly co nejvíc vepředu. Fronta už tam teda byla slušná, ale my jsme tak 80% lidí trochu nenápadně předběhly, takže jsme se rázem dostaly skoro na začátek.

V 18:30 se otevřel vstup, proběhla taková ta klasická kontrola, hodily jsme si věci do šatny a vyrazily k pódiu, kde jsme se dostaly do třetí řady, což bylo fakt super. Teď přišla ta nejhorší část, protože jsme už byly uvnitř, ale věděly jsme, že si musíme ještě hodinu a něco počkat a koukat na prázdné pódium.


Díkybohu přesně v osm přišla předkapela Attila, která to tam dost rozjela. Mnoho lidí ji neznalo, já sama jsem si jejich písničky pouštěla až cestou busem na místo, ale vážně mě zaujali a začala jsem je poslouchat. Je to teda deathmetalová skupina, takže bylo pár lidí, co to tam trochu přeháněli, i když první místo by zaručeně získal týpek, který měl možná 2 metry, skákal tam jak šílený a házel hlavou, takže každý v jeho okolí sem tam "ochutnal" jeho mastné blonďaté vlasy. Po dvou písničkách se nám podařilo uniknout mu, holky se dostaly víc dopředu, ale já se zasekla za dalším týpkem, který mohl pro změnu měřit dva metry dvacet. Po další písničce jsem se rozhodla, že už mám toho rvaní se dopředu dost, a tak jsem se ho prostě zeptala, jestli mě nepustí. Když zaslechl můj hlas, tak se netvářil moc nadšeně, ale když se poté podíval na moji metr šedesát pět vysokou postavu, slitoval se.

O hodinu později řev a basy utichly a po několika minutách se tam už přiřítili HU. Bylo to fakt boží. Sice jsem byla celou tu dobu celkem daleko od holek, ale měla jsem kolem sebe jiné fajn lidi (musím dát do popředí jednoho kluka, tak 15-18 let, který byl fakt hodně pěkný :D), všichni skákali, zpívali, sem tam někdo něco zaječel, prostě ta správná atmoška.Hráli do jedenácti a za tu dobu zaznělo mnoho skvělých písniček, mně osobně se nejvíc líbily Day Of The Dead, Hear Me Now a samozřejmě největší klasika, bez které by to nešlo, Everywhere I Go (dole je máte :))

Kdybych to měla shrnout třemi slovy, tak bych asi volila: super, boží, dokonalé! Vážně jsem si to užila. HU sem jezdí docela často, takže pokud jste váhali, jestli na ně jít, nebo jste je třeba teď poznali a zalíbili se vám, tak se nebojte, určitě se tu v blízké budoucnosti objeví.

A co vy? Nebyli jste tam náhodou? Líbí se vám tato skupina? Na jakém koncertu jste posledně byli?
Mějte se krásně, ahoj!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 10. dubna 2016 v 10:10 | Reagovat

Tuhle kapelu neznám :-) sice jsem o ní už něco slyšela, ale není to vyloženě druh hudby, která by se mi nějak zvlášť líbila . I když mám dny, kdy tohle klidně poslouchám celé hodiny :-) střídá se mi to :D.
Je pravda, že HU nejsou zas tak marní, není to jen "řev" ale má to i melodii, což se mi moc :-) líbí :D :-)... (co jsem tak teď v průběhu čtení článku poslouchala, jsou vážně dobří... líbí se mi Hear me now nebo i to Day of the dead).
Musím říct, že já jsem už pěkně dlouho na žádém koncertu nebyla... ale tento rok se chystám to napravit... už mám pár koncertů a fesťáků vyhlédnutých, tak jen doufám, že to vyjde :-)... na 2 už mám i vstupenku, takže ty jsou jisté :D :-)
A docela tě obdivuju, že jsi viděla status holky ze školy a napsala si jí a šly jste :O já bych se asi musela hooodně dlouho odhodlávat :D :-)

2 *Shock *Shock | Web | 10. dubna 2016 v 12:45 | Reagovat

Kapelu neznám a moc tento styl nemám ráda, ale videa na snapu dokazovali to, že to tam muselo být skvělé:)!

3 sarushef sarushef | Web | 10. dubna 2016 v 19:44 | Reagovat

Miluju tu kapelu, taky bych tam nejradej byla!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama