Shrnutí týdne: V roli režiséra

16. dubna 2016 v 12:59 | Nany J |  Ze života
Ahoj všem,
dnes pro vás mám po delší době shrnutí týdne, jelikož mi přišel relativně zajímavý a přeci jenom je fakt, že mě poslední dobou články ze života baví asi úplně nejvíc.. takže proč ne :)

Pondělí
V pondělí jsme psali matiku. Myslela jsem si, že není možné, abychom psali test dvě hodiny za sebou, ale matika je matika, a tak se prostě psalo. Známku ještě nevím, ale pevně doufám, že jsem se nespletla a že mám všechno dobře, protože je načase opravit ty čtyřky předtím :D.
Odpoledne jsem šla po delší době na kytaru a moc jsem si to užila. Bála jsem se, že bude učitel trochu naštvaný a smutný, že jsem se na to poslední měsíc úplně vyprdla, ale řekl mi, že to je v pořádku, čas není vždy a že mi to i celkem jde, takže to není zase taková tragédie.

Úterý
Informatika je tento rok asi nejzajímavější, co kdy byla, i když radostí z ní taky neskáču. Aktuálně pracujeme s HTML, což je něco, s čím se setkávám prakticky pořád - blog. Jsem ráda, že se zase něco naučím, protože doteď jsem uměla spíš základní úpravy, odsouvání textu... ale třeba práce s barvami je pro mě něco nového. Takže teď dvouhodinovka vypadá tak, že první krapet bojuju se svojí stránkou a druhou všem radím. Docela lituju lidí, kterým tyhle věci nejsou blízké, protože je to těžké i pro mě a to mě to relativně baví.
Odpoledne jsem byla na koních a měla jsem po dlouhé době Agátku, která byla moc hodná. Ona vlastně ani neumí zlobit. Plní všechny "rozkazy" s nadšením, temto má super a celkově je to i mazel.

Středa
Ve středu ráno jsem jela na kole, protože bylo pěkně a mně bylo jasné, že tenhle týden nebude jiná příležitost. Cesta byla celkem akční, hlavně jsem vůbec nestíhala, ale nakonec jsem do školy dorazila mezi prvními :). Jelikož byly třídní schůzky, tak jsme končili po páté hodině, což je oproti osmi hodinám utrpení dost velký rozdíl.
A zbytek dne jsem si fakt užila. Byla jsem x hodin na longboardu, jak jsem říkala v minulém videu, celá od bahna, potom jsem zvládla natočit 2 videa a k tomu všemu jsem věděla, že další den do školy skoro nic nemáme. A to, co jsme měli, jsem se stejně naučila ráno.Čvrtek
Ráno jsem byla trochu nervózní z testu z bižule, protože jsem se na to absolutně nenaučila, ale stačilo pár minut, 3x si to přečíst a předpokládám, že budu mít nejhůř dvojku. Pak přišla dvouhodinovka z matiky, kterou nesnáším z jednoho prostého důvodu - je dost velká šance, že půjdu k tabuli. Ale tentokrát jsem měla štěstí a tragédie se nekonala. Uff.
Odpoledne jsem jela na koně.. jinak zmiňovala jsem se, že jezdím čtvrtky jinde? Teď jsem přestoupila do jezdeckého parku a je to tam naprosto luxusní. Jezdí se v přírodě, je tam x jízdáren, dokonce i část na sprinty, mnoho výběhů a taky hodně srnek. Strašně se mi to tam líbí a koně jsou také skvělí.

Pátek
Odpoledne jsme se s E., M. a L. sbalily a vyrazily do přírody. Abych vám to trochu víc přiblížila - na mediálku jsme měli udělat nějaký minifilm. Já jsem z toho samozřejmě byla nadšená, protože to je přesně to, co mě strašně moc baví a kdybych měla v tomhle okruhu v budoucnu pracovat, určitě bych se nebránila. Jely jsme celkem daleko, protože nám z nádraží u školy zrušili dva vlaky, takže jsme vystřídaly několik jiných vlaků a párkrát jsme se dostaly i do metra. Samozřejmě, že se nám toho hodně cestou stalo, pak i na místě, ale to je osobní, spíš bych se zaměřila na to, jak jsme odpoledne vyrazily točit film. Nejdřív jsme byly trochu neorganizované. Trošičku. Ale potom jsme se zorientovali a myslím, že máme mnoho slušných záběrů. Samozřejmě jsme toho tolik nestihly, takže jsme museli pokračovat v sobotu a vlastně to pořád není hotové, ale většinu už máme za sebou. Tohle přespání jsem si fakt užila :).

A co plánuju na zbytek víkendu? Asi uklidit, pochopit matiku, udělat něco na blog a taky si chci konečně přečíst jednu knížku, na kterou stále není čas. A co vy? :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano-------- ;)))

Komentáře

1 *Shock *Shock | Web | 16. dubna 2016 v 13:08 | Reagovat

Já na tenhle víkend plánuju velké volno :D Konečně se nemusím připravovat na přijímačky a mám vše za sebou, takže bez starostí :)

Taky bych se chtěla dokopat dočíst jednu knížku :D

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 17. dubna 2016 v 11:18 | Reagovat

Matika je zabijárna :D nikdy jsem ji neuměla a neumím. Naštěstí ji teď nepotřebuju a na VŠ, na které se hlásím, tak tam není! :D Snad testík dopadne dobře :-)
Tyjo, vy se máte... :-) u nás v informatice jsme dělali jen nějaké kraviny... vůbec jsme se neučili nic, co by mi mohlo pomoct jakkoliv do budoucna, nebo celkově... základy s Wordem, Excelem, Power Pointem které už jsem uměla dávno z domu :D... bylo to pořád dokola -_-
Středu jsi hádám popisovala ve videu :-P (aha už to čtu, že to zmiňuješ - alá moje komentování v průběhu čtení článku! :D)
Jsi dobrá, já jsem většinou učivo, které jsem se snažila narvat do hlavy ve škole, nikdy nedala -_-
Víš co by bylo fajn? Kdyby jsi pak ten "film" zveřejnila.. ale chápu, že to asi nepůjde, nebo že to je do školy atd, ale bylo by to super, docela by mě vaše práce zajímala :-)
No nic, nebudu se dál "rozlézat" svým komentem :D...přeju pěkný zbytek víkendu, :-) ať se ti daří! :-) (hlavně pochopit tu slavnou matiku! :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama